Ki hogyan került ide erre az oldalra?

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Havinder hozta létre. Ekkor: 2013. május 01..

  1. peter19 /

    Csatlakozott:
    2013. június 02.
    Hozzászólások:
    20
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sziasztok!Beload megsz?nése

    Sziasztok!

    Beload megsz?nése miatt olyan oldalakat kerestem, ahol ncore meghívót lehet igényelni és így akadtam az oldalra. Nem is gondoltam volna, hogy van egy ilyen látogatott, igényes magyar torrentes fórum. Ezért úgy döntöttem sokat fogok járni ide
     
  2. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    re:tef318:eter19

    szia peter19

    Üdvözöllek az oldalon.
    Örülök , hogy döntésed szerint sokat fogsz ide látogatni,hiszen meglátod nagyszer? és segit?kész fórumtársak vannak itt.
    És nagyon sok , érdekes téma közül válogathatsz a neked tetsz? Fórumokban.
     
  3. zsyy /

    Csatlakozott:
    2013. június 20.
    Hozzászólások:
    174
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    xiaxtok! guuglii a barátom!

    xiaxtok!
    :tef293: guuglii a barátom!:tef293: kb egy éve töröltek az ncore-ról inaktivitás miatt.. kimaradt pár hónap mind a torrentb?l, mind a netb?l.. ncore-ról töröltek, beload megxünt, csak a microbit, + a 1st maradt nekem a nagyok közül.. (ezeekr?l nem töröltek) most próbálok vixxakerülni és a meghívó utáni caplatás közben találtam az oldalra.. és hát látom ezzel vannak még így páran:tef293:igazán meglepett h mennyire jól öxxerakott, kompex ez a kis oldal..:tef293:a rengeteg naprakész infó...:tef293: hát igazán le a kalappal:tef293:
    valaki esetleg meg tudná mondani h kb hányan járnak ide napi rendxerességgel?
     
  4. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    napi rendszerességgel

    Szervusz!
    Előszőr is engedd meg,hogy üdvözöljelek az oldalon!
    A másik,hogy válaszoljak is a kérdésedre:napi átlag:8000 f?!
     
  5. Arpiextra /

    Csatlakozott:
    2012. július 03.
    Hozzászólások:
    120
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hogy kerültem ide?

    Hellóka! Ahogyan én idekerültem az szerencse volt. Az nCore-ra kerestem volna hívót (mert csak ez számitott nekem akkor) és ráakadtam erre az oldalra. Ezek után már maga az oldal is megtetszett és maradtam...
    Tanulgattam hogy mi ez -mi az stb.
    Nos legalábbis én megvagyok elégetdve az oldallal! könyen kezelhet?, stb
    remélem sok id?t maradk it
     
  6. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    zsyy,pipus-re

    Sziasztok!

    Mindenekel?tt én is üdvözölnélek az oldalon zsyy!

    Érezd jól magad és remélhet?leg aktív tagja leszel a közösségnek!
    Jó volt a kérdésed,és szerintem érdekes az információ is!

    Feltételezem pipus,hogy ebbe a 8000 f?be beletartoznak a nem regesek is,csak az oldalt látogatók?

    Külön lebontva,ebb?l a 8000 f?b?l mennyi a napi rendszres reges látogató és mennyien vannak olyanok,akik csak reg. nélkül néznek be az oldalra?
    El?re is köszönöm a választ!
     
  7. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    napi rendszerességgel -re

    Menyi napi 8000 ezer fö látogat az oldalra?Ez gyönyörü.
     
  8. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    zsyy

    Szia és légy üdvözölve közötünk.Mint forum mint meghivok terén találd meg a számitásod.
     
  9. Badgirl /

    Csatlakozott:
    2013. április 21.
    Hozzászólások:
    540
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sziasztok!

    Google az én barátom is,így találtam ide.Szabad regisztrációs oldalt kerestem,és találtam is.
    Nagyon sokat jártam ide a kés?bbiek során,fórumokon olvasgatni,torrent világgal kapcsolatos hírekröl informálódni,de csak küls? szemlél?ként voltam jelen.Végül beregiztem és aktiváltam magam az oldalon.


    Nagyon megszerettem az oldalt.Önzetlen, segít?kész emberekböl nincs hiány, személyes tapasztalataim ezt mutatják.
     
  10. Drakez /

    Csatlakozott:
    2013. július 28.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    google

    Épp meghívót kerestem az egyik torrent oldalra.
    A google ezt az oldalt dobta ki egyik találatként :tef293:
     
  11. sgyuri /

    Csatlakozott:
    2013. július 20.
    Hozzászólások:
    33
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ki hogyan került-re

    Sziasztok,

    pár éve, amikor elkezdtem aktívan torrentezni ráakadtam egy Bittorrent Portál nev? fórumra, ami ehhez a helyhez hasonlóan a magyar torrenttársadalmat kívánta összefogni,sajnos az oldal egy id? után megsz?nt és nem találtam hasonló helyet. Ezért is örültem nagyon amikor egy google keresés után ráakadtam erre a fórumra. Jó hogy megint van egy oldal ami megfelel a torrentes érdekl?désemnek! :tef293:

    üdv,
    sgyuri
     
  12. SkyHigh /

    Csatlakozott:
    2013. május 24.
    Hozzászólások:
    535
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hogy találtam ide?

    Sziasztok!

    Olyan gy?jt? oldalt kerestem, ami a hazai és külföldi torrent oldalakról ad valamiféle ismertet?t, leírást, és a google ezt az oldalt dobta ki.
    Rögtön beregisztráltam, mert láttam, hogy itt több olyan dolog is megtalálható, aminek hasznát tudnám venni a kés?bbiekben is.
    Azóta is s?r?n járok fel (szabadid?m függvényében), már csak a jó fórumos társaság miatt is. :tef344:
     
  13. vajaszsemle /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 29.
    Hozzászólások:
    345
    Kapott lájkok:
    28
    Beküldött adatlapok:
    0
    kitt-katt szólt az egér....

    Sziasztok.
    Fontos volt számomra a kiváncsíságomra az a válasz megkeresése hogy melyek a legnagyobb torrent oldalak.
    Beütöttem google-ba torrentek szócskát és már ki is dobott mindenfélét veletek egyetembe.

    Miután megtaláltam a listát, kik a leghatalmasabbak, már csak olyan oldalt kerestem ahol esetleg választ kapok arra mikor milyen oldal engedd szabadon regisztrálni.
    Nem is gondoltam hogy ezen az oldalon, van csre-bere, felajánlás, és még sok egyébb téma ami érdekelhet.

    Égy sikerült mindenre nagyábból meg kapni a választ.
     
  14. sieraq /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 28.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    google keres?

    Sziasztok!
    Történetem rövid :tef161:
    nem igazán tudtam kihasználni sokáig a letölt? oldalakt,de mivel sikerült fejlesztenem a gépem vinyó...stb és egy jobb netet beszereznem így egyre jobban érdekelt a letöltés!
    több oldalon jártam a google által,de a torrentek.infó megfogott és nem csalódtam!
    ?szinte és igazán rendes tagokat ismertem máris meg egy pár nap alatt!!
    Remélem nagyon sokáig fent marad az oldal!
     
  15. góré / Maffiavezér

    Csatlakozott:
    2013. június 14.
    Hozzászólások:
    983
    Kapott lájkok:
    166
    Beküldött adatlapok:
    0
    ugy jöttem ide,hogy

    sziasztok
    én ugy jutottam ide, hogy egyik oldal nem jött be pár napig és beirtam oldal nevét hogy valahol irnak e valamit rola és igy bukkantam erre a forumra, végigjártam topicocat aztán itt maradtam. Az oldal is helyre jött és még jobb helyet is találtam mint a helyi ujság.
     
  16. makkmarci /

    Csatlakozott:
    2013. október 28.
    Hozzászólások:
    60
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hát így :tef293:

    Egyik trackeren tettem fel egy kérdést, a Modi meg írja a választ, hogy xyz,meg inkább nézzek szét a torrent-empire.me oldalon.Idejöttem,itt maradtam.

    Ahogy teltek a napok,és lett egyre több pozitív élményem az oldallal,és a használóival kapcsolatban, úgy lett egyre inkább kedvelt helyem a torrentvilág böngészésére.

    Aztán nyomjátok ám sok köszönömöt,meg a megfelel?t :tef161:
     
  17. rambo / Guest

    Őszintén ém már nem is tudom hogy kerültem ide azt már Dark tudná meg mondani hogyan pötyantam ide
    Lehet valami módon,, az is lehet keresgéltem valamit...
     
  18. sassmadár /

    Csatlakozott:
    2012. március 15.
    Hozzászólások:
    281
    Kapott lájkok:
    225
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    villanyszerelő
    Lakhely :
    Ózd
    Engem a torrentek infóról importáltak!
    :tef293:
    Oda pedig úgy kerültem hogy torrent oldalakat kerestem és a Google segített!
    Azóta is itt vagyok valamivel több mint 2 éve!
     
  19. Energy / Guest

    Üdvözletem. Olvasgattam ezt a témát, és nem volt ismerős.. Biztos importálva lett. :tef161: Én Torrenttrade bezárása után új otthont kerestem, így kerültem a genesisre, majd szintén importálva lettem ide. A torrentek.infóról is sokat tudok. És ahogy ezt a témát olvasom, elképesztő számokat látok. Miszerint a torrentek infónak 2013-ban 8000 fős látogatottsága volt. Ez azért érdekes, mert még ugyan ebben az évben eladásra lett meghirdetve, és akkor a látogatósság

    4000-re rúgott. :tef293: De annyi bizonyos, hogy soha sem volt publikus statisztika, úgy értem, nem láthatták a tagok hányan voltak ott az elmúlt 24 órában így azt ír mindenki amit akar. Amit én tudok, hogy az oldalon 76 ezer hozzászólás volt t-infón, aminek majdnem a fele az archívumban volt. És akármilyen hihetetlen, a genesis hírrészlege jóval nagyobb volt mint a torrentek infóé. És úgy, hogy nem lehetett a hírekhez hozzászólni. Ahogy nézem, a torrentek infó és az mcs hírrészlege egybeolvadt. Most az oldalon 161 ezer hozzászólás van, ami elképesztő. Ez az egyesülés csak jót tett mind a két oldalnak. Bár most nagy a csend, nyilván megint készülnek valamire a srácok, ezalatt a pár év alatt megszoktam már tőlük.
     
  20. Dark Angel / Guest


    Üdv Rambo. Igen jól sejted, tudom hogy kerültél ide. Én hoztalak át a torrenttradről, ahogy ASHT-t is.

    Kedves ASHT. Mindig is megbíztunk benned, nem fedtük fel kiléted, még az adataidat is titkosítottuk kb 1000 évre, az ip címed még a staff se látja Így nem nagyon értem miért kell egy kitiltott ezeréves bejegyzésére reagálni, de az unalom nagy úr. Én pontos becsléseket tudok mondani arról, hány látogatója volt a torrentek.infónak. 4000 vendégről tudok. Ezekből, napi 50-100-150 tag akik ténylegesen be is léptek. A torrentek.infó valóban a legnagyobb volt, a 76 ezer hsz is stimmel. A sikeres import után viszont tényleg meglepő felfedezést tettem, amit kb tőlem tudsz te is XD. Miszerint a torrentek infó hozzászólásainak fele valóban az archívumban voltak., az igazán aktív témák pedig a csevegőben. Ha az egész fórumot áttekintjük, körülbelül 15-20 százalékát tették ki maguk a hírek. Ezt onnan tudom, hogy az importálás után felmerült az a probléma, hogy két torrentes hírrészlegünk van. A kettőt összehasonlítva valóban az mcs-é volt a nagyobb, amik csak a nyers tényeket tartalmazták. Míg a torrentek infón a hír témák oroszlánrésze csevegés. Ami így utólag nem probléma, hiszen mivel kevesebb hír érkezett kevesebb a dupla hozzászólás is amit törölni kell. Képzeljétek el mi lett volna, ha a torrentek infóra és az mcs-re agyún annyi hír érkezik, akkor lenne most két egyforma témánk amivel semmire se megyünk. De így az mcs hírrészlegét kiegészítettem, az infós , torrentes hozzászólásokkal. És mivel az oldal időrend szerint rangsorolja a hozzászólásokat, olyan mintha mindig is egy téma lett volna. Az archív témák nagy részét is sikerült hasznosítanom. A meleg hónapokban mindig több a munka, kevesebb a szabadidő. Tudunk a hibákról, és valóban nagy munkában vagyunk.