Filmklub Kiderült Bill Paxton halálának pontos oka

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2017. március 07..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    A bolygó neve: Halál, a Twister és számos más sikerfilm emlékezetes szereplője, Bill Paxton váratlanul hunyt el február 25-én – ahogy arról az Origo Filmklub is beszámolt. Két hete annyit lehetett tudni a haláláról, hogy műtét utáni komplikációk okozták, most viszont már a pontos okot is ismerjük. A halotti bizonyítványt a People magazin szerezte meg.

    [​IMG]

    Bill Paxton a Training Day című tévésorozatról beszél 2017 január 9-én Kaliforniában

    Forrás: AFP

    Paxtont agyvérzés vitte el. Február 14-én megműtötték, szívbillentyű-cserét hajtottak végre és a verőér tágulatát korrigálták. A műtét után komplikációk léptek fel, amelyek tizenegy nappal később egy halálos kimenetelű stroke-ban csúcsosodtak ki.

    A színész hatvanegy évet élt, halálhírét pont az Oscar-gála napján közölték. A díjkiosztón szóban emlékezett meg róla Jennifer Aniston, rengeteg kollégája búcsúzott tőle Twitteren.

    „Bill Paxton egy csupaszív, figyelmes és tiszteletre méltó ember volt. Mindig mosolygott, és bármilyen társaságot szórakoztatni tudott a holywoodi karrierjéről szóló történeteivel” – írta Chloe Sevigny, aki a színész egyik feleségét alakította a Hármastársak című nagy sikert aratott tévésorozatban.

    [​IMG]

    Tom Hanks, Kevin Bacon és Bill Paxton az Apollo 13 című filmben

    Forrás: AFP

    „Bill Paxton egyszerűen egy csodálatos ember volt. Egy csodálatos ember…” – érzékenyült el Tom Hanks, aki az Apollo 13-ban dolgozott együtt vele. „Bill Paxton bármilyen szerepet el tudott játszani, de a legjobb arca akkor került elő, amikor önmaga volt – egy nagyszerű ember, akinek hatalmas szíve volt" - írta róla Arnold Schwarzenegger, aki a Terminátor-ban és a Két tűz között-ben is együtt játszott kollégájával.

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...