Hírek Itthon Kilenc Óra A Sürgősségin: Megrázó Felvételek

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2016. május 04..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Egyik hétköznap délután háromtól éjfélig ült egy DK-s parlamenti képviselő a Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház sürgősségi osztályán, hogy lássa, milyen ellátást kapnak az oda érkező betegek. Megrázó tapasztalatairól kisfilmet forgatott.

    Egészségesen is emberpróbáló volt saját bevallása szerint az a fél nap, amit Oláh Lajos független képviselő, a Demokratikus Koalíció politikusa a Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház sürgősségi osztályán töltött múlt héten kedden.

    „Szerencsére nem voltam beteg, csupán személyesen szerettem volna meggyőződni arról, milyen ellátást kapnak a beteg, bajban lévő emberek” - írta Oláh Lajos a Facebook-bejegyzésében. Tudtam, hogy iszonyú állapotban van az egészségügy, de a személyes tapasztalat így is mellbevágó volt.”


    A fenti kisfilmben látható fotókat és videókat a telefonjával rögzítette, a váróban rejtett kamerával, az arcokat pedig kitakarta, a hangokat eltorzította.

    Az Origo kereste a kórház vezetőit, ha reagálnak a videóra, cikkünket frissítjük.

    Ápolónak állt a képviselő
    Mint arról az Origo is beszámolt, nemrég a Párbeszéd Magyarországért (PM) politikusa állt inkognitóban ápolónak egy fővárosi kórházban. Tapasztalatairól Szabó Tímea azt írta: Ez a valós helyzet maga a földi pokol.

    Szabó Tímea szerint nem túlzás, hogy az emberek lassan meghalni járnak majd a kórházakba.

    Forrás: http://www.origo.hu/itthon/20160504-kilenc-ora-a-surgossegin-megrazo-felvetelek.html