Kinek Mi A Szokása A Számitógép Mellett?

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' GLOP hozta létre. Ekkor: 2015. november 08..

  1. GLOP /

    Csatlakozott:
    2014. november 02.
    Hozzászólások:
    511
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szerintem manpság a legtöbben:
    -Online filmeket néznek
    -Facebook,egyébb más
    -Torentozás
    -Játszás

    Senki sem használja ki számolásokra.ha nem csak kényelmi eszköz.
    Lehet nekem nin igazam.
    Nyugodtan írjátok meg a véleményiteket meg.

    A 21,század egyik legnagyobb eszköze ,amit csak használuk:
    a szemünk megy tönkre
    elhizás
    személységi zavarok
    idő elhuzás
    stb
     
  2. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    Hát a magam részéről:
    - filmezni nem, azt jobb szeretek a TV-n
    - ha a miegymás pl UTS akkor igen :tef293: a Facebook dögunalom...
    - torrentezés - á nem (na jó, egy kicsit talán :tef161:) de célirányosan keresgélek, ez hetente nincs 30 perc
    - játék - viszonylag kevés mostanában
    Szóval a közösségi élet itt, ezenkívül levelezés, hírek olvasása stb, ez teszi ki a 95%-ot
    -szem: ezt nem véleményezném; jót biztos nem tesz, de nem vagyok benne biztos, hogy a mai, modern monitorok rosszat tesznek.
    -elhízás: szintén nem. egészségesen kell éthezni akkor ülhetsz egész nap a gép előtt, csak nem kell nasizni mellette pl.
    -személyiség zavarok: na ez igaz. Ráadásul öngerjesztő lett a folyamat; mi még nem ebbe a korba születtünk bele, tudjuk, hogy van világ ezen kívül is, de a mai gyerekek már ebben nőnek fel, egyfajta virtuális világban, és amíg bele nem csöppennek a való életbe, fogalmuk sincs arról, hogy milyen is az. Egy hülye, rózsaszín ködben lebegnek, a Facebookon történnek velük a katasztrófák, stb, azt mondhatnám, hogy életképtelenek, szerintem egy szörnyű generáció van épp nevelkedőben. Nem tanulnak, nem akarnak szakmát szerezni, nem érdeklik őket a rendes emberi kapcsolatok, dolgozni se igen akarnak, majd valami lesz. És az ő világuk lesz "A" világ pár év múlva, tisztán látszik, hogy most is már nagyon elcsúsztunk ebbe az irányba...