Magyar torrent oldalak Microbit Kinézet

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' Amarilis hozta létre. Ekkor: 2012. október 21..

  1. Bluesky / Guest

    Szerintem..

    Így van, van akinek tetszik, van akinek nem, mint sok más dolog is az életben. Ha már így leírtad ezt a többit, ejtek pár szót róluk. Spamm.. Nos, ma mikor beléptem engem is egy fizetett hirdetés fogadott üzenetben. De kit érdekel ez? Akit igen, az megnézi, akit nem az törli. Én az utóbbit választottam. Paypal. Ezzel mi a gond? Sok helyen van támogatás, sok helyen (lsd ncore) még sms ben is lehet. Aránycsalások. Most komolyan, kit érdekel hogy ki mennyit csal, kinek mekkora az e penise? Felőlem felcsahatnak akár 200 terrát is, nekem attól nem lesz jobb vagy rosszabb.. Vezetői diktatúra. Én nem tapasztaltam ilyet, sőt fenyegetni sem fenyegettek mióta fent vagyok.. Halott fórum. Szerintem nem halott. Üres üzenőfal. Az sem üres, néha benézek.(máshol sem mindig van tele)Sok inaktív torrent. Ha valamit le akarok tölteni és éppen halott, akkor letöltöm máshonnan, nem nagy ügy.statisztikai csalások. Ezt bizonyította valaha bárki is? Nem hinném. minimális feltöltések. Ugyanaz, ha nem találok valamit letöltöm másik oldalról. Na srácok még valami kritika?
     
  2. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    igen

    Szia Hartigan!
    Teljes mértékben egyetértek veled!És a legnagyobb baj az,hogy milyen körítésben teszi!
    És fájó pont a dologban,hogy egy általam tisztelt személy le manuszozza a hozzászólásomat,pedig én csak a körítésről írtam!!!:tef10:
    De hát ez van:Sokan vagyunk,sok fajta állásponttal!:tef293:
     
  3. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,894
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Sziasztok!


    Szia drusza!


    A Metál skin valóban szuper, már váltottam is.
    A negatív kritikáról csupán annyit:

    Nincs az az oldal melyet nem érhetne negatív kritika!
     
  4. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    kritika

    a negatív kritika a legjobb kritika. mert ha véleménye van akkor már megnézte.szerintem hiba nélkül nincs oldal. én se tetszek mindenkinek,de most a mikrónál a metál nagyon jó :tef161:
     
  5. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Bluesky

    szia!
    Veled is egyetértek!!!
    De akkor....?

    ui.:Megbeszéltük!:tef161: Pacsim!:tef293:

    Sajnos csak azt hittem!Most egy kicsit inkorrekt -et tapasztaltam!:tef10:
     
  6. FBI /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 18.
    Hozzászólások:
    25
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Teljesen jogosnak tűnhet az észrevételed. Viszont mint mindenhol itt is vannak úgynevezett belső dolgok, nos sajnos ez idáig nem álltak össze azon tényezők egységes egésszé, amik lehetővé tették volna, hogy előrukkoljunk ezekkel a dolgokkal. Viszont ígérem, hogy ez most már másképp lesz és a közeljövőben még több skinnel fogsz találkozni az oldalon. :tef293:
     
    • Like Like x 1
  7. predator /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 05.
    Hozzászólások:
    265
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    király oldal

    sziasztok nekem az egyik legkedvesebb oldalam a mikrobit,pedig komolyabbakon is ott vagyok néha egy napot beszállok a szerveremmel hogy segitsem az oldalt a seedben,ha valaki a skinek miatt kritizálja az akkor egy a*********,az oldal nagyon jó és minden tiszteletem a vezetöségnek,mert mikor problémám volt akkor Amarilis személyesen segitett.

    Üdv gyuszi80!

    Szerk:Atlantisz!
     
  8. 999kiki /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    184
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    azért mert

    azért mert valaki véleményt nyilvánít és nem tetszését fejezi ki azért még nem a******** !!!! jó lenne ha a tiszteletet meg adnád mindenkinek !!!! szerintem az új skinek egy 2-3 ezres oldal szintjét sem ütik meg de a régi nagyon jó és ettől függetlenül szeretem az oldalt !!!!!


    Szerk: @Atlantisz !
     
  9. Soldier /

    Csatlakozott:
    2012. június 20.
    Hozzászólások:
    46
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nekem is bejön...

    Nekem is bejön az oldal. Igaz én nem igen kritikus szemmel nézem meg az oldalakat. Ha normális sebességgel tudok letölteni és ráadásul jó ütemben megy a seed is akkor én már elégedett vagyok. Azt hiszem ennek simán megfelel. Még ha tetszetős és batátságos is az oldal, akkor nekem megfelel.