Kit Hívjak Meg És Miért.. Avagy, Hogyan Szűrjük Ki A Csalókat És A Kereskedőket!

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' Vendég hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. boni /

    Csatlakozott:
    2013. január 11.
    Hozzászólások:
    603
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Izgalmas téma, a napokban végig fogom olvasni, biztos van mit tanulnom. :tef161:
     
  2. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Kis aranyos. :tef318: Az első hsz bőven elég. Azért mert azt én írtam, így abban van a lényeg. :tef318:
     
  3. boni /

    Csatlakozott:
    2013. január 11.
    Hozzászólások:
    603
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Drága DarkAngel, te Antikrisztus, engedd meg, hogy más véleményét, hozzászólását is a magamévá tegyem, majd annak tükrében döntsem el, hogy érdemes volt-e végigmenni a leírtakon, vagy hallgatnom kellett volna rád?
     
  4. Trancemaster /

    Csatlakozott:
    2016. március 30.
    Hozzászólások:
    116
    Kapott lájkok:
    10
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kiegészítés az első hozzászólásra:

    - Vadidegeneknek olyan accot/meghívót adj, aminél ha gáz van, nem okoz gondot (és kettő perc alatt kapsz másikat ha bannolnának)
    - A traderekkel szerintem nincs gond
    - Ha skype-ra és egyéb külső chatekre hívnak businesselni/beszélgetni, akkor szintén gyanús a dolog hogy át akarnak verni, vagy koldulni akarnak
    - Nem kell szigorúan ranghoz kötni a meghívást, mert lehet hogy van referenciája nagyobb rangúaktól -> jó ötlet ha kérsz referenciát
    - Ha accot cserélsz feltétlenül kérdezd meg az e-mail cserélhető vagy sem, és mennyi idő alatt
    - Opcionálisan (pl. cserénél) igénybe veheted (erősítsetek meg hogy így van) a zöldek, pirosak narancssárgák (ergo tapasztaltak) segítségét (közvetítő)
     
  5. szappanoskrumpli /

    Csatlakozott:
    2016. március 23.
    Hozzászólások:
    430
    Kapott lájkok:
    26
    Beküldött adatlapok:
    0
    traderekkel nincs gond
    nem cserélek
    meghívót olyan embertől kérjetek akit ismertek