Kitiltott Felhasználók Meghívása

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' zonee hozta létre. Ekkor: 2015. július 10..

  1. zonee / Guest

    Kerültél-e már bajba kitiltott felhasználók újra meghívása miatt?
    Mi volt a büntetésed?
    Hogy kerülöd el a csaló kitiltott felhasználókat?
    pl. Van egy ember aki meghívót kér tőled és bizonyítja neked hogy tisztességes bemutat neked pár jó arányú profil képet.
    Amire meghívod arról persze nem mutat semmit (előtte kitiltották onnan).
     
    Utoljára szerkesztve: 2015. július 10.
  2. BudaésPest /

    Csatlakozott:
    2015. február 09.
    Hozzászólások:
    1,183
    Kapott lájkok:
    212
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    1. Igen
    2. Melyiken? XD
    3. Sok mindent kérek. legtöbbször elvárok egy kis bemutatkozást, 1-2mondatot miért akar bekerülni, speedtest, utorrent stat, profillink .... ( 1-2mondatot úgy se tud írni egy ember se így sokan elesnek.) Persze van amikor kivételeztem, de már nem fogok.
    Most aki egy meghívóért képes egy 2-3 mondatot összeszedni legalább értelmesen az valószínűleg nem csaló, trader... Mert ők nem veszik a fáradtságot ilyenekre.... Utorrent stat is sokat mutat szerintem, mennyi időt seedel az adott egyén pl. és hát ha nem túl sokat nem jó aránnyal valószínű a tény állás.
    4. .... Ha ügyes vagy akkor 10ből 1szer szívod meg. Komoly feltételekkel.
     
  3. zonee / Guest

    10 ből nulla a cél vagy az lehetetlen?
    Bármelyik oldal jó példa
    Kitiltanak vagy az összes meghívottadat veled együtt vagy csak figyelmeztetést kapsz és nincs többé meghívási jogod.
     
  4. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Én ügyes vagyok. XD Már több éve is van annak, hogy útjára megbüntettek. Nem feltétlen a csalóktól kell félni. Inkább az idiótáktól. A fent említett dolgokat én is kérem. Továbbá azt se hívom meg, aki a cserél. Így egyből kiestek a traderek. És azokat se hívom meg, akik túl sok mindent akarnak. Egyszer meggyőzhetsz a dumáddal. Mert hajlamos vagyok elhinni, hogy tényleg szükséged van az adott oldalra. De ha újra előre kerülsz, ne is próbálkozz. XD Így kiesnek azok, akik csak kíváncsiságból regelnek, vagy gyűjtögetnek.

    Szóval nálam az állás 10-ből 10. De azt a tízet megválogatom.
     
  5. BudaésPest /

    Csatlakozott:
    2015. február 09.
    Hozzászólások:
    1,183
    Kapott lájkok:
    212
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Meghívási jog a jobbik eset. Szerintem azzal nincs gond, legalább nem repülsz más miatt.
     
  6. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Jártam már én is úgy a Microbiten,hogy meghívtam egy illetőt,aztán jött az üzenet,hogy csaló meghívásáért négy hét parkolópálya a jutalmam.Aránycsaló volt,de az már nem derült ki,hogy volt-e tiltva már onnan.
     
  7. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ja, hogy így játszunk? Ki szívott nagyobbat? Szerintem ebben is verhetetlen vagyok. Egyszer adtam ajándékba egy accot, még évekkel ezelőtt. Még nem voltam elég rutinos. A lényeg, mindenhol egy néven voltam, és aki az accot kaptam egy retardált trader volt. Le is van százalékolva. No az incidens után kb 3 - 4 évvel kb minden oldalról kivágtak. Gft, ptp, ts-tracket, bcg, stb. Több mint száz oldalról beszélünk. XD Haverokkal jártam irc-re, mert ennyi oldalt én se bírtam egyedül végigjárni. A lényeg szart se kaptam vissza, de kb 1-2 hétre rá má voltam újra mindenhol. Azt a fogyatékost meg levadásztam mindenhol. Mellesleg lucifer42-nek hívják, most is írt a meghívó kérések témába az nc-én XD
     
  8. BudaésPest /

    Csatlakozott:
    2015. február 09.
    Hozzászólások:
    1,183
    Kapott lájkok:
    212
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Már megint a Libble story...
     
  9. zonee / Guest

    van amikor nem szólnak csak elveszik a meghívód amit kiküldtél és küldenéd a következőt de nem érted miért nem érkezik meg
    hát azért mert egy csalót próbálsz meghívni és tiltották őt az oldalról
     
    Utoljára szerkesztve: 2015. július 11.