Közlekedési Viccek

A témát ebben részben 'Viccek!' Vendég hozta létre. Ekkor: 2015. április 11..

  1. Termeszet /

    Csatlakozott:
    2018. július 21.
    Hozzászólások:
    45,737
    Kapott lájkok:
    273
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    - Kalauz úr, nekem Linzben le kell szállnom. Volna olyan szíves felébreszteni, ha odaérünk? Előre megmondom, én hajnalban egy kissé morózus vagyok, de maga ne törődjön vele… - kéri az utas, aztán aludni tér.
    Másnap délben arra ébred, hogy a vonat Bécsben vesztegel. Megkeresi a kalauzt, és ordítva támad rá:
    - Mit képzel, maga nyomorult, maga senki, maga utolsó disznó, nem kelt fel, amikor külön megkérem rá? Maga büdös csirkefogó!
    A kalauz a sértésekre semmit nem válaszol, csak néz bánatosan. Ettől az utas elszégyelli magát, és bocsánatot kér, hogy annyira kiborult.
    - Sose mentegetőddzék, uram! - feleli a vasutas. - Már megszoktam az ilyesmit, a munkámmal jár. Hallotta volna csak, hogy miket vágott a fejemhez az az utas, akit Linzben leszállítottam!
     
  2. Ametiszt /

    Csatlakozott:
    2019. január 21.
    Hozzászólások:
    661
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Repülőgép közeledik éjszaka a repülőtér felé. A pilóta elhatározza, hogy megtréfálja a tornyot és eltorzított hangon szól a mikrofonba:
    - Találd ki, hogy ki vagyok!
    Erre az irányítótorony diszpécsere lekapcsolja a leszállópálya fényeit és visszaszól:
    - Te meg találd ki, hogy hol vagy...
     
  3. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    - Mi az? Hosszú sárga, meleg és nem mozog..?
    - ???
    - Lerobbant villamos!