megfontolás alatt Külföldi szűkebben

A témát ebben részben 'Javaslatok' bluebird hozta létre. Ekkor: 2016. december 10..

  1. bluebird /

    Csatlakozott:
    2016. december 03.
    Hozzászólások:
    172
    Kapott lájkok:
    102
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Álomvilág
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Sziasztok!

    Nekem is lenne egy ötletem, amely egy kicsit a külföldi/magyar oldalak szétválasztásához kapcsolható.
    Mégpedig az lenne, hogy a külföldit tovább lehetne szűkíteni nyelv szerinti kategóriákra. Én elsősorban a keresettebb nyelvekre gondolok, de ezt bővíteni bármikor lehet.

    Így például jó lenne szerintem ha listázni lehetne a német nyelvű oldalakat, az angol nyelvűeket, az ázsiaiakat vagy a spanyolokat stb.
    Eddig ilyen lehetőséggel nem találkoztam még. Szerintem vannak, akiknek jól jönne.
     
    • Like Like x 4
  2. Pihi /

    Csatlakozott:
    2016. január 17.
    Hozzászólások:
    1,118
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    Magyarország
    Az ötletet én is támogatom, bár ilyen oldallal már találkoztam, igaz nem magyar. Sajnos vannak ott hibák, mint pl. a Fullmixmusic például török. Ha ez megvalósul, azért oda kell majd figyelni pár részletre. Illetve nagyon gyorsan tudnak megszűnni oldalak, így időközönként a linkeket is ellenőrizni kéne, esetleg kaphatna a megszűnt oldal egy piros színű kiemelést akár, hogy lehessen tudni, megszűnt oldalról van szó. Ez az időközönkénti ellenőrzés arra is jó lenne, hogy tudni lehessen a megszűnés dátumát. Én pl. ilyennel nem találkoztam, és nem kevés idő és türelem (főleg az) kell az ilyen infókat összeszedni. Picit továbbgondoltam a dolgot, vagy inkább úgy fogalmaznék, látom a hibalehetőségeket, ami jó, mert abból tanul az ember.
     
    • Like Like x 1
  3. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    tisztázzuk kicsit :tef293: az ötlet jó, ha úgy van,ahogy gondolom.

    Tracker listába gondoltátok(adatlapok) vagy esetleg még fórumon belül újabb prefixeket létrehozni? kicsit több infó kellene, hogy eltudjak indulni valamerre :tef293:
     
  4. bluebird /

    Csatlakozott:
    2016. december 03.
    Hozzászólások:
    172
    Kapott lájkok:
    102
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Álomvilág
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Én igen, tracker listában gondolkodtam. Eleve meg kell adni feltöltésnél a nyelvet, gondolom utána könnyű beállítani a szűrést.
    Pl. rákattintok, hogy engem a német nyelvű trackerek érdekelnek és kilistázná nekem azokat és ha még kategória szerint is kiszűröm, az még jobb :tef161: megkapom mi kell nekem :tef293:
     
  5. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    ok, kiindulásnak már jó, hogy tudom hová is kellene csinálnom funkciót :tef293:

    nem igérem, hogy holnapra kész, de meglesz...csak kiagyalom feltöltésnél,hogy legyen
     
    • Like Like x 1
  6. bluebird /

    Csatlakozott:
    2016. december 03.
    Hozzászólások:
    172
    Kapott lájkok:
    102
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Álomvilág
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nem hajt a tatár! yesss:tef293: