Lagzi Lajcsi A Privát Mentő Miatt Magyarázkodik

A témát ebben részben 'Mozi & Tv Hírek!' macseklany hozta létre. Ekkor: 2016. május 04..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ő fizette a szállítást, otthonában pihen. Mint mondta, a családja megnyugodott, de az ő élete nem lett nyugalmasabb.

    Galambos Lajos – aki magát hangulatmesternek és trombitaművésznek definiálja – koszorúérműtéten esett túl, de nem kórházban akart lábadozni, május 2-án hazavitette magát. „A helyzethez képest jól érzem magam. Nagyon szerettem volna hazajönni, de saját költségen, privát mentővel tettem ezt” – mondta a Mokkában: a stáb az otthonában látogatta meg a muzsikust.

    [​IMG]
    Galambos Lajos

    Forrás: TV2
    „Székesfehérvári kényszerpihenőm alatt is szerettem volna vizsgálatra menni, az engedélyt meg is kaptam, de vezetőszáron, két rendőr mellett nem akartam menni, megalázó lett volna” – emlékezett.

    Ezúttal hatfős csapat végezte a beavatkozást, az ütőeret is fel kellett vágni. A doktor szerint ideális a zenész testsúlya, ezt kellene tartania: „Életmódváltás kell, de a zene nekem önmegvalósítás, azt a vonalat erősíteni lehet. Azon dolgozom, hogy az igazság kiderüljön, ez nem stresszmentes dolog.”

    Galambos Lajos több személyiségfejlesztő könyvet olvasott, úgy érzi, jó irányba tart. „A család megnyugodott, de az én életem nem lett nyugalmasabb. Nyolcvan-száz címlap készült az utóbbi időkben, sok igazságtalan volt. Amikor reménykedtem abban, hogy egyszer majd sikeres zenész leszek, nem gondoltam arra, hogy egy közszereplőnek sokkal többet kell benyelnie” – magyarázta.

    Forrás: http://www.origo.hu/teve/20160504-lagzi-lajcsi-a-privat-mento-miatt-magyarazkodik.html