Magyar torrent oldalak Libranet

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2012. január 23..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Balázs63 / Guest

    Libranet hír

    2013-05-27
    Folyamatos pénzügyi problémák

    Az oldal a folyamatos pénzügy bizonytalanságban szenved. Ennek megoldására nincs kielégítő megoldás, mint hogy a segítségetek kérjük. Korábban jeleztük, hogy az oldal fenntartása a támogatásotokon múlik, ez nem is változott. Természetesen mindent megteszünk, hogy minimalizáljuk a költségeket, de ennek ellenére (sajnos) pénzügyi vonzata van ennek, és ezt már önállóan nem tudjuk finanszírozni. Jön a nyári időszak, amikor tudjuk, hogy az oldal forgalma felére csökken, és szeretnénk, ha erre az időszakra biztosítva lenne az oldal "sorsa", tehát azt kérnénk Tőletek, ha lehet, akkor úgy támogassátok az oldalt, hogy szeptember hónapig biztosítható legyen a fennmaradása. Ennek eredményeképpen a nyaralás közben biztosabban fennmaradhatunk, és tovább biztosítható a könyvek megosztása.

    Az oldal fennmaradása Rajtatok múlik!

    LibraNet Team
     
  2. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem igaz! Van más megoldás is!

    Nem akarom leírni újból, ... de a Libranet Staff p* fórumban közzétett négysoros versikéjének hatására kidobott az ablakon egy olyan pénzügyi megoldási a lehetőséget, amely után nem kellett volna újból tarhálási felhívást közzétenni!

    Most olvastam az nCore fórumában, hogy aki a Libranetnek az ajánlatot tette, az a javasolt módszerel már több kisebb torrentoldal pénzügyi problémáit megoldotta.

    Azt is olvastam, hogy a Libranet semmit nem tett azért, hogy ezt a pénzügyi megoldást megismerje.

    Olyan oldalt nem érdemes támogatni, (még torrent feltöltésekkel sem) amely vakon elmegy az ilyen lehetőségek mellett és csak a tagok pénzére utazik.
     
  3. Balázs63 / Guest

    re libra

    Üdvözöllek!

    Igaz,én osztottam meg a hírt,de NEM én írtam!:tef161:
    Aki akarja támogatni anyagilag,az támogassa az oldalt.
    Én ritkán töltök le onnan,ezért én úgy támogatom az oldalt,hogy sokszor hónapokig bent van a kliensemben a tori.
    Ha nem fogadnak el segitséget,akkor magukra vessenek.:tef293:Ne az én pénztárcámra szegezzék a tekintetüket!:tef161:
     
  4. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    re Lucifer

    csak nem a SiteTalk-rol beszelunk?
     
  5. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: erdeikutya

    Nem, ... nem!

    Ez a SiteTalk-tól elrérően egy magyar irodalmi könyvekkel hiányosan ellátott, a BitBook színvonalát meg sem közelítő, főleg fanatasi és romantikus területet behatároló valódi torrentoldal.

    @Balázs63: Tudom, hogy a Libraneten ott van a főoldalon és hozzá lehet szólni, ... illetve vastagon piros mezőben is ugyanez a szöveg.
    Leírtam, hogy nekem miért nem tetszik az általad beidézett szöveg: azért, mert olyat írnak le ami nem igaz és ami félrevezető. Ha ugyanis most május végén már a júliusi (tehát nem a 6. havi, a júniusi, hanem a 7. havi júliusi) költség fedezetének 25%-a is a zsebükben van, akkor indokolatlan a tarhálásra szóló többszörös (piros mezőben vastagon kiemelt szöveg + Főoldali fórumtéma) felhívás. Most a Staff a nyári szabadságukra, üdülésükre gyűjtöget. A szövegből és a körülményekből ugyanis ez sugárzik.
     
  6. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    re Lucifer

    a LibraNetet ismerem, vagyok is rajta...
    en a penzes dologrol beszeltem, mert ugye a SiteTalk fizet bizonyos referrer utan. en erre gondoltam.
     
  7. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: erdeikutya

    Hallottam a SiteTalk létezéséről, de nem vagyok tag, fogalmam sincs mi az a referer, .... és ha ők fizetnek nekem, engem akkor sem érdekel.
     
  8. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nyaralni megy a LibraNet Staff :tef293:

    nCore fórumában olvasom, ... és nem akarok hinni a szememnek.
    Nekem fel sem tűnt a következő szöveg:

    De tényleg ez áll ott :tef293:

    Tehát azért kell olyan sok pénzt most befizetni a Libranet pénztárába, hogy nyugodt legyen a staff nyaralása, ....

    ... és milyen pénzből nyaralnak ...?

    Az a baj, hogy így a leírtakból sem ez, sem pedig az nem derül ki, hogy akkor szeptemberben biztos lesz-e még Libranet, ... vagy pedig ugyanolyan találgatásokba leszünk kénytelenek elmélyedni, mint a Beload esetében. Az nCore fórumában azt is megkérdezik, hogy nem-e lépnek le a most összekunyerált pénzzel ...
     
  9. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    LibraNet én szeretem az

    LibraNet én szeretem az oldalt remélem nem szűnik meg, ha lenne sms támogatás szívesen támogatnám az oldalt, remélem sokáig fent marad még LibraNet oldal, sok sikert kívánok nekik. :tef293:

    Lucifer állítása továbbra sem igaz. :tef293:

    " Azt is olvastam, hogy a Libranet semmit nem tett azért, hogy ezt a pénzügyi megoldást megismerje. "

    az ajánlást tevő személy leírta hogy torrent oldal formájában ez nem működik, LibraNet meg a torrent oldal formát nem akarja feladni ez érthető is. Egyszóval semmilyen lehetőség mellett sem ment el LibraNet eddig. :tef293:
     
  10. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    ennyi hazugságot is rég

    ennyi hazugságot is rég olvastam már. :tef293:
     
  11. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    libranet pénzügy

    Ez nem igaz. Az ajánlatot tevő az nore fórumában leírta, hogy ezzel a módszerrel már több - főleg kis taglétszámú - torrentoldalt segített. Azt is leírta, hogy a Libranet nem az első oldal amely őt visszautasította.

    Az ami torrentoldalknál nem valósítható meg, az szerintem más volt, ... valami gyors struktúra átalakítás, vagy feltöltés ösztönzés, ... igen azt hiszem a feltöltés ösztönzés módszerre írt egy olyan javaslatot, ami után ő maga írta le, hogy ez torrentoldalak esetén nem alkalmazható. (Ha kéred, megkeresem neked)

    A libranetnek tett pénzügyi támogatásról pedig azt olvastam, hogy ezt nem először ajánlotta fel a Libranetnek, hanem már harmadik alkalommal.

    Azért ez nem semmi!
     
  12. papirgaluska /

    Csatlakozott:
    2013. május 26.
    Hozzászólások:
    7
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Csak egy apró kérdés: Mi a

    Csak egy apró kérdés: Mi a célod?
    Láthatólag nem a segítő szándék ösztönöz, de ekkora energiát fektetni szájkaratéba, szerintem fölösleges. Ezzel nem éred el sem azt, hogy változtassanak valamin, sem azt, hogy akár bezárják az oldalt. :tef293:
    Értem én, hogy a Libranet nem a szíved csücske, ez már lejött mindenkinek, asszem. Amit nem értek, hogy abban az esetben, ha ennyire zavar az oldal, miért foglalkozol vele? Lépj tovább, hagyd őket a fenébe. :tef293:
    (Don Quijote és a szélmalom - mond ez neked valamit?)
     
  13. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    re nyaral a Libra staff - meg mi is

    szovegkornyezet es szovegertelmezes...
    meg mindig nem ertheto???
     
  14. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    LibraNet : free reg!

    nem írt semmi ilyet az ajánlat tevő, éppen eleget hsz -eltem az ajánlattevővel már, még sok is volt, szóval nem kell a kamu szöveg. :tef293: torrent oldal köntösben nem működik világosan megmondta, mit nem bírsz ezen felfogni? :tef293:
    LibraNet meg torrent oldal akar maradni ennyi és itt pont a vége a történetnek, tehát továbbra sem mulasztott el LibraNet semmilyen lehetőséget, nyaralni sem megy a staff főleg nem a támogatásokból nem.

    Esetleg van még valami kamu infó? :tef293:
     
  15. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Libranet támogatás

    Tehát itt írja és ő írja, hogy a javaslatot már több oldalnak, többek között a libranetnek megtette.

    Egyébként ennek a libranet számára kínos körülménynek az említésével nekem nincs semmi célom, csak jelezni kívánom, hogy nekem nem lenne pofám alamizsnáért kunyerálnom, akkor ha a munkával megkereshető jövedelmet elutasítom.
     
  16. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Egy vélemény a libranetr?l

    Egy vélemény az nCore oldal fórumából a libranetről:
    Az oldalt tehát nem érdemes támogatni, mert nagyon sunyi módon utasították el a tagok támogatása nélküli pénzügyi lehetőséget.
    Magyarán: dolgozni nem akarnak, csak tarhálni, kéregetni, ... aztán meg a pénzzel lelépni ..., mint a Beload.
     
  17. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Nem értem

    Sok embert nem tudok megérteni.Most libranet,előtte Mikrobit...stb.Tudomásul kell venni egy oldal üzemeltetése pénzbe kerül,ezzel több százezer embernek örömet okoznak az oldalak. Valaki támogatásra próbálja ösztönözni a tagokat,valaki próbálja reklámokkal megszerezni a pénzt.Amit nem értek miért kell ezért megkövezni őket? Mi az elképzelése azoknak akik ezen cirkuszolnak? Talán a tulajok staff tagok a családjuktól vonjanak el pénzt,másoknak való örömszerzés céljából? Ugye ezt senki nem gondolja komolyan.
     
  18. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    4 havi díjat előre kér a libranet

    4 havi díjat előre kér a libranet.
    Mondjon valaki még egy - akár magyar, akár külföldi - torrentoldalt, amely most előre 4 hónapra, júniusra, júliusra, augusztusra és szeptemberre kéri a tagoktól a hozzájárulást.

    Arra senki nem gondol, hogy akik esetleg egy hiányos tartalmú, .. pontosabban a tartalmat illetően erős hiányosságokat mutató oldalt támogatni akar, annak is el kell vonnia családjától 4 havi támogatásnak megfelelő pénzt, ... ráadásul a semmiért!

    A libranet a támogatásért cserébe ugyanis nem fejleszti a torrentállományát, holott tudtára adták a staffnak, hogy nem csak romantikus illetve fantasy könyvekből áll a világ. Erre a kérésre a libranet staff nem lépett semmit, csak a támogatást kéri, pénzt kunyerál.

    A másik pedig: egyre többen pedzegetik, hogy a libranetnek vége és szeptemberben megszűnik. Ezért szeretnék a pénzt már most.

    Lényegében mindenki szeretne tisztán látni és mindenki szeretné, hogy a libranet fórumában korábban leírt javaslatokat a staff megvalósítsa.
    A dolgok azonban nem a javaslatok megvalósításának irányába mennek. Nem szaporodnak azok a torrentek, amelyek a libranet választékát szinesebbé és egyenletessé teszik.

    Nézze meg bárki a libranet letöltés menűjét: végeláthatatlan fantasy, ... fantasy, ... fantasy, ... fantasy, ... aztán romantikus ..., romantikus ..., romantikus ..., romantikus ..., egész oldalakon át.

    Mint ha falra hányt borsó lett volna, annyit értek a javaslatok. A pénzt azt persze kérik, de nem értik meg, hogy sokan csak akkor fizetnének, ha a javaslatok megvalósulnak ...

    Tehát bazsko74, mindenki érti, hogy a legtöbb oldalt támogatni kell, de a legtöbb oldalon van választék, a libraneten pedig nincs.
    A javaslatokkal és észrevételekkel pedig az ember jót akar. Mert ha nem tudják meg az "Elefántcsont Toronyban" a magas lovon ülő libranet staff tagok, hogy mi a baj az oldalukkal, akkor sose ébrednek fel csipkerózsika álmukból.
     
  19. papirgaluska /

    Csatlakozott:
    2013. május 26.
    Hozzászólások:
    7
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    meg XDKomolyan, röhejes vagy

    :tef161: meg XD
    Komolyan, röhejes vagy az összeesküvés-elméleteiddel.
    És még te vagy az, aki annyira kikelsz az ellen, hogy a Libraneten túlteng a fantasy... Figyi, gyűjtsd össze ezeket a hozzászólásaidat, pofozd ki egy kicsit, menj el vele egy kiadóhoz. Szinte biztos, hogy kiadják (fantasy műfajban). :tef293:
    Szerintem vígan megélnél az írásból, ha nem fecsérelnéd ilyen hülyeségekre a tehetségedet. :tef161:
     
  20. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Új feltöltésem a libranetre

    Köszönöm a javaslatot. Fel is kerestem még ma a "Reality" kiadót a kéziratommal. Sajnos azt mondták, hogy a tagok várható 4 havi díjas átverése miatt csak a krimi, bűnügy kategóriában jelenhet meg a könyv, de erősen gondolkoznak p* négysoros verse miatt, hogy maga a vers lenne a főmű és a többi csak háttértörténet.

    Most nagy dilemmában vagyok, hogy ha saját könyvemet akarnám feltölteni a libranetre, akkor azt miért nem tehetem meg...?
    Azért mert csak fantasy kategória van, reality meg nincs ...?

    Amúgy a leghelyesebb, ha reality nélkül meg lexarom az egész libranetet és nem töltök fel oda semmit.