Magyar torrent oldalak Libranet

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2012. január 23..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. guzu / Pedálozó

    Csatlakozott:
    2011. december 31.
    Hozzászólások:
    2,087
    Kapott lájkok:
    1,061
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Hivatalos info: a LibraNet

    Hivatalos info: a LibraNet szünetel, amíg nem találunk megoldást a megfelelő szerverre. Tehát meg nem szűnt a project, keressük a kellpen olcsó és erps hosting szolgáltatót az oldalnak!
     
  2. 1valaki / Guest

    LibraNet infó

    2012-11-07
    Próbálkozunk!

    Próbáljuk feléleszteni az oldalt! Ne kérdezzetek semmit, még mi se tudjuk :tef293:

    Szépen, fokozatosan élesztünk mindent, ergo, senki ne vegye még úgy, hogy full dolgozik minden!!
    Feltölteni, letölteni senki NE akarjon még!! Nem fog sikerülni, sőt, lehet gubancot fog okozni!!

    21:40 Frissítés: Rövidesen élesztjük a trackert. Amíg a peerek nem állnak fel, addig BIZTOSAN betöltési problémák lesznek az oldalon. Várjatok türelmesen, mi is konfigurálunk a háttérben, de a hirtelen terheléssel vannak "problémáink".

    23:16 Frissítés: Kezdenek a peerek kapcsolódni, az oldal - tudjuk - nagyon lassú még. További türelmeteket kérjük, reméljük, hogy beáll a rendszer, és fel tud az oldal éledni.

    2012.11.02 08:00 Frissítés: Egyenlőre nem tudjuk feléleszteni a trackert stabilan, dolgozunk tovább a kivitelezésen, addig is igyekszünk az oldalt életben tartani, és itt tájékoztatni Titeket. Ha esetleg valaki tud egy megbízható szervert az oldalnak, akkor ne habozzon minket is tájékoztatni róla...

    11:43 Frissítés: a .torrent fileokat töröljük az oldalról egyenlőre, ne tévesszen meg senkit. A tracker éledéséig azokat letölteni nem lehet.

    LibraNet Team

    [5 hozzászólás]
     
  3. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Libranet

    Ha minden igaz, akkor az oldalon nyitott a regisztráció.
     
  4. predator02 /

    Csatlakozott:
    2011. december 27.
    Hozzászólások:
    1,534
    Kapott lájkok:
    206
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Libranet free reg

    Igen valóban free reg van.
     
  5. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,894
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nod blokkolás

    Sziasztok !A NOD blokkolja a Libranet oldalát!
    Valakinél van hasonló tünet?

    Részletek:


    Weboldal:

    http://libranet.no-ip.org/

    Leírás:

    Az ESET NOD32 Antivirus letiltotta a weboldalhoz való hozzáférést.
    A weboldal szerepel az ártó kódokat tartalmazó weboldalak listáján.

    Tudom tegyem a kivételekhez!
     
  6. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-Libranet

    Üdvözletem Fater!

    Igen, ez nem csak nálad van így! Úgy tűnik, hogy a Nod/Eset blokkolja a Libranetet.
     
  7. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szia mr.Fater igen nekem is

    Szia mr.Fater igen nekem is blokkolja..
     
  8. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    libranet vs. NOD

    hat igen, blokkolja.
    szegeny Librara rajar a rud az utobbi idoben... de remelem sikerul rendbe hozniuk a dolgokat...
    Hajra Libranet... :tef293:
     
  9. trebit /

    Csatlakozott:
    2012. január 25.
    Hozzászólások:
    89
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Libra

    Este 11 után elkezdte a nod blokkolni az utorrentből futó kéréseket a tracker irányába. Gondolom onnantól a Libra főoldala is elérhetetlen lett.
    Megy egyáltalán az oldal?
    Amúgy vírusos az oldal vagy csak valami miatt lett bannolva a Nodosok részéről az oldal IPje.
    Valami bibi biztos van. Viccből nem blokkolnak egy oldalt.
     
  10. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: Libra

    szerintem csak valami veletlen lehet, Egyszer mar volt ilyen asszem Insane-nel ( de nem biztos )... ott valami hibas parancs-sor vagy mi a szosz kerult a oldal kodjaba. Megtalaltak, toroltek ---> minden megy tovabb... Remelem itt is csak ilyenrol van szo.
     
  11. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Még mindig szervert keresünk

    2012-11-12Még mindig szervert keresünk


    Látszólag ez a szerver nem tudja kiszolgálni a peereket, ezért újat kell keresnünk. Ez folyamatban van, de nem adjuk fel, csak ez meglehetősen lassú. Tartsatok ki, megoldhatatlan probléma nincs, csak időre van szükség, és egyszer csak lesz megoldás!

    P*
     
  12. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re-Libranet

    Szevasztok! Hat bizony nekem is blokkolta az oldalt a NOD virusirtom. Azt tudtam,hogy az oldal nem mukszik per pillanat,de azt nem tudtam,hogy abszolut blokkolja a virusirtom az oldalt. Ahogy a forumokat olvasom, ugylatom masnak is ez a problemaja nem csak nekem... Hat kitartunk es bizzunk abban,hogy rendben jon az oldal. Tisztelettel: JOZSEF
     
  13. wasabi521 / Guest

    Libranet

    2012-11-14
    Lehetőségek

    A következő a helyzet:
    - Az oldalnak a működéséhez egy megfelelő VPS vagy dedicated hosting kell(ene)
    - Ennek a havi költségei elég borsosak, amit sajnos nem tudunk előteremteni teljes egészében
    - Ebből fakadóan el kell döntenünk, hogy merre menjünk, vagy ne menjünk tovább, két lehetőség van ahogy én látom:
    - Összeszedjük a pénzt valahogyan havi szinten a segítségetekkel, vagy találunk egy olyan szolgáltatót, aki olcsón tudja hostolni az oldalt
    - Bezárjuk a trackert, amíg nem találunk egy olyan lehetőséget, amit finanszírozni is tudunk

    Nagyon nem szeretek ilyet írni, mert nem gondoltuk, hogy ez problémát okozhat majd, de most már annyi lehetőséget végigrágtunk, hogy nem látok más megoldást. Az oldal fenntartás havi kb. 20e ft lenne (dollár árfolyam függvényében), amit stabilan nincs lehetőségünk kifizetni. Éppen ezért ki kell találni egy olyan megoldást, ami működhet. Most NEM KÉRÜNK pénzt senkitől, hanem beszéljük meg, hogy mit tudunk tenni. Mi szeretnénk működtetni az oldalt, a staff, motor megvan, de egyszerűen a mocskos anyagiak az utunkba állnak. Keressük a megoldást, de folyamatosan falakba ütközünk. Hangsúlyozom, hogy utálok koldulni, nem is teszem, szimplán úgy érzem, hogy tájékoztatunk Titeket is a jelenlegi helyzetről, amit próbálunk megoldani.

    Tehát ha valakinek van ötlete, várjuk hozzászólásban itt, hogy a közösség tovább tudjon működni.

    P*
     
  14. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Libranet

    Ritka az ilyen oldal, ahol ilyen összintén leirják a problémákat. Ezt értékelem nagyon! Eddig is egyik kedvenc oldalam volt, remélem sikerül megoldást találniuk. Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültek, mert tényleg egy nagyon jó társaság van az oldalon, rengeteg torrentel. Amint újra indul az oldal, töltök is fel ennek tiszteletére. Minden tiszteletem a Libranet-é és szurkolok nekik!
     
  15. Soldier /

    Csatlakozott:
    2012. június 20.
    Hozzászólások:
    46
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Libranet

    Sajnos manapság az anyagiak szabnak határt a jó kezdeményezéseknek is. A legtöbb oldal már támogatással marad fent. Véleményem szerint a támogatásra alapozni ma már nem biztos dolog. Egyre kevesebb ember fog erre költeni, mert az ingyen letöltéssel számol. Nem ismerem az oldalt, nem vagyok tagja és nem tudom mennyire bejáratott. De azt tudom hogy az a biztos ha olyan emberrel társultok aki anyagilag tudja hosszú távon finanszírozni a működést. Sajnos ezt hozza magával az elszegényedés hazánkban.

    !Ez nem a Libranet-hez kapcsolódik!
    Azt a tendenciát látom, hogy sorra nyílnak az új torrent oldalak, amilyen gyorsan feltűntek olyan gyorsan el is tűnnek. Lehet hogy trendi hogy torrent oldalam legyen, lehet hogy meg van a tudás, van rá elég idő de az anyagiak nincs meg hozzá, akkor bukott az egész. Talán a kezdőknek fel kellene mérni mekkora anyagi terhet jelent a hosszú távú működés. Sajnos a mai időkben egyre több dolgot határoz meg az anyagiak.
     
  16. paka41 /

    Csatlakozott:
    2012. május 14.
    Hozzászólások:
    461
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re ..Libranet

    Értékelésre méltó dolog,hogy őszintén tudomásunkra hozzák a gondjaikat!Sajnálom és reménykedem,hogy mielőbb ok legyen minden!
     
  17. Loki / Guest

    anyagiak

    Sok igazság van benne. Nagyon sok torrent oldal van így is, de ha mélyen magunkba nézünk beláthatjuk hogy igazán csak párat használunk, a többi oldal csak tallonban van tartaléknak hogy legyen. Körül néztem jó pár oldalon, és igazán nem is értem miért nyitnak újabbakat, sokszor a kellő tudás sincs meg hozzá, a pénzről nem is beszélve. Ha jól rémlik olvastam egy blogon hogy a Libranet előd Bitbooknál is a pénz volt már a fő gond a vége felé, úgy látszik ezt az oldalt is megbélyegzik az anyagi gondok. Pedig szakosodott ebook oldalból hiány van. Vegyes trackerből pedig mint égen a csillag feleslegesen, sok oldalon ezért is lehet nagyon sok halott torrent. Írják hogy az oldal fenntartása havi 20 ezer ft lenne átszámítva kb. Ez talán azért nem olyan vészes, nyilván ez is pénz ha saját zsebből kell kifizetni valakinek, de ha már itt elakadnak akkor még sok buktató lehet a jövőben sajnos.
     
  18. Warrior /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 28.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    re -Libranet!

    Mar gondoltam hogy nem lesz semi belole , de ez a lacat hogy akarat volt az iletekesek-ben :tef293:
    Gratula nekik ezuton iss :tef293:
     
  19. Anita29 /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    534
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Magyarország
    Libranet

    2012-11-19
    Freeleech (2012.11.17 - 2013.01.07)

    Támogatás megvan teljes mértékben!

    Szeretnénk megköszönni minden támogatónknak, hogy segítették az oldal újraindulását!


    Az oldal működéséhez összegyűlt a megfelelő összeg. Ezt Nektek köszönhetjük, és köszönjük is! Az elkövetkezendő napokban igyekszünk a felmerülő hibákat kijavítani, és utána - ahogy ígértem - a támogatás státuszáról elkezdjük a kijelzési rendszert megírni.

    Innentől nem KELL a támogatásokat dömpingszerűen küldeni, de természetesen minden bejövő támogatással hosszabbítjuk a fenntarthatósági keretünket. Mivel az oldalt Ti támogatjátok, a reklám blok a jelenlegi formájában el fog tűnni, és kevésbé szembetűnő helyeken fog majd csak megjelenni. Természetesen a támogatók ezt majd kikapcsolhatják.

    A hibajelzéseket innentől kérjük, hogy az oldal fórumában a megfelelő témában tegyétek meg, ahogy az megszokott, mi is azon vagyunk, hogy visszarázódjunk a "rendes" menetrendbe.

    Frissítés: A támogatóknál kérjük, hogy egy üzenetet küldjenek nekem (P***), hogy be tudjuk a támogatói ikonjukat állítani. Kérem, hogy valami módon azonosítsák felém magukat.

    LibraNet Team
     
  20. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Libranet moderátor

    2012-11-26
    Moderátort keresünk!

    A LibraNet moderátort keres. A feltételek:
    - Más oldalon nem mod, admin, tulajdonos (az oldalra tud koncentrálni)
    - Elérhető legyen skype-on (hangban), ahol a kapcsolattartás megy
    - Minimális technikai érzék kell hozzá, de ha bejutottál, ez valószínüleg már megvan, a többit megtanulod
    - Minden mást megbeszélünk szóban
    - Jelentkezni hozzászólásban a hír alatt lehet, írd le, hogy miért jelentkezel, ill. értelemszerűen ezekre lehet válaszolni is, tehát a nem jelentkezők véleményét is várjuk
    - A végső döntést személyes találkozó után hozzuk meg, amit Budapesten fogunk megejteni
    - Érdeklődni a továbbiakról a kommentekben lehet

    P***