Magyar torrent oldalak Libranet

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2012. január 23..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. mckolly /

    Csatlakozott:
    2012. december 03.
    Hozzászólások:
    239
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    :tef293:

    Azért, mert éppen nincsenek fenn olyan típusú könyvek, amik a Te igényeidet kielégítenék, attól még igenis könyvekre szakosodott torrent oldal, és akár teszik, akár nem, a "fantasy-ra és romantikus könyv" is könyv... :bigsmile:

    Az Ars Poetica pedig - ami a honlapon jelen időben fenn van:
    "A LibraNet, (Library on the Net) oldal célkitűzése, hogy összegyűjtse a digitalizált könyveket, kiadványokat, kiemelt figyelemmel a magyar nyelvű kiadványok világára."

    Az megint más kérdés természetesen, és talán jogosan is, hogy miért is nincsenek fenn az általad hiányolt könyvek, lehetne beszélni egy csomó hiányosságról meg feltöltési nehézségről, meg a körülményességről, de ehelyett inkább örülni kellene, hogy van egy SZAKOS oldal, ahol legalább meg lehet próbálni keresni, hogyha valakinek valamire szüksége van.

    Nyilván nem egy BitBook, meg nem egy MTT, de valahol el kell indulni. Mindig is sajnáltam az olyan embereket, akik mindig mindenben a negatív dolgot látják meg, mert nem tudják élvezni az élet aprócska örömeit sem, és hiába szeretnének olyat alkotni, ami nekik is tetszik, ez önmaguk miatt sosem lehetséges.

    A másik, hogy egyik oldalon sem szabják (maradjunk a pontos j-nél) személyre a feltöltéseket, jelenleg nem tudsz nekem olyan torrent oldalt mondani, ahol a mai is futó animéket magyar felirattal ellátva bocsátanák a rendelkezésemre. És ha nekem nem tesz kedvemre egyik oldal sem (se a bithu, se az ncore, se a Tvstore, se a majom, se a ztr ), akkor a többi kispistikének ugyan már hogyan tenne a kedvére...

    :hat:

    üdv: mckolly voltam
     
  2. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    " Mindegyik torrentoldal

    " Mindegyik torrentoldal vezetője/tulajdonosa/vezető adminja/stb. kiemelt figyelmet fordít arra, hogy olyan feltöltők legyenek a csapatban, akik minden kategóriát egyenletesen el tudnak látni torrentekkel. "

    na ez az évszázad hülyesége, ezt a marhaságot honnan sikerült össze kaparnod? :tef293:

    mckolly - teljesen egyetértek veled. :tef293:

    vannak akiknek semmi sem jó, mindenben csak a kötekednek és a gáncsokat keresik és mindig mást hibáztatnak, de nincs is túl nagy jelentősége ezen usereknek hisz elenyésző kis százalék, ha meg túl hangos egy oldalon majd az adott oldal adminja megnyomja a Bann gombot és már kutya sem emlékszik másnap rá. :tef293:
     
  3. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Libranet Ars poetica

    Az egykor főoldalon lévő "Merre tovább" fórumban olvasható észrevételt megfogadva a "magyar irodalom" meg lett változtatva "magyar nyelvű kiadványok"-ra. Ebben már nyilván benne vannak azok a kategóriák is, amelyeket kifogásoltam.

    Lényeges viszont, hogy itt nem az én kifogásomról van szó, hanem egy olyan jogos észrevételről, amelyet egy bátor és jó meglátású tag le mert írni a fórumban (még azon az áron is, hogy kivívja a Libranet Staff sértődésen alapuló haragját) és amellyel nagyon sokan - szemmel láthatólag utólag a LibraNet Staff is egyetértett (hiszen suttyomban, titokban, megváltoztatták az Ars poeticában lévő kifogásolt mondatot)

    Az Ars poetica megváltoztatása azonban mit sem számít, ha ugyanúgy nem tesznek semmit a spektrum bővítése érdekében. A LibraNet ugyanúgy a fantasy és romantikus csöpögéstől nyálas könyvek birodalma marad, mint az Ars poetica megváltoztatása előtt. Ezzel egyébként az égvilágon semmi baj nincs. Legyen a LibraNet csupán ezen könyvek birodalma, hiszen a műszaki könyvekre ott van az MTT, a többi általam jelzett könyvekre pedig az nCore. Így nem veszi el senki a másik kenyerét, ... fantasy és romantika nincs se az MTT-n, se az nCore-on ...

    @roberto83:

    Nem kötekedek, nem gáncsoskodok ... :tef293:

    Olvastad Te is a "Merre Tovább" fórumot. Egy csomó jogos észrevétel megfogalmazásra került és a Staff a füle botját se mozdította a megjegyzésekre. A Staff képtelen arra, hogy ütköztesse a véleményét, vagy meggyőzze az észrevételt tevőt, vagy pedig elismerje azt, hogy az észrevétel tevőjének igaza van. A staff dilettáns fellépése arról győzte meg a kívülállókat - például engem - hogy a Libranet valóban egy szakértelem nélkül felépített és szűklátókörűen, csupán a fantasy-ra és romantuikus irodalomra koncentrálódott könyves oldal. Olvastad Te is az észrevételt, ... amely a magyar irodalom területéről is hozott példákat a hiányos feltöltésekre. Példának említhetném az ott leírtak alapján, hogy a magyar versek, vagy a magyar nyelven megjelent verses kötetek %-os arányi és az "ezrelék" dimenzióban, a béka segge körül toporog.

    Tehát nem csak a művészeti, jogi, filozófiai, műszaki, stb. kategóriájú könyveket, hanem a magyar irodalom területét is elhanyagolják a libranet-en.

    És ha ez így van, (mert így van, ... hiszen számokat nem mertél leírni, mert engem igazoltál volna) akkor miért ne lehetne leírni, miért ne lehetne másokat erről kulturált és fellángolás mentes fórumban tájékoztatni. Én nem anyázom és nem hülyézem le a Libranet Staffot, csak közlöm az oldal hiányosságait, amely a most módosított Ars poetica módosítás után még jobban fennáll.

    Szeretném ezt a témát személyeskedéstől mentesen kezelni ... :tef293:

    Válaszom a kérdésedre az, hogy személyesen tapasztaltam és ez szinte mindegyik jól működő torrentoldalon így van. Magam is feltöltő vagyok egy oldalon és úgy kerestek meg, ahogy erre utaltam.

    A Libranet felületesen, félvállról kezeli ezt a kérdést, ezért nem tud más oldalak, még a BitBook nyomába se lépni.

    Ezeknek az észrevételeknek a megírására egyébként maga a Libranet Staff kérte a tagokat. Éppen ezért - és mert kapcsolatot látok a Te meglátásod illetve a Libranet-en az észrevételt tevővel szembeni staff fellépéssel kapcsolatban, ezért jogos a kérdésem: Mi a fenének kérte a Libranet straff a tagok észrevételét, ha nem tudja azt kezelni? Az a kezelés módja, hogy aki a libranet Staffnak nem tetsző észrevételt tesz, azt bannolják?

    Mert ez történt, ... ahogy Te is írtad:
    A Libranet fórumban is 100 %-ig jogos észrevételek voltak leírva, ... mindegyik áll és megdönthetetlen és a beíró szándéka szerint az oldal jobbá tételét szolgálta volna, ... de a libranet staff nem bírja a kritikát és a jogos észrevételeket, ezért csinálták azt, amit Te is leírtál. Éppen ezért a Staff fellépés miatt ragadta meg mások figyelmét, hogy miről is volt szó ...????
    Mi az a "spektrum" ...???
    Mi van leírva az Ars poeticában ... ??
    És az a megdöbbentő, hogy a beírónak igaza van! És mivel a Staff így elbánt vele, azért - bár a staff nem így akarta - de a beíró által kifogásolt dolgok szélesebb tömegeket előtt ismerté váltak és több tagot meggyőztek arról ami a libranet-en van. A libranet staff tehát ennek a kérdésnek a kezeléséhez sem ért. Nem a bannolás lett volna a megoldás, hanem a PM. Ott kellett volna a beíróval egyeztetni ...
    Más torrentoldalon ezt a kérdést nem a nyilvánosság előtt intézik, ... és ez megint a libranet staff "dilettáns" mivoltát erősíti meg.Azon a torrentoldalon, ahol a tagság azt látja, hogy az ilyen esetek esetén a staff csak a Bann gombot ismeri, ott a tagság elfelejti a "Feltöltés" gomb használatát.

    Abban egyébként igazat adok neked, hogy elenyésző hányad az olyan user, akinek ilyen jó meglátásai vannak és abban is igazad van, hogy egy idő után már nem fogunk emlékezni a nevére, ... a kutya sem emlékszik rá, viszont amit kifogásolt, az (a libranet staff melléfogása miatt) nagyon sokáig és nagyon sokak emlékezetében élni fog!
     
  4. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    " fantasy és romantika nincs

    " fantasy és romantika nincs az nCore-on ... "

    ezen is jót nevettem :tef293:

    egy kérdés, mióta is kellene egy torrent oldalnak úgy csinálni mindent ahogy azt te elképzeled ? vagy amit te elképzelsz azt kötelező az adott torrent oldalnak megvalósítania? :tef293:

    " Olvastad Te is a "Merre Tovább" fórumot. "

    Az összes hsz-t, :tef293: Ezért is nem kell a ferdítés. :tef293:
    Tévképzetekkel, ferdítésekkel akarsz informálni másokat?

    A spektrumról annyit hogy az kerül fel LibraNet -re amit az userek feltolnak nincs megszabva hogy milyen témában tölthetnek fel, annyi az egész hogy néhány kategóriában nincs nagyon feltöltő.

    Illetve lehetne mint volt is olyan user aki azzal hencegett LibraNet -en hogy több száz kémia témájú könyve van de ő azt nem tölti fel így meg úgy ja meg amúgy ment a hímezés meg a hámozás, Olvastad?
    Ja meg az még siralmasabb volt hogy azért nem tolja föl mert nincs rá igény, ja hogy ? belelát ötezer user fejébe ő biztos mentaPista :lol:

    " Mi a fenének kérte a Libranet straff a tagok észrevételét, "

    azért, mert érdekelte őket :tef293: nem azt mondták hogy rögtön azonnal mindent megvalósítanak hisz csak ötlet kérés volt a tagoktól.

    " a beíró szándéka szerint az oldal jobbá tételét szolgálta volna, "

    ja igen csak a beíró szándéka szerint így helyes inkább, volt ott ritka sok marhaság is pl kötelező tagdíj és kötelező feltöltés mindkettő a torrentezés halála ilyen egyszerű. :tef293:

    " libranet staff nem bírja a kritikát és a jogos észrevételeket, "

    mint te sem, illetve te szándékosan nem. :tef293:
     
  5. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Libranet igény

    Lehet, hogy van, ... sőt ... szeretném is ha lenne, ... de ha van, akkor nézd már meg ezeknek az összes torrenthez, vagy az összes könyvekhez viszonyított százalékos esetleges ezrelékes arányát, ... és majd akkor nevess ... :lol:

    Ennyire nem lőnek túl a célon egyik torentoldalon sem, mint a Libraneten.
     
  6. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mire van igény a Libranet-en

    Lehet, hogy van, ... sőt ... szeretném is ha lenne, ... de ha van, akkor nézd már meg ezeknek az összes torrenthez, vagy az összes könyvekhez viszonyított százalékos esetleges ezrelékes arányát, ... és majd akkor nevess ... :lol:

    Ennyire nem lőnek túl a célon egyik torentoldalon sem, mint a Libraneten.
     
  7. mckolly /

    Csatlakozott:
    2012. december 03.
    Hozzászólások:
    239
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    vita

    Ezt a vitát én is olvastam, eléggé megdöbbent? módon zajlott, és én is felháborodtam ahogy és ahol és amilyen módon ez a vita ment...

    Mondjuk a tagnak is van egy arca, mert nem azért nem töltötte fel a kémiai cuccait, mert ne lett volna rá igény, hanem mert paranoid módon -állítása szerint- a m?szaki szakos tanyaoldal hiénái csak arra várnak, hogy onnan letöltve majd jól lenyúlják a cuccait...

    Ez a hozzáállás amúgy önmagában is eléggé érdekes, ha már egyszer torrent oldalakról és szabad megosztásról beszélünk.

    8)
     
  8. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    mckolly: Mondjuk a tagnak is van egy arca ...

    Ebben igazad van, ... erősen rájátszott, ... de igazsághoz tatozik, nagyon magasan fel lett neki dobva a labda. Kihasználta a helyi moderátorok gyengeségét és raistlin-nak a kémiához való negatív hozzáállását. Ilyen beírást egy moderátornak nem lett volna szabad megengedni magának.

    Van igény erre és a többire is, hiszen a Libranettől mindenki többet várt volna eddig is. Ezt mindenki tudja.
    Nekem az a vita azért volt tanulságos, mert sok háttérben lezajló folyamatra rávilágított. Ott volt például az az eset, amikor rákérdezett az egyik feltöltőre, hogy ő - mivel feltöltő - miért nem töltött fel eddig kémia anyagokat. Meg is válaszolta a kérdést: azért nem, mert ilyen (az MTT és a másik oldal harca miatt)egyik torrentoldalon sincs és neki sincs, ... ergo a feltöltő ezért nem hibáztatható. És mivel a feltöltőnek (terembura) ezt így szépen elmagyarázta, ezért még a feltöltő volt megsértődve.

    Én azt vártam ettől a fórumtól, hogy a staff meg fog állapodni a taggal, ... és el is indult a folyamat, ... megállapodtak, hogy ha módosítják az ars poeticát, akkor 200 anyag felmegy a libranetre. (Ha figyelmesen elolvasod, amit írt, akkor ott van, hogy hajlandó nem csak kémiát, hanem mást is feltölteni) Most módosították is a szabályzatot, de közben meg lett nyomva a BANN gomb is, tehát a 200-ból nem lesz 1 sem ... Valakinek a Libranet Staffban nem tetszik, hogy 200 anyag felkerült volna ... :tef293:

    ... talán éppen raistlin ..., a műanyagvegyész ... moderátor ...?

    Mit mondjak, ...? Van itt arca nem csak a tagnak, hanem a Staffnak is ... :lol:
    Betartottak keményen az ügynek, ... már úgy értem, hogy bizonyos anyagoknak torrentoldalon, Libraneten való megosztás ügyének.
     
  9. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    LibraNet : free reg!

    " hogy ha módosítják az ars poeticát, akkor 200 anyag felmegy a libranetre. "

    ezen megint jót nevettem :lol:

    semmiféle megállapodás nem volt senkivel sem, a nagyon kedves tag ezalatt a cirka másfél éves LibraNet műkődés alatt bármikor feltolhatta volna kémiai anyagait de mégsem tette, tehát megint csak ferdítés nonstop csak a ferdítés. :lol:

    egyébként vannak kémiai, természettudományos, műszaki, matematikai stb... anyagok torrent oldalakon aki nagyon keres az talál szóval ha egy LibraNet -es feltöltő erre adná fejét rengeteg anyagot találna ha akarna és MTT -re egyáltalán nincs ehhez szűkség sőt felesleges. :tef293:
     
  10. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Libranet: utólagos kozmetika ... ?

    Pedig ott van p* ex-admin beírása után, ... tudod, mikor azt írja, hogy "ha megváltoztatom az Ars-poeticát, akkor ugye feltöltesz 200 kémia anyagot, ..." ... szóval ezután egyértelműen ott van, hogy igen feltölt, ... sőt nem csak kémiait, hanem mást is.

    Egyértelmű, ... Megígérte!

    Az persze már megint más tészta, hogy a Staff ezután sietve azon dolgozott, hogy nehogy legyen valami ezekből a feltöltésekből.

    Egyébként mi ez a nagy magyarázkodás a Libranet részéről ...?
    Utólag Te akarod elferdíteni, kozmetikázni a tényeket?
    Tény, hogy csúnyán elszúrták a dolgot és eszük ágában sincs a Libranet-et olyan könyves oldallá tenni, hogy ott mindenféle kategóriába tartozó könyv nagy biztonsággal megtalálható legyen. Mert ha így lett volna, akkor kaptak volna az alkalmon és szaván fogták volna az usert, feltöltették volna vele a 200 kémia könyvet, és nem bannolták volna.

    Én - mint kívülálló - ezt látom: a Libranet csak úgy tudta megakadályozni 200 kémia könyv feltöltését az oldalukra, hogy bannolta az erre igéretet tevő usert.

    Egyébként le*@rom a kémiát, ... engem nem érdekel, felőlem kínai nyelvkönyvet is feltölthetett volna.

    A Libranetnek csak az új regisztrálók pénze kell, erre megy ki a free reg.
    Kategóriát nem akarnak fejleszteni.
    Ebben nincs semmi ferdítés.
     
  11. hentes1981 / MegamixTracker kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    284
    Kapott lájkok:
    60
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Libranet!

    Sziasztok!

    Segítséget kérnék!
    Az a probléma jött létre a Libranet
    oldalon hogy: Regisztrácíó-nál
    a Megerősítő levél Nem Érkezik meg!

    Meghívót is küldtem és Változatlan!
    Nem tudok most bejutattni az oldalra senkit sem!
    Többieknek Sikerül a Regisztráció?

    Ebben Szeretnék Segítséget Kérni!
    Köszönettel:hentes81
     
  12. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hello!

    most free reg van LibraNet -en, persze ettől függetlenül tudsz meghívót is küldeni, de az ismerősöd még holnap este 10 óráig free reggel is betud kerülni, :tef293: ha az ismerősöd nem tudott regizni akkor próbáljon másik mail címmel regizni, ha másik mail -re sem érkezik meg akkor meg azt tudom javasolni hogy próbáljon regisztrálni egy másik ip-ről, pl szomszédtól, munkahelyről, ha teheti iskolából. Nekem az a gyanúm hogy nem a LibraNet -nél van a gond hanem a szolgáltatójával és szerintem nem is a mail címekkel hanem egy bizonyos ip tartományból nem enged regisztrálni valamiért és ezért a sok megerősítetlen regisztráció még mindig. :tef293:
     
  13. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    továbbra sem volt semmilyen

    továbbra sem volt semmilyen megállapodás megint csak ferdítesz, :tef293: miért is nem töltötte fel másfél év alatt a cuccait libranet -re ? mert esze ágában sem volt, valami gagyi ars poeticára fogni hogy nem tölti fel, ugyan már ez gyerekes. :tef293:
     
  14. hentes1981 / MegamixTracker kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    284
    Kapott lájkok:
    60
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Libranet!

    Szia Roberto83!

    Köszönöm a Gyors választ!
    Sok sikert kívánok a Libranet-nek!
    Peace and Love!
     
  15. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    A Libranet megállapodása 200 kémia könyv feltöltéséről

    Ferdítés ... ? ... nem volt megállapodás...?

    Ugyan már ...?

    Akkor mi az a 200 kémia könyv, amiről szó esett a fórumban?

    Nem találod, hogy hol igérte meg? Ne tetesd már vaknak magadat? Ott sorolja fel, hogy nagyon szivesen ... sőt sorolja hogy kémián kívül még milyenek vannak neki ...

    Ez a baja a Libranet-nek ...! Az ilyen lehetőségek mellett, meg az oldal működéshez szükséges pénzszerzés lehetősége mellett is vakon elmennek, úgy tesznek, mintha nem is hangzott volna el. 1 éve kínálgatják nekik a lehetőséget, hogy itt van egy lehetőség, könnyen elő lehet teremteni egy kis munkával az oldal működéséhez szükséges pénzt, de ők úgy tesznek, mintha erről nem is tudnának. Kunyerálással tarhálással könnyebb pénzt előteremteni, mint kétkezi munkával.

    A másik dolog pedig: ha ettől a tagtól számon kéred, hogy másfél év alatt miért nem töltötte fel az anyagait, akkor ugyanezt a Libranet feltöltőitől is számon kérheted! ők miért nem töltöttek fel egyetlen kémia könyvet sem, .... hiszen ők "feltöltők", de a tag, akiről szó van, ? nem feltöltője a Libranet-nek! Tőle nem lehet elvárni.

    De a leglényegesebb momentum akkor is az, hogy ha ez a tag most a fórumban ilyen egyértelműen közölte, hogy neki milyen anyagai vannak, akkor a Staff miért nem vette kezelésbe, miért nem kérte meg, hogy milyen jó lenne a Libranetnek, ha tényleg feltöltögetné.

    Na miért nem ...?

    Ott a válasz p* négysoros versikéjében, amit ennek a tagnak írt a "Merre tovább" fórumban!

    Ezt sem olvastad? Olvasd már el...! Az a lényege, hogy a Staff teljes vállszélességgel ez ellen a tag ellen fordul és egyszerűen semmibe veszik.

    Ha kellene a libranet-nek az a 200 kémia könyv, akkor ez nem történt volna meg, de mivel nem kell - és ez a lényegi válasz arra is, hogy nincs rá igény !!! - ezért magát a javaslattevő tagot is bannolták. A bannolással pedig a Libranet rúgta fel az egyességet, ... így abban igazad van, hogy a p* által felvetett megállapodás, (amit a tag elfogadott, ... tehát az egyesség létrejött) az most éppen nincs érvényben.

    A libranet-en tehát a libranet hibájából továbbra is 4 db kémia könyv fog maradni.

    Egyébként ebben nincs semmi ferdítés: Ha a tag már ígéretet tesz arra, hogy tényleg feltölti és nagyon szivesen, akkor ezt a széles olvasótábor (köztük én is) úgy értelmeztem, hogy a megállapodás létrejött. Ezután kapott a fejéhez a Libranet Staff, hogy "Úr Isten! Oda fog veszni a fantasy és romantikus csöpögés hegemónia! Nem szabad engedni, hogy feltöltse ez a tag a kémia anyagait! Sürgősen csinálni kell valamit!"

    Ez történt: A Libranet megakadályozta 200 kémia könyv feltöltését a Libranet oldalra!
    Aki nem hiszi olvass el a Libranet "Merre tovább?" fórumát.

    Egyébként, ... nem tudom, hogy írtam-e már, ... de utálom a kémiát!
    Nem a kémia könyvek utáni vágyakozás, hanem a Libranet Staff más kategóriák feltöltéséhez való negatív hozzáállása az ami írásra kényszerít.

    A Libranetből ilyen hozzáállással soha nem lesz komoly könyves torrentoldal.
     
  16. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    persze, persze bla bla bla

    persze, persze bla bla bla ...

    továbbra is csak ferdítesz a te félresikerült téveszméidet hirdeted mint valami hitvallást amit követni kellene, csak az a gond ezzel hogy a kutyát sem érdekli és úgy döntöttem hogy engem sem érdekel tovább nyugodtan pocskondiázd csak az oldalt,:tef293:

    ettől még LibraNet egy nagyon jó és szerethető oldal, :tef293: aki szereti a könyveket és szeret olvasni annak csak azt tudom tanácsolni ha lehetősége van rá regisztráljon LibraNet -re. :tef293:

    további kellemes napot kívánok mindenkinek. :tef293:
     
  17. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Libranet: csak tények :tef293: semmi ferdítés

    Persze hogy nem. A Libranet staffot se érdekelte 200 könyv feltöltésére tett igéret. Inkább bannolták az illetőt, nehogy megtegye. Vagy talán meg tudod cáfolni? Ugye hogy nem!
    A fórumban ott áll fehéren feketével!

    Persze azt a legkönnyebb mondani, hogy a másik ferdít, de bebizonyítani nem tudod.
    Ne vegyél tudomást akkor arról, hogy a libraneten csak fantasy-val meg romantikával vannak eltelve és ettől nyálas minden.

    Ne vegyél tudomást róla, hogy a staff a fórumban vért verítékezett azért, nehogy fel legyen töltve 200 kémia könyv.

    Ne vegyél tudomást arról, hogy p* verset írt a fórumban arról, hogy a 200 kémia könyvet feltölteni akaró usert figyelembe se kell venni.

    Ne vegyél tudomást arról sem, hogy az user valóban megigérte, feltölti a 200 könyvet, sőt akár többet is.

    Ne vegyél tudomást arról, hogy a libranet staffnak olyan pénzszerzési lehetőséget kínáltak, hogy a Pay-pal és SMS jellegű tarhálásra a továbbiakban semmi szükség nem lett volna.

    Ne vegyél tudomást arról sem, hogy a libraneten lévő könyvek között óriási az aránytalanság, képtelenség megtalálni azt, amiért az ember erre az oldalra regisztrál.

    Ne vedd figyelembe azt sem, hogy a "Merre tovább" fórumot csak azért indították, hogy több új tagot, több támogatót tudjanak bepalizni, átverni azzal a mesével, hogy a Libranet az ország egyetlen könyvekkel foglalkozó oldala ... ---> mert itt ez a ferdítés! Nem az egyetlen! Minden torrentoldal foglalkozik könyvekkel és jobb, egyenletesebb, változatosabb illetve szélesebb a választék.

    Soroljam még ...?

    Ezek mind-mind a Libranet fórumában olvasható tények, csak Te annyira elvakult vagy a fantasydtól, hogy képtelen vagy meglátni a valóságot. Ne a fantasy világában, hanem a valóságban próbálj meg élni. Akkor meglátod, mi az igaz és látni fogod azt is, hogy a Libranet most azt üzenetet közvetíti mindenki felé, hogy számukra csak ezekből áll a világ és nincs szükség olyan userekre, akik 200 kémia könyvet akarnak feltölteni. Nincs szükség munkával megszerezhető pénzre, ha tarhálni is lehet.

    Aki valósan nézi a libranetet, az azt látja, hogy őket csak a pénz érdekli, de a tagság könyvekkel kapcsolatos elvárásait nem veszik figyelembe. (maga a volt admin ír erről versikét a fórumba !!!! ) Csak addig vagyok jó tag, amíg küldözgetem az SMS-eket és nyomom a pénzt,amennyi csak belefér, de ha más kategóriára nézve be meri írni valaki, hogy kevés, vagy pénzszerzési lehetőséget kínál valaki a staffnak, azt rögtön bannolják.

    Vagy talán ezek a megtörtént tények is ferdítés mind?

    Mert ez történt! Se a 200 könyvet nem fogadták el, se a pénzszerzési lehetőséget!
    A javaslattevő tagot pedig bannolták.
    Mi ebben a ferdítés?
     
  18. Balázs63 / Guest

    Libranet hír

    2013-05-24
    Látjuk!

    Látjuk a hibát, dolgozunk rajta!

    Frissítés: A fő működés helyre lett állítva, a hibabejelentéseket figyeljük, ha valahol észleled, akkor a fórumban jelentsétek be.

    LibraNet Team
     
  19. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    LibraNet

    elméletileg még továbbra is tart a free reg, szóval aki még szeretne bátran regizhet. :tef293:

    jelenlegi statisztika:

    Regisztrált felhasználók 5,938 / 9000
    Megerősítetlen felhasználók 35
    Torrentek 15,970
    Kapcsolatok 94,684
    Feltöltők 94,591
    Letöltők 93
    Feltöltő/Letöltő arány (%) 101711
    Torrent/24h 19
     
  20. timar0703 /

    Csatlakozott:
    2013. május 30.
    Hozzászólások:
    863
    Kapott lájkok:
    120
    Beküldött adatlapok:
    0
    libranet

    igen,free reg van,most regisztraltam,udv mindenkinek