Madagaszkár 3

A témát ebben részben 'Filmek Bemutatói' Devil hozta létre. Ekkor: 2012. április 27..

  1. Devil / Guest

    Madagaszkár 3

    Alex az oroszlán, Marty a zebra, Gloria a viziló és Melman a zsiráf elmaradhatatlan társaik, Julien király, Maurice és az elmaradhatatlan pingvinek társaságában tovább folytatják utazásukat, melynek célja, hogy hazajussanak Now York-ba. A kalandos út során Európában kötnek ki, ahol tökéletes álcát találnak maguknak: egy utazó cirkuszt, amely a segítségükkel teljesen új arculatot kap…


    Eredeti cím: Madagascar 3: Europe’s Most Wanted
    Bemutató (USA): 2012. június 8.
    Magyar cím: Madagaszkár 3
    Magyar bemutató: 2012. június 14.
    DVD megjelenés (HUN):
    Műfaj: Animációs, Rajzfilm, Kaland
    Rendező: Eric Darnell
    Forgatókönyvíró: Noah Baumbach
    Szereplők: Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer, Jada Pinkett Smith, Sacha Baron Cohen, Cedric The Entertainer
    Filmstúdió: DreamWorks Animation
     
  2. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    odavagyok

    Én személy szerin odavagyok az ilyen animációs filmekért , nagyon szórakoztatóak . :tef293:
     
  3. Devil / Guest

    re: odavagyok

    Aki látta az első kettő részét az most a harmadikat sem hagyhatja ki! :tef293:

    kötelező darabok közt van
     
  4. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    animacio

    Tisztelt A dmin! En is nagyon szeretem az animaciot plane a Madagaszkar-t. Az elso reszet nem tudom szamat hanyszor neztem meg!Klassz! Jol megcsinaltak!
     
  5. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau


    Nekem nagyon sokszor megkel majd néznem,a kislányommal :tef161: De nem bánom,mert kedvelem a jó meséket :tef293: