Magyar Top 20 felhasználói szemszögből

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' Trackervisit hozta létre. Ekkor: 2013. január 20..

  1. Darwina /

    Csatlakozott:
    2012. április 18.
    Hozzászólások:
    320
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    re Castiel

    Szia!

    Nem értem miért reagálsz így, ha egyszer az én listámat meg leminuszoltad. Most akkor a Te véleményed jogos, másé meg nem?...
    Azt gondolom nem a sorrendeddel van baj, hiszen miért ne lehetne a kedvenced. Hanem elkezdődött, hogy arról az oldalról regisztrálnak be ide csak azért, hogy népszerűsítsék. Innentől kezdve, mivel minden oldalon lehet találni olyan közösséget, akiknek az az adott oldal a kedvence, akkor mindenki hívja a saját oldaláról ezeket az embereket? Ez teszi hiteltelenné a szememben ezt a közvéleményt így...
    Mert szemmel látható, hogy tegnap este kezdődött ez, majdnem egy időpontban regisztrálnak, s ugyanazt írják...S lassan a népszerű ncore, beload, bithu, bho stb oldalakat megelőzitek ezzel. Ez teszi nevetségessé az egészet. Hülyét csináltatok ezzel az egész szavazásból, a készítőjéből.
    Az eddigi megnyilvánulások alapján nekem szimpatikus volt az oldal, sőt elsők között üdvözöltem a hozzáállásukat, de ez most a szememben rossz fényt vet.
    Ne haragudjatok a véleményemért, nem akarom bántani az oldalt, mert ez szerintem független tőle. Szerettétek volna népszerűsíteni, de én úgy látom ezzel az ellenkezője sikerült sokak szemébe. Noha most ezzel az első helyre is pozícionáltátok az összesítésbe.
    De mondom minden oldalról megkezdődhetne ez a propaganda és akkor arról fog szólni, ki tud több embert idecsődíteni...
    Innentől kétségekkel várom a végeredményt...De azért jó munkát az összesítéshez. :tef293:
     
  2. predator /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 05.
    Hozzászólások:
    265
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    ez reklám
    en sem koszonok birkanak ugyhogy nem szia
    te sem fogod itt sokaig huzni
    es szereny velemenyem az
    hogy itt valami swz a tuti
    c.reklam indult el
     
  3. Dangerous /

    Csatlakozott:
    2011. október 25.
    Hozzászólások:
    112
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Vicc
    Szia Darwina.

    Teljes mértékben egyetértek veled. Ne is akard megmagyarázni az igazadat, mert akik tudják, hogy mi a helyzet a trackerekkel kapcsolatban azoknak nem kell magyarázkodni, akik pedig elfogultak egy trackerrel szemben azoknak úgy sem tudod bemagyarázni a mondani valódat!

    Én azt mondom, hogy a statisztikák nem hazudnak!
    A két tracker között óriási a különbség íme:

    ncore statisztika:

    http://kepfeltoltes.hu/130207/ncore_www.kepfeltoltes.hu_.png

    SWz statisztika:

    http://kepfeltoltes.hu/130207/swz_www.kepfeltoltes.hu_.png

    Így értelmezhetőbb:

    http://kepfeltoltes.hu/130207/N_vtelen1_www.kepfeltoltes.hu_.png

    Mindenki döntse el maga, hogy melyik érdemli meg az első helyet a rangsorban. :tef293:
     
  4. Dangerous /

    Csatlakozott:
    2011. október 25.
    Hozzászólások:
    112
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ez reklám

    Szia predator.

    Teljes mértékben egyetértek veled és a vak is látja, hogy itt swz a legkirályabb tracker című reklám indult el és bármit is írsz ezeknek a reklámozó emberkéknek úgysem fogod tudni megmagyarázni az igazadat! .)
     
  5. Darwina /

    Csatlakozott:
    2012. április 18.
    Hozzászólások:
    320
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    re Dagerous

    Szia!

    Azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy vagyunk itt páran kapcsolattartók, írtunk is itt, de ahogy látom sokunk megoldotta elegánsan ezt a szituációt.
    Valaki írta, hogy akár szakosodott oldal is lehet valakinek a kedvence, hiszen pont azért van ott, mert azt keresi, amit kínálnak. Ezzel nem is lenne baj. Ha valakinek nem a toplistás oldalak vannak elől, el tudom képzelni simán. Csak nem így reklámszerűen.
    Még Exxabitnél írtam, hogy ott is teljesen korrekt volt az oldalakról a szavazás eredménye, s ha nem leszünk benne itt a top20-ba azt is megértem. Ha mégis, örülni fogok.
    Tényleg kiváncsi lettem volna, hogy független emberek hova pozícionálnak oldalak (köztük minket). De így...
     
  6. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    vélemény

    Szervusz!
    Hát mit is lehet erre a véleménynyilvánításra mondani?
    1;Az SWZ nagyon szuper oldal!piszok sokat fejlődött,és szerintem még piszok sokat fog fejlődni tovább!Az hogy az nCore a legnagyobb tracker senki sem vitatja,de,hogy melyik tracker tetszik jobban,na az meg egyén válogatja!!!!
    2;Ha te egy vélemény elmondásra te orvoshoz küldenél valaki(szerintem ez nagyon buta cselekedett volt a részedről),akkor most neked is el kellene gondolkodnod ezen(orvos :tef293: )!
    3;Saját vélemény:Én most egy "pici" irigységet véltem felfedezni a hozzászólásodban!(szerintem mindenki tudja mire gondoltam)!
     
  7. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ez reklám-ra

    Szervusz Predator!
    Nézd őszinte leszek:Reklám vagy nem reklám,de most nincs igazad,szerintem!
    Dangerous nagyon keményen fogalmazott,és szerintem ezért jött ez a fajta reagálás rá!Bár ez is durvára sikeredett,de nagyobb igazság van benne mint amit Dangerous mondott!
     
  8. predator /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 05.
    Hozzászólások:
    265
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    szia

    szia rendben van
    igazat adok neked mert tisztellek
     
  9. Dangerous /

    Csatlakozott:
    2011. október 25.
    Hozzászólások:
    112
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    vélemény
    Szia pipus.

    Én elhiszem azt, hogy jó tracker az SWZ, de szerintem nem kellene annyira isteníteni azt a trackert mint ahogyan azt egy pár napja a reklámozó swz fun-ok teszik, mert lássuk be, hogy annyira nem nagy szám az a tracker, mint ahogyan azt itt az swz megszállottak nyomatják!

    Irígy lennék? Ugyan mire is? Isten látja lelkemet, hogy nem az írígység szólt belőlem, csak kicsit kiakadtam amikor egy napos accountos emberkék Istenítenek pistike trackereket és le trógerolnak minden olyan hozzászólást ami nem kedvező nekik!
    Mindenkinek van kedvenc trackere ez tény, de az, hogy az swz trackert beisteníteni és olyan trackerek elé rangsorolni akik már rengeteget bizonyítottak (ncore, bithorlo,bithumen, 1st .stb) azért ez egy kicsit elbizakodott cselekedetre vall szerény véleményem szerint! Az tény és való igaz, hogy egy kisebb trackeren közvetlenebbek a felhasználókkal és segítőkészségesebb a vezetőség, mert egy kis trackernek nagyobb szüksége van a felhasználókra mint egy 332000-es tag létszámmal és 7.200.000-es peerrel rendelkező trackernek. De ettől függetlenül még nem kellene a nagy múltú trackerek elé sorolni a swz-t a sok reklám majom emberkének! :tef293: Nekem is van kedvenc oldalam mégsem sorolom előre az ncore, bithorlo, 1 st elé, mert nem akarom kinevettetni magam mint itt egyes felhasználók egy pár napja teszik! :tef293:
     
  10. Trackervisit /

    Csatlakozott:
    2013. január 03.
    Hozzászólások:
    13
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Top 20 Darwina re
    Szia!

    Köszönöm, hogy te is írtál!
    Természetesen nem csak az itteni hsz-ek számítanak. Ahogy nézem az SWZ-s csapat riadóláncot fújt és most szinte csak ők vannak az 1 helyen az utóbbi hsz-eket nézve. A valóság azonban nem így néz ki. Azt szinte borítékolható, hogy van egy négyes csoport, akik nagyon elhúztak a többi oldaltól ők az nCore, BitHUmen, Bithorlo és a BeLoad. Egyrészt a saját tapasztalataimból próbálok kiindulni. Az első tíz oldalt elég rendszeresen látogatom sok emberrel beszélek mindenütt és faggatom őket. Ezen felül természetesen számít az itteni felhasználók véleménye valamint nemrégiben volt egy felmérés az ExxaBiten a kedvelt oldalakról és az ahhoz képest, hogy kis oldalról volt szó elég sok szavazatot hozott. Így aztán az sem egy elhanyagolható szempont.
    Ami a legjobban meglepett, hogy az itteni hozzászólók közül sokan említettek olyan oldalakat, amelyek nemhogy az első hanem még a Top20-ba sem tudnának bekerülni. Ehhez képest sokan őket az első tízbe behozták. Nevezzem nevén őket pl az MTT (Műszaki Torrent Tanya) és az ExxaBit. Ahhoz képest, hogy utóbbi oldalon alig 7000-en vannak elég sok pozitív értékelést kapnak. A másik oldal lévén, hogy szakos szintén nem vártam volna ilyen sok pozitív ajánlást. Én úgy gondolom most még nem reális a Top20-ba bevenni olyan oldalakat, ahol nincs meg legalább 15.000 felhasználó. Talán, ha később erősödnek még jó eséllyel pályázhatnak a Top 20-ra. Ezt a listát legközelebb egy év múlva fogom frissíteni szóval, addig bár mi megeshet.
     
  11. Darwina /

    Csatlakozott:
    2012. április 18.
    Hozzászólások:
    320
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    köszönöm

    Szia!

    Köszönöm a választ. Na most újra kiváncsian várom hogy alakul az eredmény. :tef293:
    Továbbra is jó munkát!
     
  12. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Durva :tef293: .

    Durva :tef293: .

    1. nCore : Minden megtalálok ami kell , gyors a letöltés , és az egyik legrugalmasabb a seed kötelezettség itt található (számomra) .

    2. BitHUmen : Szintén kielégíti az igényeim , ez amolyan biztonsági oldal ha kilőnék az elsőt , mert volt már erre példa.

    3.Ide sorolnám a többi oldalt amit néha használok ,ezek valamikor voltak a kedvencek de nem az ő hibájuk hogy ma már nem .

    HDEVO , MicroBit , TvStore, Beload, Carpathians, .
     
  13. gyurec /

    Csatlakozott:
    2013. február 06.
    Hozzászólások:
    2
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem tudom, hogy neked

    Szia!
    Nem tudom, hogy neked esetleg szövegértési problémáid lehetnek e vagy csak simán nem bírod elviselni, hogy nem mindenkinek az tetszik ami neked. "Arra kérlek benneteket írjátok le ti miért kedvelitek azt az oldalt, amelyiket a kedvenceteknek tartotok" Ezen nem tudom, hogy mit nem lehet érteni. At, hogy itt pocskondiázol másokat és a véleményüket és miért gyártasz összeesküvés elméleteket azt végkép nem tudom felfogni. Súlyos lelki gondjaid lehetnek és igen labilis elme állapotod, ha ez a legjobb szórakozásod. Szerintem menj élj egy kicsit és szívj egy kis friss levegőt hidd el nem árt meg.
     
  14. sassmadár /

    Csatlakozott:
    2012. március 15.
    Hozzászólások:
    281
    Kapott lájkok:
    225
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    villanyszerelő
    Lakhely :
    Ózd
    Durva :tef293:-re

    Szia Atlantisz!
    Nálad nem az Swz az első? :tef344:
     
  15. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    És miért ?

    És miért ? Magyarországi Top20 az IP-torrents az nem magyar .
     
  16. like123 /

    Csatlakozott:
    2013. február 07.
    Hozzászólások:
    9
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    top

    1:ncore
    2:bithumen
    3:iptorrent
    4:torrentday
    5:beload
    6:bithorlo
    7:speed.cd
    8:ubit
    9:1st
    10:xider
    11:ztracker,bitmumia,pretome
    12: Diablo
    13:tvtorrents.com
    14:gamerfan
    15: Pirataday
     
  17. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    sassmadár-RE
    Dehogynem , csak nem meri bevallani ... :tef16: (nem félre érteni vicc vagy mégse?)
     
  18. like123 /

    Csatlakozott:
    2013. február 07.
    Hozzászólások:
    9
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    nem tudom
    nem tudom megmagyarázni miért
     
  19. OFeer21 /

    Csatlakozott:
    2013. február 06.
    Hozzászólások:
    2
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    SziaMost mit kell azon

    Szia

    Most mit kell azon pörögni hogy mi a véleményem?Ez a kedvenc és kész most Ncore igy meg úgy tényleg jó meg stb de sokan csak leszednek és lépnek tovább seköszi se pá .Ember vagyok szeretek beszélgetni a többiekkel SWZn megtehetem ezért az első és nem azért mert VIP vagyok mert szerintem ez piszkálja a csőröd sok munkám van benne.

    Üdv: @OFeer21
     
  20. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hát

    hát ez is egy magyarázat ....