Majomparádé, Microbit, Transfer

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' toth966 hozta létre. Ekkor: 2012. január 20..

  1. toth966 / Guest

  2. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Az új topic

    Amennyiben kapunk egy kis ismertetőt a történtekről, akkor az annak nyitott helyen lehet majd folytatni, persze normális hangnemben, nem úgy, ahogy itt végződött, ha nem kapunk, akkor nem lesz folytatás. Mindegyik fél álláspontját szívesen vesszük, az egyoldalú vádaskodás sosem túl izgalmas, ahogy a trógerség sem.

    A hivatkozott hozzászólásokat megpróbáltam időrendi sorrendben helyesen átemelni ide.
     
  3. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ismertető!

    Akkor ismertetem a dolgokat.Hogy ne legyen egyoldalú kérem figyelmesen végigolvasni.!Link formájában teszem be.Ne érhessen az a vád hogy kreálom!
    http://asva.info/boncasztal-vol-16-µbit-minek-nevezzelek-2011-07.html Így kezdődött!
    http://asva.info/kiszall-a-majomparade-staff-a-µbit-oldalbol-2011-07.html Így folytatódott!
    http://asva.info/hazai-tracker-infok-30-2011-12.html Így csinálták, csinálják!
    http://asva.info/hazai-tracker-felmeres-december-2-2011-12.html#comments Itt tartunk!
    Közben volt kampány egy nagy oldalon. onnan nem ídézek. Mert ott is voltak "ész kommetek"!
    Szóval,direkt nem ollózom össze!Ami a lényegi részből kimaradt,a facebook ezekre a felelet!
     
  4. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    A fórum más részeiben pár hevesebb hozzászólás elcsattanása után megállapodtunk abban, hogy mind a két fél összeszedi és rendezi gondolatait, majd egy új, annak megfelelő topicban megosztja azt.
    A vita folytatását és észrevételeket most már ide várjuk, természetesen bárki elmondhatja a véleményét KULTURÁLT formában.
    A linkelt tartalmakért nem vállalunk felelősséget, azokat nem cenzúrázzuk, nem a mi hatáskörünk alatt állnak.
    Akit nem érdekel, nem kötelező elolvasni, de a lehetőség adott.
     
  5. BAJNOK / Guest

    Először és utoljára,részemről a téma lezárva véglegesen!

    Tisztelt Fórumozók.

    Bajnok - merem azt a kijelentést tenni - barátom által először, és utoljára reagálnék itt, és minden egyéb Fórumon vaya-toth966 irományaira és tevékenységére. Nem hiszem, hogy szót kellene emelnem a Majomparádé védelmében akárhol. Nem érintett volna meg a fent nevezett iromány semmiféleképpen, ha a valós hibákat tárja fel, nem pedig egy nyilvánvalóan rosszindulat vezérelte, zömében hamis információkat közló jegyzetek lennének. Nem részletezném, mik a hazugságok, mert akkor elég hosszúra sikeredne ez a rövidnek szánt szösszenet - amit persze sejtek, nem lesz rövid, ezért igyekszek minél rövidebben és tömörebben fogalmazni. Amennyiben valós problémákat tárna fel az illető, örömmel fogadnám, mivel abból tanulva lehet jobbá tenni az oldalt. Személyesen semmi bajom sem a Microbittel, sem annak staffjával, mivel ami volt, elmúlt. Az egyesülés után - amit magam is átéltem - voltak súrlódások, problémák. Nem mondom azt, nem mi voltunk az okai, de nem csak mi. A két oldal vezetési technikája olyannyira eltérő volt, hogy nem tudtunk abban a formában együtt dolgozni a Microbit staffal.
    Lehet mondani, rossz véleménnyel voltunk róluk, de a pillanatnyi felindulásnak is lehetett betudni ezt, azonban ez fordítva is igaz volt.
    Lehet mondani, hogy a Majomparádé megszünt volna az egyesülés nélkül. Azonban ez ebben a formában nem teljesen igaz, mivel ez a Transferre is igaz volt.
    Mindkét oldalnak voltak hiányosságai, ez tény. És nem kellene ezt elferdíteni tisztelt posztoló.
    Nem fogok itt hosszas fejtegetésbe kezdeni az elmúlt időszak eseményeiről. Ami tény, a fent nevezett illető, ha valaki ellenvéleménnyel van valaki vele szemben, azonnal a Majomparádé staffot látja az illetőben. Nos, ha például én, reagálni akarok, akkor azt a saját nevemen teszem tisztelt uram. Továbbá megkérném arra, hogy a jövőben csak a valós tényeket közölje a magyar torrentvilág különböző Fórumain, mivel irományai mindenféle valóságalapot nélkülöznek, mint ezt Ön is tudja.
    Nem várok korrekt választ, de kérem azt, kulturált formában tegye. Tisztában vagyok vele, nem vonja vissza a hamis irományait, mivel nem fogja elveit feladni. Nem fogja fel, ennek a háborúnak nincs értelme, és nem azért nem teszünk ellene semmit, mert nem tudunk, hanem mert nem akarunk, mert nem fogunk egy ennyire nemtelen és jellemtelen vitába belefolyni magával. Mivel semmilyen értelme nem lenne a szélmalomharcnak. Mi is tudnánk Facebook profilt létrehozni, és ott valótlan állításokat felsorakoztatni, de nem érdekünk. Mi inkább azzal a 40000 felhasználóval foglalkozunk, aki regisztrált az oldalunkra. Akiknek meg KELL, igen, nagybetűvel KELL felelnünk, mert Tőlünk várják azt, ami számukra a Microbit nem adott meg. És itt nem a hozzánemértésről beszélek, vagy a mi képességeinkről, távol álljon tőlem, hanem arról, hogy nagyon sokaknak hiányzott a Maki, mert alapvető eltérések voltak a két oldal között. És ezt kompenzáljuk az oldalunkal.
    Szóval tisztelt uram vagy a valós tényeket közölje, vagy ne csináljon semmit, de ha ebben a mederben folytatja az intézkedésit, nem nekünk árt, hanem az Ön által olyannyira istenített Microbitnek, mivel önt egy volt moderátorával kötik össze, és így az egész staffról formálnak véleményt.
    Akik regisztráltak hozzánk, azokat nem ezekkel tudja visszacsábítani.
    Korrekt választ nem várok, mivel nem volt hajlandó ezidáig egyszer sem ezt megbeszélni, pedig kerestem volna a kontaktust. Kerestem volna, de ön ezt visszautasítja.
    Ha hajlandó felnőtt ember módjára beszélni, akkor ezt Bajnok segítségével megteheti, mivel felhatalmazom rá, önnek megadhassa skype elérhetőségemet.
    Természetesen bízok azért benne, nem csak névtelenül, fröcsögve, valótlan állításokat megírva és publikálva képes előadni mondandóját, hanem - fogalmazzunk ugy - képes erre élő szóban is, mégpedig egyik érintettel.
    Azonban sajnos kevés sikert látok arra, hogy ez a beszélgetés létrejöjjön, mivel reakciója az lesz, hogy nincs mit beszélnie velünk. Kérem, akkor ne foglalkozzunk velünk. Ha meg igen, szívesen vesszük a kritikát, mert itt önmagamat ismételve, hiszen abból tanulhatunk, ha egy független, teljesen elfogulatlan személy tárja fel a hibáinkat. Sajnos azonban itt erről szó sincs. És ismételten kihangsúlyozom, mi is tudnánk ilyen, kizárólag a rosszindulaton alapuló, irományokat szerkeszteni, de nem érezzük szükségességét, nem kívánunk részese lenni ennek a dolognak sem itt, sem máshol, mivel ezzel saját magunkat járatnánk le.
    Pálcát csak afelett törjön, akiknél jobban tudja, vagy hiszi, jobban tudja csinálni az adott dolgot. Ebben az esetben kérem, Ön is indítson egy oldalt, ahol megmutathatja nekünk, hogy kell csinálni. Örömmel vennénk egy példát, mit, hogyan kell tenni.
    És hogy rosszindulatúak vagyunk? Döntsenek a felhasználók és a fórumozók. Egy pédát hoznék fel. Nem is olyan régen, amikor a Microbit szolgáltatói problémák miatt szünetelet, egy számunkra a mai napig ismeretlen személy létrehozott egy Facebook profilt, ahol azt hiresztelte, a Microbit oldal bezárt, és kizárólag mi vagyunk az utódja. Erre ragálva a Majomparádé staff, amint tudomást hozott erről a profilról, a következő közleményt tette közzé:

    Írta: Rendszer (Majomparádé-Mert kell egy hely) ekkor: 2011-12-10 07:39:14 GMT

    Az ezen a linken elérhető Facebook profilhoz az oldal vezetőségének semmi köze, az ott közölt információkért a Staff nem felel, azoknak nincs semmiféle valóságalapja. Valami vicces kedvű ember unalmában szórakozik.

    ..::Majomparádé Staff::..

    Az linket itt nem publikálnám, mivel teljesen hamis információkat közöl.
    Ezzel szemben a fent nevezett ember Facebook profilját több, Microbites staff tag barátjaként jelölt meg.
    Írtam, döntsenek a Fórumozók, és ismételném újra magam, több gondolatot nem főzök a fenti úriember írásaihoz.
    Nem várom, hogy felvegye a kapcsolatot velem a dolgok tisztázása végett, mert nem fogja megtenni, és nem várom, a jövőben csak a valós hibákat tárja fel, és ne a pletykákon, továbbá személyes kitalációján alapuló dolgokat. De ki tudja, lehet kellemesen csalódok. Tisztában vagyok vele, kizárólag a rosszindulat fog szólni belőle, de az sem érdekel, nem fogok az ő módján kommunikálni. Ha neki ez örömet okoz, és ebben éli ki magát, vagy ezzel feledi problémáit, akkor sok sikert kívánok Neki az életben.
    Köszönöm mindenkinek, hogy időt szakítva rám elolvasta írásomat, és biztosíthatok mindenkit, hogy a jövőben nem fogok senkit sem untatni ilyesféle irományokkal.
    És ne feledje drága uram: az ezt követő kommentkeire nem azért nem válaszolok, mert nem tudok, csupán azért, mert nem akarok.


    Khaibertus
     
  6. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Felhasználó

    Ezt a vitát nem a staffok és nem is a kemény magok fogják eldönteni, mert őket nem lehet befolyásolni a meggyőződésük miatt, hanem az egyszerű mezei felhasználók.
    Az userek nem olyan hülyék, mint egyesek gondolnák. Ahol felnőttszámba veszik őket, jobban is megy a szekér.
    Egy oldalt nem a staff és a szabályzat tesznek naggyá, hanem a felhasználók.
    Sajnálom ,de én nem tudom az egekig magasztalni Majomparádét, és nem tudom a földbe döngölni a Mikrobitet sem.
    Számomra kétféle oldal létezik. Oldal, meg valamiveljobbanszeretem oldal. Az az oldal, ahol van 1 user meg 1 torrent, az oldal. Jóllehet nem tartozik a jobbanszeretem oldalaim közé, de van akinek ez örömet szerez.
    Jelszó: Kinek a pap, kinek a papné.
    Majd a felhasználó dönt.
     
  7. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re-post!

    Na az enyém nem lesz ilyen!
    Közléssel ellentétben,megint csak a személyes vádaskodás van mellőzve a tényszerüséget A fent nevezett "staff-vezetőnek" üzenem ,nem kell reagálni,sőt nem is muszáj.Viszont adatokat, tényeket ,egész információkat elhallgatni, és a valóságot elferdíteni én is meg tudom tenni..Nem teszem!Viszont nem leszek kíméletes. Direkt linket adtam meg, mert nem szeretnék abba a hibába esni,hogy megint vádolnak valamivel.Viszont Kovabandi, alias Khaibertus alias Exortus alias mit tudom én még ki,adatokat tényeket veled ellentétben csak én közlök. Ami pedig a facebookos bejegyzéseimet illeti,csak a jegyzetek időpontjait kell megnézni.Azt hiszem elég bizonyíték arra,hogy mi is volt elöbb a tyúk vagy a tojás?Úgy hogy közlöm.Leírom teljes terjedelmében mi hogy is van,utána még oda is kibiggyesztem ahol nem szívesen látjátok.Ami a személyes éríntettségemet illeti, vaya -toth Ha te mondod,akkor van...
    Vedd úgy hogy én vaya vagyok egy 2011-es reggel.Tegnap csináltam!!Viszont én nem értem,miért kell védeni azt, ami szerinted nincs is? Miért is volt zaklatás minden fórumon? Miért is próbáltátok szétbarmolni más oldalak forúmát? S?t nem kicsi oldalét!Nem értem ,ha nekem nincs igazam ,miért ugrotok minden olyanra amely megmutatja azt amit tudtok,ahogy tudjátok? Miért is zaklattál olyat skype-n,akinek nem volt köze a dologhoz?Miért írkáltál PM-eket neki? Miért fenyegettétek meg hogy meg lesz dádázva?Mert szerinted,szeintetek nem történt semmi!!Mert szerinted van vaya -toth966? Nyugi megint nem talált!!Azt viszont tudnod kell,amit én írok az a valóság lesz! Veled ellentétben én semmit sem fogok elhallgatni.
    Ha hihetek a szóbeszédnek, ezt az oldalt havi szinten 150000 ember olvassa.Fogjad fel építő kritikának.
    Üdvözlettel, most vaya,vagy vaya/toth966,vagy toth966.Ahogy gondolod....
     
  8. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    oldalak

    az igazság az én se makis se transferes se mikrobites annyira nem voltam .véleményem azért van . anno véletlenül egy délelőtt megjelent két írás ami hamar el is tünt. nyilatkozott egy transferes és egy makis főnök. mikor olvastam érzésem olyan volt mint mikor nyakig szarba ülök a dobálózástól. szerintem a sok mocskolódásba vetett energiát munkába nem egymás kiszúrására fordítanák talán jobban mennének a dolgok.sajnos most csak azt látom a maki fejlődik ami nem tetszik valaki vagy valakiknek . a másik oldal ahelyett hogy rendbe raknák szénát ami borzalmasan valótlan adatok közlésén és modortalan viselkedésből áll,inkább mással foglalkozik.igy csak azt érik el még többen elfordulnak hiszen van választék .ezt kéne átgondolni! tisztelettel egy felhasználó
     
  9. BAJNOK / Guest

    Állásfoglalás.

    Üdv mindenkinek!

    Csak egy mondatott írnénk...

    Majd az idő,és a tisztelt felhasználók eldöntik az oldalak sorsát,mert ők tehetik naggyá,de taszíthatják a feledés homályába is!
     
  10. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kapcsolattartónak!

    Így van!Egyet ne felejtsünk el.Dönthet a felhasználó csupán a száraz tények alapján is.Viszont addig míg, egyesek úgy érzik, csak nekik lehet szavuk valami ellen, vagy valami mellett, addig sérül a tájékoztatás elve.Én semmi mást nem kívánok,működjön a majomparádé, viszont az igazságot nem kell hazugságokkal,igaztalan vádakkal leplezni.
    Elég ha valaki olvassa az asva.info-t.Mielött megvádolnátok hogy az összes post az enyém,nyugi,nem az enyém!
     
  11. BAJNOK / Guest

    vayanak

    Nem foglalok állást sem itt sem ott,aki ismer,tudja hogy sok mindent tettem,teszek a felhasználókért,vagyis az oldalért,azzal foglalkozom ami van,lesz.Teszem csak úgy,értük, magamért.Miért!? Mert csak jó...
     
  12. Triad12 / Guest

    Maki vélemény

    Szerintem ez a különbség,a két oldal között.Az egyik oldalon azért melóznak,dolgoznak, hogy visszaadják a régi Maki színvonalat.a másik oldalról meg a tüskét érzem,a leírtak szerint.
     
  13. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,894
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nem mese

    Tisztelt fórumozó társaim!

    Egyszer volt hol nem volt volt egy oldal nevezetesen a Transfer.
    Kezdő torrentező lévén nagyon örültem mikor rá találtam.
    Annak rendje szerint be is regisztráltam.
    Nagyon frankó kis oldal volt olyan mint ahogy ezt a kis hozzászólást kezdtem. Hol volt, hol nem volt, legtöbbször azért nem volt!
    Töltögettem szépen már ha tudtam mert nem ritkán eltűntek a torrentek!
    Egyszer csak meglettek majd megint eltűntek. Majd eltűnt az oldal is de nem csak egy pillanatra ám, hanem napokra, talán még egy hétre is.
    Ez így ment majd fél évig.
    Mindezek ellenére az ingyen torrentek és a szorzóknak köszönhetően vagy 800 Gb feltöltésem volt igen jó aránnyal, gyengébb net ellenére is.
    Hívtam barátaimat is hogy érezzék magukat jól ők is!
    Én meg gondoltam majd ha stabil lesz az oldal vissza nézek addig hanyagolom!
    Így is lett.
    Transfer nélkül tengettem torrentes napjaimat.
    Kerestem a lehetőséget hogy beregisztráljak torrent oldalakra freereg esetén.
    Jó volt izgalmas volt!
    Egyszer kattintgatok ide oda mit látok, nyitott regisztráció a Majomparádén.
    No gyorsan regisztráltam, töltögettem le és fel, minden gond nélkül.
    Teltek a napok a hónapok.
    Egyszer eszembe jutott hogy rendet rakok a könyvjelzőim között.
    - Nicsak a jó öreg Transfer!
    Vajon meg van még? Meg volt de én már nem voltam meg rajta amin nem is csodélkoztam.
    Fogtam hát magam és regisztráltam ismét.
    Töltögettem ismét le és fel.
    Egy szép napon be akarok lépni a makira, azt hoppá a Transfren vagyok.
    -Ajjaj, ajjaj influenza támadta meg a gépem?
    Nem öreg csak házasodik a két oldal!
    Fogalmam nem volt hogy ez jó vagy rossz nekem.
    Elveszett egy oldalam!
    Mivel mind két oldalon ugyan avval a nick névvel szerepeltem könnyen beléptem. És akkor az nem is érdekelt hogy 950GB-t meg 420GB-t nem tudtak össze adni.
    Még meg sem szokta szemem a régi Transfer oldal kinézetét már jött az újabb hír.
    Távozik a maki staf!
    Ennyi volt a rövidke házasság ami manapság nem is oly ritka!
    Aztán ismét lett Majomparádé és ismét tagja lettem és remélem újra a régi lesz!
    A transferen is maradtam, nem nevezném ľBit-nek noha név és lógó váltás történt és sokkal stabilabb mint a történet elején

    Úgy gondolom hogy a Majomparádé is egy új történet elején van, de a történet beindult!

    Mindkét oldalnak kívánok sok sikert, usert, sok sok torrentet!

    Tisztelt vaya!

    Ne a bánat, keserűség, megbántottság, harag hangja szóljon általad!
    Legfőképp ne a gőgé és dacé!

    Látom, az az hogy inkább gondolom hogy értesz a torrenthez!
    Ezért inkább építő jellegű kritikával halmozz el minket és az oldalakat.

    Hidd el mind ez a lelkednek is jobb lesz!
     
  14. BAJNOK / Guest

    Senki védelmében...

    Sok oldal elfelejti ki is van kiért,a nem felhasználóbarát staff, minden oldal első lépése a hanyatlás felé,sokan azt a hibát követik el mint a katonaságnál,kapott egy kis hatalmat,és majd ő megmutatja, ki is nem lett ő,lehet soha az életben! Felvállalom amit írtam,nem érdekel ki és melyik oldal staffja,tulaja olvassa,vagy éppen melyik oldal válik meg tőlem a véleményem miatt,de fenntartom,aki így gondolkodik,ÉN nem tartom azt az oldalt alkalmasnak,hogy megtiszteljem felhasználókén, hogy tagja legyek!
     
  15. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Írás!

    Szép a dologban,még semmit sem írtam.Viszont már valaki tudja a történetemet.Semmi gond, kérem hogy folytassuk.A demokráciák lényege,hogy szólás szabadság van.Remélem ebbéli jogaimat nem akarja korlátozni senki.
     
  16. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    Sziasztok
    Igazán érdekes ami


    Sziasztok
    Igazán érdekes ami itt folyik vagy mondjam úgy sárdobálás :tef293: én mindkét oldalon fent vagyok fent is leszek tetszik mind a kettő :tef293: ami mostanság szúrja a szemem h sok személy nem azzal foglakozik mostanság h dicsére az oldalát ami tetszik neki hanem a másikat ócsárolja ami szánalmas :tef318: :tef318: :tef318: :ördög: :ördög:
    tisztelettel egy felhasználó 8)
     
  17. Seria.Killer / Guest

    nem mese

    Nagyon jó írás volt :tef161: Ilyen hosszú írást sosincs kedvem elolvasni, de ez annyira érdekelt, hogy elolvastam :tef161:
     
  18. Frank Drebin /

    Csatlakozott:
    2011. június 24.
    Hozzászólások:
    187
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Annyira nem

    Ezzel én is így vagyok. Eleinte még elolvastam a rágalmazó, lefikázó írásokat. Most már annyira csömöröm lett tőle,hogy le..... ki mit ír a másik oldalról. Persze nekem is megvan a véleményem mindkét oldalról, de azt már egyszer leírtam itt. A többi csak felesleges rágalmazás, marakodás, ami nem érdekel.
    Szerintem nem én vagyok az egyetlen ezzel a véleménnyel.
     
  19. BAJNOK / Guest

    Szerintem...

    Tökéletesen igazatok van,minden tiszteletem ellenére a véleményem,foglalkozzon már mindenki a saját oldalával!Beszéljenek a cselekedetek,akinek meg baja van a másikkal,lehet nem is az oldallal,intézze el személyesen mint rendes embereknél szokás,szerintem ez már gyerekes...
     
  20. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0