Magyar torrent oldalak Majomparádé

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Calibra /

    Csatlakozott:
    2016. február 18.
    Hozzászólások:
    9
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nem. Mivel a párom budapesten él jelen pillanatban én pedig Nyíregyházán.
     
  2. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    A másik kérdésem, hogy részt vett-e a majmon a fent említett vitában?
     
  3. Calibra /

    Csatlakozott:
    2016. február 18.
    Hozzászólások:
    9
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Igen részt vett,a log meg van a majmon, de hát ez ilyen 5-10 perces valami volt senki nem szídott senkit

    Bejött az a Tihi85 Manian megírta h innen is kiviszi a szemetet mint estone-ról erre írkáltunk 5-10 percet én is a párom is. Utána lecsendesedett minden, megkaptuk h nem kell vele törődni nem lesz itt semmi gond, és 8 órakor már tíltva voltunk mind a ketten. ok: Kérésre.
     
    • Like Like x 2
  4. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Hát igen, a vita már elég ok a tiltásotokra. Mind1 ki provokált, vagy ki kezdte. Semmilyen okot nem szabad adni arra, hogy bizonyos szankciókkal felléphessenek velünk szemben.

    Itt bizony megtörtént. XD A tiltásod oka, hogy nem viselkedtél a rangodhoz megfelelően. XD Ezt mint írtad bizonyítani is tudják.

    Van itt nálunk egy kapcsolattartó a majomparádétól: @csucsu1976

    Nem tudom mikor néz be, de beszokott. XD Írd le neki ezt a történetet az elejétől kezdve. Hátha más elbírálás alá esik majd az ügy.

    De nem vitatom, hogy vannak egyének akik kedvéért kiraknak embereket oldalakról. Ez mindig az adott site szégyene. Itt is ez történt? Hát majd kiderítjük. XD De elhamarkodottan ne ítéljünk.

    Ha jól értelmeztem, a diabloról (ahol ez az egész kirobbant )még nem raktak ki, csak az Estone-ról XD Ott is volt valami vita?
     
  5. Calibra /

    Csatlakozott:
    2016. február 18.
    Hozzászólások:
    9
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nem szándékozom visszamenni majomra, köszi :tef293:
    Jól értelmezed. Nem raktak ki Diablo-ról Nem csináltam semmit, csak találkoztam egy nem is tudom minek nevezzem VIP-pel aki nehezményezi hogy egy ideig tíltva lett falról. És ezért mivel sértődött és Esone-on szuperfeltöltő volt most meg ott is VIP elérte hogy az Estone-on is azt tegyék amit ő akar. És az Estone és a Majom hozzáférésem bánta.

    Nem nem volt semmi vita, csak a srác eldöntötte hogy nem férünk megy egy oldalon.
     
    • Like Like x 2
  6. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Hát magad is elismerted, hogy a majmon volt vita. XD Tehát nem az történt, hogy csak úgy írt valakinek és már ki is lettél téve. XD

    Továbbá én nem azt mondtam, hogy menj vissza a majomra, hanem ha úgy érzed nem volt jogos az eljárás, tisztázd velük. XD

    Tovább azért kérdeztem rá, h a párodnak volt e köze a te fiókodhoz, meg a párharchoz, mert ha nem, akkor valóban gyanús, hogy ki lett téve. XD De mivel aktív résztvevője volt, így sajna érthető.

    Átvittetek egy balhét, egyik oldalról a másikra. Ki kezdte a vitát a majmon az se releváns. Ha valaki provokál nem kezdünk vitába, jelentjük az illetékeseknek. XD Mikor a diablón így jártál el, meg is kapta a csávó a jutalmát.

    De mikor felrúgtad az írott szabályokat és lementél az ő szintjére, minden tétet töröltek. XD

    A lényeg, komolyabb oldalakon meg van mindennek a helyes mente. Vita egy másik taggal nem tartozik közéjük. XD

    Továbbá a komoly oldalakon kell indok a tiltásra.. Ezt nyilván ki is lehet provokálni. Ezért so se szabad a másik játékát játszani, felül kell emelkedni az idiótákon, és bízni abban, hogy a staff, aminek az a feladata, hogy az ilyen helyzeteket kezelje, korrekten fog eljárni.

    A dibaló megkapta ezt az esélyt, így kapott egy négyest..

    Hogy az estone-on mi volt az homályos. De nincs okom kétségbe vonni az állításod, miszerint nem történt semmi vita se privát se nyilvánosan, és csak úgy kiraktak. Mert bizony ilyen is van. Ilyenkor jól nézzük meg az oldalt és annak a múltját XD
     
    • Like Like x 2
  7. Calibra /

    Csatlakozott:
    2016. február 18.
    Hozzászólások:
    9
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én annyit mondok h nyilván mind 2 oldalt ismerni kell.Engem is meg lehet ismerni. A majom chatfala pedig árulkodó hiszen régen nagyon jó volt, most pedig már csak akkor él ha kvíz van
     
    • Like Like x 2
  8. IstenOstora /

    Csatlakozott:
    2016. február 05.
    Hozzászólások:
    6
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Calibra, sokan már nem is mernek, és nem is akarnak írni, mert mindenbe beleköt a góré és a madárkája ... :tef161: Humorérzékük pedig limes tart a nullához.
     
  9. Calibra /

    Csatlakozott:
    2016. február 18.
    Hozzászólások:
    9
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Aki úgy gondolja hogy csak alattvalói vannak, annak miért lenne még humora is? :tef293:
     
    • Like Like x 2
  10. IstenOstora /

    Csatlakozott:
    2016. február 05.
    Hozzászólások:
    6
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Calibra, azzal a tihi gyerekkel kapcsolatban is igazad lehet, de nem akarom ragozni, mert nem érdemli meg a rá fordított fáradságot. Azonban többször láttam falakon hogy belegázol mások becsületébe, megaláz és rágalmaz másokat ok nélkül, másokat nem véve emberszámba (szerintem meggyőződése, hogy mindenki egy nagy nulla és csak ő a valaki). A legszebb az amikor többnyire az érintettek háta mögött adja elő a rágalmakat a rá jellemző "gerinces" módon.
     
  11. Calibra /

    Csatlakozott:
    2016. február 18.
    Hozzászólások:
    9
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én azt mondom hogy 1-2 torrent oldal legyen a legnagyobb boldogsága. Az ő szegénységi bízonyítványa és nem a miénk

    Érdekességnek még annyit hogy ez a tihi alias manian a majomparadé falon balhé után halálosztagot kereste.


    ez a g* se volt semmi! :tef161: Nem tudom mire gondolt amikor azt kérdezte, hogy "mit ajánlok fel ha visszavesz"? :tef161: Ez a ganxsta kissé el van tévedve, mert tisztára úgy beszél mintha ő lenne kb a Miniszterelnök,vagy egy Elit klub vezetője, ahova "akárki" nem kerülhet be :tef161:D
     
    • Like Like x 2
  12. IstenOstora /

    Csatlakozott:
    2016. február 05.
    Hozzászólások:
    6
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ha nem akarsz visszamenni, hagyd a francba őket, kár az idődet erre pazarolnod. Amennyiben pedig szeretnél visszakerülni, ajánlj fel a főmajomnak 500000 Ft-ot, annyiért már talán méltóztatik visszavenni ... haha
     
  13. AsDiKa /

    Csatlakozott:
    2015. november 19.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    szóval én is bele lettem kavarva... rendben Calibra :tef293:
     
  14. Calibra /

    Csatlakozott:
    2016. február 18.
    Hozzászólások:
    9
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    én nem irtam semmikülönöset úgy gondolom azt pedig elég sokan tudják hogy kedveled az említett felhasználót. nem szeretnék vitázni nem is fogok
     
    • Like Like x 2
  15. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Látom nem nagyon volt érthető az az írásom, amiben arról regéltem mi a dolgok kulturált és korrekt elintézési módja. A mostani nem az. Ezt a tevékenységet fröcsögésnek hívják, és sehová nem vezet.

    Gyorstalpaló:

    -Ha egy oldalon gondunk támad egy másik felhasználóval, nem önbíráskodunk, hanem jelentjük szépen az illetékeseknek.

    -Ha már kész a baj, megpróbáljuk az érintettekkel privát megbeszélni, mivel nem tartozik a nagyvilágra.

    -Ha pedig úgy alakul, hogy az ellentétek kibékíthetetlenek, akkor hagyjuk a francba az egészet, és próbáljuk meg csendben feldolgozni ami történt. Ha nem megy, forduljunk szakemberhez.

    A fentiekhez hasonló sárdobálózás sehová sem vezet. Nem nevezném se visszavágásnak, sem pedig lejáratásnak. Mivel minden mondatból érezhető a sértettség. XD Így kap az egész dolog egy kis ovis filinget. XD Az ovisokra pedig senki se haragszik sokáig, olyan kis cukik XD

    A másik dolog, hogy ez a fórum elég nagy nyilvánosságot kap. Így nem szerencsés egymás, vagy a saját nick nevünket publickba vágni. Azt még valahogy feldolgozom ha magatokat lejáratjátok, vagy veszélybe sodorjátok. XD De azt már nem, ha másokat is belekevertek a dedós lejáratókampányotokba. XD

    Nem arról van szó, hogy csak virágokat lehet itt rajzolni, és nem fér meg a negatív vélemény egy másik oldalról. De legalább legyen értelme, valami építő jellege. És törekedjünk afelé, hogy a dolgokat sikerüljön megbeszélni, lerendezni. Mert ez a mostani ki írom mi fáj stb nem hoz megnyugvást. XD Csak a feszültséget kelti és ehhez hasonló balhékat generál.

    Most még hajlamos vagyok azt hinni, hogy nem tudtátok mit cselekszetek, de ha még sokáig folyik ebbe az irányba a társalgás, akkor 1-2 ember többet nem ír sehová. És ne gondoljátok, hogy csak a fórumra értendő. XD
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2016. február 21.
  16. Frad23 /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,179
    Kapott lájkok:
    239
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    A kép egyértelmű! Ti mit gondoltok erről?

    [​IMG]
     
  17. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,884
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Először azt hittem már április van. Majd eszembe jutott hogy van ilyen, tehát nem ők találták ki.
    A Diablon a fele árért már be lehet kerülni és van egy kis ellen érték is.
    Ezeket a megoldásokat én személy szerint nem díjazom. Ám ha valaki nem akar, nem képes meghívót kérni akár itt a TEF-en és nem képes azért egy keveset tenni hogy kapjon is, akkor nekik ajánlom ezt a megoldást.
    Az még ennél is sokkal visszataszítóbb lenne ha a meghívózást szüneteltetnék vagy megszüntetnék.
    Tulajdon képen minden ilyenfajta megoldásnak és támogatás kérésnek van egy kis lehúzás szaga is.
     
    • Like Like x 2
  18. Nano /

    Csatlakozott:
    2015. március 09.
    Hozzászólások:
    2,725
    Kapott lájkok:
    673
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    @Fater: Teljesen igazat adok neked,nem szól másról mint a lóvéről !
     
    • Like Like x 1
  19. vandika / Party-Tracker kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2016. március 16.
    Hozzászólások:
    177
    Kapott lájkok:
    87
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    fejér megye
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    hmmmm ez aztán nem semmi én is vagyok ott egyszer ugy regiztem koddal de pénzt kérni a regisztrációért és valaki fizet is érte? nem semmi :tef293:
     
    • Like Like x 1
  20. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    hát kicsit meglepő,de tényleg nem ők az elsők.
    esetleg majd @ganxsta7 elmondhatja,ha szeretné, hogy miért is lett létrehozva ez a funkció...persze az ő dolguk.
     
    • Like Like x 1