Magyar torrent oldalak Majomparádé

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,884
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Így igaz!
    Igazából az ő dolguk meg azé aki így akar bekerülni és nem választ egy másik alternatívát.
    Engem is meglepett (mint ahogy írtam) ez a bejutási megoldás és pont a makira.
    Ez akár erősítheti a meghívó cseréket illetve a felajánlásokat is.
    Hacsak nem a meghívókat pénzért árulókat erősíti, mert megmondja hogy mennyit ér egy meghívó.
     
  2. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    hát az is megeshet, de az nem a mi oldalunkon lesz :tef161: (mármint az árulás)
     
    • Like Like x 1
  3. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    Sziasztok hát igen ez kimondottan nagyon csak pénz szaga van.
     
  4. Nano /

    Csatlakozott:
    2015. március 09.
    Hozzászólások:
    2,725
    Kapott lájkok:
    673
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    1016ft / Személyek hát nem is fognak kapkodni,az egyszer biztos
     
  5. csacser /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 03.
    Hozzászólások:
    458
    Kapott lájkok:
    325
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem is tudom mit szóljak ehhez a hírhez. Valamiért kedvelem a majomparádét ezért finoman fogalmazok.

    Egy torrentoldalnak szvsz nem így kellene pénzt szereznie fejlesztésre, pl.kérhetne önkéntes támogatást is, vagy mittudomén.
    Ráadásul a fizetős regisztrációnak csak akkor lenne értelme ha nem lehetne mindenhol meghívóhoz jutni.
    Kíváncsi vagyok mikor küldik az üzenetet, hogy a meghívóid száma 0 és küldeni csak tulajdonos rangtól lehet.:tef161:
     
    • Like Like x 1
  6. Pihi /

    Csatlakozott:
    2016. január 17.
    Hozzászólások:
    1,118
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    Magyarország
    Nos, azt hiszem én leszek az egyetlen, aki máshogy látja a dolgokat.
    Szerintem ez egy jó dolog lehet azoknak, akiknek nincsen ismerősük a bekerülésre, illetve nem is keresgélnek meghívó után, hogy rátalálhassanak a fórumra. Ha úgy nézzük, nem is kérnek sokat szerintem egy ilyen jó oldalért cserébe. Aztán ha csak letöltöget, aki pénzért került be, majd újra vesz bejutási lehetőséget, ha az oldalon kívül találja magát :tef293:
    A meghívóküldés lehetősége még mindig adott, hogy olyan emberek kerüljenek be, akik be is tartják a szabályokat ( nem akarnak a meghívójuknak rosszat). Ami rossz ebben az egészben, hogy az oldal színvonalát leviszik majd a pénzért regisztrált emberek, akik lehet nem is ismerik a szabályokat, vagy csak tesznek rá.
    Remélem ez a kis hozzászólásom nem ér dislike-ot :tef161:
     
  7. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Furcsállom hogy ez lett...Maga az összeg nem olyan földhöz vágó. Hisz lássuk be badarságokra is elver az ember ennyit, viszont én személy szerint tartanék attól hogy ez valamiféle átverés.
     
  8. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    nem is az összegről van szó,se nem átverésről :tef293:

    meg nem is ők az elsők, akik ezt bevezették. de szerintem ebből az összegből se szervert,se semmi komolyabb dolgot nem tud az oldalára...egy kis kiegészítésnek jó max.

    egy sima támogatás szerintem értelmesebb.
     
  9. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,884
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Van az oldalon lehetőség a támogatásra.
    Ugyan azok az összegek mint nCoren de ami jár érte az a legmagasabb összegnél is csak a hatoda az időtartam. Mondjuk van mellé bónusz.
     
  10. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    értem... hát.. nem támogatom az ilyet,hogy aggyá pénzt,oszt gyühecc tőteni. :tef293: ncore-t támogattam egyedül magyarok közül...még tavaly.
     
    • Like Like x 1
  11. Nano /

    Csatlakozott:
    2015. március 09.
    Hozzászólások:
    2,725
    Kapott lájkok:
    673
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Hát én is megnéztem nem erőltetik meg az osztogatást,az már biztos.
     
  12. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    állítólag azzal magyarázzák hogy fejlesztésekre kell a pénz.

    na most akkor van makin 8 banner + ott van még az sms donate és maki még túl nagy oldalnak sem mondható a közepes oldalak táborát is alulról súrolja csak.

    szóval sehol sem indokolt az sms reg, ennek inkább olyan szaga van hogy szedjünk ki egy kis pénzt a naiv userekből, persze lesz biztos sok naiv user is aki majd fizet.
    De ha már fizetős reg akkor már inkább Diablo kb 3 szor akkora oldal mint Majom messze sokkal jobban megéri oda regelni legalább azért ott van tartalom, mert nagyon kétlem hogy makin túl sok exkluzív tartalom lenne, szóval messze nem éri meg fizetni oda a regért.
    Most megint csalódni kellett majomparádéban, már kezdett lenyugodni az oldal és most megint egy olyan döntés születik amikor vissza süllyed pistike oldalba.

    De ha már fejlesztésekre és az oldal biztonságára kell a pénz akkor most meg kellene őket tapsolni azért hogy kb 5 év után végre az userek adatai biztonságba kerülnek? nem akkor kellett volna gondolni az userek biztonságára mikor a qbit -es egybeolvadás után elindultak ? vagy ha már nem tudom az userek adatait biztonságban megőrizni nem indítok tori oldalt, nem ez lenne normális?

    De végül is akárhonnan nézzük is a dolgot Majomparádé megszűnt azzal hogy beolvadt MicroBitbe és ez a Majomparádé csak egy névbitorló klón oldal és ezzel szerintem mindenki tisztában is van.

    én azt vallom inkább Bithorlóra vagy Insanere regisztráljon akinek egy jó oldal kell és még csak a pénztárcát sem kell kinyitni hozzá. :tef293:
     
    • Like Like x 3
  13. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    terjedelmes, de hasznos hozzászólás.

    szerintem attól,hogy a pénz bejön,még az oldal nem lesz biztonságosabb... mert hogy jön a pénz a biztonsághoz?!
    tudomásom szerint volt már feltörve az oldal, és nem a szervert törték fel kalapáccsal...a forráskódba volt rés. továbbra is kérdés, hogy lesz pénzből biztonság?! felvesznek egy programozót? :tef293: másképp erősen kétlem.
     
    • Like Like x 1
  14. Laci86 / Moderator

    Csatlakozott:
    2013. március 20.
    Hozzászólások:
    441
    Kapott lájkok:
    120
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Operátor, elsősegély nyújtó
    Anyagi juttatás ellenében bekerülni valahova... Nekem inkább az a véleményem róla, hogy amiért nem muszáj pénzt kiadni, azért nem is kell! Ha már egy oldal anyagi gondokkal küszködik, szerintem nem okos dolog a már meglévő, vagy leendő felhasználóktól pénzt "lejmolni" akár milyen címen! Anno Én is tag voltam és aktívan használtam az oldalt is, csak a mai napig nem kaptam magyarázatot arra, hogy a fiókom miért lett bannolva, de már rég volt és már különösképpen nem izgat.
     
  15. Frad23 /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,179
    Kapott lájkok:
    239
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Hogy mi ennek az oka azt csak a majomparádé vezetői tudják!
    Értelmét én sem látom hisz van rajta alapból támogatás funkció. Értelme csak akkor lenne ha senki nem tudna meghívót küldeni vagy csak komoly korlátok mellett! Ha az mellett érvelnék hogy a felhasználónak megéri e azt mondanám igen!
    Egyszeri sms kb 1000 forint és korlátlan mennyiségű tartalmat tud magáévá tenni. Egy nem régiben kijött mozi film kb. 5 ezer forintnál kezdődik olcsóbb helyeken. Ez tény!

    Viszont így elsőre valóban lehúzás szag van míg nincs mellette normális magyarázat!
     
    • Like Like x 1
  16. Nano /

    Csatlakozott:
    2015. március 09.
    Hozzászólások:
    2,725
    Kapott lájkok:
    673
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Én feléért is odadom happy-smiley
     
  17. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Sziasztok!
    Hát nem tudom.Engem olyan közömbösen érint ez a dolog!
    Ha pénzlehúzás lenne?Végül is az "sinyli" meg aki ad pénzt érte,vagy lehet nem is,hiszen nem egy rossz oldal az a Maki,legalább is szerintem!
    Ha igaz amit írnak a regisztrációs oldalnál,hogy mire kell,akkor meg még jogosnak is érzem!
    De vissza térve erre a pénzlehúzás dologra.Nem lepődnék meg.Nem erre épül ez a "szép" világ,mindenhol csak a lehúzások mennek.Itt meg még kapsz is azért utána valami hasznosat!
     
  18. magyusz /

    Csatlakozott:
    2014. március 12.
    Hozzászólások:
    1,040
    Kapott lájkok:
    329
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ha valaki azért seedel, hogy jó rangban, legyen és meghívókat tudjon küldözgetni, ebben ez az intézkedés nem fog segíteni.
     
  19. Mixx /

    Csatlakozott:
    2015. október 16.
    Hozzászólások:
    1,064
    Kapott lájkok:
    378
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
  20. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    szép :tef293: grat
     
    • Like Like x 1