1987 Married With Children - Egy Rém Rendes Család

A témát ebben részben 'Sorozatok Bemutatói' Janus hozta létre. Ekkor: 2015. november 12..

  1. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    színes, amerikai vígjáték sorozat, 30 perc, 1987

    Ajánló
    A Rém Rendes család egy olyan alapmű, amit mindenkinek ismernie kell. A sorozat 11 évadot ért meg, és nem érdemtelenül. Görbe tükröt tart egy hétköznapi amerikai család tagjai elé. S mint kiderül, nem is annyira görbe az a tükör. A sorozat nem mai, de a mai napig teljesen aktuális.

    Leírás
    Az Egy rém rendes család egy elképesztő, néha már fájdalmasan realisztikus válasz az amerikai televíziókban igen gyakran idealizált családmodellre. Al Bundy (Ed O'Neill), Peggy Bundy (Katey Sagal) és közös gyermekeik Kelly (Christina Applegate) és Bud (David Faustino) története a külvárosi Chicagoban zajlik. Életük nem feltétlenül mintaszerű, ám állandó emlékeztető a modern házasság és családi élet gyenge pontjainak.

    Port
    IMDB

    szereplők:
    Ed O'Neill
    Al Bundy

    Katey Sagal
    Peggy Bundy

    Amanda Bearse
    Marcy D'Arcy

    David Faustino
    Bud Bundy

    Christina Applegate
    Kelly Bundy

    Buck
    Buck the Dog

    Ted McGinley
    Jefferson D'Arcy

    [​IMG]
     
  2. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Huuu de szeretem ezt a sorozatot,ennyi kreativitás,és állatság egy amerikai vígjátékban sincs,sőt a legtöbb megpróbálja le utánozni sikertelenül,és unalmassá válik,amelyik nem utánoza,nos azok is unalmas.
    [DOUBLEPOST=1447339782,1447339743][/DOUBLEPOST]Ja és gyerekesek a mai hulladékok.
     
  3. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Tavasszal fejeztem be haverommal. Újra végignéztük mind a 11 évadot. Naggyon élveztem. :tef344: