Meghívó kérése

A témát ebben részben 'Ingyen Meghívók és Bónuszpontok kérése!' Geda Krisztián hozta létre. Ekkor: 2023. november 21..

  1. Geda Krisztián /

    Csatlakozott:
    2023. november 21.
    Hozzászólások:
    3
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Sziasztok Új tag vagyok a gyerekeknek szeretnék egy két új mesét le tölteni néha filmet is.
    Bármilyen torrent oldal meghívót el fogadok köszönöm !
    Email.: .........
     
    • Egyetértek Egyetértek x 1
  2. Nano /

    Csatlakozott:
    2015. március 09.
    Hozzászólások:
    2,739
    Kapott lájkok:
    674
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ha lehet privát üzenetben rendezzétek,,azaz pm-ben..Ne írjátok ki az email címeteket !!! :tef293:
     
    • Egyetértek Egyetértek x 2
  3. Péter28 / Guest

  4. Geda Krisztián /

    Csatlakozott:
    2023. november 21.
    Hozzászólások:
    3
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ez valami regisztrációs kódot kér nem ingyenes
     
  5. Péter28 / Guest

    Dehogynem! Az oldalon szabad regisztráció van! Jelenleg nem szükséges a regisztrációs kód megadása!

    Görgess lejjebb. Még nem tudni, hogy meddig tart a szabad regisztráció az oldalon. Megéri regisztrálni rá. Szerintem!
     
  6. Geda Krisztián /

    Csatlakozott:
    2023. november 21.
    Hozzászólások:
    3
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Köszönöm !
     
    • Like Like x 1
  7. Péter28 / Guest

    Nincs mit. Azért vagyunk, hogy segítsünk. De figyelj oda az ottani szabályzatra. Először olvasd el a gyik/szabályzatot. A többi rajtad áll.
     
  8. makiam /

    Csatlakozott:
    2023. december 05.
    Hozzászólások:
    20
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Helló emberek! gigatorrents.ws meg www.bithorlo.info -ra szeretnék bejutni! Tudnátok e nekem regi linket adni? Kb 2 nagyobb oldalon fent vagyok, de gyakorta csak a leg gyakoribb tartalmak vannak meg.
     
  9. Nano /

    Csatlakozott:
    2015. március 09.
    Hozzászólások:
    2,739
    Kapott lájkok:
    674
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Vársz karácsonyig,lehet nyitva lesznek.
    Bithorlo:
    Tisztelt Felhasználók!

    Akinek az ismerőse, barátja még nem tagja az oldalnak, az 2024 január 1-31 között csatlakozhat, ugyanis ez időszakban szabad regisztrációt tartunk. Ezután hosszú ideig nem lesz bekerülési lehetőség.

    Staff
     
  10. makiam /

    Csatlakozott:
    2023. december 05.
    Hozzászólások:
    20
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    marhaság! meg kell kérni másik majmokat, hátha adják az accot, én felajánlom az enyémet.... mesevilágba!
     
  11. Nano /

    Csatlakozott:
    2015. március 09.
    Hozzászólások:
    2,739
    Kapott lájkok:
    674
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Hát nem kis időt adtak a free regisztrációra szerintem,2024 január 1-31 ,máskor max 1 hét volt :tef293:
     
    • Like Like x 1
  12. makiam /

    Csatlakozott:
    2023. december 05.
    Hozzászólások:
    20
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Én a saját fiókomat felhasználásra kínálom oldalra, ncore- majomparade,- aki tartósan tud, minimum 48 órát, ha megszakítva is vissza osztani, megosztom a taggal! Segítek, mert én is így kezdtem el,kb 9 éve.
     
  13. atreides /

    Csatlakozott:
    2023. április 08.
    Hozzászólások:
    109
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    ha az ncorera tobb ip cimrol lepnek be es nem vagy premium akkor repulni fogsz
     
    • Like Like x 2
  14. KingDiamond /

    Csatlakozott:
    2023. május 05.
    Hozzászólások:
    17
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Azért félre nem kell vezetni senkit, mert nyugodtan lehet használni öt helyről, ha betartod a szabályokat. Nem kell ahhoz prémium előfizetés.

    Az nCore jelenlegi szabályzata ezzel kapcsolatosan:

    "A felhasználói fiókok használatának szabályzata

    • A felhasználói fiók megosztása TILOS.
    • Egy adott felhasználói fiókkal kizárólag olyan gépen engedélyezett a belépés, amelyet nem használ egy másik, az oldalunkon regisztrált felhasználó (1 gépen kizárólag 1 account használata megengedett)!
    • Tilos bármilyen céllal más accountjába belépni egyazon felhasználónak (ellenkező esetben mindegyik hozzáférést azonnal töröljük)!
    • Egy IP címről lehet több hozzáférést is használni, de csak abban az esetben, ha minden felhasználó külön gépről teszi azt meg (minden felhasználónak jeleznie kell ezt a félreértések elkerülése végett, melyet a Profil menü > Beállítások > Extra résznél az Üzenet a Staffnak boxba írva tehettek meg - ezen jelzés elmulasztása szintén a felhasználói fiókok elvesztését eredményezheti).
    • Az accounttal csak saját felelősségre léphettek be nyílt hálózatról (internet kávézó, nyílt wifi, stb.)!
    • Egy felhasználói fiók prémium előfizetés nélkül maximum 5 helyről / eszközről használható (ennek túllépése esetén először figyelmeztetésben, míg második alkalommal kitiltásban részesül az illető)!
    • Minden egyes felhasználó egy accounttal rendelkezhet, ha ennek nem tesz eleget, az összes fiókja törlése kerül.


    Gyakori kérdések a felhasználói fiókokkal kapcsolatban

    Elköltöztem és más lett az IP címem, mint ezelőtt. Van valami teendőm?

    Ezt nem kell jelezni. Kizárólag abban az esetben, ha az új helyen másik nCore account is használatban van azon az IP címen (közös routert használtok).

    Meghívhatom-e a családtagomat, ha 1 IP címünk van és külön számítógépről lépünk be?

    Igen, de csak abban az esetben, ha külön számítógépről léptek be. Sem belépni, sem pedig tölteni nem szabad egymás eszközéről. IP cím egyezést a félreértések elkerülése érdekében kötelező feltüntetni, melyet a Profil menü > Beállítások > Extra résznél az Üzenet a Staffnak boxba írva tehettek meg (mindkét fiókkal szükséges ennek jelzése).

    Meghívhatom-e a családtagomat, ha háztartásunkban csupán egyetlen számítógép van?

    Nem, mivel 1 gépről csupán 1 felhasználói fiók számára engedélyezett a belépés. Amint valaki ezt túllépi, az összes hozzáférése törlésre kerül.

    Seed szervert / NAS-t használok és mások is használ(hat)ják ugyanazt a seed szervert / NAS-t. Mi a teendőm?

    Tüntesd fel ezt a Profil menü > Beállítások > Extra résznél az Üzenet a Staffnak boxban.

    Meghívhatom-e a barátomat, akivel korábban ezt az accountot közösen használtuk?

    Igen, természetesen meghívhatod, de az éppen futó torrenteket mindenképpen törölje a klienséből. Ezen felül többé már nem léphet be a te eléréseddel, ugyanis azt dupla accountnak fogjuk titulálni, mely automatikusan a felhasználói fiók elvesztésével jár. Ha biztosra akartok menni, akkor a jelszavatokat változtassátok meg, és passkey-cserét is mindenképp csináljatok!

    Több helyről (munkahely, iskola, telefon, táblagép, stb.) szeretném használni a felhasználó fiókom, ilyenkor mi a teendő?

    Egy felhasználói fiók prémium előfizetés nélkül maximum 5 helyről / eszközről használható (olyan eszközökön, ahol más felhasználó nem lép be és nem is tölt). Ennek túllépése esetén először figyelmeztetésben, míg második alkalommal kitiltásban részesül az illető.
    Ilyen esetben mindössze annyi a feladatod, hogy a Profil menü > Beállítások > Extra résznél az Üzenet a Staffnak boxba beírod azt, hogy több helyről / több eszközről is használod a felhasználói fiókod.

    Törölhetem a felhasználói fiókom?

    Igen, az alábbi oldalon bármikor törölheted felhasználói fiókod. "
     
    • Like Like x 1
  15. atreides /

    Csatlakozott:
    2023. április 08.
    Hozzászólások:
    109
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    A felhasználói fiók megosztása TILOS, most linkelted be ,de engem aztán nem érdekel azt csinál amit akar de ha még év végén is meglesz a fiókod írj rám meghívlak egy sörre
     
    • Like Like x 1
  16. KingDiamond /

    Csatlakozott:
    2023. május 05.
    Hozzászólások:
    17
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Az tilos is, de ha kedve tartja, akkor öt különböző helyről is bejelentkezhet, ha szeretne.
    Mellesleg nem kell fiókokat össze-vissza osztogatni senkinek sem. Főleg nem idegeneknek.
     
  17. atreides /

    Csatlakozott:
    2023. április 08.
    Hozzászólások:
    109
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ha pont egy olyan emberrel osztja meg aki már volt tag és repült? Ez a megosztásos dolog számomra több sebből vérzik...
     
  18. makiam /

    Csatlakozott:
    2023. december 05.
    Hozzászólások:
    20
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Kedveskéim! Nem kell lekezelően bánni senkinel. Hiteles fiók, előfizetés van rajta. Családban van, nekem hálózatom nincsen, testvéremnek meg van, szóval tegyétek össze. Más különben hordom más hová a 3 havi 30 dollárt más szerverére.
     
    • Like Like x 1
  19. makiam /

    Csatlakozott:
    2023. december 05.
    Hozzászólások:
    20
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    szia, sikerűlt e?
     
  20. atreides /

    Csatlakozott:
    2023. április 08.
    Hozzászólások:
    109
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Érthetően mégegyszer ha kérhetem, lekezelő vagyok,mert azt írod 10 éve toreentezel mégis amatőr vagy