Meghívó pénzért!? Mi a véleményed?

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. május 11..

  1. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Két kérdést tettem fel, válaszként egy igen érkezik. :tef161: Ebből arra kell következtetnem, hogy minden a két kérdésemre igen a válasz. XD Ha ez még sem így van, az a félrevezető válasznak tudható be. XD


    Trade szarok..

    Nos olyan fórumokat nem fogok ajánlani, ahol árulhatsz, mert ez az oldal mélységesen elítéli ezt a tevékenységet. Továbbá nem reklámozunk senkit és semmit. XD Aki pm-ben ilyen oldalakat küldözget, az reklámoz. Aki reklámoz, az pedig repül innen. Aki nagyon árulni akar az egyedül is megtalálja hozzá a megfelelő helyet.

    Elit Fórumok:

    Az elit fórum, attól elit, hogy akárki nem juthat be. De az uts a barátod, így anélkül is megtudod ezeket nézni, hogy lenne fiókod. XD


    Trackerlista: https://torrent-empire.me/tracker_lista2.php /Kategóriák szerinti szűrés/ Fórumok/ Itt megtalálod az adott oldalakat az elérhetőségeikkel együtt.
     
    • Like Like x 2
  2. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nos.Én soha nem adtam pénzt meghívóért és soha nem is kértem.Meg sem fordult a fejemben.Nagyon sok meghívót kiosztottam már az évek alatt,(itt még nem),de azt midig ajándékba adtam és ez örömmel töltött el,hogy segíthettem másoknak bejutni olyan oldalakra,melyekre már rég szeretett volna.Sajnos sokan vissza is éltek ezzel és több esetben is Warnt kaptam,mert csaltak,vagy egyéb dolgokat műveltek.De sok volt a pozitív visszajelzés és ez a lényeg!
     
    • Like Like x 3
  3. kacsa /

    Csatlakozott:
    2012. május 30.
    Hozzászólások:
    2,290
    Kapott lájkok:
    234
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nos már pár éve hegírtam egyszer fizettem az MTTért de csak egy kamu oldalra jutottam be, azóta nagyon ellenzem a dolgot, Ha nagyon kell egy meghívó, akkor kérsz, ha azt nem adnak akkor kérsz más nagy oldalt, majd ott felhúzod magad és mikor már tudsz küldeni meghívót bajánlod cserére... Sajnos azóta sem kerültem be az MTT-re de ettől függetlenül mostanra néhány nagy neves oldalon erős fiokok gazdálya vagyok... Aztán egyszerz meg csak lesz MTT :tef293:

    zörgőfürgéhez hasonlóan én is sok meghívót osztottam ki ingyen, sokat itt, általában nCore-t, jelenleg 63 meghívottam van, de volt aki annyira hálás volt, hogy mondta, hogy gyorskajáldába dolgozik, és ha ott járok, akkor meghív egy nagy menüre, de van 1 felhasználó aki páldául fojamatosan 1éves prémiumot vesz, ami álltam én is kapok prémiumot ami nagyon jó dolog, és ilyenkor szoktam is osztogatni a meghívókat... :tef293:
     
    • Like Like x 2
  4. zonee / Guest

    Kacsa
    én sose fizetek meghívóért
    akármennyire jó oldal
    nem vertek át mert előtte olvastam róla hogy sok csaló oldal van
     
  5. Kádár Márton /

    Csatlakozott:
    2015. július 15.
    Hozzászólások:
    51
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Támogatom az elképzelést!
     
  6. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Úgy vélem, hogy az ún. "meghívó pénzért" piac alapköve az nCore való bejutás és az ekörüli 'seftelés' mozgatja.
    Adtam már 1 500,- Ft-os emelt díjas SMS-t nCore meghívóért.
    Hál' Istennek az óta már lebukott a miskolci fickó - mobil telefonszáma alapján érték utol.
    Részemről adnék pénzt (pár ezer Forintot) egy-két nehezen regisztrálható oldalért. Mondjuk úgy (van egy) viszont nem tartom etikusnak, hogy 3. fél részesül ebből haszonként: a cél-site = nem! ;-?
     
    • Like Like x 2
  7. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    Én nem adnék, nem kérnék pénzt soha meghívóért. Lehet, hogy ez csak egyszeri kiadás, de véleményem szerint tökéletesen szembemegy a torrentezés szellemével. Egyébként meg mindig van megoldás, pl regisztrálhat ide aki meghívót keres, és elég kevés aktivitással lehet Tag és kérhet meghívót több nagyobb oldalra.
     
  8. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Az a legszörnyűbb a dologban, hogy például számomra mindenáron kell az 'Isaura című sorozat 100. epizódja'. Fent van az nCore-on, ahol nem vagyok tag. A bejutást pár ezer Forintért meg tudnám venni.
    Nem fizetnék, hanem szétnézné azon a pár tucat site-on ahol tag vagyok.
    Benéznék a torrent-empire.me-ra és feltenném a kérdést:
    "- Kinek van meg az Isaura című film 100. epizódja? Küldj nekem üzenetet, kérlek szépen!"
    Valójában, az: aki egy síkon és más megoldási lehetőséget nem használva keres < az kerülhet a meghívók csencselésének áldozatává.
    Életemben nem vettem még meghívót! Cserélni sem sikerült. Küldeni viszont már tudtam párat.
    Ahhoz tartom magamat:
    "- Ha valamit nem tudok: legalább azzal legyek tisztában - ki az aki tanácsot tud adni."
     
  9. Trancemaster /

    Csatlakozott:
    2016. március 30.
    Hozzászólások:
    116
    Kapott lájkok:
    10
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Pénzért sohasem árultam meghívót ennek ellenére semmi problémám nincs azokkal akik ezt teszik...nem ítélem el őket ezért.
     
  10. guzu / Pedálozó

    Csatlakozott:
    2011. december 31.
    Hozzászólások:
    2,087
    Kapott lájkok:
    1,061
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Valahol értelek, de szerintem a fő probléma az amikor nincs a pénzedért semmi!
    Ámbár szépen néznénk ki ha pénzt kérnék mondjuk egy diszkóba való bejutásért amikor semmi közöm a diszkóhóz.:tef293:
     
  11. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    nem a legszebb dolog szerintem :tef293: tudni kell kihez kell fordulni meghívó ügyben....
     
  12. Pegazus_SCD / NoPainNoGain

    Csatlakozott:
    2010. július 29.
    Hozzászólások:
    2,790
    Kapott lájkok:
    368
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Vezető pozició
    Lakhely :
    Miskolc
    és kihez lehet fordulni? :tef344:
     
  13. szappanoskrumpli /

    Csatlakozott:
    2016. március 23.
    Hozzászólások:
    430
    Kapott lájkok:
    26
    Beküldött adatlapok:
    0
    a mikulástól kérhetsz meghívót
    -,-m,
     
  14. blacib /

    Csatlakozott:
    2021. december 10.
    Hozzászólások:
    76
    Kapott lájkok:
    30
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nyugdijas
    Lakhely :
    Budapest
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Soha nem kértem pénzt meghivóért esetleg cseréltem de inkább csak adtam..
    Az Ncore-n 40 meghivottam van abbol 20-n maradtak..
     
    • Informatív Informatív x 1
  15. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    fele :tef293: nem rossz... nekem bh-n nemsok maradt meg,pedig ott oszt nincs gond aránnyal
     
  16. blacib /

    Csatlakozott:
    2021. december 10.
    Hozzászólások:
    76
    Kapott lájkok:
    30
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nyugdijas
    Lakhely :
    Budapest
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Hát a kihullottak java az ismerőseim ismerőse.. szóval ez jobb arány is lehetett volna.. de emlékszem hogy igazábol sok meghivóm akkor került kiosztásra amikor akció volt és 50 pontért lehetett meghivót venni..:tef26:
     
  17. Vaczak /

    Csatlakozott:
    2022. február 12.
    Hozzászólások:
    191
    Kapott lájkok:
    16
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Sose vettem vagy árultam fiókot vagy meghívót. Én mindkét oldalt megértem: az üzemeltetők nem boldogak, hogy az ingyenes szolgáltatásukat mások pénz keresés forrásává teszik. Ugyanakkor a meghívó a felhasználó tulajdona, ha van aki fizet érte, akkor miért ne adhatná el. Elvégre így segít valakinek hogy bejusson az oldalra, ahová annyira szeretne és mellette még egy kis pénzt is kap.
    De a konklúzió az az, hogy én nem árulok és nem is tervezek árulni, mert akár morálisan egyetért vele valaki akár nem, végeredményként ígyis-úgyis ban lesz a vége :tef161:
     
  18. belodu /

    Csatlakozott:
    2022. szeptember 07.
    Hozzászólások:
    32
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    nincs értelme pénzt adni
     
  19. andris93 / Guest

    ne legyen mindig mindenhol a penz a lenyeg ,kierdemelni sokkal jobb
     
  20. DirtyMind /

    Csatlakozott:
    2022. november 20.
    Hozzászólások:
    67
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Szerintem aljas dolog pénzért árulni a meghivókat, én semmiképpen nem támogatom