Meghívók: Felajánlás Vagy Csere?

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' BudaésPest hozta létre. Ekkor: 2016. március 04..

?

Felajánás vagy csere?

  1. Felajánlás

    12 szavazat
    75.0%
  2. Csere

    1 szavazat
    6.3%
  3. Egyéb (leírom)

    3 szavazat
    18.8%
  1. BudaésPest /

    Csatlakozott:
    2015. február 09.
    Hozzászólások:
    1,183
    Kapott lájkok:
    212
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Melyiket részesíted előnybe?
    Inkább vagy segítőkész, önzetlen vagy inkább csak cserélgetnél, hogy biztosra menj?
     
    • Like Like x 1
  2. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    Inkább "felajánlós" vagyok. Úgy gondolom, ha már úgy is ingyenes és nem éppen törvényes egyetlen egy torrent tracker, miért cserélgetnék?! Meg a cserélgetésnél ugye trackereket kell összehasonlítani, h melyik "mennyit ér". Nem tudom...egy személynek többet ér pl (banális példa) nCore mint egy Majomparádé v BH, másnak pedig fordítottan. Inkább a felajánlásoknál kell valami követelményeket/elvárásokat tűzni ki a "kérő" felé, ha ezt tudja teljesíteni, akkor rendben vagyunk (kb).
     
    • Like Like x 2
  3. Pegazus_SCD / NoPainNoGain

    Csatlakozott:
    2010. július 29.
    Hozzászólások:
    2,790
    Kapott lájkok:
    368
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Vezető pozició
    Lakhely :
    Miskolc
    sokkal jobban szeretek felajánlani meghívót! csak az a baj hogy manapság csak olyan kéri a meghívót aki egyáltalán nem is használja! cserélni meg sose cseréltem az nem az én világom!
     
    • Like Like x 3
  4. lajoska76 /

    Csatlakozott:
    2014. október 21.
    Hozzászólások:
    422
    Kapott lájkok:
    174
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    En is felajalas parti vagyok a meglepetes elkerulese miatt
     
  5. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Meglepetés így is érhet,ha nem jó kezekbe kerül az általad felajánlott meghívó.És pont ezért ajánljuk azt,hogy ne adjon senki tag rang alatt.Persze a veszély még akkor is fent áll,de azért kevesebb talán.
    Magam részéről szintén a felajánlás játszik.Cserélni nem szoktam.Annak idején nCore meghívót szerettem volna és ezért regeltem be fórumokra,aztán megfertőződtem és azóta nem bírom abbahagyni a fórumozást.Akkor még nagyon nehéz volt hozzájutni egy nc,vagy bh meghívóhoz szerintem.
     
    • Like Like x 3
  6. lajoska76 /

    Csatlakozott:
    2014. október 21.
    Hozzászólások:
    422
    Kapott lájkok:
    174
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Az nc lenne vagy 6 meghivom de meg nem erttem el a rangot a kuldeshez keveset toltok lee mert nincsen idom vegig nezni csak a csucs filmeket toltom le en inkabb a seedel jatszok majd felajalasra kerulnek ha elerem a rangot
     
  7. BudaésPest /

    Csatlakozott:
    2015. február 09.
    Hozzászólások:
    1,183
    Kapott lájkok:
    212
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A magyar torrent világ sokat változott sajnos. Régebben többen voltunk azért.
     
  8. drotos /

    Csatlakozott:
    2015. november 10.
    Hozzászólások:
    485
    Kapott lájkok:
    190
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én is felajánlás párti vagyok, de megválogatom, hogy kinek mit küldök.
    Elég régóta torrentezek már (2005-2006), de eddig soha nem volt gondom egy oldallal se hogy kitiltottak volna vagy valami.
     
  9. guzu / Pedálozó

    Csatlakozott:
    2011. december 31.
    Hozzászólások:
    2,087
    Kapott lájkok:
    1,061
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Az egyébre szavaztam.
    Cserélni szinte soha nem cseréltem,felajánlani már többször volt alkalmam de megmondom őszintén nemigazán szeretem , mert legtöbbször olyan jelentkezik rá akiknek nemigazán van rá szüksége.
    Sajnos sokszor tapasztaltam, elkérte szépen a meghivót aztán rá sem nézett az adott oldalra.
    Ezért inkább magam kiválasztom hogy kinek adok meghivot,nem kell más csak egy két szimpatikus megnyilvánulás itt,ebben még nem csalódtam.
     
    • Like Like x 4
  10. Cherry /

    Csatlakozott:
    2016. január 18.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    56
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    budapest
    Én még sosem cseréltem senkivel.
    Akit meghívtam valahova,azt mindig önzetlenül tettem, nem kértem semmit cserébe.

    De azért a tényekhez az is hozzátartozik, hogy teljesen vadidegen embernek,akivel még egy szót sem beszéltem,én nem ajánlanék fel meghívót,mert ugyebár minden oldalon alapszabály,hogy "a meghívó felel a meghívottjáért".
    Ha semmit se tudok róla,pl honnan tudhatnám, hogy nem egy "csaló" vagy egy olyan aki szórakozásból regel be mindenhova,hogy trollkodjon?!
    Akkor őt kitiltják én pedig warnt kapnék....de miért is? Mert túl jószívű voltam?
    Szóval azért ez nem "ennyire" egyszerű.
    Ha adok valakinek, azt önzetlenül teszem,de azért akárkinek nem adok.
     
  11. userke /

    Csatlakozott:
    2015. február 27.
    Hozzászólások:
    814
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Én is a felajánlás mellett tettem le a voksom.
    Korábban cseréltem meghívót. Ma már inkább felajánlás párti vagyok, ugyanis a cserével az a baj, hogy ott tényleg egyáltalán semmit sem lehet tudni a másikról. S az is benne lehet a pakliban, hogy a másik fél beregel, te pedig meghívó nélkül maradsz.
    A felajánlás annyival jobb szerintem, hogy ott előbbi nem fenyeget. Azonban itt is lehetnek kockázatok, kétségek. Használja majd-e az oldalt? S ha használja, betartja-e a szabályokat? Én ezeket úgy igyekszem kiküszöbölni, hogy ne csak ölbe hulljon a meghívó. Ha annyira szüksége van valakinek rá, dolgozzon meg érte. Ehhez csupán jó feltételeket kell teremteni, amelyek persze teljesíthetőek legyenek. :tef293:
    Valamint az írás sok mindent elárul az emberről. Nem szívesen olvasok olyan üzeneteket és bízom meg azokban, akik már az íráshoz sem értenek. Néha az a benyomásom, na ez sem járt iskolába...
     
  12. FantomGirl /

    Csatlakozott:
    2019. szeptember 14.
    Hozzászólások:
    159
    Kapott lájkok:
    12
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Attól függ, mire van szüksége a másiknak
     
  13. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    én felajánlás párti vagyok...
    megválogatom kinek adok meghívót és természetes, ha én is épp emiatt nem jutok hozzá meghívóhoz (teszem azt nem volt elég jó az indok, amit írtam jelentkezéshez )
     
  14. lena61 / hóbagoly / RIP

    Csatlakozott:
    2020. április 09.
    Hozzászólások:
    3,734
    Kapott lájkok:
    1,349
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Feleajánlás párti vagyok. Megnézem kinek adom oda. Itt a neten, aztán lehet, hogy csak nézem-nézem, csak amikor tiltják az illetőt, nem is értem !! :tef293: :tef293: :tef293:
     
    • Egyetértek Egyetértek x 3
    • Like Like x 1
  15. Pett8866 / Guest

    sziasztok szerintem mind kettő persze ez csak az én véleményem
     
  16. Baranyka22 /

    Csatlakozott:
    2020. március 25.
    Hozzászólások:
    117
    Kapott lájkok:
    61
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Én facebook csoportokban keresgéltem az embereket és főként másol vissza jelzése alapján itéltem meg őket vagy a facebook profilukból (ha van 700 imserőse pl. meg már 5 éve regisztrált nem hiszem hogy egy torrent meghívóért törölné a facebook profilját)
    Amiért ezen a fórumon még új vagyok egy egyszerű feladat teljesítését kértem.
    (Ha a feladatot teljesíteni tudja "1 db kép egy adott tárgyról" ami a szöveg értelmezésénél kezdődik a szabályzatot is sikerűl értelmeznie)

    Meg 1 hónapja minimum regisztrált legyen ezzel elkerűlve a sok fake profilokat/kéréseket...
     
    • Like Like x 1
  17. almale /

    Csatlakozott:
    2023. április 27.
    Hozzászólások:
    53
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Felajánlás