Melyik a kedvenc focicsapatod?

A témát ebben részben 'Sporttal kapcsolatos beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2012. február 11..

  1. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Pár lehetséges beszélgetni való a témában:

    Melyik a kedvenc csapatod? Miért? Mióta?
    Melyik a kedvenc ligád és szerinted melyik a leger?sebb?
    Van olyan, hogy magyar foci?
    Ki a világ legjobb focistája?
    Van egy érdekes videód, mutasd!

    És amihez kedvetek van!
     
  2. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    foci

    Akkor, hogy meghozzam a kedveteket a témához, itt egy kis vitaindító. Van egy gyanúm, hogy sokan vannak itt igaz drukkerek, markáns véleménnyel.

    Írok hát pár sort témaindítónak magamról.

    Csak angol focit és BL-t nézek heti rendszerességgel, az Arsenalnak szurkolok 10-11 éves korom óta (több mint egy évtizede :tef293: ). Kétségtelenül a PL Eurpóba legjobb bajnoksága, akárki akármit mond :tef344:
    A spanyol bajnokságot egy nagy kamunak tartom, az egész egy nagy színház, már évek óta, pedig pár éve egész élvezhet? volt, amikor nem akartak a játékosok minden test-test elleni küzdelem után meghalni (lásd a mai Barca). C.Rondaldo egy köcsög, de a játékát sokkal jobban szeretem Messiénél.
    Az olasz és német focival nincs bajom, csak kevésbé találom érdekesnek, mint az angolt. Magyar fociról sajnos rég nem hallottam.

    Amit gy?lölök a barca és hasonlók m?esései mellett a divatdrukkerség és az arab sejkek. Nem bírom azokat, akik 6 éve a Bayern-nek, 5 éve a MU-nak, 3 éve a Real-nak, 1 éve pedig a Barcának szurkolnak, mindig épp Európa topcsapaténak. Most épp mindenki barcás, de jó...Akkor inkább mondd azt, hogy a nyertesnek szurkolsz, az is jobban hangzik.
    A sejkek meg vásárolják már fel a saját s*ggüket, kiélezett párharcokat tesznek tönkre a százmillióikkal.

    Szerintem egy igaz szurkoló egy bajnokság egy csapatának szurkol, aki azt mondja, hogy a német kedvencem a Dortmund, a magyar a Fradi a francia meg a PSG az nem szurkoló, csak szimpatizáns pár csapattal, nagy különbség.

    Ja és miel?tt kifelejtem, még lelkesen amat?rködöm is kinn a kispályán, mint befejez? vagy irányító ember.

    Remélem van akinél levertem a biztosítékot és kedvet kaptok a témához :tef293:
     
  3. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,884
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Golyórúgás

    Sziasztok!

    -Én szeretem a focit akkor én most férfi vagyok?
    Szeretem a focit, mert miért ne lehetne bárki rajongója egy játéknak, ahol 22 feln?tt ember egy kis b?rgolyót vagy épp egymást rugdalja a szép zöld gyepen.
    -Én igenis szeretem a focit!
    Bár a sörért annyira nem vagyok oda, ezért meccsnézés helyett valami mást csinálok!
    -Tévedés ne essék, én szeretem a focit! De azért sport is van a világon!
     
  4. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foci

    Hát ha igy belevágtál akkor....

    Egy csapatnak szurkolok igazán az pedig a Ferencváros.
    Szimpátiám nem újkelet? hanem hosszú hosszú évek óta tartó mánia.
    Mérközésre már nem járok de akkor is csak nekik szurkolok.

    Ui: Hajrá Fradi
     
  5. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    magyar foci ide oda

    Magyar foci ide oda, de amikor szám?zték ?ket az NB1-b?l pár éve az nekem is rosszul esett..
     
  6. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Magyar foci

    Igy igaz de reméljük mostmár felfele vezet az út.
    És végre magyar kézben a klub.
     
  7. Triad12 / Guest

    Klubok: csapatók

    Magyarország--- NINCS Itt csak a jó focinak drukkolnék,ha lenne.
    Anglia--- Manchester United
    Olasz Ország--- Milan
    Spanyol Ország--- Barcelona
    Német Ország--- Dortmund
    Portugália---Porto

    Azért választottam ezeket,a csapatokat mert szerintem ezek játsszák az igazi látványos futballt,de azért a többiek se rosszak, akiket nem soroltam fel.
     
  8. Frank Drebin /

    Csatlakozott:
    2011. június 24.
    Hozzászólások:
    187
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foci

    Kedven csapatom a Real Madrid, már kiskorom óta.
    C. Ronaldo tudását elismerem de emberileg egy nagy rakás sz..nak tartom.
    Számomra csak egy Ronaldo létezik akit Fenomeno néven emlegettek.
    Rendszeresen követem a bajnokságokat.
    Kedvenc ligám: Spanyol Angol.
    Szerény véleményem szerint Magyar foci nem létezik. Egyszer?en színvonalon aluli. Kár is rá fecsérelni az id?t és beleölni a pénzt.
     
  9. Frank Drebin /

    Csatlakozott:
    2011. június 24.
    Hozzászólások:
    187
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kizárt

    Semmit nem érsz el vele,hogy Magyar kézben lesznek a klubok. Sajnos ez nem emeli a béka segge alatt lév? sínvonalat.
    Ameddig tehetségtelen emberek vannak a pályán nem lesz színvonal. Ezáltal néz? sem.
     
  10. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Arsenal vs Milan

    Akkor már te is várod az Arsenal vs Milan Bl meccset : )
     
  11. Triad12 / Guest

    Na ná

    Még szép!és még tippem is van: x :tef293:
     
  12. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foci

    Azt hiszem az Avatar-ból kiderül melyik az én csapatom,... :tef161:
    de ha valaki nem látná:
    Forza JUVENTUS.... :love:
    Már a 90évek elejét?l a kedvenc külföldi csapatom,Közben BL-t nyertek 3dönt?t vesztettek... :tef10:(
    de megnyerték az európai szuperkupát és a világkupát is.
    Olaszország legtöbb bajnoki címével rendelkez? csapata!
    Több aranylabdást is adtak már a világnak:tef318:latini,Zidane,Nedved. :tef161:
    Szerintem a legjobb bajnokság az Olasz!
    Mást nem is nagyon szeretek,esetleg a Spanyolt.
    Az angol focit kimondottan útálom(bocsánat attól aki szereti,nekem nagyon nem jön be)
    Magyar csapatom már 89-óta a BP.Honvéd.
    A Magyar válogatottat is szeretem nézni,és hiszem,hogy egyszer mi is odaérünk ahol a helyünk lenne... :tef344:
    A legjobb focista szerintem természetesen Del Piero(Juventus) 37évesen még mindig kiváló formában van és soha nem hagyta el a klubbját a Juventust(19éve focizik ott) még amikor nehéz helyzetben voltak akkor is maradt tette a dolgát: focizott és gólokat l?tt...
    És ez tiszteletre méltó,szerintem.
    Videóval a b?ség zavarában vagyok ilyenkor de talán ez a 96-os európai szuperkupa odavágóját ajánlom ahol a frissen Bl-t nyert Juve a Psg-hez látogatott és idegenben 6-1-re lelépte az UEFA kupa gy?ztest ezzel el is döntve a visszavágót...
    [video=youtube_share;PP1MUW4NDwo]http://www.youtube.com/watch?v=PP1MUW4NDwo[/video]
     
  13. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    juve

    Nagyon örülök, hogy egy Juventus rajongót is üdvözölhetek itt a fórumon :tef161: Nekem csak egyetlen kedvenc csapatom van és az a Juve!!! :tef161:
     
  14. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    foci

    Nekem az egyetlen a Juventus. Én kiskoromban szerettem focizni de sosem szurkoltam egy csapatnak sem. Aztán megkaptam az els? videó játékomat, mellé egy focis játékkal. Kiválasztotta az akkor leger?sebbnek t?n? csapatot :tef161: (sokat hezitáltam, hogy a menedzselést a milánnal interren vagy a juvéval kezdjem) Aztán eszembe jutott, hogy hallottam valami Buffonról, Del piero-ról meg Nedvedr?l, és rájuk esett a választásom.
    (Tudom elég gyerekes, hogy miért ?ket választottam de hát ilyen vicces az élet. )

    Igazi szurkolóvá emlékeim szerint a 2006-os Vb-n lettem juve szurkolóvá. Láttam, hogy a fél olasz csapat is juvés és beleszerettem :tef161:. (Éreztem, hogy a juventusos Trezeguet kihagyja a 11-est a VB dönt?ben). Na én a kizárás évében váltam valódi Juventus szurkolóvá.

    Tudom, hogy az olasz liga nem a leger?sebb, de egyszer?en valamiért jobban végig tudok nézni egy Catania-Chievo mérk?zést, mint egy Barcelona-Real Madridot. Valószín?leg ez az én egyedi bolondságom :tef161:

    Legjobb játékosnak jelenleg nem tudok senkit se mondani aki tudásával, példamutatásával, klubh?ségével, tehetségével együtt a legjobb lenne.
     
  15. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Aki a fradit

    Aki a Fradit szereti rossz ember nem lehet :tef293: Tudtok is mindent kinek szurkolok :tef161:
     
  16. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    fradi

    -anó régen volt két mondás 1.kedves barátom nem célzás de minden marha zöldre megy ,2 Dr Fenyvesi Máté azért játszott a fradiba mert a sok marha közé kellett egy állatorvos . :tef318:
     
  17. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    szomorúúúúúú

    - hát néha a barátaiban is csalódik az ember. kedves uram magát eddig rendes tagnak ismertem de mivel fradista mától magázódunk :bigsmile:
     
  18. Seria.Killer / Guest

    Barcelona

    Remélem nem haragszotok rám, de én nagy Barcelona fan vagyok :tef161:
    Kedvencem természetesen Messi. :tef161:
    Nem olyan régen szerettem bele ebbe a csapatba, úgy 2 éve kb.
    Egyébként csak BL-t szoktam nézni többnyire.
     
  19. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    idegenben

    Mi megyünk hozzátok, legyen hát X, kiegyezek vele :tef161:
     
  20. Brumi / Guest

    csak a Madrid!

    Tudom barca fanoknak nem tetszik, de én Madrid szurkoló vagyok, bár van pár rossz véleményem is a csapatról és a vezetésr?l! Amelett Barcelónát elismerem mert nagyon jó csapat, és ha zsinórban meg is verik a Madridot nem szidom ?ket, ami jó azt el kell ismerni! Anno még a Romárió korszakukban néha szurkoltam is nekik! Lehet lehurrogtok de ez a Messi nekem nem szinpatikus, jópár éve mikor kis hazánkban járt a Argentín válogatottal, megnéztük ?ket, (megjegyzem öcsém barca fan és miatta) Messi-t akkor csak becserélték labdához nem ért és kiállították, azóta nekem nem szinpatikus! Mellesleg a világ legjobbjának tartom! Ronaldorol nem írok, Madrid ide Madrid oda, én nem igazoltam volna le!!!!!!