Mennyi feltöltést ér meg szerinted?

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' Anubis36 hozta létre. Ekkor: 2012. január 01..

  1. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sziasztok.
    A véleményetekre lennék kíváncsi,illetve egyfajta felmérést indítanék:
    A dolog onnan indul,hogy hirdetek egy NC acc-ot és több emailt is kapok ahol sokalják az "árát"...

    Szóval ha kezdők lennétek(mindannyian voltunk) és szeretnénk bekerülni mondjuk 4-5nagyobb oldalra mennyi upp-ot utalnánk érte(legyen a fizetség Beload upp hiszen az a legkeresettebb)egy meghívóért,acc-ért...?
    Az oldalak:
    nCore
    BiHUmen
    Bithorlo
    1st
    Majomparádé

    és mivel én indítom a vitát én ennyit adnék értük:
    NC:2-4Tb upp
    Bithu:2Tb upp
    BHO :500Gb upp
    1st :100Gb upp
    Maki :100Gb upp

    Tinektek mennyit érne meg kezdőként?
     
  2. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    radikálisan

    Sajnos én már régen csinálom és nem tudok kezdő szubjektív lenni, úgyhogy, ha most minden torrent oldal accom elveszne és kapnék egy beload accot, akkor a következőket tenném:
    nc: az összes feltöltés-10giga
    összes többi: semennyit nem adnék : )
    a megmaradó 10 gigás beload accot pedig odaadnám az első jelentkezőnek itt az oldalon.

    UI.: egyébként miért tartjátok ilyen nagyra a beload uppot? Csak azért mert náluk lehet utalgatni? Gondolom ha az nc-n lehetne utalgatni, akkor mindenkinek az kellene.
     
    • Egyetértek Egyetértek x 1
  3. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Radikálisan?

    Érdekes megközelítés ,de azt hiszem értem a logikádat és valahol igazad is van!
    Épp elég,az Nc!
     
  4. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    re:radikálisan

    Igen, megközelítés kérdése, de nem akarom szét spamolni a témádat, úgyh. nyitok majd ennek egy sajátot megbeszélésre, hogy mire is van tényleg szükség.
     
  5. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Véleményem!

    nCore:500 Gb-1TB
    BiTHumen: 500GB max.
    BHO: 50GB-100Gb
    1st: 20GB
    Maki:20GB

    Majomparádé? Miért érne sokat? Hónapokig szabad reg volt, amint meghivós lett érdekes mindenkinek milyen fontos lett!

    1st? Elég gyakran van szabad regisztráció! Egy két havonta mindig megnyitják általában.

    Bithorlo? Itt az ér valamit! Elég gyakran lezárják a meghivózást! Elág nagy és jó oldal!

    BiTHUmen? Kevés meghivót lehet rá szerezni! Ha jól tudom napi 30-at osztanak!

    nCore? Ez ér a legtöbbet! De aki nagyon akart az most ünnepek alatt tudott szerezni meghivót, hisz csak 250 pont volt!
     
  6. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    Érdekes egy felvetés vajon mi

    Érdekes egy felvetés vajon mi menyit ér mindenkinek van kedvence mondjuk nekem 10 darab de ettől több nem is kell felének nem tudom h mennyit ér nekem sokat másoknak értéktelen :tef293:
    De ha tippelnem kéne akkor
    N core -2 tb
    Bithumen - 3tb nem tudom h melyik árra gondoltok de én most azokat irom ah most megy :tef293:
    tv store-300,400gb
    bitorlo-300,400
    szerintem a többi oldalra mind kevesebbek a beugró árai de ez az én véleményem :tef293:
     
  7. Seria.Killer / Guest

    Mennyit ér?

    nCore 200Gb- 1TB
    BitHUmen max 100GB (akárki akármit mond a BeLoad is van olyan jó)
    Bithorlo max 100GB
    1st 40GB-nél többet nem adnék, hiszen szokott freereg lenni
    Majomparádé: Tegnap előtt adtam Herbertnek egy ingyen meghívót. Most miért kérjek érte bármit???
     
  8. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Nemjo ez sehogy
    Beszerző a valoságot irta lehet itt irogatni szerintem enyit vagy anyit vagy semmit,vanegy kialakult tarifa utalod lesz hivo nemutalod nemlesz.A nagyobbik baj az ha valakinek szuper netje vagy seerver bérlésre van lehetősége az röhögve utal 2-3Tb ot egy hivoér.De kisnettel 3TBot feltölteni hát nemtudom hogy egyáltalán lehetséges e.Evvel arra célzok valakinek 3tb semmi valakinek 200gb félév seedelés.Ezért mondom hogy ez sehogy nemjo.
     
  9. Seria.Killer / Guest

    feltöltés

    Am szinte mindenki BeLoad feltöltést, vagy Diablo bónuszpontot kér egy meghívóért. Ez azért van mert ennek a 2 oldalnak van ilyen funkciója. :tef161:
    Ha lehetne utalni Bithorlo-n, vagy BitHUmenen, akkor mindenki azt kérne.
    Amugy ez csak az én véleményem, de szerintem a BeLoad feltöltésnek nemsok hasznát veszi az, akinek van nCore-ja vagy BitHUmen-je, de azért kérik érte.
     
  10. Triad12 / Guest

    nem pontozóm

    Szándékosan nem pontozóm az oldalakat,mert legyen az nagy,vagy kis oldal mindegyik jó oldal!ha jól működnek!és kik emelik a BH vagy Ncore,stb. oldalak értékét!szerintem az ottani torrent tulajok a zártságukkal, és persze mi felhasználók!mert mi vagyunk azok akik TB alatt nem adják az egyes oldalakat,erre egy történet:feladtam a Bluedragon-t hogy Beload upp-ért vihető,jött is egy PM hogy 500gb ott adna egy acc-ért! azt hittem hogy vicc! de nem volt az,mert átutalta!idáig ez volt a legjobb cserrém,és nem én kértem ennyit,ő adta!ez a cserre is túlzó volt,de mi felhasználók vagyunk telhetetlennek és emelünk a téten,néha feleslegesen,és ebben én is benne vagyok méghozzá nyakig. :ördög:
     
  11. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    sajnos de igy van
    Sajnos de ez igy van ezért itt is a pénz diktál mert akinek van lehet?sége az bérel szervert és bárhova játszva bekerülhet :~ :~
     
  12. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Érdekes nézegetni az érveléseket,úgy látom a µBit senkinél nem jön szóba.Nem is lehet rajta meglepődni.
     
  13. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    :tef161:

    hahahaha ezzel egyet értek szerintem a ha adnák a hivo mellé beload uppot akkor se kéne senkinek :tef161:
     
  14. Drakula /

    Csatlakozott:
    2011. június 25.
    Hozzászólások:
    464
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    érték!

    Van egy mondás errefelé, igy szól: minden annyit ér, amennyit adsz érte!
     
  15. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    mondás 2

    Felénk ez így hangzik: minden annyit ér, amennyiért megveszik! : )
    Csak árnyalatnyi a különbség, de az egyik a másik reverse-nek a részhalmaza :tef344:
     
  16. Triad12 / Guest

    :tef161:2
    Nem tudóm hogy ez nekem lett címezve? :tef161: ha igen,akkor a válaszom te Skót klánhoz tartozol :tef161: de ha nem én vagyok a címzett, akkor is a Skótok közzé tartozol :tef161: csak vicc volt. :tef161:
     
  17. Devil / Guest

    ha nem lenne

    ha valami gebasz történne a bithuval és ncore-al, szerinted melyik oldalra vándorolnának az emberek?:tef293:
    abban egyet kell, hogy értsek Veled, hogy igen az utalásos rendszerük miat kedvelik az oldalt!
     
  18. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    ha nemlenne

    Szerintem az nagy félreértés hogy jobb a bitu mint a beload az ncore után következő pár oldal is kb egy szinten van mindegyik nagyon jo.Ugye beloadot egy bituhoz képest könyü megszerezni és nemkel anyi mindent adni érte.Ez nemazt jelenti hogy a bitu anyival jobb hanem azért mert a meghivorendszer a beloadon sokkal könyebb mint a bitun a bitun egy hivoért ténleg megkell harcolni.Szerintem enyi.
     
  19. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    nem vagyok skot habár jo

    nem vagyok skot habár jo lenne :tef161:
     
  20. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    ,,,,,,

    Azért annyira ne szoljuk le a qBit-et! Igaz ez a kimaradás nagyon megviselte de azért sokan vannak!
    Jack és Jill 2011 cimű filmnél per pillanat 1459 seed van! 4148-an szedték le! 12 hó 29-én rakták fel! Azért még mindig elég sokan használják az oldalt! Ahhoz képest amennyien otthagyták az oldalt a szünet miatt! Engem többször megkeresnek meghivó miatt!