Mennyi feltöltést ér meg szerinted?

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' Anubis36 hozta létre. Ekkor: 2012. január 01..

  1. Bluesky / Guest

    sajnallak RE:
    Figyelj nem mindenki szeretheti ugyanazt, kinek mi a szimpatikusabb, ezért inkább ne személyeskedj vele szemben, ezek csak vélemények.:tef293:
     
  2. Bluesky / Guest

    Értem
    Értem így már. Jelenleg nem lehet bejutni az tény, de a többi oldallal kiválóan helyettesíthető, és ez nem mondható így el mindegyikről, pl. ha nem jutsz be nCore ra, azt nem tudod helyettesíteni vagy a Bithument is nehéz lenne a sebesség és a frissesség terén. Diabloban nem tudom mi lehet a jó, torrentek fele inaktív, csak azért van a listák élén mert sok a felhasználó és össz torrent, de amúgy semmi extra.
     
  3. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    csak a véleményem
    A személyeskedést nem én kezdtem csak a véleményem mondtam el a biturol amin csak acc-om van pedig már ajánlottak meghivot de nem érdekel.A minöség meg egy dolog minden oldalon találsz rossz minöséget,még az nCoron is, egyszer megnézem és viszatöltés után törlöm,ha kiakarom irni keresek máshol jobbat.
    És igen mindenkinek más a szinpatikus.Kinek a pap kinek a papné.
     
  4. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    medd?

    Sziasztok!
    Ne haragudjatok,de most egy picit gyerekesek vagytok!
    Ez egy meddő vita!Mindent torrent(a legfontosabbak)majdnem minden torrent oldalra felkerűl előbb,vagy útobb!!!Óra,nap,nem mindegy!!!
    Gonzo410-ek abban adnék igazat,hogy vannak oldalak,ahol egy adott torrentet hamarabb lelehet tölteni!
    Én azt látom,hogy amikor nem megy valamelyik oldal,már aggódnak is az emberek,hogy most mi van!Az igazság az,hogy bár legyen az bármelyik "nagy" oldal,rakaszkodunk hozzájuk!!Legyen az akár a Bithu,Bithorlo,Beload stb,stb...!
    más:mennyit is ér egy oldal?Annyit amennyít megadnak érte!!!!!
     
  5. Bluesky / Guest

    Kopasz

    A Személyeskedést nem neked írtam, és tiszteletben tartom a véleményedet, ahogy írtad kinek a pap kinek a papné (vagy paplan.:tef161:)
     
  6. predator /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 05.
    Hozzászólások:
    265
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    igy van

    igy van
     
  7. wasabi521 / Guest

    re mennyit ér...

    Akkoriban annyit értettem a torrentezéshez hogy az egyenlő volt a nullával magyarul semmit nem tudtam az oldalakról meg még annyit sem
    az én netemmel kigazdálkodni 2-4 Tb-t hát az volna a csoda szervert használok ugyan de az is korlátozott mint a pénztárcám :tef293:
     
  8. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Azt hiszem
    Azt hiszem félreértettél,én épp azt próbáltam elmondani,hogy ha megjelenik a moziba 1 film,akkor várunk hónapokat,míg kiadják DVD-n(én cam filmet elvből sem) és felkerül egyik v. másik oldalra...Ha azt a néhány hónapot türelmesen kivárjuk,akkor az a pár óra már mit számít?!
    Vagyis szerintem lényegtelen,hogy hol van előbb.
    Itt az alap vita arról szólt,hogy a BH nem jobb ,mint más "középkategóriás" oldal(felső nálam csak az nCore).De szerintem jobb,és nem azért,mert máshol nincs ennyi saját release,hisz ezek úgy is felkerülnek máshová is.Hanem mert kizárólag szerveresek tölthetnek fel így a feltöltött anyag szinte azonnal elérhető,míg másutt sokszor napokat kell várni az első letöltőre.Én így látom.
     
  9. Mennyit

    Ha nincs ismerősöd egy oldalon, akkor nem tudsz ellenérték nélkül bejutni, vagy legalább is nagyon kevés az esélye hogy csak úgy kapsz meghívót rá, főleg a nagyobb oldalakra. Ezért is írom azt hogy mindegyik oldal annyit ér, amennyit adnak érte. Kinek mit és meg és ki mit kér érte, nagyon változó.
     
  10. ferpisti / Sorozatfüggggő

    Csatlakozott:
    2012. május 27.
    Hozzászólások:
    389
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Diák/egyetemista
    Lakhely :
    Budapest
    Mennyit ér?

    Sziasztok, azt szeretném megtudni, hogy 30.000 maki bp mennyi beload uppot ér meg szerintetek?

    Üdv

    F
     
  11. aurora9011 /

    Csatlakozott:
    2012. november 12.
    Hozzászólások:
    61
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mennyit ér?

    12000 maki bonuszt vettem 150 GB-ért.
    Tehát akkor könnyedén ki lehet számolni.(Nekem ennyiért érte meg)
     
  12. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    re -mennyi
    én 50 000 - ért adtam 300 gb Beloadot de hát ez szerintem változó kinek mit ér de kb 10 - 15 000 lehet 100 gb számolni ami a reális lenne .

    üdv
     
  13. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nekem ennyit

    Ezt neked kell tudnod. Milyenek a lehetőségeid? Mennyi idő, energia és munka árán tudsz előállítani 30 000 MP bónuszt?

    Minden egyes seedben tartott torrent után félóránként 0.5 bónuszpontot kapsz.

    Nálam ennyit érne:
    Naponta 15 órát mehet a gépem.

    100 torrent 15 órán át tartó seedeleése naponta 3000 bónuszt eredményezne, tehát 10 nap kellene a 30 000-hez. (az 1-2 MB méretű torrent is torrent). Gond nélkül meg tudnám csinálni, még ha úgy is kellene letöltenem a torrenteket.

    A Beloadon 10 nap alatt 150 GB-t tudnék biztosan összehozni. Többet nem. Ezek a lehetőségeim. A sávszélességem nem tesz lehetővé többet. Akinek ez a 150 GB csak néhány órát venne igénybe, vagy talán még egy óránál is kevesebbet, nyilván többet is adhatna.

    A Majomparádén 30 000 pont összeseedelése nem hiszem, hogy nagyobb gondot okozna bárkinek is. (a kis torrent is torrent)

    30 000 MP pont nálam 150 Beload uppal egyenértékű. Másnál nyilván más a helyzet.

    Ezt csak példának szántam, egyikre sincs szükségem. Ha mégis, magam is ki tudom termelni.
     
  14. Ixinxa /

    Csatlakozott:
    2012. december 16.
    Hozzászólások:
    19
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mennyit ér?

    Elég extrém mennyiségekr?l lehet itt olvasni. Nem tudom, én csak meghívót meghívóra cserélnék, az ilyen 3-5 tb feltöltések pedig egyenesen elképeszt?ek, még aki adna ennyit mert nincs fent az adott oldalon azt megértem részben, de aki ennyit kér az már pofátlanság .. Legyen szó itt bithumenr?l vagy másról, szerintem emberi határok között kellene maradni. Beload pedig már csak árnyéka önmagának sajnos.
     
  15. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hát.. biztos nem leszek

    Hát.. biztos nem leszek nagyon népszerü ezért, de..
    arra az oldalra ahol sokszor van freereg, a meghivóért nem adnék 100-200 ezer beload uppot..mert minek??? ajándékba is kaptunk egy csomó meghivót../pl.a makira/ igy nagyon könnyü bejutni..
    A nCore továbbra is a legnagyobb szerintem..de mert ott is megkönnyitették, sőt.. "eljátszották" a nagyságát, 1 T-beloadnál nem adnék többet ha kéne.
    a Bithuról pedig rég tudjuk hogy a bejutás a nehéz, ami ott van az meg másutt is megvan.. szerintem nem ér többet a nCorenál..
    a kisebb oldalak az első részben emlitettekhez tartoznak nálam.
    Bithorlón addig tiltogatnak, vacakolnak, mig elértéktelenedik tekintve hogy a bejutás nehéz, a benne levő tartalom meg semmi különöset nem ad..
    az meg hogy mi mennyit ér, egyszerüen annak fontos akinek kellene valamennyi bónuszpont.. igy mindenkinek mást..

    /anyám jól van/ :tef293:
     
  16. emanuel /

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    103
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mennyit er?

    Velemenyem szerint a ncore meghivo siman megerne 2-3t upp-ot,de mint itt is latom, sokan ajanlanak fel ingyenesen is meghivokat ezert elertektelenodtek.
    Bithumenert is siman elkernek 2-3t-ot.Akinek ez felhaborito ,gondoljon bele abba,hogy jo sokat kell ahoz seedelni ,hogy ponthoz lehessen jutni.Nekem ,mivel nem tul sebes a netem,nem kis munkaba telik benne maradni a heti 10000-be,raadasul a meghivok mar 30 pont ar korul jarnak.No meg barmikor bele lehet szaladni egy-egy csaloba,ha becsap az csak egy kis bosszusag,de ha miatta esetleg kidobnak...
    Talan meg bithorlo accountert adnek uppot,meg sem igen tudom becsulni mennyit,hisz bekerulni szinte lehetetlen.
    Mas meghivokert nem adnek upp-ot.Ha eleg kitarto,es becsuletes vagyok,elobb utobb vagy cserelek ,vagy talalok eleg szep oldalakra meghivo felajanlasokat,koszonhetoen par igazan kedves embernek.
     
  17. frediw / Guest

    Mnnyit er?

    Mnnyit er? Kinek hogy...
    Velemenyem az hogy 2-3T upp egy BITU rengeteg,de viszont ha azt nezuk hogy kb annyit kell uppolni ott meg lesz egy hivora valo(es nem konju a seed)akkor viszont ok lenne.
    En biztos nem adnak erte enny uppot ,jo oldal,de egy normal nettel ez a 2-3T rengeteg munka. :tef344:
     
  18. The1st /

    Csatlakozott:
    2012. március 08.
    Hozzászólások:
    317
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sziasztok!Tanácsra lenne

    Sziasztok!
    Tanácsra lenne szükségem.
    7000 Big bp-ot és 6000 Pirateday bp-ot Beload upp-ra cserélnék. Szerintetek mennyit ér?
     
  19. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Tanács-re 1st

    Szia.

    Annyit csikarj ki amennyit tudsz. :tef293:
    De viccen kivül ez igy nem sok upp a kettö együtt kb 100-150 gb.
     
  20. Infto /

    Csatlakozott:
    2013. december 17.
    Hozzászólások:
    238
    Kapott lájkok:
    105
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    re

    Én nagyjából egyetértek veled, de szerintem azért sokalhatták az nCore-dat mert sok ajándékozás van most Mikulás és Karácsony alkalmából.