Mi a film címe?

A témát ebben részben 'Filmekkel, sorozatokkal kapcsolatos beszélgetések' Dark Angel hozta létre. Ekkor: 2012. november 26..

  1. Dark Angel / Guest

    Keresel egy filmet de nem tudod a címét? Ide írd be amit tudsz róla, hátha lesz aki tud segíteni.
     
  2. igor /

    Csatlakozott:
    2013. június 29.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    fures 8
     
  3. góré / Maffiavezér

    Csatlakozott:
    2013. június 14.
    Hozzászólások:
    983
    Kapott lájkok:
    166
    Beküldött adatlapok:
    0
    sziasztok
    van egy film tegnap éjjel ment valami film akármi csatornán nem emlékszem mi volt a teljes címe. 16 os korhatáru volt ha jól emlékszem
    3 csaj volt a főszerepben,egy házban laktak.
    elmentek egy buliba ahol megismertek egy srácot aki azt mondta a testvére házasodik nemsoká.(hazudott ő házasodott)
    ketten elmentek és az esküvőn derült ki h ki is házasodik(meggondolták magukat mégse házasodtak)
    egyik csak szőke másik barna harmadik fekete hajú volt. a srácot petriknek hívták.
    a fekete haju felszedett egyet többször is xxx volt,
    naggyából ennyi,tudnátok segíteni? idáig nem találtam gugliba.2016 04 17-edikén volt
    segítségetek előre is köszi
     
  4. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Christine (Cameron Diaz) és barátnői: Courtney (Christina Applegate) és Jane (Selma Blair), három szexi szingli, akik imádják az éjszakai életet. A város egyik legmenőbb szórakozóhelyén Christina váratlanul megismerkedik Peterrel, a tökéletes férfival. Miután Christina megtudja, hogy a kiszemelt úriember elhagyta a várost, Courtneyvel autóba pattannak, hogy felkutassák. De a nagy Ő felé vezető rögös út csábító meglepetésekkel van kikövezve...
    [​IMG]

    Nem tudom erre gondoltál -e?
     
    • Like Like x 2
  5. góré / Maffiavezér

    Csatlakozott:
    2013. június 14.
    Hozzászólások:
    983
    Kapott lájkok:
    166
    Beküldött adatlapok:
    0
    igen erre,köszönöm. vagy tegnap éjjel vagy ma hajnalbA. de nekem bejött,
     
    • Like Like x 2