Mi A Legnagyobb Őrültség Amit Valaha Elkövettél?

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Vendég hozta létre. Ekkor: 2015. április 06..

  1. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Tied a szó! ​
     
  2. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hát Nem tok választani mert nagyon sok volt. :tef293: Párat azért leírok.
    - Éjszaka bemásztunk a haverokkal a strandra fürödtünk ugráltunk a csúszda tetejéről. Aztán a rendőrök megvárták mig kimegyünk és Elkaptak 2 haverom eltudott menni előlük de minket elkaptak.
    - Akkor volt egy rossz ház és azt hittük h nem laknak benne így bemásztunk. Bementünk a házba be van ágyalva meg minden gyors spuri ki. Másnap meg vissza hallodtuk h valaki járt a házban de nem tudják h ki volt.
    - Éjszaka sokszor mentünk kaját venni a pékhez. És a pék előtt a túl oldalon van egy másik bolt ami egy ilyen ketrec szerűségbe kinthagyja a finom gyümölcsöket, zöédségeket... Na mi odamentünk és én bemásztam egy lyukon kipakoltunk jó sokat asztan gó haza a zsákmányt megenni. Másnap már be volt hegesztve a nagy lyuk köracélokkal. Jójó de olyan nagy a rése a ketrecnek hogy ha benyulsz még a sárgadinnye kifér. Csak görgöt nem tudtunk utána hozni 2 hét után már benne volt a város újságjába h valakik lopnak a bolttól azóta nem csináltuk csak 2szer de akkor 1-2 darabot.
    - Felmásztunk a bolttetőre és szilvával dobáltuk a gyalogosokat és bicikliseket. Akkor se kaptak el de még mindig szégyellem magam ezért. Már megváltoztam régebben annyi mindent megmertünk de már nem merném meg és nem is akarnám. Volt mikor a bolttetőn vártuk meg a napfelkeltét sátrazásnál. És csak azt hallottuk hogy tolat be a kocsi mert hozta a friss árukat.
    - Gondolom ti is csengettetek már sátrazás közben (Persze akik kertvárosiak azok tudhatják.) Vagy 1 kilómétert szaladtunk csengettünk be a házakba.
    - Akkor csomó gyümölcsöt loptunk volt ahová be kellet ugrani kerítésen h szedjünk körtét,barackot vagy vamilyen gyümölcsöt. Nagyon rosz gyerekek voltunk.
    A bolt oldalára csináltunk egy 2 méteres céltáblát és versenyeztünk ki szerez több pontot ki tud a közepébe lőni. Az érett szilva helye 1 évig meglátszódott a bolt oldalán.
    Átmentünk egy kis faluba és felmáztunk egy ilyen siló vagy nem tudom minek a tetejére de volt vagy 30-40 méter. Meg kimentünk a határba nagy bálákon hülyültünk volt amelyiket elgurítottuk volt ami szétesett.
    Meg még csomó ilyen...
    [DOUBLEPOST=1428335580,1428335225][/DOUBLEPOST]Meg még ezt elmondom. Voltunk nyaralni a haverokkal és egy ilyen szabadtéri buliba(rendezvényre elakartunk menni.) De mire felértünk ittas álapotban addigra már vége volt a bulinak fél5. Aztan nem volt kedvünk sétálni így szeresztünk 4 bicót és bementünk a kocsmába mert az reggel 5-kor nyitott. De majd elaludtunk a kocsmába a pultos meg ilyen lenézősen ránkszolt. Így feláltunk az asztalról és sörrel leborítottuk a terítőt asztalt székeket és mentünk el. a biciklit meg másnap szétszettük az egyiket meg egyik haverom hazavitte.
     
    • Like Like x 3
  3. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Megnősültem.Ennyi...haha
     
  4. zonee / Guest

    Dinnyét loptunk és földhöz vágtuk jó magasról.
    nagyon megbántam
    -,-m,
     
  5. guzu / Pedálozó

    Csatlakozott:
    2011. december 31.
    Hozzászólások:
    2,087
    Kapott lájkok:
    1,061
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Rájöttél hogy jobb lett volna megenni mi?hahahahahahahahahaha
     
  6. zonee / Guest

    hát ja szeretem a dinnyét
    haha
     
  7. szappanoskrumpli /

    Csatlakozott:
    2016. március 23.
    Hozzászólások:
    430
    Kapott lájkok:
    26
    Beküldött adatlapok:
    0
    felgyújtottunk egy kifogyott dezodor palackot az elkukkant
    majdnem megégtünk
     
  8. FantomGirl /

    Csatlakozott:
    2019. szeptember 14.
    Hozzászólások:
    159
    Kapott lájkok:
    12
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Macskatápot ettem.