Mi Keltett Benned Félelmet Gyerekkorodban?

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' boni hozta létre. Ekkor: 2015. március 24..

  1. boni /

    Csatlakozott:
    2013. január 11.
    Hozzászólások:
    603
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Volt egy kis időszak, amikor a halál foglalkoztatott, sokszor aludtam el sírva, mert nem akartam elfogadni, hogy meg fogunk halni.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. március 24.
  2. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Soha életemben nem féltem semmitől, csak is a sötéttől. Mára a legjobb barátok vagyunk. :tef318:
     
    • Like Like x 2
  3. zonee / Guest

    Boni
    másra gondolj például milyen jó hogy vannak barátaid vagy hogy akik szeretnek minél több időt tölts el velük
    ha a környezetedben normális emberek vesznek körül megvédenek mindentől
    ráadásul a nők átlagéletkora hosszabb a férfiakénál
     
    • Like Like x 2
  4. boni /

    Csatlakozott:
    2013. január 11.
    Hozzászólások:
    603
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Te nagyon kedves vagy zonee, köszönöm. :tef293:
     
  5. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én a világostól még mindig félek, mert mikor kezd világosodni hétvégén tudom h hamarosan vége a bulinak.
    Kiskoromba a függöny árnyéka emberalakot vetett és én attól mindig paráztam.
     
    • Like Like x 4
  6. Rotti / Az Őrző-védő

    Csatlakozott:
    2015. március 20.
    Hozzászólások:
    1,008
    Kapott lájkok:
    676
    Beküldött adatlapok:
    0
    Gyerekkoromban nem tudtam úgy elaludni hogy az iródaszék háttal volt hozzám :tef161:
     
    • Like Like x 2
  7. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Kiskoromban mindig az okozott nálam rettegést, amikor rossz volt kinn az idő, dörgött, villámlott és még az áram is megszakadt sok esetben. Megjegyzem, az ilyen időt a mai napig nem szeretem.
     
    • Like Like x 2
  8. userke /

    Csatlakozott:
    2015. február 27.
    Hozzászólások:
    814
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Én este a takaró alól nem mertem kidugni a lábam, mert féltem, hogy valaki elkapja. :tef293:
     
    • Like Like x 6
  9. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ne is mond, de szentem azt senki se merte megtenni :tef293:
     
    • Like Like x 2
  10. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Mindig féltem attól, hogy leszidnak- vagy kinevetnek azért, amit mondok. Talán ennél is jobban attól: bántanak. Legjobban attól féltem: amit úgy nevezünk / semmi. Neverending Story: A SEMMI mindent felfal és mindent elpusztít. Féltem a csendtől- és némaságtól, az ürességtől. Legjobban ez utóbbitól: az óta is tériszonyom van. Gyűlölöm a mélységet!
     
    • Like Like x 2
  11. zonee / Guest

    inkább az ismeretlentől félnek szerintem az emberek
    aztán ki mire fogja pl. a legtöbben sötétségre
     
    • Like Like x 4
  12. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Gyerekként féltem a sötétségtől :tef293:
    Néha éjszaka is felébredtem és sirtam.

    Amugy nagyon bátran mertem menni, egy sötét utcában, ha valaki mellettem volt :tef293:)
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. április 05.
  13. szepaj /

    Csatlakozott:
    2014. január 02.
    Hozzászólások:
    3,326
    Kapott lájkok:
    3,148
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én nagyon jó és nyugodt légkörű családban nevelkedtem, így ha bármi különös dolog történt, pl. dörgött az ég és villámlott ezeket a dolgokat a szüleim mindig megmagyarázták számomra és ezek nem keltettek bennem féllmet.
    Természetesen sok ilyen és ehez hasonló dolog van, de egyik sem okozott féllmet bennem. Meg talán az a tudat, hogy a szülők azt mondták, hogy .... ez valamiféle megnyugvást adott mindig. Talán ez is előny mikor az ember még gyerek és mindent elhisz a szüleinek amit mondanak, hisz ők biztos nem akarnak neki rosszat.

    De viszont amiért bemásoltam ide zonee hozzászólását, azt azért tettem, mert ő itt kifejtett egy lényeges dolgot, hogy az emberek általában az új és számukra ismeretlen dolgoktól félnek a legjobban.
    Ezt én is tudom igazolni a munkám kapcsán (ezt most nem akarom részletezni). Az ember felnőtt korában már tudatában van a minek a miértjével és képes felfogni a valós veszélyes helyzeteket, amitől természetes módod valamilyen szinten fél. Itt a kérdés csak az, hogy ki hogyan tudja ezeket a félelmeket leküzdeni és feldolgozni.
     
    • Like Like x 4
  14. speed2006 /

    Csatlakozott:
    2015. április 08.
    Hozzászólások:
    20
    Kapott lájkok:
    19
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Az injekciótól. Két orvos, három ápoló kellet egy vérvételhez. De ma sem engedem mindenkinek, pedig már lassan nagypapa leszek. :tef293:
    De tanúlván szüleim hibájából, a lányomat másképpen neveltem. Soha nem ijesztegettem, nem keltettem benne félelmet hogy jön a mumus, ha rossz leszel szurit kapsz és hasonló gonoszságokkal. Mindig el mondtam hogy ha valami fájni fog, hozzá téve hogy azért ki lehet bírni. 100%-ig meg is bízik bennem a mai napig. Ha azt mondom hogy ugorj, elkaplak, akkor a 10.-ről is kiugrana, kis túlzással.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. április 12.
    • Like Like x 1
  15. Yoni /

    Csatlakozott:
    2015. április 07.
    Hozzászólások:
    69
    Kapott lájkok:
    35
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én az előző sulimban a matektanártól féltem xD Mindig mikor felkeltem szorongtam, hogy megint miért fog lecseszni, suli után meg olyan megkönnyebbült voltam, hogy végre vége. Emlékszem 2013 decemberében váltottam iskolát, azóta jó fej a matektanárom, nem is tanulok azóta matekot xD
    [DOUBLEPOST=1428871684,1428871586][/DOUBLEPOST]Ja meg a tűktől félek már kicsike korom óta xD
     
    • Like Like x 2
  16. kacsa /

    Csatlakozott:
    2012. május 30.
    Hozzászólások:
    2,290
    Kapott lájkok:
    234
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem tudom, hát leginkámb az UFO-s témák, vicc az egészben, hogy nem tudom miért... Mert tökre elfogadom, hogy nem vagyunk egyedül, mégis ha nézek róla egy műsort, vagy valamit akkor baszott paranoiás vagyok, és csöndben egyedül, főleg sötétben nem szívesen vagyok... Ezzel próbálok mit kezdeni, elég sokszor kízom magam, és csak azért is UFOs dokumentumfilmeket nézek :tef293: Eggyenlőre sikertelen, mert, hogy ezt a szöveget leírtam már előjött az érzés...
     
    • Like Like x 2
  17. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Gyermekkoromban attól rettegtem a kis barátaimmal együtt,hogy a szüleink észre veszik a cigaretta füstöt amit eregettünk nem messze a házaktól a téglarakatok között.Elloptuk tőlük aztán suttyomban szívtuk,de persze lebuktunk és jól elkalapáltak bennünket:tef161:
     
  18. GLOP /

    Csatlakozott:
    2014. november 02.
    Hozzászólások:
    511
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nem kkarok nagyon bemutatkozni lehet ,hogy meg ijednétek tőlem.-é
    a rendőrség,mindig mondták elvisz a rendőr.
    Mai napokban nem érdekelnek.
    Hiábba fenyegetnek vele,nem vesszem fel.,ű-
     
  19. Pestis /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 21.
    Hozzászólások:
    97
    Kapott lájkok:
    12
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    a nagyon apró dolgoktól féltem, de csak álmomban
     
  20. kiscsibe /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    1,119
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Sziasztok!:tef293:
    Még gyerekkoromban a szüleim valami fura filmet néztek. Ebben, egy férfi aludt egy ágyban és közben valaki belopódzott a szobába. Valami fehér maszkot ragasztott az arcára. Miután felébredt, tükörbe nézett borzasztóan megijedt. Persze én is rögtön… Ettől sokáig rémálmaim voltak…,é-.