Microbit,majomparádé Esélylatolgatás!

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' Vendég hozta létre. Ekkor: 2015. október 12..

  1. Dred /

    Csatlakozott:
    2012. április 05.
    Hozzászólások:
    5,810
    Kapott lájkok:
    1,815
    Beküldött adatlapok:
    0
    Én több oldalon is láttam, hogy leírják mennyi felhasználóval lett több a reg után. :tef293: Ha egy oldal megszűnik, farkasként nyit a többi. Ezek nem fikciók, hanem tények. Ha annyira morbidnak gondoljátok, akkor miért nyitottatok ki? Vagy csak beszélni gusztustalan róla? Megtenni nem az?
     
  2. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Fölösleges a vita. Gusztustalanok vagyunk és kész. :tef161: Én vállalom. Hiszen valóban nem szép dolog "ellopni" mások felhasználóit. Vagy más kárából hasznot húzni. Valakinek bele kell állni és elvinni a balhét. Én szívesen megteszem. XD Bár nem hiszem, hogy én bármit is profitáltam volna ebből a dologból. XD

    De remélem a többség azért tudja, hogy ha nem beszélünk valamiről azért az még megtörténik. De mint mondottam meddő vita.
    Az insane-t tilos megemlíteni, mert erre kértek bennünket. És a legfontosabb a normális viszony megőrzése.

    De a téma tovább fut a gusztustalan Dark Angel-el és a többi gusztustalan oldallal, tehát várjuk a statisztikákat XD
     
  3. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    szerintem az van hogy páran most akik eddig sem csípték insane-t ezen lovagolnak: hogy " na most kinyitottak, lopják az 1st usereket "
    megmondom az őszintét hogy fölösleges velük foglalkozni és ezen görcsölni még értelmetlen is, engem is már annyian megtaláltak az évek alatt mondtak rólam minden félét de leszarom ha valaki beakar állni a sorba akkor tépjen sorszámot ennyi.

    Mindegyik oldal ugyan azért nyitott ki a felhasználókért, ugyanis nem az oldal fogja azt eldönteni hogy ott marad e az user az adott oldalon hanem a felhasználó, mindig is a felhasználó döntött és ebbe beleszólása senkinek sincs még 1st-nek sem, ha elveszik a felhasználók jó része akkor elveszik ez ilyen egyszerű, jól írta valaki " farkas törvények uralkodnak " ez van vagy alkalmazkodunk hozzá vagy bebújunk vacogva a sarokba, el kell dönteni melyik szimpatikusabb, viszont sarokban sok hely nincs ugra -bugrálásra.
     
    • Like Like x 1
  4. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Jah ahan már értem mi a gond! Egy kicsit félreértelmeztem a témát XD csak az előttem lévő hozzászólást olvastam el. Am a Ztracker-en is free reg lett.
     
  5. iNSANE /

    Csatlakozott:
    2015. május 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    124
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mivel ti vagytok a szerkesztők és ez a ti oldalatok, nem kérdőjelezzük meg, mi kerül ki. Így, hogy mi is véleményt nyilváníthattunk, a mi oldalunkról ez a téma lezárt. Köszi, hogy kivettetek.

    Azt nem tudhatjuk miért nyitott ki a többi oldal, mi leírtuk az oldalunkon. Ha többiek is azért, akkor respect. Részünkről ennyi.
     
  6. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Megerősíthetem kedves roberto83 amit írsz, mert amit indoknét kaptam az pontosan erről szólt. Kicsit rágörcsöltek erre a dologra, pedig nem kéne.

    Ne dobluk már a jó öreg Dark Angel-t az oroszlánok elé csak azért, hogy pár szemét szemében jobb képet fessünk magunkról.

    Nálam nagyobb rajongó tábora itt senkinek sincsen. Én nagy ívben leszartam ki mit gondol rólam, csak tettem amit helyesnek véltem. Volt, hogy helyes döntést hoztam, volt hogy nem. De mindegyiket én hoztam meg, és nem annak a fényében, hogy pár idióta esetleg félremagyarázza, vagy hogy fog vélekedni rólam.

    Van egy hírem. Aki sikeres, azt megtalálják. Aki rágörcsöl azt kicsinálják. Ha az insane ne adja az ég, de holnaptól elérhetetlen lesz, az kurva élet, hogy az összes oldal ki fog nyitni, és nagy ívben szarni fognak arra, hogy ez most hogy fest, vagy minek látszik.

    Hiszen pontosan annak látszik mint ami. Ezen nincs mit szégyellni, nincs mit magyarázni. Értem én, hogy azt írják, segíteni akartak stb azért nyitottak. Az xy lehet, hogy azért, hogy kicsesszen velük. Higgyétek el a végeredmény ugyan az. XD

    A szemeteket úgy se hatja meg amit írtok. Az 1st meg elég régen működik ahhoz, hogy ismerje a dörgést. Ők is pontosan ezt csinálták, és csinálnák a helyetekben.

    Szóval én nem értem minek ezt magyarázni. Igen ez az én oldalam. És nem magyarázkodok semmiért. Higgyétek el, hogy nektek se kéne.

    Hozzám továbbra is fordulhattok bizalommal, mert ami módomban áll eddig is megtettem. Szóval ha ti úgy érzitek, hogy ez gusztustalan, és nem akarjátok a neveteket ilyen körítésben látni, hát nem fogjátok, nem ügy. Csak kérni kell.

    Csak én azt is tudom ez most hogy néz ki. XD
     
  7. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    iNSANE -nak abban igaza van hogy az 1st -ről regisztrálóknál nincs 1st-s zászló így nem tudjuk mennyien regisztrálnak onnan és a regisztrációk híre nem csak az 1st felhasználókhoz jut el, szóval innen nézve tényleg nincs sok értelme ennek az össze hasonlítgatásoknak.

    egyébként orosz oldalra is kitettem a reget biztos ami biztos hátha Putyinék is beregiznek. -..
     
  8. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    De nem is arról szól, hogy megtudjuk ki regelt át az 1st-ről. Ha meg valóban így gondolják mi a probléma? Akik régebb óta a szakmába vannak, azok azért eltudják dönteni melyik oldal profitált a legjobban ebből a dologból. Hiszen ez nem szokványos free reg. XD Persze ehhez valóban több idő kell.
     
  9. kőkobaki /

    Csatlakozott:
    2012. április 20.
    Hozzászólások:
    721
    Kapott lájkok:
    48
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sziasztok. :tef161: Kicsit vicces ez az egész. Én mindig megnézem, hogy a szabad reg után mennyivel nőtt az oldalak létszáma. Szóval erről témát csinálni nem gondolom, hogy hülyeség. Azt hiszem a beload megszűnése után is elég jól kivehető volt, hogy a győztese a diablo. Pedig azoknak a seggében sem volt zászló. :tef161:
     
  10. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Egyszer valamit leírni édeskevés. Így létrehoztam egy csevegőtémát, amiből az ember arról is informálódhat, hogy mi tört az 1st torrenttel és arról is, hogy mely oldalakon van most free reg. Hiszen aki nem hányta magát el egyből a gusztustalan témámtól, az láthatta, hogy a linkek a free reges témákra irányítottak.

    De ki a tököm ír egy ilyen témába, ha nincs mit csinálni? Hát kell egy téma ami felkelti az emberek figyelmét. Több helyre is beírták egyesek, hogy a nyitás óta melyik oldal mennyivel gyarapodott. Hát létrehoztam nekik egy témát. Ami már két oldalas, szóval a célt elértem vele.

    Mi is a cél? Hogy minél többen írjanak, minél tovább aktív legyen. Ez a felsorolt oldalnak is csak jó.


    Ezt azért írtam le, mert az igazságon kívül elhangzott itt már minden. Ez csak egy ártatlan téma, aminek max annyi hatása lehet, h többen regelnek az említett oldalakra. Minden más fikció.
     
  11. iNSANE /

    Csatlakozott:
    2015. május 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    124
    Beküldött adatlapok:
    0
    Amúgy szerintem sok user több helyre is beregel, főleg, hogy tanult az esetből. Vagyis nagy az átfedés, amiatt is csalókák a számok.
    Amit kiírtunk egyébként komolyan is gondoltuk. Minket az sem zavarna, ha az összes reges holnap törölné magát, mert visszajött a 1st. Azt is komolyan gondoltuk, hogy akár tárhellyel, bármivel segítünk. 1-2 napon belül el tudnánk indítani a 1st-öt, ha úgy hozná a sors. Erre egyébként szerintem azért csekély az esély, mert 1st büszkébb attól, hogy ilyesmit elfogadjon (vagy nincs szüksége rá). Arra is van esély, hogy akár holnap be tudnák kapcsolni a szervert, ha akarnák, de inkább most várnak kicsit. Olyan pletyka is keringett, hogy magát a szervert nem is vitték el, csak biztonsági okokból lett lelőve. Na de erről ennyit, mert már offtopic.
    [DOUBLEPOST=1444681229,1444680995][/DOUBLEPOST]Még annyit, akkor is felhúznánk 1st-öt, ha megkérnének, hogy soha ne mondjuk el senkinek, hogy mi segítettünk. Ennyi
     
    • Like Like x 1
  12. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Persze arról nincs adat, hogy mennyi az olyan user, ami több helyre is be van regelve. De ezt nem is egy véresen komoly felmérésnek szántam. XD Én tudom, hogy komolyan gondoljátok a segítségnyújtást, meg azt is, hogy több oldalnak is segítettetek már. De vajon ti is tudjátok? XD Mert ha igen, kár ezt bizonygatni. Ha fejre állsz se felelhetsz meg mindenkinek.

    A másik dolog, hogy nem kell felháborodni az ilyen témáktól. Ez is csak egy újabb lehetőség volt arra, hogy leírjátok a véleményeteket a témával kapcsolatban. Minél többször írod le, annál világosabb.
     
    • Like Like x 2
  13. iNSANE /

    Csatlakozott:
    2015. május 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    124
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kicsit lehet, tényleg túlpörögjük, de nekünk fontos, hogy eljusson a valódi üzenet. Aztán vagy magukévá teszik az emberek vagy nem. A mi lelkiismeretünk tiszta, az a lényeg. Te meg csinálod, amiért létrehoztátok az oldalt - ez is valahol elfogadható álláspont.
     
  14. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Tudom én jól, és az okokat is vágom. Úgy éreztétek ez rossz fényt vet rátok. Tehát tök mind1, így van-e vagy nem, ha ti így érzitek, akkor teszünk róla hogy jobban érezzétek magatokat. XD Szóval nekem nem célom senkit se meggyőzni. Én leírtam amit akartam, de már a kommentek előtt teljesítettem a kérést.

    Ritka, ha van olyan téma amin lehet csámcsogni. A célunk az, hogy lekössük az embereket. Itt nincsenek torrentek. A kissé szenzáció hajhász témák vonzzák az embereket. Nekem se tetszik ami a 1st torrenttel történt. De ezért ne beszéljük róluk? Vagy ne feszegessünk sokakat érintő, érdeklő témákat?

    Sokan gondolnak sokfélét. Nem mindenki olyat, ami jó fényben tüntet fel titeket vagy másokat. És ez bármilyen furán hangzik, nem feltétlen rossz. Mert lehetőséget ad megmutatni azt amik valójában vagytok és amit képviseltek. Dávidról se hallott volna senki, ha nem találja meg a góliát. XD

    Az emberek akkor is beszélni fognak, ha nincs ez a téma, vagy elhallgatunk dolgokat, mert azokat félre lehet érteni. Ezért kellenek az ilyen kényes témák, mert amíg léteznek, teret engednek az igazság kiderítésére. Az igazságot pedig mindenkinek magának kell meglelnie.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. október 12.
  15. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    No meg az igazság odaát van. :tef318: :tef161:
     
  16. Her /

    Csatlakozott:
    2010. június 20.
    Hozzászólások:
    136
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Morbid. :tef161: Akkor lenne ha ilyen téma minden freereg esetén lenne és azt vizsgálnánk hogy az 1st szerencsétlenségén ki mennyit nyer.

    Ez kb az melyik oldal mennyire vonzó, főleg ha hasonló kaliberű oldalak is freereget tartanak.

    A peer számokat pedig nem ide írtam, csak arra hogy egyesek az oldalakat még mindig felhasználó szám alapján rangsorolják.

    Amúgy Insane +1 tegnapi naphoz, Én is szétnézek.
    Inasane tegnap 208 felhasználót szedett össze. Ami szép 1 nap alatt.

    A téma nyitásának pillanatában kellet volna a regszámokat lejegyezni. :tef161:
     
  17. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Én még nem temetném el az 1st torrentet. Tény, hogy az oldal nem elérhető. Tény az is, hogy nem a véletlen műve, hogy most nyitottak ki az oldalak. Tény, az is, hogy a felhasználók miatt nyitottak ki.

    Tehát erről egy témát nyitni nem gondolom, hogy morbid dolog. Elhiszem, hogy ebben a megvilágításban nem mindenkinek tetszik ez a szitu. De attól még nagyon is igaz.

    Tehát mindegy milyen mézes cukormázzal öntjük le ezt a dolgot. Higgyétek el a végeredmény ugyan az. És ha az 1st szemszögét nézzük, nekik nem segítség, hogy most kinyitottak ezek az oldalak.

    Az 1st felhasználóinak segítség, és azoknak az oldalaknak is, amelyekre beregisztráltak. Slusz és passz.


    UI: Az insane-t még mindig nem emlegetjük ebbe a témában. A megértéseteket köszönöm.
     
  18. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Minden esetre érdekes,hogy pont akkor nyitnak az oldalak,mikor az 1st ilyen helyzetbe kerül és meglehet,hogy már nem is tér vissza.Akkor mi ez ha nem az userek felszippantása?
     
  19. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Hát nem más mint a segítségnyújtás. XD l.ol. De az nem világos, hogy mind1 minek nevezzük. Ha az xy oldal azért nyit ki, mert most aztán kicseszhet az 1st torrentel, az pont ugyan annyit ér el vele, mint aki azért, mert segíteni akar.


    Az igazság az, hogy ilyen helyzetben az oldalak az éppen inaktív oldal felhasználói miatt nyitnak ki. Ha valaki tényleg morbidnak, vagy szemét dolognak gondolná ezt az egészet tüntetőleg nem nyitna ki. Ami viszont nagy hülyeség lenne, mert akkor a többi profitál ebből a dologból.


    Ha egy oldal megszűnt, vagy elérhetetlenné vált, mindig kinyitott a többi oldal. Mindenki tudta, h miért, nem is magyarázkodott soha egyikük se. De nem is kellet. XD
     
  20. Dred /

    Csatlakozott:
    2012. április 05.
    Hozzászólások:
    5,810
    Kapott lájkok:
    1,815
    Beküldött adatlapok:
    0
    Legutóbb a microbit került holtvágányra szervergondok miatt. Egyből kinyitottak a tori oldalak. :tef161: Szép dolog, hogy ennyien a segítségükre siettek. Gondolom ezért sikerült ilyen hamar új szervert találni. :tef161: