Microbit,majomparádé Esélylatolgatás!

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' Vendég hozta létre. Ekkor: 2015. október 12..

  1. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nem az a probléma, hogy megtörténik, hanem az hogy írunk róla. De annyira természetes dolog, hogy ha egy oldal nem elérhető, akkor a többi site kinyit. Az is, hogy miért. És az is, hogy ebből némileg profitálnak is.

    Valaki ezt morbid dolognak tartja, valaki szennynek, és valaki tök természetesnek.

    Én úgy gondolom ezeket a farkas törvényeket nem mi alakítottuk így. Tehát ezért minket hibáztatni nem lehet.
     
  2. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hibáztatni?Mégis miért?A nyilvánvaló miatt?Butaság!Mi csak beszélgetünk dolgokról a témával kapcsolatban.Aki szerint ez morbid,na ott nincs minden rendben.:tef293:.
     
  3. Adanisz / Dark Angel kis kedvence :)

    Csatlakozott:
    2011. november 05.
    Hozzászólások:
    5,075
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sziasztok. Igen, mi csak beszélünk egy nyilvánvaló dogról. Olyan ez mint mikor az újságíró ír egy cikket, és őt hordják le az említett eseményekért. :tef161: Bocsánat, de ez nevetséges. Be hallt az 1st, talán örökre. Az oldalak kinyitottak, hogy hozzájuk regeljenek a felhasználók. Ez annyira nyilvánvaló, hogy ki se kéne írni. :tef293:
     
  4. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Hát nem tudom. Én kiírtam a facebook-ra, hogy mely oldalakon van free reg. XD Az egyiket kiemelt ként kezeltem, mert ők a partnereink.: https://www.facebook.com/Torrentekinfo-158105917573167/timeline/

    Van aki szerint ez szemét dolog, valaki szerint nem az.

    Én úgy gondolom, hogy sokan vannak olyanok, akik csak az 1st-en voltak tagok. És nekik igenis ez segítség. És segítség az általam megemlített oldalaknak is. És miért is ne hozzam jobb helyzetbe még pluszban a partnereinket, ha megtehetem? Evvel nekik is segítek.

    Ahogy a témával is. Hiszen semmi rossz nincs abban, ha nézzük a statisztikát, és lejegyezzük ki mennyivel gyarapodott.
     
  5. lm83 /

    Csatlakozott:
    2012. január 23.
    Hozzászólások:
    8
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én azt gondoltam, hogy más is úgy van vele, hogy nem csak egy oldalra regel be.
    Én is több oldalon fent vagyok, mert mindenhol más érhető el hamarabb.
     
    • Like Like x 1
  6. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ez így igaz. Jobb több oldalon fent lenni. De sokan nem tudják milyen egyéb lehetőségeik vannak. Találnak egy oldalt, be regelnek, vagy behívják őket, és ők ott ragadnak, mert nekik az tökéletesen megfelel. Nos ezek az emberek bajban vannak, ha az adott oldal megszűnik, vagy nem elérhető. Ilyenkor értetlenkednek, pánikolnak, dühöngenek, keresgélnek. Ezért nyit a konkurencia, hogy rájuk találhassanak.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. október 13.
    • Like Like x 2
  7. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szerintem 1st vissza fog térni,mert már egyszer ez meg esett velük és akkor is vissza jöttek poraikból.Másik dolog,szerintem ez természetes dolog ha kinyitnak ilyenkor a torrent oldalak,microbit,és a majomparádénak szükség is lenne aktív felhasználókra hogy ne legyenek ennyire fél hallottak,de előbb utóbb ha vissza tér az 1st ha nem helyre áll a rend,és az ubit meg a majom újból olyan életelen lesznek mint freereg előtt.Viszont mivel én nem vagyok insanel diplomatikus kapcsolatban,ezért le írom hogy ők a nyertesei az ügynek,mert ők aktivitás miatt a legjobbak között van,és ez vonza az embert,főleg aki informálódik és ismeri az oldal hírét.
     
    • Like Like x 1
  8. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Üdv Pyki! Igen, ez is nézőpont és több pontban egyet is értek. Igazad van abban, hogy hiába a free reg, hiába minden, ha az új felhasználó nem érzi ott jól magát. Ha vissza tér az 1st, a tagok akik több helyen is jelen vannak, bizony választani fognak. Én úgy gondolom, hogy az az oldal, amit utoljára említettél hasonlít a legjobban az 1st-re. Tehát nem véletlen, hogy sokan ajánlják alternatívaként. Ezért bizony sokan is regelnek.

    Tehát nem gondolom, hogy ennek ekkora feneket kéne keríteni. Mindenki maga fogja eldönteni hol akar aktív lenni. Tehát felhasználó lopás így, ebben a formában nem létezik. Tehát kár is ezen remegni.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. október 13.
    • Like Like x 3
  9. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Pontosan.Nincs olyan hogy felhasználó lopás,ezek az oldalak úgy mond egy szolgáltatást nyújtanak,és konkurálnak egymással,és a felhasználók eldöntik mi jó nekik,ha ilyen létezne hogy felhasználó lopás,akkor a multi cégek perelnék egymást mint a bűn.
     
    • Like Like x 1
  10. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Lopásról akkor beszélhetnénk, ha az adott oldalon belül reklámozna egy másik. Vagy célirányosan hívnák át a tagokat. Ezt én és az oldal is elítéljük. De a fent említett dologban szerintem semmi rossz nincs.
     
    • Like Like x 2
  11. iNSANE /

    Csatlakozott:
    2015. május 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    124
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem a statisztika fáj, azok tények, tessék:
    A nem meghívóval regisztrált felhasználók száma eddig, akik nyitás után jöttek: 1486
    [DOUBLEPOST=1444811623,1444811568][/DOUBLEPOST]olyan 1/3-dal több, mint egy átlagos nyitott regisztráció kb.
    [DOUBLEPOST=1444811669][/DOUBLEPOST]ebből dupla regisztráció gyanú olyan 30 fő azaz 60-65 user
     
  12. Sonny69 / FullMixMusic

    Csatlakozott:
    2012. június 14.
    Hozzászólások:
    47
    Kapott lájkok:
    17
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    szerintem nem kell úgy felfújni jó biztos lesz aki az 1 st ről regel át az oldalakra de szerintem a 1st 60 % fent van a többi oldalon is és ennek nem igen az 1st userek fognak örülni hanem azok akik egyiken sem voltak és most be tudnak kerülni szinte mindenhova :tef161: szóval a számokból nem mindenki az 1 st miatt regelt be egyik oldalra sem hanem egyszerűen mert nyitva vannak azok az oldalak amik amúgy meghivósak! úgyhogy a reges adatokat nem kimondottan kötném össze az 1st leállításával :tef293:
     
    • Like Like x 4
  13. Rajoscsibe /

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 09.
    Hozzászólások:
    189
    Kapott lájkok:
    102
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Nem voltam sajnos a 1st tagja.Viszont a Makin és a Microbiten is fent vagyok egy ideje. Én azt vettem észre, hogy az új felhasználók tesztelik az oldalakat. Egyik héten az egyiknek, a másiknak a köv. héten nagyobb az aránya.
     
  14. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    Én most regeltem iNSANE-re a 1st probléma kapcsán. Jó oldal, tetszik, van egy csomó minden ami nincs fent kedveltebb oldalakon sem, viszont a 1st-ön volt. Biztos, hogy maradok, akkor is, ha visszajön a 1st. Ettől teljesen függetlenül maradok 1st-ön is.
    Egyébként szerintem ez abszolút nem lopás; nyilván jól jár az oldal is ha többen használják, illetve a felhasználó is aki regel mert máshonnan most nem tud letölteni, vagy részben nem találja meg máshol amit keres (mint pl én). Viszont ha visszajön a 1st, szerintem ezért még nem veszti el a hűséges felhasználói magját.
     
  15. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Az egyértelmű, hogy nem mindenki az 1st-ről regel be ilyenkor. :tef161: Ahogy az is, hogy egy ilyen sajnálatos esemény kapcsán nem véletlen nyitnak ki a környező oldalak. XD Ilyenkor igen is az éppen inaktív oldal felhasználói a célpontok. Ahogy fent is igazolást nyert, azért az oldalak tisztába vannak avval, hogy mennyit is nyernek egy ilyen ügyön. Ha figyelünk, és nem akadunk fenn minden szaron, mi is tisztába lehetünk vele.

    Nyilván nem lehet grafikonokkal meg egyéb ábrákkal mérni, h most ki regelt át az 1st-ről. XD Azt gondoltam, h azért annál kicsit tájékozottabbak vagyunk, h ne ezen legyen a hangsúly. XD De majd átnevezem a témát jósdára, és akkor talán majd leesik, hogy mi is az az esélylatolgatás. XD

    Minden oldal ami kinyitott, az tudja, h a "sima" free regekhez képest mennyivel több usert szereztek be maguknak.

    Ez csak egy fórum, nem feltétlen mi vagyunk a végállomás még is tudom, hogy kb mennyivel több a reges meg a követés a facebookon az 1st mizéria óta XD

    Tehát akinek van egy kis fantáziája, annak kevés adat is elég ahhoz, hogy levonjon bizonyos következtetéseket. Éppen az a lényege az egésznek, hogy nem látunk a jövőbe, nem tudhatjuk biztosra. XD De viszont a múltat jól ismerjük. Például a beload bezárásával a diablo volt ami a legtöbbet nyert. Lehet, hogy anno páran ezt is sejtették. De nem tudták adatokkal, grafikonokkal igazolni. XD

    Tehát ne akadjunk már fenn azon a tényen, hogy nem lehetünk 100 százalékig biztosak. XD Ez egy csevegőtéma, aminek a címe elvileg mindent elmond.

    Balage-nak meg teljesen igaza van. Fontosak az ingázók, jó katonák. XD De egy oldal igazi sikere a hűséges felhasználókban rejlik. Ők többnyire egy oldalt preferálnák, és segítenek az ötleteikkel, javaslataikkal, munkáikkal. XD Ezek biztosan nem pártolnak át egyéb oldalakra ha visszatér az 1st. XD
     
  16. iNSANE /

    Csatlakozott:
    2015. május 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    124
    Beküldött adatlapok:
    0
    Vasárnap csináltunk egy mini statot majdnem csúcsidőben, gondoltam ide is elfér:
    A szabad reg. alatt (október 10. - október 18.) 2223 ember regisztrált, aki jelenleg is valós felhasználó (nem lett tiltva dupla miatt, nem lett törölve, a regisztrációt végig is vitte, stb.)

    jelenleg 555 227 peerből az új regesek 8143-at futtatnak, ezt egyébként 638 új felhasználó (a 2223-ból) rakja bele a közösbe, ez durván 1,5%
     
    • Like Like x 1