Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. gaboda /

    Csatlakozott:
    2011. május 28.
    Hozzászólások:
    27
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    sok a seedbentartás
    Szerintem ez az 1 hét meg 2 hét nagyon sok a seedbe tartásra még jó hogy a makin freelech van azt lehet tölteni amit birsz :tef161:
     
  2. Devil / Guest

    szabályzat?

    ki olvas szabályzatot?:tef161: a seed kötelezettségről volt szó :tef318:
     
  3. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Értelmezési probléma???
    Javaslom neked majd teszteld le amit mondok:
    Tölts le valamit amit nem visznek sokan.Ne lépj be az oldalra 3hónapi(én a nyáron leteszteltem!) majd nézd meg eltűnt-e a listádból??
    Elmondom nem fog!
    90x24óra seed ha nincs 0.6os arány .Ez nem bonyolult és még egyetem sem kell az értelmezéséhez.. :~
    Ja és ismerek olyat aki szintén visszaosztotta kb.0.8ig de ezt ők nem így látták,ezért warm volt a jutalom... :~
    Na ez korrekt?
    A legnagyobb baj a Miq-el hogy a segítőkészség szikrája sincs meg a staff-okban(tisztelet a kivételnek)
    és ,hogy azt hiszik ilyen igazságtalan szabályokkal valaha is nagy oldal lesz mert az nem itt kezdődik.
    Lehet példát venni a Carpat-ról vagy az NC-ről vagy a Beloadról de már az új Maki is jobbnak mondható mint ők.
    Ez az én véleményem.
    Saját példámból tudom,hogy a felét írják jóvá kb a tényleges feltöltésnek,vélhetően minél tovább és többen vannak seedben annál jobb a statisztika,de hát ez önámítás...
    Szóval én passzolom,aki maradni akar tegye,de szerintem sok komolyabb oldal van ahol szeretik ha BECSÜLETES VAGYOK ÉS EZT BECSÜLETESSÉGEL HONORÁLJÁK a Miq NEM ILYEN szerintem. :tef318:
     
  4. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    seed
    -Csatlakozom ! ez meddő vita .én ha az nc t veszem alapul 48 óra reális . én azért mert valaki szép statisztikát akar csinálni hoz hm. fura dolgokat. szerintem van sok oldal aki holmi hülye szigorítások nélkül tökéletesen működik. vannak oldalak akik értik ők vannak a felhasználókért na én ide megyek és van aki azt hiszi ez fordítva van . ezt ott kell hagyni. :tef344:
     
  5. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
  6. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Miqrobi?

    Most ezzel mit szerettél volna mutatni?.. :tef293:
    Mert ha én rákattintok nálam az én bejelentkezésem jön be??... :tef161:
    Apropó,írtam a minap,hogy szerintem kozmetikázzák a statisztikát...
    Ezért csalnak a seednél...stb
    Nos most megnéztem,hogyan lehet az ,hogy egy 103.000felhasználó számnál a legtöbb Lech:500
    a legtöbb Seed pedig: 700............???? :ördög:
    Nos szerintem ismét jogos lesz a kérdés: Kit akarnak hülyének nézni?? :tef318:
     
  7. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    mikrobi

    Betudok lépni énis de böngészés közbe fojamatosan ez jön
     
  8. Drakula /

    Csatlakozott:
    2011. június 25.
    Hozzászólások:
    464
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    virus

    A keptarolas . info oldalt tiltotta le az antivirus nálam! :tef239:
     
  9. Gyilok / Guest

    Lehet, hogy gusztustalan

    Lehet, hogy gusztustalan féreg banda a mikrobit staff, és a policyjük is botrányos, azt leszarom, az értékelést meghagyom azoknak, akik rá vannak szorulva.
    Itt most a tények elferdítését próbáljuk megakadályozni.
    MEGISMÉTLEM: NE TERJESSZ ALÁVALÓ GAZ RÁGALMAKAT A ZINTENRENTEN MERT A SORS MEGBÜNTET!
    OLDALAS HSZEKBEN UGYANAZT A MOCSKOS VALÓTLANSÁGOT ISMÉTELGENTI GUSZTUSTALAN DOLOG.
    A VALÓDI KÉPET NEKED IS MEGMUTATTAM, TÖBB ÓRÁS GONDOLKODÁSSAL VÉGIGVEZETHETED MAGAD AZ ÚTON ÉS RÁJÖHETSZ ARRA, H HOL TÉVEDTÉL. ELVÁROK EGY BOCSÁNATKÉRÉST UTÁNA!
    Minden állításomat csakis tesztelés után írtam le. Az első hszben leírtam azt is: egy silány arányú torrentem most tűnt el a seedkötelezettség oldalról, méghozzá azért, mert pontosan lejárt a 90 naptári nap a letöltés óta.
    A seedkötelezettség oldalon felsorolt torrentek legtöbbje csak "SEEDLEHET?SÉG" (ezért megtévesztő lehet a "kötelezettség" szó), ha nincs meg a 0,6-os arány, akkor is nyugodtan kilőheted őket, ha megvan az 1 hét (v. legrosszabb esetben 2 hét) seed idő (figyelembe véve, h hány letöltő volt utánad).
    Ha seedelsz, akkor soha nem lehet bajod, ha kis lelépős szemétláda vagy, akkor már harabb belefutsz kellemetlenségekbe. A mikrobit jelenleg 30X jobb oldal, mint az új majom, hiszen 30x több tartalom van rajta. Azért mondom, h én meghagyom a lelki szegényeknek az egyes torrentoldalak minősítését, mert ha le akarsz tölteni, akkor az elérhető tartalom szélessége számít, semmi más. Ha seedelsz, soha nem tudsz belefutni olyan kellemetlenségekbe, mint pl. a mikro szemét és nem-segítőkész staffja. Nem is tudsz a létezésükről, nem alakulnak ki benned téves percepciók, sértett értékelések, nem fogod hasonlítgatni különböző oldalak szabályzatait, mert nem is tudsz róluk (én sem tudtam eddig semmi szabályról, bele sem olvastam eddig.).
    Elhiszem, h szemetek a staff tagok, elhiszem, h túlzóak a feltételek, a te dolgod, h hová mész, mindenki leszarja. Nekem személy szerint tetszik, h legalább egyértelműek a szabályok, máshol csak homályos megfogalmazások vannak, de az én értékelésem sem számít egy garasnyit sem, létezik ez az oldal, olyan amilyen és kész. Még egyszer: a minőség az elérhető tartalom szélességét jelenti, a tagok 95%-át más nem is érdekli. Ha egyéb paraméterek által akarsz értékelni, az a te bajod, frusztrálódj csak nyugodtan, ha akarsz. Élj a lehetőséggel, vagy ne élj, senkit nem érdekel mit csinálsz. Ha igazságtalanságok értek az szomorú, de ne általánosíts, és legfőbbképpen ne HAZUDJ!!
     
  10. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    Nekem személy szerint semmi

    Nekem személy szerint semmi gondom az oldallal mindenhol vannak hibák semmi nem tökéletes van aki elfogadja van aki nem! :tef293: 8)
    A másik dolog kedves gyilok bár magadat ne hülyézd le mert ah szidod a staff tagokat és véded az oldalat úgy tűnik mintha te is az lennél amivel semmi gond! :tef161: :tef161:
     
  11. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    mikrobi

    Nemaggodok értük lelépnek a felhasználók? Semmi baj majd egyesülnek azt nyulnak megint másik oldaltól :tef161:
     
  12. Gyilok / Guest

    Kedves beszerző!Nem vagy

    Kedves beszerző!
    Nem vagy teljesen százas, de a nagyobb baj, h nem fogalmazol egyértelműen, a vonatkozó névmásod bármire utalhat, így végül semmi értelmeset nem sikerült mondanod.
    A dedukciós logikát nem ismered, belepuffogsz az éterbe valami hatlamas baromságokat, vagy hazug és teljesen LOGIKÁTLAN feltételezéseket, saját mondatodon belül önellentmondásba kerülsz, csodálkozom, h a billentyűzetet használni tudod.
    Én tényekre alapozó (teszteléssel igazolt, ill. átfogóan mély szabályértelmezéssel megtámogatott) állításokat írok, egyszerűen követhető, logikailag helyes egymásraépülésekkel.
    Az egésznek a célja az egyszeri kíváncsiság: vajon az emberi hülyeség mennyire megbonthatatlan? Ragaszkodunk-e a végsőkig a baromságainkhoz még akkor is, ha tökéletesen megmutatják hogy buták/tudatlanok/idióták voltunk? A válasz persze előre borítékolt: igen. Így ez csak egy "költői" próbálkozás. Az utat még az is nehezíti, h ilyen felületes értelmetlenségeket (digitális szemetet) kiontó szereplőkkel is találkozom közben, mint te :tef293:.
    Kezdjél el művelődni! Vagy hagyd az egészet a fenébe, hiszen úgy sem számít semmi.
     
  13. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    mikrobit

    a vita jó mert sokat lehet tanulni . de van a régi mondás -kinek a pap kinek a papné- ! lefordítom ha engem valahol utálnak én is utálom őket ha szeretnek szeretem őket. meg győzni engem sem lehet ha utálok valamit ilyen az emberi természet. kedves barátaim jó dolog megbeszélni jó és rossz tapasztalatainkat de egy határon belül. érzem kezd durvulni helyzet inkább gondolkozzatok érdemes e belemenni jobban ebbe a vitába. mindenkinek szive joga azt az oldalt szeretni amelyik neki jó. van oldal bőven hála a magasságos torrentek urának.ki mit választ azt eszik.ENNYI ! :tef293:
     
  14. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Kedves gyilok
    Én értem mit szeretnél mondani a lényeg az hogy itt mindenki idióta :tef161: Csak te vagy normális :tef161: Nem kéne embereket le minősiteni ,egy csicska torrentoldal végett.
     
  15. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    ez már szép

    -kedves uram lehetne modorálni magad ! azért mert valaki nem költő módon fejezi ki magát még lehet rendes ember. Beszerző barátom már régi megbecsült tagja oldalunknak. irtam egy hozzászólást a vitához kérlek olvasd el.idejöttél két napja és azt hiszed tied a kínai nagyfal. tanácsom nyugodj le próbáld modorálni magad vagy ha nem van más oldal ahol védheted kedvenc oldalad. nekem személy szerint semmi bajom veled szeretem az olyan embert aki elvei mellett kitart.de lehet nyugodni picit. Beszerző határon túli magyar de itt sokan szeretik mert talpig becsületes . ezt gondold végig
     
  16. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    hehehe remekül szórakozom

    :tef161: hehehe remekül szórakozom rajtad és szánalmasnak tartom h sértegetni próbálsz :tef161: :tef161:
    amit még hozzáfűznék ehhez h nekem ez volt a véleményem és nem kell mindent provokációnak venni :tef293: amúgy meg le kalap előtted h pár sor irás után úgy itélkezel hogy mennyire műveletlen vagyok! :tef344:
     
  17. Gyilok / Guest

    Kedves bazsko!Te nem vagy

    Kedves bazsko!
    Te nem vagy teljesen épp elméjű :tef318:!

    Ugye, h mennyire szomorú, hogy a légből kapott téves állításod egy önmagát erősítő körben az egyszeri logikai képességekkel megáldottak előtt most talán rögvest bizonyítást is nyert?
    Tudom, h ezt most nem értetted.
    Egyébként nincs sehol minősítés, csak a te érzékelésedben. Persze mivel az egód irányít téged, így a valóságot sosem láthatod meg. Az egód és a logikai képességeid hiánya kiegészítették a valóságot. A valóságban semmi olyan nem történt, mint amit állítasz. Itt egy pillanatra sem esett szó torrentoldalakról, de még emberek minőségéről sem. Egy dologról esett szó: a HAZUGSÁGRÓL, vagy h az egód számára értelmezhetőbb legyen: TÉVEDÉSRőL.
    Amikor azt állítóm személy szerint rólad, h nem vagy épp elméjű, az nem egy szó szerinti állítás, hiszen nem ismerlek. Egy felhívásszerűség, arra mutat rá, h felületességed, figyelmetlenséged, tudatlanságod, logikátlanságod v. akármid lévén téves állításokat (esetleg hazugságokat, logikátlanságokat ) közölsz.
    Azáltal, h ezt teszed persze erősítő kört hozol létre, hiszen egyel ténylegesen növeled azok számát, akik valótlan pocskondiázásokat böfögnek bele az éterbe, ezzel a kevéssé figyelmesek számára "alátámasztva" azt, amiben arra utalsz, h én mit képzelek magamról. Pedig ez nem támaszt alá semmit.
     
  18. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    hehehe

    Mértnem csodálkozom hogy ezt irtad :tef161:
     
  19. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Microbi

    Kedves barátaim megint kialakul egy értelmetlen vita mint múltkor amiben én vettem részt.
    Hagyni kell a fenébe az egészett. 0:tef293:
    Hú de rosszul hangzik ez tőlem. :tef161:
     
  20. BAJNOK / Guest

    Így igaz...
    Ámen...