Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Angel2388 /

    Csatlakozott:
    2011. december 05.
    Hozzászólások:
    8
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    xx

    Nem tudja valaki mi történt már megint a microbittel?
     
  2. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    Gyerekek nem akarok

    Gyerekek nem akarok megbántani senkit :tef161: de nálam a mikrobit ugy müködik mindig mind a gondolat :tef161: egész nap nézem h nálatok nem megy az oldal nálam müködik haho nem tom mi van nálatok de nálam müködik !!!! :tef161:
     
  3. szepi1973 /

    Csatlakozott:
    2011. október 08.
    Hozzászólások:
    85
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    mikrobit
    2011.12.21. 17:37 - Karbantartás
    Az oldalon jelentkező súlyos hibák következtében azonnali karbantartás miatt a feltöltésekkel, illetve letöltésekkel gondok adódhatnak, így a versenyt szüneteltetjük a problémák elhárításáig. A versenyre szánt torrentek feltöltését mellőzétek a mai napon, mivel az AKCIÓRA feltöltött torrenteket ma nem áll módunkban elfogadni. Az eddig feltöltött torrentekért járó bónuszokat jóváírjuk. µbit staff!-nekem fut rendesen amugy
     
  4. nagyrobert /

    Csatlakozott:
    2012. március 27.
    Hozzászólások:
    39
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Microbit

    De jó hogy itt egyből válaszol a qbit staff.....
    az emailemre meg nem reagálnak...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    szóval meglehet oldani azt hogy visszakaphassam a qbit felhasználónevem???
    vagy ha nem akkor legalább az IP cimemet ne tiltsák már le hogy akkor ujra tudhassak regizni...
    Vagy akkor kedves qbit staff
    ADJATOK EGY TELJESEN SZűZ accot.... pm-be vagy emailbe leirjátok a felhasználonevet vagy küldjetek egy meghivot az emailcimemre.....
    Igy tudomtovábbra is használni az oldalt !!!!
    Remélem erre kapok választ nem ugy mint az emailemre.....
    VÁROM A MEGOLDÁST !!!!!!!
     
  5. szepi1973 /

    Csatlakozott:
    2011. október 08.
    Hozzászólások:
    85
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    mikrobit

    Szia!én csak bemásoltam a föoldalt! probálkozz uj ip cimet szerezni szerintem is
     
  6. Drakula /

    Csatlakozott:
    2011. június 25.
    Hozzászólások:
    464
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    :tef293:
    Érdekes megfogalmazás, ugyanis nem látom semmiféle okát egy összeveszésnek, én csupán kiegészitettem az általad leirt információkat egy kis korrigálással, hogy még tökéletesebbek legyenek! 8)
    Amúgy meg úgyis kevés az esélye annak, hogy az Ördög összevész a Vámpirral! :tef344: :beer:
     
  7. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    :tef293:
    Akkor te valamit nagyon tudsz! Nálam sem megy napok ota! Mi a titkod? :tef293:
     
  8. Seria.Killer / Guest

    microbit

    Nálam már be sem jön az oldal
     
  9. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    már nekem se : ((

    Ugy látszik elvettétek a szerencsémet mára már nekem se jön be az oldal pedig tegnap kifogástalanul működöt minden :~ :tef173: majd megjavul :tef344:
     
  10. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,907
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Vagy az vagy nem

    2011.12.21. 17:37 - Karbantartás
    Az oldalon jelentkező súlyos hibák következtében azonnali karbantartás miatt a feltöltésekkel, illetve letöltésekkel gondok adódhatnak, így a versenyt szüneteltetjük a problémák elhárításáig. A versenyre szánt torrentek feltöltését mellőzétek a mai napon, mivel az AKCIÓRA feltöltött torrenteket ma nem áll módunkban elfogadni. Az eddig feltöltött torrentekért járó bónuszokat jóváírjuk. µbit staff!


    http://www.transfer-tracker.hu/login.php?return=/
     
  11. Devil / Guest

    karácsonyi meglepi:tef318:

    remélem valami karácsonyi meg lepivel készülődnek és bejelentik, hogy bezárják a kapukat :tef161:
     
  12. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
  13. amatőőr /

    Csatlakozott:
    2011. november 21.
    Hozzászólások:
    75
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    rosszmájúság?

    :tef161: Mást nem is kértél karácsonyra? :tef293:
     
  14. Devil / Guest

    ugyan

    ugyan egyszer van karácsony egy évben, csak egyet lehet kvánni XD de a biztonság kedvéért összeállítottam egy listát muhaha :tef161:
     
  15. nyikes101 / Guest

    microbit meghívó

    heló

    küldtek nekem egy microbit meghívót amiben szerepel a microbit.eu rákattintok és 404 page not found. eddig nem gáz, mert itt olvastam hogy http://www.transfer-tracker.hu/login.php?return=/ link?l lehet elérni az oldalt. a kérdésem az lenne hogy hogyan lehetne megcsinálni hogy működjön a meghívó?
     
  16. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    mostmár kezd elegem lenni ne

    mostmár kezd elegem lenni ne állitsátok a monitorozóban átt h az oldal nem elérhetö mikor elérhetö nem tom miért kell azzal szorakozni!!!
    uj a cime : http://www.transfer-tracker.hu/
     
  17. Arry / Guest

    Ja csak messze nem tökéletes

    Ja csak messze nem tökéletes az oldal. Sok helyen ugyanis fixen benne van a kódban a microbit.eu és olyankor az oldal nem érhető el hibaüzenettel meg áll az élet (pl.: olyan egyszerű dolog sem működik mint a lapozás a torrentek között).
    Amúgy meg uBit az oldal neve, vagy ha vissza nevezik magukat transferré akkor mondják azt (gondolom nem fizették a microbit.eu nevet azért nem megy onnan). A transfer-tracker.hu a régi címe. (Mondjuk én pont nem regisztráltam egyikre sem, csak oda kerültem arra a szemétdombra.)
     
  18. nagyrobert /

    Csatlakozott:
    2012. március 27.
    Hozzászólások:
    39
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Üdvözlöm a csapatot.KAPTAM

    Üdvözlöm a csapatot.

    KAPTAM MEGHÍVÓT AZ OLDALRA !

    Na az első hiba nem tudom felhasználni a meghívót mert a régi microbit oldalra mutat.....

    SZÓVAL EZT HOGY LEHETNE MEGOLDANI ??????????

    NA MEG A MÁSIK HOGY IP-címileg lettem letíltva az oldalról !!! nem is az én hibámból kifolyólag .... lásd az előző leveleimben.....

    SZÓVAL HOGY TUDOK ÚJRAREGISZTRÁLNI AZ OLDALRA ÚGY HOGY BE IS JÖJJÖN AZ OLDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????

    VÁROM VÁLASZUKAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (és nem akarok ÚJ IP címet kérni a szolgáltatómtól.......meg IP cím elrejtő progit használni .....)
     
  19. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    mivel nem elérhetők igy

    mivel nem elérhetők igy várjál szerintem.. de irj a staffnak, sok gond van, de mindig segitenek...ha bejutsz..:tef293:
     
  20. AlexD /

    Csatlakozott:
    2010. november 05.
    Hozzászólások:
    12
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    A http://microbit.eu és a

    A http://microbit.eu és a http://majomparade.org oldalak egyáltalán nem működnek, a többi igen, de nagyon bizonytalanul és a belépést követően a torrent-lapok között nem lehet lapozni (a második oldal automatikusan átugrik a microbit.eu-ra - ami nem működik -, így a második oldaltól már elérhetetlenek a torrentek)