Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    mikro

    Azt halottam szafarira készülnek arra kell a lové :tef293: Majmokat szeretnének fogni Szrintem nemlesz könyü mertmár ismerik őket :tef161:
     
  2. nagyrobert /

    Csatlakozott:
    2012. március 27.
    Hozzászólások:
    39
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    NA MICROBIT !!!???? VAN VÁLASZ VAGY MEGOLDÁS ???????????????????

    DE JÓ HOGY NEM KAPOK VÁLASZT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ÍRTAM IDE ÉS KÜLDTEM E-mailt az oldalnak is....

    DE SEMMI VÁLASZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    MOST AKKOR HAGYJAM AZ OLDALT VAGY NEM?????
    30 elküldött üzenetre semmi válasz.................. PFFFFFF

    Üdvözlöm a csapatot.

    KAPTAM MEGHÍVÓT AZ OLDALRA !

    Na az első hiba nem tudom felhasználni a meghívót mert a régi microbit oldalra mutat.....

    SZÓVAL EZT HOGY LEHETNE MEGOLDANI ??????????

    NA MEG A MÁSIK HOGY IP-címileg lettem letíltva az oldalról !!! nem is az én hibámból kifolyólag .... lásd az előző leveleimben.....

    SZÓVAL HOGY TUDOK ÚJRAREGISZTRÁLNI AZ OLDALRA ÚGY HOGY BE IS JÖJJÖN AZ OLDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????

    VÁROM VÁLASZUKAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (és nem akarok ÚJ IP címet kérni a szolgáltatómtól.......meg IP cím elrejtő progit használni .....)
     
    • Hülye Hülye x 1
  3. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    :tef161:

    Ezmár beteges :tef161:
     
    • Egyetértek Egyetértek x 1
  4. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ?

    Kedves Nagyrobert,látom nagyon be akarsz jutni,de miért is?!Hiszen minden megvan más oldalakon is!(Nem beleszólni akarok,csak nem értem.)
     
  5. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    bann

    Figyelj ha bannolva lett az ip cimed szerezhecc 100 meghivot akkorsem jucc visza.Egy lehetőséged van az uj ip cim kérése.Esetleg vársz egy évet elévül a bann és akkor szerzel meghivot
     
  6. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ip cím

    Nem tudom, hülyeséget beszélek-e?
    Az ünnekek előtt meglehetősen tetves módon ment a netem. A szolgáltatóm hol bekapcsolta, hol meg ki.
    Többek között a rouert is reszeteltem gyári beállításra, majd újra konfiguráltam. Ennek hatására, vagy a szolgáltatóm ténykedése miatt megváltozott az ip-címem.
     
  7. Triad12 / Guest

    IP cím változtatás

    Hogyan lehet IP címet váltani?ha mondjuk vista-t volt.és xp-re szeretnél váltani,és ezért újra telepíted a számítógépedet.
     
  8. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    változtatás

    Nekem több op. rendszer van a gépemen és az ip-cím mindenhol ugyanaz.
    Az újratelepítés nem oldja meg a problémát.
    DSL netnél a router, vagy a modem újraindításával lehet megoldani, ha be van állítva a dinamikus ip-cím kérés opció.
     
  9. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    nagyrobert!

    Én nem akarok rossz indulatú lenni,de nem értem miért itt :ezen a felhasználói fórumon erősködsz a visszakerülésre??!
    Mi ugyan olyan halandó felhasználók vagyunk mint TE!
    Ha a Miq-nek akarsz üzenni azt ide: info@microbit.eu

    De hidd el úgysem válaszolnak!!!
    Ettől egyszerűbb,egy-egy torit érintő kérdésben sem nagyon partnerek a segítségben úgyhogy miért gondolod,hogy ilyenben azok lesznek... :~
    Vagy felejtsd el őket végre,vagy az email címükre írkálj ,oda értelme is volna,ide szerintem nincs.
    Ami tanács lehet,azt már megkaptad.Ha az IP-d Bannolva úgy is hiába minden.
    Vagy kérsz másikat a szolg.tól vagy elfelejted őket,de ezt már oly sokan leírták neked.
    Innen biztos lehetsz benne ,hogy tőlük válasz nem kapsz... :~
     
  10. Triad12 / Guest

    IP

    Nem tudóm,nálam régen vista volt elkezdet szarakodni a op rendszer,ezért kis segítséggel de változtattam és újra lett telepítve sz.gép,de nálam az a IP cím már nem az volt amit régen használtam,újat kaptam.
     
  11. Triad12 / Guest

    ip

    itt egy másik lehetőség ha netán hülyeséget írtam volna:

     
  12. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    IP???
    Én nem vagyok informatikus,de ismereteim szerint az IP nem az Operációs rendszer része,hiába teszel a gépedre Vista helyett Win7-et attól még az nem fog változni ,mivel a szolgáltatótól kapod az IP címed... :tef239:
    Ezért is lenyomozható,mint egy telefonszám.
    (de ez csak az én véleményem)
     
  13. Triad12 / Guest

    Ip

    Most egy kicsit átgondolva lehetséges hogy nálam azért történt meg az IP cím váltás mert régen a Pannon most Telenor néven fut,ők voltak a szolgáltatók,csak azt nem értem hogy akkor miért maradt meg az IP címem(pannon),ha időközben szolgáltatott váltottam(upc)és csak telepítés után kaptam meg a mostani(upc)IPcímet,ha megint hülyeséget írtam sorry :tef293:
     
  14. Arry / Guest

    ip változtatás

    Ez a videó úgy hülyeség ahogy van. Router mögül is éppen így lehet IP -t változtatni, sőt még egyszerűbb, mert belépsz a router felületére, megszakítod a net kapcsolatod, majd megvárod míg újrakapcsolódik, és máris új IP címed van (vagy kikapcsolod a modemet pár másodpercre).
    Persze mindennek, illetve a videón ismertetett leírásnak csak akkor van értelme, ha a szolgáltatód dinamikusan oszt IP címet. Amennyiben fix IP címet ad, akkor, ha megfeszülsz sem kapsz újat, csak akkor, ha a szolgáltatótól kéred. Az ADSL kapcsolat általában dinamikus, kábeltévés (UPC, Digi és társai) szoktak fix IP -el operálni, de ezzel nem sok tapasztalatom van (mobilos netekkel meg egyáltalán nincs). Nálunk lenne lehetőség rádiós netre (nem mobilos), azon a kezdetekben mindenki fix, IP -t kapott, de úgy, hogy mindenki egy IP címen látszott az Internet felé, amolyan belső hálózatot építettek ki. Mondanom se kell katasztrófa volt. Egyvalaki kitiltotta magát egy szolgáltatásból IP alapján onnantól senki a faluban nem tudta használni. Most már ők is dinamikus IP -s "betárcsázós" rendszerre váltottak.

    (Az IP cím lenyomozásnak csak akkor van értelme, ha fix., ha dinamikus, akkor nehezebb, persze a rendőrök engedéllyel elkérhetik a szolgáltatótól a naplót ami alapján ki lehet deríteni, hogy az adott időpontban ki használta azt az IP címet. Persze, azt, hogy pontosan ki ült a gép előtt azt már nehezebb. :tef161:)

    Szóval tömören, ha a a modem ki/bekapcsolása után sem változik a külső IP címed, akkor csak a szolgáltatónál tudsz váltani.

    Külső IP ellenőrzés például itt: http://whatismyipaddress.com/

    Ja igen, ha router mögött vagy, akkor onnan is kapsz egy IP címet (vagy eleve magad konfiguráltad fixre) ezt nevezik belső IP -ek, de ennek semmi köze a szolgáltató által adott külső IP -hez. És ahogy írták korábban is az IP nem az operációs rendszer része, hanem az kéri a hálózati kapcsolat felépítésekor egy routertől (ami lehet a szolgáltatóé, vagy a sajátunk) amennyiben dinamikusra van állítva.
     
  15. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    ip válasz

    Épp írni akartam, de már megszületett egy szép összeszedett válasz.
     
  16. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re: nagyrobert

    Kedves nagyrobert!
    Nem tudom mit csináljak veled, 4 hasonló értelmetlen repostodat töröltem már korábban és finoman felhívtam a figyelmed, hogy ide láthatólag teljesen fölöslegesen irkálsz jelen pillanatban ilyen hangvételű levelet.
    Láthatólag nem fogtad fel amit írtam, ezt nagyon sajnálom..
     
  17. Seria.Killer / Guest

    támogatás

    Egyrészt nincs paypalom, másrészt, ha lenne, akkor se egy ilyen oldalt támogatnék vele, ami olyan, mint egy mese: hol volt hol nem volt :tef161:
     
  18. Triad12 / Guest

    elismerés

    elismerésem a beírónak!és végre valaki aki nem nagyképűen írt,én erre a beírásra 10.000 pontot adnék :tef293:van mit tanulnom tőle :tef161:
     
  19. Seria.Killer / Guest

    Microbit

    Szia

    Szeretnénk meghívni erre a gyorsan fejlődő torrent oldalra, ahol folyamatosan frissülő és bővülő torrentek várnak.
    Az oldalon Bónuszpont és Seed bónusz rendszer működik.
    Feltöltési szorzók és ingyenes torrentek is segítenek a jó arány megtartásában, nincsenek teljesíthetetlen elvárások!
    A torrentezés mellet kikapcsolódhatsz: jó társaság, üzenőfal és játékok színesítik az oldalt. Játékaink: Kvíz, Totó, Lottó, Blackjack.
    Az oldalra keresünk Feltöltőket, Szuper feltöltőket. Nincs sebesség, sem méret elvárás! Már heti 3 torrent feltöltése esetén lehetsz feltöltő!
    Ha megtetszett az oldal akkor ne habozz, regisztrálj bátran.

    Nem értem az oldalt, hogy miért hirdet más oldalt. Inkább magukat kéne hirdetni, hogy fennáljanak :tef161: a multkor x tend trackeres reklámot küldtek, most ezt
     
  20. Drakula /

    Csatlakozott:
    2011. június 25.
    Hozzászólások:
    464
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    szintén

    Az xtreme-zone oldalon is ezt csinálják...hetente jön legalább 5 reklám pm, csak gyözzük nyomkodni a delete gombot, bár igy legalább nem unatkozunk! 8)