Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    micro probléma

    Sektor rakja be a csoda üzifalat,vagy az rls csapat repackol,esetleg kicsix programoz?Lényeg a feltölt?i verseny nyerteseit átvágták! Csak arányt nyertek,és tapasztalatot!
     
  2. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Most se tölt be még az

    Most se tölt be még az oldal..
     
  3. Anita29 /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    534
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Magyarország
    Megy!!!:tef293::tef293:


    Nálam már megy és a a torik is szép kékek, mennek :tef293::tef293:
     
  4. Anita29 /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    534
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Magyarország
    microbit

    Nálam már megy és a a torik is szép kékek, mennek :tef293: :tef293:
     
  5. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Microbit SEED kötelezetség változás!

    Letöltési Szabályzat
    ((Utoljára módosítva Mi* & M* & F* által 2012.02.20. 21:11-kor)

    - A letöltött torrenteknél a kötelező visszaosztás: 0,6-os arány vagy 12 óra, amit a letöltést követően 21 nap alatt vagy köteles teljesíteni.


    Na végre! Ideje volt változtatni! Igy azért már jobban hangzik a seed kötelezetség!:tef293:
     
  6. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    microbit

    Ez azt jelenti, hogy ha visszatöltöm 0,6 arányig, leállíthatom?
    Vagy seedelem 12 órát és leállíthatom, függetlenül attól, hogy elértem-e a 0,6 arányt?

    Ez így rendben is lenne.

    Esetleg maradt a régi, csak a 90 nap változott 21-re?
    Ez is jobb, mint ami volt, de még így is erős túlzás.

    Köteles meg semmire nem vagyok egy torrentoldallal szemben.
    Ha azt írnák: 21 nap alatt kell teljesíteni, mindjárt jobban hangzana.
     
  7. Mester79 /

    Csatlakozott:
    2011. február 02.
    Hozzászólások:
    262
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-mikrobit

    Egyet értek veled.A legtöbb torrent oldal ha nem változtat a letöltési szabályzatán,mint néhány,de nem sok oldal tette,akkor,sokan elkedvtelenednek tőlük és mennek oda,ahol nem annyira szabályozás idilli a dolog,mégis népszerübb minden,teljesithető,még a kis nettel rendelkezők számára is.Találkoztam olyan oldallal,hogy kötelező egyes arányig visszaosztani,jó rendben is van,amit kaptam adjam tovább,de ha nem tudom,(kicsi feltöltés sebesség,passziv kapcsolat)) vagy nincs kinek,akkor életem végéig tartsam a kliensben várni arra,majd csak lesz még valaki aki elviszi egyes arányig?Ezeket kéne mérlegelni és ezek alapján szabályzatot alkotni.
     
  8. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    miq
    Csak azt ne felejtsétek el,amit már sokat írtam itt,hogy bár ott a vagy a mondatban de a 0.6-os arány számolás csak letöltés után idul,mint azt nekem ott egy staff írta,ami megjegyzem kicsit inkorrekt.Másrészt meg csak akkor fog a seedköteles listából eltűnni ha ezt a 0.6ot elérted és még jól is számol kivételesen a tracker.Mert pont nekem volt olyan tapasztalatom,hogy 2GB-t lecsalt(DHT-m tiltva!!!) ja és ha törlöd mielőtt ők a listából kedvesen warnolnak szóval.... :tef318:
    És még mielőtt valaki megkérdőjelezi amit írtam,személyes tapasztalat!
     
  9. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    microbit


    Az én személyes tapasztalatom az, hogy volt már 200torrentem is a seedkötelezettségek között, az 1. 100at 1hét után meguntam, hogy rosszul számolt, és a kutya sem szedte amit én, úgyhogy ott hagytam.
    A másik 100at pedig próbaképp 11óra seed után leállítottam. És igazából teljes közöny volt a válasz. 200seedkötelezettségem volt 2hónapig és semmi szankciót nem kaptam.(aztán valamiért, nem a 90 nap miatt, csak úgy eltűnt 190db kb)
     
  10. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    microbit

    Tudtam, hogy a 0,6 a letöltéstől számítódik. Egy torrentnél már letöltés közben visszaosztottam több mint 2-es arányig. Ez úgy lehetséges, hogy a feltöltőnek kicsi volt a sebessége és én az elsők között kezdtem letölteni. Mikor már volt akárhány százalékom az utánam csatlakozók már tulajdonképpen tőlem (is) vitték.
    Utána még mindig követelték a 0,6 arányt. Persze utána már a kutyának sem kellett, mert mindenki kb. egyidőben végzett a letöltéssel.
    Egy nap után leállítottam. Vártam a következményeket, de nem történt semmi. Akkor ez a warn csak üres fenyegetés, vagy egyesek kapnak, mások meg nem?
     
  11. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    micro

    Szerintem, abszolút egy kiszámíthatatlan oldal, úgyhogy fene se tudja. De nekem mondjuk mindegy, hogy milyen a seedkötelezettség mert én már csak végső esetbe használom.
     
  12. snooki /

    Csatlakozott:
    2011. július 01.
    Hozzászólások:
    41
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    nállam nincs változás

    nekem még mindig ezt irja,Ahhoz, hogy egy torrent lekerüljön a listáról, 12 órás seed idő szükséges és 0.6-os arányig vissza kell töltened!
    akkor most mi van?
    és a seedkötelezetség listában se változott semmi!

    Az elévűlési idő 90 nap, vagyis ha egy torrentet letöltesz és nem teljesíted a seed kötelezettséget 90 napon belül ígyis lekerül a listáról!
     
  13. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    seed!

    Ott lehet átbaszni ahol akarod.Bármit is töltesz le, azt ne egészben szedd le.Hagyd ki sfv-t vagy a samplét, vagy szükségtelen fájlt aztán leskelődhetnek mert nincs befejezett letöltés,mivel tényleg a befejezett letöltés után kezd el számolni a seedkötelezettség. Majd jön Sektor kb egy év múlva korrigálja, mint az üzifalat .Használj ratiomastert, de ne nagy gőzzel elég a 100-150 kBps sebesség.Tegyél be egy speedtest képet aránylag közepes értékkel,bárhol található a neten.Google,képkereső ,speedtest,nyomd az adatlapodba.Olyat válasz amely szolgáltató azonos.Az IP-d meg a szolgáltatód is látszik az adatlapodon,sőt a kliensed is!Amennyiben sok a letöltött ám befejezetlen torrented csinálj egy passkeycserét aztán már oldaltulaj is kutakodhat nyugodtan.
     
  14. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    warn

    Annyira szereti magát a staff,hogy az általuk feltöltött torrentet ellenőrzik általában.Ha torrent adatlapjáról warnolnak, még azt sem tudod kitől kaptad.Fent írtam hogy lehet trükközni.A rendszer soha sem fog jól számolni.Komoly fáziskéséssel frissül csak az arányszámolás.Ügyelj hogy pozitív legyen az arányod.Általában free-t szedj csak le, azt sem egészben, akkor legalább az látszik amit a letöltés alatt visszaosztasz.
     
  15. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    letöltési humbuk

    Ha neki állnak warnolni, majd csak a támogatásért teszik.Így maradnak életben.Havi 160 egynéhány eurót nem tudnak kiköhögni csak úgy!
    Kíváncsi vagy a seedkötelezettségedre? A statodban megtalálod kicsi felkiáltó jel.Abban leírtak a mérvadóak.A szabályzatmódosításról nem kapsz tájékoztatást PM-ben akkor nincs is.Nem vagy köteles fórumot és szabályzatot olvasni minden nap.mert ők azt napi szinten írogatják át.
    Így igaz, kötelezni nem kötelezhet egy torrentoldal semmire sem.
     
  16. 999kiki /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    184
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    seed ?????

    te minek vagy itt ?? lopni a kis boltban is tudsz !!! te tudod mi a torrentezés lényege ?lehet hogy nem a legjobb oldal de sok staf, admin sok időt áldoz a szabad idejéből , hogy 40000 tagnak jó legyen. ha nem tetszik az oldal állj tovább ,nem az oldallal szúrsz ki hanem a többiekkel.
     
  17. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    seed1
    Köszi a tippeket, amiket egyébként is tudtam, de nincs pofám használni őket, még a Microbitem sem.
    Ezeket még néhány hete sem tetted volna közzé. Most a sértődöttség beszél belőled? Már ne is haragudj, de ritka az olyan madár, amelyik a saját (még ha volt is) fészkébe sz.rik.

    Harcolunk itt az ügyeskedők ellen, te meg adod a jobbnál jobb ötleteket.
     
  18. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kötelezettség

    Mi hangzik jól? Semmi sem.Arra köteleznek ha egy régi torit letöltesz és nem osztod vissza 21 nap alatt kidobhatnak.
     
  19. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ez a lényeg , Köszi.
     
  20. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kötelezettség1
    Igen, így van. Én is így értelmeztem.