Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    seed?
    Nem kell félteni a staffot. Pontosan olyanok, ahogy vaya leírta. És még nem is mondott el mindent.
     
  2. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    seed1

    Tudod mi a sért??Átbaszni az usereket,akciót hírdetni és..............kérdezzük meg a tulajokat!? :tef161:
     
  3. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    seed2

    Jó ideig köztük voltál. Még az is lehet, hogy nem voltál hajlandó tovább résztvenni az üzelmeikben és megszabadultak tőled.
    Így volt, vagy óriásit tévedek?
     
  4. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ??
    Szervusz Vaya!
    Van itt egy dolog amit nem értek!Ha letöltök valami régi torrentet,de nem tudom visszatölteni 21 nap alatt mivel nem töltik le,akkor ez okod adna nekik,hogy esetleg kidobjanak?
     
  5. joco76 /

    Csatlakozott:
    2012. február 13.
    Hozzászólások:
    490
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Seed elés

    Sziasztok!Szerintem nem egészen igy van. Én ugy gondolom,hogy 21 napod van arra ,hogy visszatőltsd 0,6 arányig vagy a 21 nap alatt öszesen legyen meg a 12óra seed idő! De persze tévedni emberi dolog. Tisztelettel: joco76
     
  6. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    ??

    Nos ,igen! majd magyarázzák hogy azért mert nincs meg a 0,6 arány vagy azért mert nincs meg a 12 óra seedidő ,vagy mert 21 nap alatt nem osztottad vissza!3 ok amiért büntethetnek.Majd a pofátlanság a dologban az lesz amikor a warnt egy kis támogatással kiválthatod...
    Tudod mi az öngól ebben a történetben?A régi torikat senki sem fogja vinni, az újak meg hamar kihalnak.Nem mintha ez másképp lett volna eddig is.Csak most még fel is gyorsítják a tendenciát.
     
  7. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    seedelés
    Nem egészen így van. A 21 az nem naptári napot jelent, hanem 504 óra tiszta seed-időt.
    Ámbár, a fene tudja, mert erre soha nem kaptunk egyértelmű hivatalos választ.
    Annyi a seedidő, amennyit a staff jónak lát. Egyik kap érte warnt a másik nem. Így működnek itt a dolgok.
     
  8. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    miq

    És ez 100%ig így van ahogy leírtad!
    Nem 21naptári nap hanem 21x24óra(korábban ez 90x24ó volt)
    És az egyik kap érte warn-t a másik nem ez is így van.
    És hiába kérdezed tőlük vagy nem válaszolnak vagy valami olyat írnak ami semmit sem mond.
    Az a biztos amit én már jó ideje teszek....ritkán megnézem mi van ott....esetleg letöltök valamit,aztán 2nap után dobom a kliensből... :tef318:
    Ha nem tetszik ez valamelyik staffnak dobjon ki,van sok más komolyabb oldal is... :tef344:
     
  9. joco76 /

    Csatlakozott:
    2012. február 13.
    Hozzászólások:
    490
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Válasz -seedelés

    Lehet,nem tudom,én csak leirtam amit gondolok,a többi meg majd kiderül!Hogy jó-e lessz nekünk vagy nem,ki tudja!?
     
  10. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    re:vaya

    en meg azt latom, hogy most ugyanazt jatszod el itt, amit az asva-n, csak ott a Makit+staffot ocsaroltad es a Microt vedted agyba-fobe, most meg a Microt ocsarolod agyba-fobe... Keseru a mez??? Latod, ezt erdemelted toluk, akiket majdhogynem az eleted aran vedtel. Hat, igy jartal...
     
  11. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    erdeikutya

    Mint a fenti ábra bizonyítja,így állj ki valamiért,támogasd anyagilag.Ez az én keresztem és cipelem.Valamit árulj el, hol ócsároltam őket?Leírom a tudott dolgokat.Ebben semmi ócsároló nincs.Kezdő torrentező rájön kb 2 hét alatt,egy rendszer hol kerülhető meg.
     
  12. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Megszabadultak.

    Van 4 tulaj.1 ért a vezetéshez,2 ért a php-hez.3 az anonym,aki névleges.4.vagány ,viszont egy balfasz mindenhez a torrentezés terén.No és a staff,azon része akiket nem említek.Az újak,jöttek.....,de ezt meg nem kommentálom, véleményem adott,de megtartanám magamnak.Mint ahogy a makiról is.
     
    • Informatív Informatív x 1
  13. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    kereszted

    vaya, senki nem kenyszeritett, hogy csinald, vagy igen? onkent mentel bele? szerintem igen, ha tevedek, elnezest kerek. miert kellett anyagilag tamogatni? KELLETT?? onszantadbol csinaltad, nem? nem kell, hogy cipelj semmilyen keresztet. az ocsarolas alatt meg azt ertem, ahogy beszelsz roluk. ha tudsz valamit, amit erdemesnek tartasz megosztani a tobbiekkel, akkor az mondd meg, de normalis hangnemben. hidd el, jobb lesz.
     
  14. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    sziasztok, nem értitek ezt

    sziasztok, nem értitek ezt nagyon félre???? 21 nap alatt kell 12 óra seedidőt teljesiteni, eddig 90 nap volt a kötelező, mint a ncoron is vagy 1 es arány vagy 48 óra két hét alatt..
     
  15. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    mikro

    látom az oldal frankón működik ! de jó elpasszoltam enyém nem kell kinlódni vele. van jobbnál jobb oldalak van választék de a magyar szereti kínozni magát.ez az oldal egy vicc a szabályaival meg a statisztikával amit csinálnak.vaya olyan mint lala ha nem lenne miről írnánk ! remélem még sokáig köztünk marad mert a személye egész oldalnak ad témát :tef344:
     
  16. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    oldsipi50

    Mond, mire vagy kiváncsi? Próbálok őszintén és tárgyilagosan válaszolni. :tef161:
     
  17. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    vaya

    -én nem vagyok kiváncsi semmire. Basztattad egy hétig ,nyaltad a mikrót. eltelt cca. egy hónap most kap a mikrobit vezetőstől tagságig mindenki . na ez a bajom utálom a kétszinű ide oda nyalok ambereket.van ismerősöm aki szintén ott volt az oldal elitbe de látta mi van ott csendesen távozott de nem szarozik. ő úri ember szemembe te meg köpönyeg forgató. azóta is az oldal megbecsült tagja de te így messze kerülsz tőle és a gödröt csak magad alatt ásod. gondolkozz el fiatal barátom. nem haragszom rád csak tanács egy idősebb embertől
     
  18. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    oldsipi50

    Ha az vagy,akire gondolok.....akkor hagyjuk inkább a dupla vagy semmit :tef161:. Ha agg vagy,kell Cavinkton,mert ez nem oly régen volt.
     
  19. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Vaya

    Nem tudom észrevetted e amiota Vaya néven vagy semmit nem irtam
    a hozzá szólásaidhoz.Azért mert mikor még tartottam a mikrobi oldalt valamire emlékszek ott egy modira :tef293: Bármikor segitség tanács kellet mindig te válaszoltál meg sem tudtak előzni.Nemt udom mi és hogyan történt talán nem is érdekel de ténleg sajnálom.Sipibá nagyon jó szándékú ember vele meg kár öszeveszned.
     
  20. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    bazsko74

    Valaki így ismer valaki úgy! Ok nincs okozat nélkül.Sipibá nem ismer,ismert, csak hallomásból.Nem kívánok vele vitázni. ő csak a felszínt vagy csak a karcolatot ismeri.Aki benne van,volt, az tudja miről van szó.
    Ami pedig az észrevételedet illeti.Kösz. Bár lehet hogy ezzel csak ellenséget szereztél magadnak.