Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    másképp

    Akkor úgy mondom, hogy rideg volt az oldal. Sok volt a free reg meg a freeleech is szerintem és ez sem tett jót. Most meg több hónapig free leech volt de így sem vonzott semmi, hogy fellépjek rá.
     
  2. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Alkalmazkodni


    A lényeg hogy egy közösséghez tartozol ha beregisztrálsz egy oldalra , tudom mit éreztél nem egy oldalra regisztráltam már és bizony 1-2 hónap és léptem , vagy a külső vagy a működés vagy a társaság miatt , most van 5-6 oldal amire fellépek 1-2 barát és nincs gond , ráadásul ahány oldal annyi szabályzat .
     
  3. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    acc törlés

    Először is,üdvözöllek a klubban!Pár infó.Nos az adatlapodon látszik kit hívtál meg.Ha már egyszer tiltva is volt,azért a régi szabályok szerint csak warn járna,és nem acc törlés.Azért írtam hogy régi szabályok szerint,mert az újat nem akarom megismerni.Amennyiben az accodat törölték,beregizhetsz egy új meghívóval.Főleg ha dinamikus IP-d van.Viszont ha IP bannod van,ne menj vissza.Ezt azért mondom mert akkor még jelen vagy az adatbázisukban és lekövetnek.
    Mondjuk objektív véleményem,hogy nagy ívben kerüld őket.
    Ami a hozzá szólásaidat illeti,bármilyen formája is van,az személyes sértésként titulálják,azonnal büntetik.
    Fúzióról.Nos ez így sikerült.Amikor a Transon 6 tulaj volt,S*,K*,Á*, és a maradék,értékes oldal is volt.Most csak vannak,maguknak.Kilenc hónap alatt sikerül egy gagyi falat cserélni,na persze meg a lehúzó menüpontot becsempészni.Jézusom,mit összeveszekedtem velük(tulajokkal)valami legyen már.Lett egy rahedli önképzős releaser staff,meg egy új szabályzat.Ennyi a sikertörténet....
     
  4. azvagyokakivagyok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    49
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Acc törlés

    Szia! Vettem az üdvözleted:tef293:és viszont üdvözöllek!
    Lényeg a lényeg amint írtam senkit nem hívtam meg ,mert meghívó hiányában ez kivitelezhetetlen /nehéz szó/:tef293:!A helyzet az ,hogy ha ők fizetnének sem mennék vissza semmilyen ip címről sem.És hogy idézzem önmagam az utolsó mondatomban volt egy kis irónia :Csak hogy mindenki lássa nem vagyok rossz indulatú én is kívánok nektek minden jót az élet "egyéb" területén))). És itt az egyében van a hangsúly. Az ügy részemről ezzel lezárult.Utolsó reagálásként az ügyre minden microbit-esnek üzenem ügyeljen az arányára és nem legyen több az arányotok 1:1 nél:tef293:!!!!!
     
  5. azvagyokakivagyok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    49
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hozzászólás kifogásolható

    Üzenem a mínuszt adónak!
    Több variációja lehet a nemtetszésednek:
    1. Azt hiszem szövegértési gondjaid lehetnek:tef293:
    2. Mániákus minuszolós vagy és minden beírónak adsz egy negatívot
    3. A legrosszabb...attól tartok microbites staff lehetsz és negatívan érintett egy őszinte kritika /lelked rajta,vagy ha te rúgtál ki az neked nincs/
     
  6. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Átalakul a microbit!

    Információk!
    A microbit staffja törölte magát.K* rendszeradmin,E* admin,M* moderátor,T* moderátor törölte magát az oldalról.A* admint lefokozták moderátorrá,majd miután törölte a halott torrentjeit,bannolták az oldalon.Két új admin M* és M* azonos IP-n azonos avatarral azonos adatlappal ténykedik az oldalon.
    Kérdés,ez a vég kezdete??
     
  7. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    vég

    -a vezetőség oldala üres
     
  8. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ez a vég kezdete
    Ez a vég kezdete , M* A* likvidálva az nem jó , kik ezek az új arcok és hol van F* miért engedik mindezt , kérdések és kérdések.
     
  9. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    vicc

    Az oldal indulása 2011.06.28. Torrentek 61,669
    Regisztrált felhasználók 111,193 Seeder/leecher arány 1,522%
    Tagok száma 35,636 Teljes letöltés 15.48 PB
    Online felhasználók 932 Teljes feltöltés 103.85 PB
    Figyelmeztetett felhasználók 242 Teljes adatforgalom 119.33 PB
    Tiltott felhasználók 833 Teljes feltöltési sebesség 0.99 GB/s
    Letöltők 19,390 Teljes letöltési sebesség 677.50 MB/s
    Feltöltők 295,180 Teljes sebesség 1.65 GB/s
    Kapcsolatok 314,570 Következő takarítás (Cleanup) 06 : 53 : 29
    - ez még mindíg guriga . de online fh:932 fő ez mindent elmond
     
  10. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ez a vég kezdete

    Nos, új arcok,a microbit releaser csapata.@FBI szíves invitálására jöttek.Nos a releasek minőségéről inkább nem írnék véleményt.Tölts le egyet,tedd be egy analizálóba,nézd meg az adatokat és rájössz,hogy átnevezett cuccok.Kié az eredeti? Nos ebből a torrentből 12 pont egy tucat.Ami a likvidálást illeti,saját magukat törölték.Az újak azt hitték hogy értenek a torrenthez.Még a rls-hez sem.Az nem módosított rls nekik ahol a fájllistában avi van az nfo-ban meg 15x50 rar.
    Ami a magánvéleményemet illeti, nos azok mentek el akik pénzt időt öltek az oldalba, és értettek is hozzá.Míg mondjuk a vagány maximum a hülyeséget tudta nyomni,mert torrenthez fogalmatlan.
     
  11. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Elhiszem

    Elhiszem amit írsz , és megdöbbent a dolog hogy olyan emberek váltak akik régóta ott voltak , sajnálom a dolgot .
     
  12. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Vicc+

    Igen vicc, de szomorú valóság is.Egy többre érdemes oldalt vágott tönkre a tulaji kör.Gratulálok nekik,kinyírták anno a Transfert.Most a Microbitet.
     
  13. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    micro staff
    hm, hogy is van ez? torolte, vagy megse?

    http://www.imagebam.com/image/f14b33178419475
    http://www.imagebam.com/image/958653178419478
     
  14. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    staff

    Nyugi a látszat az csal.v*,t*,R*.stb stb
    A* tényleg van, mert visszahívták.ami meg K*-t illeti,nos ő nem tudja törölni magát,csak ha lefokozzák.Ez a funkció staff-tagtól kiiktatva.
     
  15. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    kicsix, vaya

    Köszönjük , de ha lehet a továbbiakban ne itt beszéljétek meg a múltban egymás ellen elkövettet sérelmeket , nem érdekel minket . A továbbiakban minden ilyen nemű bejegyzés törölve lesz .
     
  16. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    sérelem.

    Nos ,az nincs!Viszont észt az ossza ,akinek van tehetsége hozzá.A másnak oly fájdalmas tények simán tájékoztató jelleg?ek.
     
  17. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hagyni kellene


    Hagyni kellene már ezt a dolgot mimnél jobban belemerültök annál rosszabb lesz .
     
  18. azvagyokakivagyok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    49
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nekem csak volt

    Köszönöm a kedvességed ! Valójában ilyen oldalra nem kívánkozom vissza. Több helyen is vagyok megbecsült tag ként. A történetet csak okulásként írtam meg azoknak akik ilyen minősíthetetlen unfer oldalra merészkednek beregelni!

    Üdv
     
  19. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    mbit

    halad nem tudom hova de halad . több nagyobb de mégis szétszórt vagy fura . lehetne a legnagyobbak között csak valami hiányzik belőle ..
     
  20. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    mibit?

    Két hónap után beléptem,kíváncsiságból!Összességében?....JÉZUS MÁRIA!!!!!!- előjellel.A valamire fekvő nyolcas.