Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Torrentek!

    Mivel jönnek elő a válaszok,egy sima kérdés!
    Miért olyan kevés a torrent ,főleg a Micron?
    Nyár van,esetleg pang a filmes piac,nincs kedvük feltölteni a Micró-ra,nem tudnak feltölteni?(nincs XXX szekció, jön a staff válasz,borítékolhatóan)
    Nem várok a választ,csak szemléltetésül egy számadat!
    Jó indulattal, napi 100 torit töltenek fel( legutóbb ez az adat csak napi 35-40 volt), 115556 usernek!!
    Userenként az mennyi is? Százzal számolva,minden 1156-dik userre jut egy torrent!!Nem számolok 35- 40-el, mert mégsiralmassabb szám jönne ki!!
     
  2. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    vaya

    na ezért csipázlak te mág lekötözve is kinyitod a bicskát. uraim egy kérdésem lenne ! mennyi oldalra raktátok be seggetek mert kezdődött maki ,jött mikró utána transfer.így ahogy ti csak a fradi-ute tábor tdja köpködni egymást
    [​IMG]
     
  3. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    sipibá


    Hajrá FRADI!!
     
  4. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Feltöltések!

    Mikor,hová,mennyit töltenek fel!
    Alapul egy napot vettem.Minden treckeren ugyan azt a napot néztem,hány torrentet töltenek fel?
    1, nCore 497 feltöltés vegyes oldal
    2, 1st 131 feltöltés vegyes oldal a két szekció együtt
    3, Bithorlo 117 feltöltés vegyes oldal
    4, Beload 81 feltöltés vegyes oldal
    5, Ztracker 78 feltöltés vegyes oldal
    6, Bithumen 65 feltöltés vegyes oldal akárki nem tölthet fel
    7, Microbit 36 feltöltés vegyes oldal

    Elgondolkodtató adatok,főleg taglétszám adatok alapján!
     
  5. kertifa / Guest

    re: vaya

    Illetve azt is össze lehetne számolni, hogy mennyi ezeken a trekiken az össz torrent számhoz képest a halott, inaktív torrent. Nem meglepő, microbi a mezőny verő.
     
  6. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    fejlesztés!

    Fejlesztés a microbiten!
    Már más színnel jelennek meg a kiemelt torrentek! Persze csak a muxolt saját rls van kiemelve!:lol:
    2012.09.07-i összes feltöltés 61 torrent!ebb?l a legtöbbet letöltött egy cam-os film 145 x.A többi még a 20 letöltőt is alig éri el!
    Mi lenne ha nem lenne feltöltési verseny??
    Csak egy röpke számadat még.12000 tagot számláló oldalon napi feltöltések száma 41,ugyan azt a cam-os filmet 213 fő töltötte le!
    Jöhet a minusz,meg a cáfolat is..... :tef161:
     
  7. Vikeeee /

    Csatlakozott:
    2012. január 12.
    Hozzászólások:
    28
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szia. Ne haragudj már, de ha

    Szia. Ne haragudj már, de ha ennyire 'szidod' a microbit-et, miért foglalkozol vele egyáltalán.? Ha valamit nem szeretsz, vagy nem tetszik rajta valami, akkor ne foglalkozz vele, és kész.! Egyébként barátom feltöltött egy filmet, kis dokumentum film, nem sztár film, mégis csak eddig 120an letöltötték...
     
  8. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kritikus szemmel nézi az

    Kritikus szemmel nézi az oldalakat , nem rossz ez, és mellette szóljon sokat változott a hozzászólásainak a stílusa , kifinomultabban burkoltabban fogalmaz :tef293: ez így elfogadható .
     
  9. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    vaya

    - látod kisfőnök ő is nevelhető [​IMG]
     
  10. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    micro
    Szia Vikeeee!
    Szerintem egyáltalán nem "szidja",csak tényeket ír le!
     
  11. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re-microbit

    Szevasztok! Hat olvasom itt a dolgokat. Csak egyet nem ertek: mi bajotok van az oldallal??! Nem ertem... Egesz jo kis oldal! En mar lassan ket eve,hogy free reg altal rajta vagyok ( ugye regen Transfer tracker neve volt) de nekem nagyon is tetszik a tracker. ! Jo,hogy irogatnak ezt meg azt de nem olyan rossz oldal ez! Oszinte velemenyem!
     
  12. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    re.micro

    Szervusz Jozsefke!
    Nagyon örülök az őszinte véleményednek,de most nagyon félre értesz valamit!Itt nem bajokról írnak,hanem tényekről!Sajnos néha a tények kellemetlenek!Azt senki nem mondta,hogy ezektől a tényektől rossz lenne az oldal!
     
  13. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re -pipus!

    Hat igen, pipus evvel en egyetertek! Neha a kellemetlen tenyek engem is erintenek,erintettek! Helyesbitenek irasommal: Anno mikor transfer volt az oldal neve, nos en jol emleksszem letoltottem egy filmet ami free-ben volt es a tracker beszamolta a letoltest,holott free ben volt! Hat nekem ez a kellemetlen tenyem volt az oldallal kapcsolatban! Amugy meg egyetertek az elottem irokkal,hogy sajnos mar semmi sem olyan ami regen volt!
     
  14. kiscsibe /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    1,119
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Microbit

    Sziasztok!

    Kb 2-éve vagyok fenn az oldalon.
    Persze csak mint "letöltő" vagy "felhasználó".
    Itt sok kritikus dolgot olvastam az oldalról.
    Számomra elég "negatívnak tűnik" egyes hozzászólások
    hangvétele. Ezzel persze nincs is baj.

    Nekem nincs bajom az oldallal.
    A torrentek letölthetőek. A seed szabályok betarthatóak.
    Van mikor több anyag kerül fel, van mikor kevesebb.
    Végül is a lényeg, hogy fizetni nem kell semmiért amit letöltök.
    Ha itt nincs fenn letöltöm máshonnan.
    Ezt a hozzászólást azért írtam, hogy legyen itt egy pozitív bírálat is.
    Nekem tetszik az oldal.
    Hogy a háttérben mi folyik az meg nem is érdekel.
    Mindenkinek aki ezt végigolvasta : Szép napot kívánok!
     
  15. Vikeeee /

    Csatlakozott:
    2012. január 12.
    Hozzászólások:
    28
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Az oké, hogy kritikus szemmel

    Az oké, hogy kritikus szemmel nézi az oldalakat. De ha egy oldallal ennyi baja van, vagy ennyi dolog van, ami nem tetszik neki, akkor miért járkál fel rá?! Én úgy vagyok vele, ha valami nekem nem tetszik ( egy oldallal kapcsolatban ), akkor azzal nem foglalkozok, elfelejtem, hogy valaha is lettem volna ott...
     
  16. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ez olyan mint a

    Ez olyan mint a párkapcsolatok egy része se veled se nélküled azaz bonyolult kapcsolat , tudni kell az előzményit és ismerni kell Vayat is , nem tudok más mondani beszélgess el vele és lehet másként látod majd az ő kapcsolatuk . :tef293:
     
  17. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Fan!

    Microbit alias Transfer!
    Egy torrentoldal fokmérője: a látogatottság, az aktív torrentek,a feltöltések mennyisége és minősége,az oldal kinézete, vezetők hozzáállása és kreatívitása,az userekkel történő kapcsolattartás,stb ,stb.
    Nem minden esetben meghatározó az aktuális statisztikai adat az oldalon, taglétszám a torrentek száma,kapcsolatok száma, kitiltottak ,figyelmeztetettek száma,sőt az sql terheltsége coder szemszögből stb,stb
    Egy oldalra torrentért megyünk elsősorban! Ha sokat járunk fel,akkor a legújabbat,legfrissebbet keressük.
    Lehet fikázásnak ,szidalomnak nézni amit leírok.Ám inkább száraz tények!
    Transfer korban is voltam moderátor! 6 tulajdonos(aktív tulaj)volt.6 admin és 8 moderátor,10 segítő.Volt olyan nap ,hogy 200-250 torrent jött fel .
    Meg a fúzió után voltam moderátor az az Microbit érában már! Volt nap amikor egyedül 100-110 torrentet kellett ellenőrizni.Ehhez képest a verseny alatt most feltöltött 60 torrent,majdnem szánalmas,nem!?
    Ha felmentek a mostani Microbitre,irány a fórom,olvasgassatok benne.Röpke példa az üzenőfal.Még moderátorkén,igaz már rilife-ként,ott kellett elindítani a Mirc alapú gagyi cseréjét!Szóval, ha kreatív egy tulaj, észre vette volna,hogy az usereknek kell egy üzifal.Mire lett üzifal eltelt 3 hónap!!Bármennyire nem szeretem s*,nem hiszem hogy ennyire nehéz volt összehozni.
    Ezek nem fikázások,ha nem tények! Szóval nem az oldal ellen vagyok,viszont van összehasonlítási alapom.
    Fent írtam,lehet egy oldalon 122 ezer a taglétszám,ha napi szinten 1500 látogató ,már rengeteg.A látogatók csak bemennek és semmi sem marasztalja őket!Lehet egy oldalon 95000 torrent a statisztikában,ha az új feltöltések száma minimális,és az új torrentek 2 hét alatt elhalnak.A számokból pedig a halott torrentek száma nem tükröződik a sima usernek.
    A kinézetre ,ami 2 éve ugyan az unalmas,még ha nevet is cseréltek,választási lehetőség,kinézetre nincs.
    Vezetői kreativitás.Kellene hogy legyen!?Igen.Példa erre,hogy csak akkor van,amikor személyeskedni kell.Miért más oldalon kell felhívni egy illetékes figyelmét arra, hogy az oldala ,finoman szólva, haldoklik.Leírtam neki én hogy látom(kevés a feltöltés,adtam összehasonlítási alapot) ő erre ,tudja hogy én tracker motort csinálok.Ez kreativitás!!??Aztán meg siet a saját oldalára véletlenül feltöltési versenyt szervez!!Elfogadom,hogy az egyetlen aktív tulajnak nincs hozzáférése a saját adatbázisához,ezért nem tudnak fejleszteni!Azt is elfogadom hogy a codernak nincs ideje semmire, de ha minden ilyen "olajozottan" megy ,akkor nem csodálom,hogy egy üzifal cseréhez 3 hónap kell, a fórumikonokat 2011.augusztusa óta nem sikerült kicserélni!Ebben a szituációban a lassú víz partot mos szlogen nem működik.
    Még egy észrevétel,a kritikát nem mindenki véli személyes sértésnek,oldala elleni támadásnak!Példa erre Z*! Ha kell bemásolom....
     
  18. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Fan!-re

    Sziasztok!
    A Transferes időkben én is rendszeres használója voltam az oldalnak, napi szinten jártam fel, töltöttem, seedeltem becsülettel. Ugyanez igaz volt a Majomparádéra. Aztán jött ez az egyesülés, ami úgy nézett ki, talán működni fog és lesz belőle egy nagy oldal. Nem tudom, milyen "harcok" mentek a két oldal vezetői között, de hogy nem tudnak együtt dolgozni, az hamar kiderült. Most úgy állok a két oldallal, hogy időnként felnézek 1-2 percre, de már nem tudnám megmondani, mikor töltöttem le onnan bármit is.
    Vaya, ha már úgyis trackert csinálsz, jelezd, ha elindítod, mert érdekel a dolog :tef293:
     
  19. kiscsibe /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    1,119
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Microbit

    Transfer alias Microbit.

    A Transferes időkben valóban sokkal aktívabb volt az oldal, mint most.
    Ha Transferes korban is voltál, moderátor akkor az ott végzett munkáddal te is hozzájárultál ahhoz, hogy én megszerettem az oldalt. :tef293:
    Ráadásul én is emlékszem, mikor egy versenyen egyetlen feltöltő, egy nap alatt több mint
    100 Db torrentet töltött fel. Ennyi anyagnál, már csak a leírások elkészítése (még akkor is ha ezt ugye mindenki sablonok alapján készíti) nem kis feladat. Ezek ellenőrzése is természetesen. Ebben az időben valóban nagyon pörgött az oldal.
    A fúzió után sok minden megváltozott.
    Az üzenőfal is nehezen készült, kinézet stb.
    Hogy ez kinek lehet a hibája, az én szemszögemből nem is fontos.
    Amit viszont egyszerű billentyű ütögető user-ként látok, az talán az lenne, hogy ezeknek a problémáknak melyek a Majomprádé és Microbit fúziót, meg az ezzel kapcsolatos dolgok melyek az oldalt érintik, sok köze van egyes emberek, egymás közti személyes ellentétéhez.

    Véleményem szerint, ha valaki, vagy valakik, csinálnak valamit, vagy akár csak részt vesznek valamiben, amit rajtuk kívül sok más ember is használ, vagy csak látogat (torrent oldal)
    Akkor ezek az emberek, kik döntésükkel jelentősen befolyásolhatják mások lehetőségeit, felelősséggel tartoznak az általuk létrehozott dolog iránt.
    Az olyan fontos dolgokban ahol 1000-vagy akár több 10.000 ember érintett, nem lenne szabad, hogy egyes emberek személyes sértettségeiket előtérbe helyezve, tönkretegyék mások szórakozását.

    Moderátorként sokkal nagyobb rálátásod van a dolgokra, ami nem is baj.
    A trackeres meg látogatottsági problémák és különböző statisztikai adatok egy átlag felhasználó számára (ezt természetesen magamra értem) nem annyira fontos dolgok.
    A torrentek száma, minősége, letölthetősége annál inkább.
    Mindezektől függetlenül én igyekszem pozitívan tekinteni a jövő felé. A mostani torrent oldalakat érintő mind pozitív mind negatív változások reményeim szerint a tulajdonosokat arra fogják ösztönözni, hogy a felhasználók megtartása érdekében egyre színvonalasabb oldallal csábítsanak, felhasználókat saját oldalukra.
    Ehhez minden fejlesztésben részt vevőnek jó munkát kívánok. :tef293:
     
  20. SeEd / Guest

    microbit vélemény

    Microbit:

    Olvastam már elég sok véleményt az oldalról, hideget-meleget, itt az ideje hogy én is összefoglaljam néhány sorban a tapasztalataimat a témával kapcsolatban. Ami elsőnek feltőnik és szemet szúr az a flash. Lehet szidni, utálni, de alapból nekem tetszik, jól lehet 3 mbyte adatot emészt fel minden betöltődésnél, de manapság ez hidegen hagy. Egyedi az oldal, nincs még egy hasonló kinézetű és ez már pozitívum nálam. Ugyanis egy időben megalkottak egy vagon ugyanolyan sémára készülő torrent oldalt, ami már valljuk be kicsit unalmas, csak hogy értsétek, pár ilyen tbdev xbtt (carpathians,pretorians,pirateday,gigatorrents,torrenthun,bithumen, volt a dark angel is stb..) Tehát aki másra vágyik annak ajánlhatom a trekit. Átlátható, egyszerűen kezelhető oldal, könnyű eligazodni rajta. Ami még szintén tetszik: Mostanság divat (biztonságra hivatkozva, ezzel nem értek egyet, mert aki akar az úgy is be tud azonosítani hatóság, nem kell nekik torrent oldalon top10 eket és peer kapcsolatokat nézegetiük..), szóval ami tetszik itt, hogy nem rejtik el magukat az oldal staff tagjai, nincs adatforgalom rejtés, van top10 menü, láthatjuk a peer kapcsolatokat a torrenteknél, és vállaják is magukat a vezetők egy arra kijelölt menüben. Amire mondhatnám, hogy nem tetszik, bár az sem lenne igaz, azok a bannerek, de néhány minutum alatt már el is tüntethetőek egy adblockkal, így nem okoznak nagy gondot.. Olvastam, hogy van aki a feltöltött torrentek számát kevesli. Nos ez egy szubjektív dolog, kinek mennyi a kevés, és sok. Ha megtalálom amit keresek akkor nem kevés a 36 naponta, ha pedig nem találom meg ami kell, akkor hiába van 50 db feltöltés csak mp3 kategóriából.. Lehet hogy régebben fel ment napi 100-200 is, nem tudom, most ennyi van, majd lesz több feltöltő és akkor több torrent megy fel, ez van, én elegendőnek találtam. A felhasználó számról és aktív tagokról pedig: Nem csak ezen az oldalon van olyan hogy csak időnként látogatják a felhasználók a nagy tag létszám ellenére. Sok oldalon látom hogy a tagok több hónapja nem jártak arra. Szinte ez csak az ncore ra igaz, hogy sűrűn látogatják és töltenek is róla, mert ugye ott tudjuk hogy 8 hétig nem lépsz be és repülsz is, illetve ez a legnagyobb oldal, és ott van minden egy helyen. Vissza térve a microbitra: nincs xxx kategória, nos az miatt sem fogok eret vágni, mivel konkrét nyilvános trackerekről is beszerezhető a felnőtt film, de mindig van regisztráció nagyobb külföldi csak xxx -el foglalkozó oldalakon is. A Vezetőség és a Tulajdonos munkájáról az oldalon még nem nyilatkoznék, annyira egyelőre nem látom át a helyzetet, egyelőre nekem tetszik az összkép.