Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Vélemény

    Tisztelt SeEd,és tisztelt Kiscsibe!
    Akceptálom a véleményeteket!
    Mindenki más szemszögből néz egy oldalt.
    Példa: Kiscsibe kiemeli,hogy örül,mert biztosítják neki a szórakozást.Elfogadható érv! ő a megmondhatója,hogy mennyit is időz az oldalon.
    Másik példa :SeEd elégedett a torrentek mennyiségével és a kinézettel.Elfogadható érv ez is.
    Harmadik példa:Ha két éve ugyan az a kinézet,az nem unalmas!?Lehetőség nincs változtatásra az usernek, akkor egy idő után az unalmas.Jó én értem hogy egy friss regesnek jó!
    Ha cirka 8-10 hónapja még napi 150-180 torrent ment fel egy oldalra, ez a szám mára 40-re, mai napon versennyel együtt 59-re apadt ,az nem csökkenés?Én készségesen elhiszem nektek hogy szeretitek a Micró-t,én is így voltam vele.Viszont tudni kell valamit.Honnan indultak,és most hol vannak?Ami a vezetőket illeti,ti nem ismeritek őket,bátran mondhatom,hogy én sem.Ennek egy oka van,hogy nem ismerem őket,mert amíg tolod a szekerüket és áldozol rájuk,elvégzed helyettük a piszkos munkát,anyagilag is segíted őket addig eltűrnek,amikor szólsz hogy ez nem jó és ennek hangot is adsz,véleményt formálsz,na akkor már nem szeretnek.Akkor jön ,hogy te ehhez nem értesz, te támadod őket.Ezért tiltanak is,és azt sem személyesen teszik,ha nem valakivel elvégeztetik.
     
  2. SeEd / Guest

    re: microbit

    Akkor helyesbítek egy kicsit. Mint mezei felhasználó elégedett vagyok az oldallal, igazad lehet nem ártana pár választható skin-kinézet, de azon kívül nincs más ami nem tetszik. Bár Te mint volt staff tag nyilván többet tudsz, jobban ismered őket, elfogadom természetesen az érveidet, cáfolni nem tudom és nem is akarom. Még annyit hozzátennék, hogy ha nem akarnak változtatni az általad felhozott dolgokon, vagy nem látják be, ha igaz, akkor biztosan nem is fognak, hiába írsz róluk naponta kritikát. Persze nekem tetszik amit írsz, így más szemszögből is látom a dolgokat.:tef293:
     
  3. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    vaya
    - szia ! na kezdem ne legyen túl jó napod! mindenkinek van igaza a maga módján de a legkevesebb neked. vegyünk három oldalt: Ncore ,Bithumen ,mikrobit, írok kb szám adatokat.nc -feltölt 250 tori ebből 100 xxx. 100 mp3 50 film . bitu feltölt 100 torit 40 xxx 40 tv 20 fim no mikro nincs xxx tehát számokba ott van . kapis szólj ha nincs igazam a következő kör enyém :tef344:
     
  4. kicsix /

    Csatlakozott:
    2011. március 19.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    micro

    Kedves Vaya,Toth666,Rilife ....stb :tef293:
    engedd meg,hogy néhány észrevételt tegyek gondolatmenetedhez!!
    Sajnos senkit se kötelezhetünk arra,hogy csak is a micrót látogassa,és csak is oda töltse fel a toriait!!!Mindenkinek joga van eldönteni,melyik oldalt használja!! Ki itt,ki ott érzi jól magát!!!!!!!
    Az,hogy régen hogy volt a Transon,szerintem senkit se érdekel!! Igen,kivettük az xxx-et,aki szereti ezt a műfajt,az töltse le máshonnan!!
    Igen ,valóban kevés a tori,de nem akarom ismételni magamat!! Mindenki oda tőlt fel,ahova akar!!
    Más:Mint látod,immáron 4xer van Free az oldalon,és csak is azért,hogy minél látogatottabb legyen az oldal!! Szerintem nem sok oldal tette meg ezt az idén!!
    Kitiltások: Annyira ismersz már,hogy igen kevés embert tiltottam az oldalról!! Akiket kitettem,azok meg is érdemelték!!
    Az hogy kevés a fejlesztés,és egy helybe állunk,részben igazde ne feledd,mi is pénzből élün,tehát azt ne várja el senki tőlünk,hogy egész nap a gép előtt ülve a micrót fejlesztjük!!És hidd el,még ha nehéz is,én inkább csak a pénzemet öltem az oldalba,nemhogy yól megélnék belőle!! Mert ha igy lenne,akkor biztos nem vésném a falat nap mint nap!!!
    Mert ugye a spamokkal is foglalkoztál anno!!Ezek kizárolag csak is az oldal működését biztosítják!!Hogy meddig?? Na ezt nem tudom megmondani,de így 7-év tárlatából,remélem sokáig!!!Bele értve a Transfert is!!
    Maradok Tisztelettel:kicsix
     
  5. Vikeeee /

    Csatlakozott:
    2012. január 12.
    Hozzászólások:
    28
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Micro

    Tisztelettel :tef293:
    Torrentek számában nem tehet senki arrol hogy mennyi kerül fel PL erre a DL nevü oldal van olyan nap amikkor 3-5 torrent kerül feltöltésre mai nap idáig még csak 1 et töltöttek fel :tef293:
    Tehát ahelyett hogy egy adott oldal fikázásába mennénk bele azelött jocskán körül kellene nézni mit merre hogyan mert vannak sokkal gyérebbül állo oldalak
    Meg ha rosszabb idö van észre vehetöen több torrent kerül feltöltésre mivel az emberek nem nagyon tudnak kimozdulni otthonrol olyankor..
    Meg alapbol Kit érdekel a mult ?? a jövö ami fontos :tef293: és a jelenben élünk :tef293:
     
  6. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Most utoljára.

    Az összes csőlátásban szenvedőnek!
    Dejedrake!
    Szólj apukádnak fejezzen be ....
     
  7. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    vaya

    Szerk: Atlantisz.
    Jeleztem már hogy fejezd be a személyeskedést , most is szólók törölve lesz minden ilyen bejegyzésed !
     
  8. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    brrr

    Így van! Ami elmúlt az elmúlt!Jól látod.Viszont a múltból következik a jelen,jelenből a jövő!Mi az oldal jövője? Múltból következtetve:
    Egyre kevesebb torrent.
    Egyre kevesebb (számotokra fontos) kapcsolat
    Egyre kevesebb peer user arány
    Egyre kevesebb peer torrent arány
    Egyre kisebb dinamikus fejlődés


    Mellesleg,adminként,te sem vagy vitapartner.
     
  9. Amarilis /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 23.
    Hozzászólások:
    37
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ezek tények?!
    Ezek tények?! És ezt ki mondja?! Mert a tényekkel valszeg én jobban tisztában vagyok szerintem. :tef293:
     
  10. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Amarilis

    Üdv .

    Mielőtt belelendülnél ! Vaya bejegyzéseinek egy része személyeskedő a másik része vélemény , amint láthatod töröltem az iménti bejegyzésed mert az személyeskedő , tévedés ne essék nem csak Vayára érvényes az hogy a személyeskedő kötekedő bejegyzései törölve lesznek .
     
  11. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    vaya

    na csináljunk számtanórát. én utálok de Te a számok mestere vagy. azzal kezdem nem kedvenc oldalad védem csak kiváncsi vagyok. a mikrobiten nincs XXX kategória csinálj olyan számolást hogy vedd ki minden oldal napi feltöltéséből azt a kategóriát.mondok egy pl.t a mikro tegnap /nem számoltam csak pl. /feltöltött 60 filmet ,a xy oldal 100 t de abba 60 a XXX ! érted . nekem kedvencem az nc . de a feltöltött torik 50% XXX ,a másik tele tv sorozattal . tudod én semmibe sem nézem a 2-300 MB XXX ,vagy TV sor. torikat. tudom azzal is van munka de már unalmas azokat lapozni. :tef344:
     
  12. szudata /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    247
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    szürés?

    Szia!
    Általában lehet kedvenc kategóriát állítani az oldalakon. Így elkerülhető a nem kívánatos kategóriák listázása...
    :tef344:
    A matekozáshoz nem szólnék inkább. Már csak azért sem mert a szigorlatom nem kevés vér-verejték után lett meg.... :tef161:
     
  13. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Matek

    Sipibá!
    Drága Barátom!
    Direkt beleírtam a kommetbe,hogy milyen kategóriák napja volt.Nem a számtan a lényeg,nem is az XXX kategória hiánya.
    Az XXX kategóriát az nézi aki nem tudja csinálni!Tisztelet a kivételnek.
    Nem mellesleg,tegnap XXX kategória nélkül is 84 torrent ment fel! Na ezt a szintet kéne tartani,legalább is erre ösztönözni az usereket!!
     
  14. kiscsibe /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    1,119
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Microbit

    Sziasztok! :tef293:
    Az jól látható, hogy nem kerül feltöltésre annyi anyag mint ncore-ra.
    Ebben sok oldal van "lemaradva". Ez nem feltétlen hiba.
    Melyikre kerül fel annyi?
    Ráadásul oldsipi50-nek igaza van, a statisztikákba bezavar az xxx kategória.
    Azt még hozzátenném, hogy a statisztikákat zavarja ugyan az xxx de a letöltéseket nézve, azért van rá igény.(kinek ezért, kinek azért....)
    Viszont ha azt nézzük, ami egy oldal szempontjából szerintem sokkal fontosabb, felkerülnek-e az új anyagok?
    Láthatóan igen ! Ráadásul szerintem gyorsan.
    A felhasználók nagyobb része, ezekért a friss anyagokért töltöget mindenhol.
    A többi az meg "csak" statisztika...
     
  15. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    igen

    -annyira egyet értünk hogy a kakaskád szeretnék lenni csak lennék fiatalabb, :tef344:
     
  16. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kiscsibe

    Direkt beleírtam a kommetbe,hogy milyen kategóriák napja volt.Nem a számtan a lényeg,nem is az XXX kategória hiánya.
    Az XXX kategóriát az nézi aki nem tudja csinálni!Tisztelet a kivételnek.
    Nem mellesleg,tegnap XXX kategória nélkül is 84 torrent ment fel! Na ezt a szintet kéne tartani,legalább is erre ösztönözni az usereket!!
     
  17. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    vaya

    - elbeszélsz az mellett amit írtam ! ha valami jó te is észreveszed csak most ki akarod magyarázni magad.csinálj egy hetes statisztikát xxx , tv, és mp3 nélkül . kiváncsi lennék adatokra. BARÁTOD OLDI :tef344:
     
  18. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    igaz
    -igaza van kedves uram ,de akkor sincs igazad. csákó !!
     
  19. kiscsibe /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    1,119
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Re vaya
    Ezt én értettem is.
    A statisztika nem olyan fontos mint az, hogy az újdonságok felkerülnek vagy sem.
    Nem a számtan a lényeg.
    Pont erre gondoltam én is.... :tef293:
     
  20. atom1975 / Guest

    nem tudom mért letem kizárva

    Tiltva az IP címed [79.1xx.1xx.xx]
    Nem sajnáljuk... ere válasz lat amikor 326 vol feltőltésem