Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    lényeg

    Szervusz Syg!
    megértem a kíváncsiságodat,de most őszintén,változtatna valamin,ha tudnád a konkrét választ!Ha minden torrent oldalon más az jelszód,akkor nincs miért aggódnod még akkor sem ha esetleg feltörték volna az oldalt!ha meg csak belső probléma,akkor meg úgy is vissza tudsz menni az oldalra,és élvezheted tovább a torrentezést!

    úi.:Bár lehet,hogy könnyen beszélek,mivel én nem voltam tiltva!:tef293:
     
  2. Amarilis /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 23.
    Hozzászólások:
    37
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    és re
    Oksi, akkor légyszi add meg nekem priviben az oldalon használt nickedet, és utánanézek a dolognak. :tef293:
     
  3. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    sok okos !

    Üdv !

    Én csak annyit füznék eme vitához ;
    Elöször én is kissé morcos voltam ,hogy most mi van , nevezetesen én vagyok az emberke aki támogatást is küldött erre az oldalra .Na már most ha megvan az ok miért nem lehetett belépni , meg lettek az emberkék nyugtava hogy dolgoznak rajta !Talán jobb lenne már hagyni had csinálják a dolgukat aki esetleg okossabb talán nyujtson segitséget vagy mutassa meg ,hogyan kell csinálni végül is értünk /értetek dolgoznak !
    Köszönet az infot és várjuk az indulást !

    by hartigan
    [​IMG]
     
  4. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re-hartigan

    Szia Hartigan! Tokeletesen egyetertek veled! Nos en is el olvasgatom itt a vitatkozasokat es nem ertem! Pedif a mbit staff reszerolki volt jelentve, hogy dolgoznak a hibakon. Akkor hagyjuk oket, csdinaljak munkajukat, hiszen ok ertunk, felhasznalokert csinalnak jot! Mellesleg en az oldalra betudtam lepni, semmi problema es a torrentek is mennek!
     
  5. Amarilis /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 23.
    Hozzászólások:
    37
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Thx!
    Szia! :tef293:

    Dolgozunk az ügyön. Ez a pozitív komment tőled pedig igen sokat jelentett személy szerint a számomra. :tef293: Köszönjük a megértésedet és a türelmedet. :tef293: Én bízom benne hogy hamarosan jó híreket tudok hozni ezzel kapcsolatban. Thx! :tef293:
     
  6. Anonymous / Guest

    Torrent probléma

    Sziasztok!

    Úgy látom, hogy az oldal megjavult és be lehet jutni, viszont mikor el akarom indítani egy új torrent letöltését, a µTorrent azonnal lefagy. Más is tapasztalt hasonlót?
     
  7. Amarilis /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 23.
    Hozzászólások:
    37
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    MicroBit

    Sziasztok!

    A belépési problémák elhárítva, elvileg minden Felhasználó be tud lépni az oldalra. Arra kérünk mindenkit hogy amint belép az oldalra cseréljen jelszót. Ez feltétele annak hogy tovább tudjon lépni az oldalon, használni tudja azt. Mint tudjátok a Majomparádéról több Felhasználó adatai is kijutottak, akik közül valószínűleg sokaknak megegyezett a Felhasználóneve és jelszava a nálunk használtakkal. A Ti biztonságotok érdekében történt ez a változtatás az oldalon, aminek hatására adódtak a belépési problémák is. Lehetséges hogy lesznek még sajnos olyanok akik nem tudnak mindezek ellenére sem belépni az oldalra. őket megkérem arra hogy jelezzék felém a dolgot, és legkésőbb holnap estére mindenkinek biztosítjuk a sikeres belépést és az oldal használatát. Tőlük még 1 kis türelmet kérünk, és köszönjük. A többieknek pedig jó töltögetést kívánunk. :tef293:

    µBit Staff
     
  8. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    MicroBit re

    Amarilis köszönjük a válaszod, és türelmed.
    Remélhetőleg minden rendben lesz, sok sikert nektek.
     
  9. Amarilis /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 23.
    Hozzászólások:
    37
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nincs probléma
    Szia!

    Az oldallal minden rendben, nem hinném hogy gondok lennének a letöltéssel. Arra kérlek hogy ha 3.0 fölötti utorrentet használsz, akkor azt mindeképp cseréld le 1 régebbi stabilabb verzióra, mert ebből adódhatnak a letöltési problémák. :tef293:
     
  10. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    estére

    Nos este/éjszaka már én sem tudtam belépni!
    De Amarilis segítségével,mégis csak sikerült,amit itt szeretnék megköszönni neki!
     
  11. daywalker75 / Guest

    nem tudok belépni

    Kedves Amarilis!

    Én úgy jártam,hogy nem tudok belépni beírom az új jelszót kétszer alatta kérdezi a jelenlegit és azt nem fogadja el.Mit lehetne tenni?
    üdv
    daywalker75
     
  12. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Amarilis

    Sziasztok !
    nos én azok között vagy akik továbbra sem tudnak belépni az oldalra, de ezuton is szeretném megköszönni @Amarilis - nek a segitséget !
    Jelentkezett nálam pm - ben korrektül informált a helyzetröl stb ... stb ... csak jót tudok mondani vannak hasonlo moderátorok ill. staff - tagok akik kissé lekezelö ugymond nagyképüen lépnek fel hasonló esetekben amit róla abszolute nem mondhatnék ! Sok mindenben változott a véleményem az ľbit oldallal kapcsolatban !
    Köszönettel mégegyszer , ha modomban áll talán néhány feltöltéssel az oldalra ez viszonozni is tudom !
     
  13. Tripla.x66 /

    Csatlakozott:
    2011. november 25.
    Hozzászólások:
    7,222
    Kapott lájkok:
    43
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
  14. Amarilis /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 23.
    Hozzászólások:
    37
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    megoldás

    Szia!

    Sejtem mi lehet a gond, de priviben mindjárt egyeztetünk, és akkor írom a megoldást is. :tef293:
     
  15. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    Sziasztok

    Olvasgatom hogy mit birkoztok egymással,biztos mindkét oldalnak igaza van,de szerintem még sok olyan oldalt sorolhatnák ahol ugyan ezek a gondok megvanak.Én még a régi oldalra regisztráltam anak idején jopár éve ott tanultam meg föltölteni torentet FBI segitségével szerettem a transfert azt hogy egybekelt a makival még türhetö volt,hogy mi volt a gond nem tudni de szakitottak.Most Microbit vagy uBit szerintem mindegy hogy hivom de szivesen megyek az oldalra igaz nem vagyok nagyon aktiv mivel most már van melette még vagy 20 aminre szinte mindig felmegyek.De nem kerülöm az oldalt,ha mint egyszerü user lehet kérni akkor Transfer az user barátabb volt.De ujra leirom most sincs gondom az oldalal.Hogy menyi aktiv és menyi inaktiv torent van az oldalon nem figyelem van idöm a letöltésre nem kapkodok.Ha itt nincs akkor van a másikon.Ami nekem az uBitba nem tetszik hogy nem változott semit a Transferes kinézet, szerintem ideje lenne valamit még melé teni,böviteni a kinézetet.
     
  16. szudata /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    247
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    kiváncsi fáncsi... :tef293:

    Drága Amarilis@qBit! :tef344:

    Én értem, hogy ekkora tracker crack-elési "időszakban" a legegyszerűbb ha mindenkivel pass-ot cseréltettek, ( mer ugye nem csak a mak-mak-ot "feszegetik" pletykák szerint...) de akinek se a login-neve se a pass-a nem egyezik más feltört oldal adatbázisával, annak minek kell?
    Ha erre a válasz az, hogy így a legegyszerűbb eljárni azt is elfogadom de engedd meg, hogy csak azért is feszegessem a témát mert kíváncsi vagyok az Okra, mint azt már előttem szólók is megfogalmazták.
    Örvendetes és jó dolog, hogy most már rendben megy a belépés de ,-bár lehet átsiklottam felette-, az okáról nem tudunk semmit. Nem hiszem hogy nagy titkot kéne ebből csinálni már csak azért sem mert így csak találgatásoknak és további indokolatlan trollkodásnak teszitek ki magatokat, elsősorban Te aki ide kell gyere kapcsolattartóként és lássuk be nehéz "alakok" :tef161: vannak itt akik a passzív kommunikáció e formájában néha karcosan és akár félreérthetően fogalmaznak, vagdalóznak kifejezésekkel, amiket Te /Ti is gyakran félre vagy rosszul értelmeztek.
    Üdv.! peace.byez!
     
  17. Amarilis /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 23.
    Hozzászólások:
    37
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    aki kiváncsi...:tef161:

    Szia Szudata! :tef293:

    Igy van, azt jól látod hogy ez volt a legegyszerűbb módja annak hogy a mindkét oldalon regelt egyforma felhasználónévvel és jelszóval rendelkező Felhasználók profilját megvédjük az esetleges visszaélésektől. Az oka ennek igazából rendkívül egyszerű. Abban a helyzetben amikor már bizonyos oldalakra feltöltik ezekenek a Felhasználóknak az adatait és így szinte mindenki számára elérhetővé teszik azt, úgy gondolom te is belátod hogy ez 1 logikus lépés volt tőlünk. És nem kell ebbe semmi mást beleképzelni, csakis a tényeket. :tef293:
     
  18. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    minusz-plussz

    Hát komolyan mondom,most ahogy olvasom vissza a hozzászólásokat,olyan érzésem támadt,mintha bent lennék a 3 éves fiamnál az óvodában!
    Látom itt van bosszú,sértődés,elégedetlenség,hisztéria,te kezdted nem ő kezdte játék,!világos még igaza is van néhány embernek,de a modor ahogy előhozza a sérelmét...áááá,nem is mondom mennyire gyerekes!!!
    Világos,hogy emberi tulajdonságok vannak jelen,de nem gyerekesen kéne előhozni őket,hanem felnőttes módon,nem?Mivel szerintem itt felnőttek vannak!S főleg állítólag még kulturáltak is!
    Na mindegy biztos csak egyedül vagyok az érzéseimmel!
     
  19. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    vicc

    nekem az tetszik a legjobban most divat lett ha valahol galiba van rögtön makira kenik. minden nagy oldal ezzel mosakodik. nekem teljesen más a nevem jelszavam mindenütt mégis mindíg ua. t olvasom. különösebben nem érdekel az oldalak belső problémái ő ügyük. van egy kérdésem igaz konkrétan nem csak mikrót érinti . ha bezár a maki amit sajnálnák kire fogják hárítani hibákat.szerintem nem támadni kellene hanem támogatni egymást. az elektronika ördöge nem alszik hiba mindíg lehet de unalmas mindenki makin veri port.ui a maki nekem olyan oldal mint a többi nem ők védelmébe írtam. :tef293:
     
  20. Amarilis /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 23.
    Hozzászólások:
    37
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    tények

    Szia!

    Nem kentünk senkire semmit, nem támadunk senkit. Sajnálatos tényeket közöltünk, és nem csak mi, más oldalak is megtették ezt. A dologra reagáltunk, megoldottuk, és csak a kérdésekre reagáltunk. :tef293: