Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Amarilis

    -pusszantalak köszönöm üdv papa
     
  2. Amarilis /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 23.
    Hozzászólások:
    37
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    privi
    Szia!

    Szükségem lenne még pár infóra hogy tudjak segíteni neked, ezért keress meg légyszi priviben minél hamarabb. :tef293:
     
  3. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Dühöngö

    szia mindenki!

    Sztem már sok olyan HSZ - T látok itt ami már nem is az oldallal kapcsolatos csak megy az adok kapok !
    Javaslatom ; Van egy topic " Dühöngö" néven ott lehetni folytatni a csihi-puhit nem ???


    by hartigan
    [​IMG]
     
  4. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    mik

    - én személy szerint a hangnemektől függetlenül nagyon rendesnek tartom oldal vezetőit hogy hívó szavunknak eleget tettek és jöttek segíteni. tiszteletem övék és kérlek benneteket a normális viselkedésre . gratula a mikro vezetőinek !!!!! :tef293: :tef293: :tef293:
     
  5. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    mik-re

    Kedves Sipi!
    minden szavadban egyezik a véleményünk!bár csak más oldalról is jönnének segíteni amikor baj van!(Persze vannak oldalak,amelyek kivételek,itt,köszönet érte!)
     
  6. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Microbit.....

    Szevasztok! Nos en is most ebbe a pillanatba mikor beleptem, biztonsagi okokbol uj jelszocseret kert tolem az oldal. Hat megadtam az uj jelszot es tovabb siman beengedett az oldalra! Szerintem ahogy itt is sokan panaszkodnak,hogy kitiltottak meg minden, ez azert van mert felnek, nehogy ezt az oldalt is feltorjek. Szoval ez az egesz jatek a Majomparade oldal miatt van. Szerintem! (Lehet,hogy tevedek...!) Udv: JOZSEF.!
     
  7. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Pedigreé

    Mivel a Tulajdonos nem "ér" rá,így a kapcsolattartó személye garancia a válaszra!Szóval a két kritikus már falka,akkor a három "koca" már konda!
    Nos akkor kezdem. :tef161:
    A képek amit amit beszúrok a kérdéseim részei.Csak ezekre kérek választ.Nem anyukámról ,nem a személyemről,nem egy másik oldalról.Tehát,elfogadom a válasz adó személyét,amennyiben tud rá válaszolni!
    Ennek a versenynek kik lettek a győztesei?Sehol sem láttuk a hírekben kiírva!Ki ajánlotta fel az ajándékokat!?
    http://kepkezelo.com/images/ktnkmudxgvmh722418e.gif

    Ha tudtok kiszivárgott accountokról,miért most volt szükség a jelszavak cseréjére?Miért kell eltelnie egy hónapnak az észlelés és reagálás között?
    http://kepkezelo.com/images/glkldxywjhn3w538pll.jpg
    Tudom kié volt a kommet!
    http://kepkezelo.com/images/ay1uvdj5sae0p40j9hn.jpg

    Kötelező a speedteszt!Rendben! És melyik kötelező!?
    http://kepkezelo.com/images/xkgnafztz3un5mt44dw.jpg
    Tudtommal az illető pécsi illetőségű!Miért van siófok a teszten? Ebben az esetben a feltöltési sebesség valós az adatlapon? Ha van szervere hol a speedtesztje?Mivel sehol sincs feltüntetve,és miért nincs feltüntetve?
    http://kepkezelo.com/images/8pum6odt5fljnealm49h.jpg
    http://kepkezelo.com/images/6b6890ojr744pau1ym2q.jpg

    Ha a kapcsolattartó személye adott itt a fórumon, miért nem adott az oldalon?
    Nem hinném,hogy 4 nap kell egy fórum kommet megválaszolására, és nem egy feltöltőnek,de javítsatok ki ha tévedek,ő az illetékes?
    http://kepkezelo.com/images/mqpoakl1sz81ffgs7ex4.jpg

    Négy egyszerű kérdés, és négy egyszerű választ várok!
    Előre is KÖSZÖNÖM!! :tef161:
     
  8. antibit / Guest

    Micro a legjobb

    Én nem tudok képeket közölni, de azért pár észrevétel a teljesség igénye nélkül:

    1. Ha ennyi staff tag van az oldalon, akkor miért az üzenőfalon csevegnek ahelyett hogy mondjuk a kérések menüt raknák rendbe? Számolatlan értelmetlen és felesleges kérés van fent, sok olyan is ami már ezer éve fent van. Miért nem lehet ezeket ellenőrizni a staffnak, nem ez is a dolguk?
    2. Mióta elindult az oldal, azóta tele van dupla és tripla torrentekkel, miért nem lehet ezeket törölni?
    2. Nagyon sok ilyen és hasonló felhasználó van: __jozsef746637283646__ (az ilyeneket miért nem lehet rendbe rakni, úgy ahogy fúzió előtt voltak?
    3. Miért nem lehet törölni azt a majdnem 30 ezer halott torrentet?
    4. Miért nem lehet megválaszolni a fórumon felmerülő kérdéseket? Miért hetekkel később talán?
    5. Nem most szivárogtak ki az adatok a makiról, akkor Micron miért most jöttek rá, hogy meg kellene változtatni sokakét?
    6. Miért nem értenek a Moderátorok a torrentek ellenőrzéséhez?

    - Na ezekre keresem én a választ!
     
  9. FBI /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 18.
    Hozzászólások:
    25
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    válasz!
    1. az első helyezett nem kapta meg a jutalmát(vele letárgyalva az okok és a lehetőségek) a többi igen! és miért nem kapta meg!? nos, mert volt egy illető aki felajánlotta a nyereményt és ennek szellemében lett kiírva a verseny, viszont addig feszegette a húrt és áskálódott még saját Staff-társaival szemben is és annyi volt a rovásán már, hogy Tulajdonos nem lévén az oldalon pont akkor, egy Rendszeradmin lefokozta és kitiltotta. Persze az illetőnek esze ágában som volt(talán soha??) az általa felajánlott nyereményeket eljuttatni a nyertesekhez!(minő véletlen ez az egész!) igaz vaya!? korrekt(?)
    2.Mindenki maga felel az accjáért! kicsit úgy látszik naívak voltunk, hogy azt gondoltuk, hogy látván mi megy az accok terén és azt gondoltuk a felhasználók meg teszik maguktól is ami elvárható, nevezetesen, hogy lecserélik a jelszavukat azok akiknek ott is van accuk és egyező név+jelszó. Nem így történt így hát miattuk a többségnek is kényszerből kellett cserélni! Mi ezzel a gond!? :tef293: nem akartunk mindenkit kollegtíve büntetni de pár felelőtlen miatt kénytelenek voltunk.
    3.Az én speed tesztem ne zavarjon téged :tef293: ........ ennyi jogosultságom ha tetszik kiváltságom talán lehet :tef293:
    3. Az hogy az oldalon mi hogy megy, ahhoz neked semmi közöd :tef293: talán azt is meg akarod szabni ki mikor legyen a fórumban a Staff-ból!? :tef293: ha egy user válaszol a másiknak akkor csak akkor avatkozunk be ha esetleg a válasza nem helytálló vagy pótlásra szorul! miért baj ez!? :tef293: aktív a fórum! baj!? :tef161:
    további kérdés? :tef293:
     
  10. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    vaya+antibit

    Amikor elvakult embert akarunk felvilágosítani, ugyanarra a reakcióra kell számítanunk, mint amikor a pupillába világítunk - beszűkül. (Oliver Wendell Holmes)
     
  11. FBI /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 18.
    Hozzászólások:
    25
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    pass csere
    Sajnos az ok egyszerű, nincs módunkban megvizsgálni közel 130.000 embert, hogy van -e ott reggelve és ha igen akkor egyezik -e a név+jelszó annál is inkább mivel nem rendelkezünk az ottani név+jelszó párosítással és nem is akarunk rendelkezni vele. Ezért maradt a globális csere.
     
  12. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    nana

    Igaz szederke!
    "Sokan azt hiszik, gondolkodnak, pedig csak újrarendezik előítéleteiket." (William James)
     
  13. FBI /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 18.
    Hozzászólások:
    25
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    megadom a választ
    1. Nem sokat van a falon a Staff de az is a dolguk, hogy ott is legyenek, sok kérdés jön ott pl. de nem csak ezért.
    A kérések menüt 2 havonta pucoljuk :tef293: tehát töröljük a 2 hó nál régebbi kéréseket :tef293:
    2. Több ízben lett jelezve az ilyen nevű felhasználóknak, kör PM-ben, hírekben, hogy jelentkezzenek a Staff-nál, hogy mire szeretnék változtatni a nevüket! Reakció kevésnél volt :tef293: ez az ő bajuk, nekem mindegy milyen névvel van ha az nem sértő vagy obszcén :tef293: ha nekik így jó és nem veszik a fáradságot hogy jelezzék ( nem gondolod, hogy mindenkinek egyesével levelet fogunk írni!!!? ).........
    3. A halott torrent törlésére van egy koncepciónk, egy elgondolás mentén megy és nem hasaraütésre :tef293: amúgy nem értem miért zavar az téged vagy bárkit is!? bejelölöd, hogy csak az élőket mutassa és ennyi.
    4. Vannak válaszok még ha nem is a leggyorsabban de amint már kifejtettem pl. a felhasználók is válaszolnak meg egymásnak és akkor csak akkor avatkozik be a Staff ha hiányos vagy helytelen a válasz!
    5. Ezt már megválaszoltam ezért csak bemásolom :tef161:
    Mindenki maga felel az accjáért! kicsit úgy látszik naívak voltunk, hogy azt gondoltuk, hogy látván mi megy az accok terén és azt gondoltuk a felhasználók meg teszik maguktól is ami elvárható, nevezetesen, hogy lecserélik a jelszavukat azok akiknek ott is van accuk és egyező név+jelszó. Nem így történt így hát miattuk a többségnek is kényszerből kellett cserélni! Mi ezzel a gond!? nem akartunk mindenkit kollegtíve büntetni de pár felelőtlen miatt kénytelenek voltunk.
    6. A moderátorok nagyon is értenek a torrent ellenőrzéshez :tef293: egyeseknek talán túl jól is és ez a bajuk :tef161:
    Aki feltölt azoknak kellene sokkal jobban figyelni, hogy mit tölt fel és hogy az megfelel -e az adott oldal Szabályzatának :tef293: igaz méhészet kollega :tef161: nem sérelmezni kell a torrent törlését hanem megnézni hogy mi is volt a gond :tef293: számtalan esetben meg lett vizsgálva, hogy jogos volt -e a torrent törlés és NAGYON KEVÉS eset volt amikor nem volt egyértelmű és akár maradhatott volna a tori!!! :tef161:
     
  14. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Észrevétel

    @FBI !

    1 Igaz, soha sem akarta odaadni! Igen, saját érdekében ajánlotta fel,nem az oldalért!Azért töltöttek fel majdnem 1200 torrentet a verseny alatt!
    http://kepkezelo.com/images/f6vcrzrf01pegd0mh2lz.jpg
    Ezt a képet direkt kapod! Csak,hogy szokd!Nem tökéletes, de ki az, your & site kívül?
    A világatlasz már elkelt! :tef161:
    Pont akkor nem volt tulaj a tiltásnál!? :tef161: Ez most komoly? :tef161:
    Ugye te sem hiszed el amit mondtál!? :tef161:
    2.Nem akartatok kollektíve büntetni senkit!?Naivak voltatok? Tegnap még én voltam naiv! :tef161:
    Rendben,elfogadom.De tegnap sikerült kollektíve büntetni ,nem?Ha ezt mondjuk pm-be rendezitek egy hónapja,jobban jártok.Biztos a pm is terheli az sql-t,ha nem ér annyit a biztonság mint az online pénzkereset,akkor viszont így jártatok!
    De ti soha sem hallgattatok még a jó szóra!Viszont ha valaki kritizálni mer,akkor van jutalom......A fenti ábra bizonyítja!
    3.Speedteszt! Korrekt válasz!De hogy várod el mástól a szabályok betartását, ha magad sem tartod be? Itt jön hogy minden szentnek...... :tef161:
    4, Aktív fórum!? Korrekt válasz! Mi az aktív benne? Mindig 3 ember böngészi.
    http://kepkezelo.com/images/cwy0lx9uvj2sxokhtm7j.jpg

    Nem vegzállak, mert még szóvá teszed mint az nCore-n! :tef161: :tef161:
     
  15. FBI /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 18.
    Hozzászólások:
    25
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    viszont észrevétel

    1. Nem figyelsz eléggé :tef293: nem azt mondtam, hogy nincs és vagy hogy nem is volt ......... :tef293: és igen akkor nem voltam napokig!
    2. Ezzel semmit nem mondtál de ez nem újdonság :tef161:
    3. Rossz helyre van mérve na bumm neki, mekkora hiba :tef161: de azért a te Kualalumpúrodhoz képest jóval közelebb van :tef161:
    4. Ez a kép semmit nem mutat meg .......
     
  16. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Jogos!

    FBI!
    Talán soha? Ezért is kaptad a képet!Mert nem mindenki hazug ám!!Ezt szeretnéd? Én is úgy csináljam mint te!?
    nem voltál napokig?? Hát veled vesztem össze skypen a csoda rls csapatod végett ,vagy nem??De ha kell az egész skype beszélgetést bemásolhatom ide,mindenkiét!
    Azért az tetszik,hogy tegnap regiztél ide,és milyen aktív vagy!
    Ez jó! :tef161: Mondjuk ezt az energiát az oldaladra fordítanád,már tényleg "zsebre" tettetek volna minden oldalt!!
    A kép semmit sem mutat!
    Ez így igaz! A semmit mutatja!De elég belenézni a fórumba,nem?
    :tef161:

    Ha kell minden nap leírom.Mit hol miért csináltatok.Aztán ha tetszik ha nem lehet véleményezni!
     
  17. szudata /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    247
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Így lesz..

    Így lesz vaya-ból mikis "árnyékStaffi". :tef161:
    (mint a politikában...az "árnyék-kormány" ):tef318:
     
  18. Anonymous / Guest

    Sziasztok!Tegnap este óta

    Sziasztok!

    Tegnap este óta (mióta megjavult az oldal) azt tapasztalom, hogy mikor el akarok indítani egy új torrentet, a µTorrent azonnal lefagy. Más is észlelt hasonlót?
     
  19. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    utorrent

    Szia!
    Hányas az utorrented? Netán 3-as feletti?
     
  20. Anonymous / Guest

    Szia!Igen, de ez eddig nem

    Szia!

    Igen, de ez eddig nem volt probléma, előtte minden flottul ment.