Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Világos!

    Világos!
    De nem gondolod,hogy gyerekes a mínusolgatás?Ha ,már mínuszolok,azt okkal teszem és meg is indoklom,teszem hozza nem sűrűn teszem!
    Mindegy én erre is adok egy + neked!:tef293:
    Üdv!
     
  2. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ja igen!

    Én meg azt tenném hozzá,hogy 1valaki hozzászólására reagáltam,amire @FBI (pedig hozzá senki se szólt addig)reagált.Te meg mínuszolsz...
    Valóban nem azért vagy itt ,hogy vitázz,vagyis ne tedd!
    További szép napot Neked!
     
  3. Amarilis /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 23.
    Hozzászólások:
    37
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nézd...
    Nézd...az opció adott, és élek vele természetesen ha nem értek veled 1et. Viszont...mint már leírtam...unom ugyanazokra a "kritikákra" leírni ugyanazt a választ. Nem vagyok olyan mint 1 lemezjátszó amin megakadt a tű. :tef293:
     
  4. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Microbit

    Üdvözletem mindenkinek!

    Először is szeretném leszögezni, hogy szerintem ez egy meddő vita ami a végtelenségig is tarthatna. Ettől függetlenül úgy érzem nekem is meg kell osztanom a véleményemet veletek, de semmi több. Vitába sem fogok szállni senkivel.
    A második pedig amit leszögezek: teljesen közömbös vagyok az oldallal kapcsolatban. Se staff, se támogató, csak egy mezei tagja vagyok az oldalnak. Sőt nem is tartozik a kedvenc oldalaim közé és abszolút nem tetszik egyik úk skin sem, szóval nálam marad az alapértelmezett. De hát ízlések és fotonok ahogy fizika órán szokták mondani. Ezektől még nem dőlök a saját kardomba.

    El akartam kezdeni egy kisregényt, hogy elmeséljem milyen vélemények és kérdések cikáznak a fejemben, de rájöttem, hogy csak felesleges szócséplés lenne.(De ezt elhagyva sem lett rövidebb a hegyi beszéd)
    Csupán kérdéseket teszek fel magamnak és meg is válaszolom:

    1; oldallal kapcsolatos hibák. Ezek mind csak azért kerülnek most elő mert ha amott nem megy a támadás akkor majd itt.
    Halott torrentek,támogatás,hírlevél,rossz kereső, folytathatnám. Ezek a "hibák" tényleg csak a microbiten fordulnak elő?
    Mind olyan dolog amit több más topicba le lehetne írni csak a Microbit-et lecserélnénk más torrentoldal nevére.

    2;Nem is akarom folytatni az okfejtésemet csak leírom azt ami szerintem a legfontosabb: A felhasználók 99%-át érdekli, hogy mi folyik egy torrent oldal hátterében? (Lefogadom a háttérben történt dolgok felét se tudjuk/tudhatjuk és az is csak féligazság lehet innentől kezdve kár vívódni a dolgon)
    Szerintem egyáltalán nem. Nem érdekli őket, hogy kik a tulajok, hogyan jött létre az oldal. Csupán használni szeretnék az oldalt. Fel és le tölteni. Semmi több.
    Ha pedig egy oldal nem tetszik ebből a 99%-ból valakinek akkor tovább áll ha van jobb. Én is tudnék mondani olyan oldalakat amitől feláll a szőr a hátamon, de nem teszek ilyet. Egyszerűen nem használom, ott hagyom.

    Tovább is tudnám írni a szentbeszédet de szerintem az utolsó bekezdés ami mindent szummáz a véleményem lényegéről. Mint egy mezei felhasználó. Köszönöm ha valaki vette a fáradtságot és elolvasta. Valaki egyet fog érteni velem valaki pedig nem. Esetleg is-is.(mily meglepő ugye?)
     
  5. Freestyle / Guest

    Nem kisregény.

    Üdv strelok!
    Igen ,csak neked kívánom címezni,de remélem sokan olvassák.Egy moderátori vélemény mindig értékteremtő.Ezért is csak reagálás feléd.

    Első szám alatt felsorolsz egy sor kitételt.Rendben van, írjunk oda más oldal nevét.Viszont akkor menjünk át másik topicba. Mit látunk ott?
    Nem várok rá választ,de érzed a különbséget.

    Második szám alatt is felsorolod a tényeket.Ezt is értem.Engedd meg hogy kiemeljek valamit amit mondtál :"Csupán használni szeretnék az oldalt. Fel és le tölteni. Semmi több." Így van és egyet is értek,bólogatok ha kell.
    Én ma reggel írtam :
    Letöltöttem egy egy hetes torrentet,volt rajta feltöltő és letöltő is.
    Csak 305 mega volt.13 perc 15 alatt lejött,visszatöltöttem letöltés közben 21 megát.
    Szeedben tartottam 1 órát,ami alatt sikerült még 5 megát visszatöltenem a kliensem szerint.Oldal szerint semmit sem
    osztottam viszza.A szeedkötelezettség szerint sem töltöttem vissza semmit.
    Kaptam pluszba 1 bónuszt az igyekezetemért.

    Kiegészíteném annyival,hogy ismét visszaléptem a barátom accountjával,és megnéztem a szeedkötelezettséget.Minden ugyan úgy áll egy nap után!
    ( ajánlom figyelmedbe a problémára adott választ)
    @FBI válaszból leszűrhető konzekvencia : te nagyon hülye vagy....

    A felhasználók 99%-át pontosan ez érdekli,le és feltöltés,ha probléma merül fel le és feltöltés közben kihez fordulhatnak.Akihez fordulnak segít,vagy csak leráz, esetleg lenéz.

    Ezek fényében megfogadom a tanácsodat,mint felhasználó!

    Freestyle.
     
  6. 1valaki / Guest

    Freestyle

    Olvasva a hsz-edet, nem lehet hogy a DHT nem volt kikapcsolva a kliensedben, így nem oda töltötted fel az adatot.? Csak azért mert nem hinném hogy "téved" a tracker.
     
  7. Rudolf / Guest

    DHT

    Szia 1valaki!
    DHT felvetése nem rossz.Viszont minden valamire való oldal már kezeli a DHT-s problémát. :tef293:
    Akkor Microbit-re fel ,forumba be és olvasgasd. :tef293:
     
  8. kicsix /

    Csatlakozott:
    2011. március 19.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    X
    Itt Vagyok :tef293:
     
  9. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Még ezt
    Még ezt is megértem,de te is érts meg 2 dolgot végre!
    Ez egy olyan jellegű fórum,ami torrent oldalakkal foglalkozik!Idézek a címből:
    "A microbit torrent oldal topicja. Szabad eszmecsere a microbit torrent oldaról!"
    Az egy vicc,hogy ha van kapcsolattartó az oldalon,akkor lőttek a "szabad eszmecserének"Még egyszer!Ez egy fórum!Itt nem lehet letölteni itt a véleményedet írhatod le többek közt.(legalábbis elvileg)
    2. @FBI volt megint,aki ügyet csinált a dolgból és nem én!Egy fórumtársam hsz. ára reagáltam és ez lett belőle!Jelzem! @FBI kulturáltan és értelmesen leírta,hogy mi az állás pontja,amivel szerintem nincs is baj,nem mínuszolt össze vissza,mint egy ovis.
    Továbbá ,ha megnézed ebbe a topikba még soha nem írtam a mai napig,mégis azt látom,hogy hetek/hónapok óta áll a bál!Szerintem a feszültséget nem én keltem!
    Végezetül 1 kérdés...
    Nem gondolod,hogy azért hallod ezeket a kritikáka,mert valósak?El kéne ismerni és nem bizonygatni az ellenkezőjét...
    Esetleg megkérhetnéd az illetékest,hogy csak pozitív kritikát lehessen írni a mikrobitről.Mi magyarok már úgy is hozzászoktunk...
    Üdv!
     
  10. nem vagy semmi

    [Ez egy olyan jellegű fórum,ami torrent oldalakkal foglalkozik!Idézek a címből:
    A microbit torrent oldal topicja. Szabad eszmecsere a microbit torrent oldaról!]

    - Szabad eszmecsere zajlik, mi a gondod?

    [2. @FBI volt megint,aki ügyet csinált a dolgból és nem én!]

    [ @FBI kulturáltan és értelmesen leírta,hogy mi az állás pontja,amivel szerintem nincs is baj]

    - Most akkor mi van, baj vagy nem?

    [Nem gondolod,hogy azért hallod ezeket a kritikáka,mert valósak?El kéne ismerni és nem bizonygatni az ellenkezőjét...]

    - Vadaskodas az van az oldallal szemben, de bizonyitek az nincs meg mindig, csak ures vadak.

    [Esetleg megkérhetnéd az illetékest,hogy csak pozitív kritikát lehessen írni a mikrobitről.Mi magyarok már úgy is hozzászoktunk...]

    - Nehez elismerni hogy valami nem is olyan rossz, mint amilyennek be van allitva? Nem ertem..
     
  11. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    ugyanmár.. sokan azt hiszik

    ugyanmár.. sokan azt hiszik attól jobb vagy rosszabb emberek lesznek ha itt játszanak, nézz körbe itt, egy pluszért adok ezt-meg azt, az ég áldjon meg benneteket, játék a jelekkel.. :tef293:
     
  12. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem vagy semmi re Bizonyíték!!!!!!!

    http://kepfeltoltes.hu/121025/N_vtelen_mikrobit_www.kepfeltoltes.hu_.png

    Erre a címre az nCore on 54. A Bithumenen 31.De még a HDEvon is 24 találat van!!
    Ennyit erről!Hiába van a mikrobiten annyi torrent,ha nem lehet megtalálni...
    Ami a kiragadott mondataidat illeti...
    Megpróbálom érthetőbben,hogy mindenki értse!!
    Írtam 1 hozzászólást,amiből vita(nem veszekedés!)lett köztem és @FBI közt.És voltak akik vélemény nélkül mínuszoltak (@Amarilis)Én kérdeztem,hogy miért,mire a válasz az volt lényegében,hogy a vita miatt.És erre írtam,hogy @FBI kulturált formában vitatkozott mínuszolás nélkül,de a vitát ő kezdte és hozzá se szóltam vagyis,ha a vita miatt kaptam a mínuszokat,azt nem én generáltam,mint ahogy az elmúlt hónapokba se!
    Nyomkodhatod te is a minuszt,de attól nem javul a kereső!
    Nevetséges,hogy szerintetek jó,mindenki tudja,aki ott van,hogy nem az és még én bizonyítsk???!Megtettem!
    Üdv!
     
  13. keresesre

    Keresesre tippek: Men,Men in black,black, sotet, zsaruk. Lehet tobb talalat lesz ugy. Amugy csak erdeklodes keppen kerdem, meddig kerested ezt az egy filmet hogy prezentalni tudd hogy "szerinted milyen rossz a kereso" ? Nekem es meg sok embernek semmi gondja sincs vele erdekes modon. Szoval meg mindig nem lattam erdemleges bizonyitekot. Na mindegy, ugy latom te amugy is csak a magadet hajtogatod, igy en vegeztem a temaval. Amugy szerintem ha ennyire sziveden viseled az oldal sorsat akkor kerj meg egy staffot hogy toroljon onnan problema megoldva.
     
  14. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Jogos!

    Szia!
    Ez igaz is,de az nonszensz,ha azért mínuszolsz,mert azt állítom,hogy két füled van! :tef161:
    Akkor legalább írd,hogy nem is csak egy...:tef293:
    Üdv!
     
  15. Rudolf / Guest

  16. re: bla-bla

    Leragott csont ez az inaktiv dolog, mindenhol van, hihetetlennek tunik de ncoreon is csak te nem latod es bithumenen is van. Aranyproblema az meg a kliens hasznalatbol fakad, normalis klient kell hasznalni, ennyi.
     
  17. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    vélemény

    olvasgatok -írogatok néha gondolkozok . ano mikor a BHÓ arculatot váltott mindenki köpködte pedig egy közkedvelt oldal olyan 90-10 % arányban. a mikro nehezebb ők most 50-50 % aránnyal bírnak. ha nagyon akarok hibát keresni minden oldalba találok.de miért nem lehet a jót elfogadni . vannak pozitív dolgok de mi magyarok vagyunk csak hibát találunk.utáltuk a kredit pontot megszoktuk . ott kedvenc oldalam nc 60% a a feltöltött anyag értéke 0 a de lapátolják hogy számok szépek legyenek. a másik a Bithu ők a krém a hab a tortán ! legyünk szőrösek a napi torik 50% tv sorozat . na ezért írtam találok hibát. de 1 , sehol nem kötelező lenni ! 2. még nincs kikötve hová regizhetel. ha valami jó az se jó mindenkinek de ha nem vagy oldalon minek szapulod . a diabló váltott erre beírt 60 000 halott torit statisztikába. tehát hibák vannak de most a mikró tett és tesz valamit ami szerintem jó. nem kell rögtön hibát keresni mert " senki sem tökéletes rajtam kívül " :tef293: :tef293: :tef293:
     
  18. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    "helyesen senki se tökéletes

    "helyesen senki se tökéletes rajtam kivül, de belőlem is hiányoznak a hibák".. :tef318:
     
  19. Microbitrol

    Tudjatok sok negativ kritikat olvastam mar az oldalrol. Jojjon egy kis pozitivum is: En becsulom hogy sok oldallal ellentetben itt nincs és nem is volt sms reg( Nem ugy mint Ncore vagy Teracod..)Gyors az oldal es segitokészek a staffok minden tekintetben. Gyors a torrent ellenorzes (Nem ugy mint Ncore vagy Beload)Es sok kudarc es haboru utan is meg mindig vannak es mukodnek normalisan (nem ugy mint a maki..)
     
  20. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    moderátor
    -miért értékesebb egy modi véleménye mint egy tag véleménye ? ő is tag volt csak kinevezték de ezzel nem lett más ember. ha véleményed van írd az írónak nem a moderátornak .