Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    angolul...

    Ha angolul írod a címet akkor a magyart nem dobja ki..
    Keresni nem kellett ,mert a kiemeltek közt volt!
    Akármelyiket írhatod,amúgy tény,ha tetszik neked,ha nem,hogy ha egy címet magyarul írsz be,nem találod meg.Ami egy magyar tracker esetén azért nem mindegy...
    Annak azért örülök,hogy nem oroszul kell beírni...
    De nem is ez a lényeg,hanem ,hogy a kézzel fogható bizonyítékra (amit te kértél)is azt mondod,hogy töröltessem magam...Megint egy zseniális ötlet a kereső javítására...Miért nem mondjátok azt,hogy nem tudjátok javítani,ilyen marad és pont!Ez lenne a korrekt..
    Többször elhangzott,hogy a bírják/bírjátok a negatív kritikát...Mi lenne,ha nem bírnátok?! :tef161:
     
  2. frediw / Guest

    gonzo410

    Tisztelt @gonzzo410 .En is atestem ezen, es rajottem ara hogy igaz az a mondas hogy Okos enged ,szamár szenved.....,en meg tudom itelni aszt hogy erdemes e figyelembe venni aszt a minuszt vagy nem.Nem foglalkozom vele, es remelem te se :tef344:
     
  3. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    sipi re
    Persze,ez igaz is!Nem csak a tökéletességed...:tef161:
    De szerintem nem vág témába.A kreditrendszer ,kinézet,stb..Ezek számomra lényegtelen dolgok...1 érdekel!Felmegyek az oldalra,beírom ami kell és enter!
    Ha e mellet jó a társaság,a topikok,kinézet az csak extra!De,ha egy torrent oldalon nem tudok letölteni?!
    Ennyi csak a gond.
     
  4. nem kell

    Nem kell javitani a keresot. Hasznalni kell tudni. Erdekes azt nem hozod fel hogy peldaul a beloadon semmi ertelme a keresonek mert fabatkat sem erő Kulon meg kell ott tanulni a keresot hasznalni mert egyaltalan nem konnyu, itt ez nem all fenn, csak a egyeseknek okoz gondot a kereses. Latszik hogy mar nem tudsz mibe belekotni es a keresot hoztad fel ezert ..
     
  5. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    tanitónéni

    köszönöm kedvesem akkor én SEM vagyok tökéletes [​IMG]
     
  6. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    még egyszer!
    Tudom,hogy sokan nem szeretnek olvasni...
    Tegnap 1 valaki agyon dicsérte az oldalt és én arra írtam,hogy annyira azért nem jó!
    Én nem azért vagyok itt,hogy a mikrobit alá tegyek,nem is tudnék és nem is érdek,csak a véleményemet írtam le!
    De már megint a beloadnál tartunk...
    Hidd el,ha a beloadot fogja valaki ilyen szinten ajnározni,ott is kifejtem a véleményemet a keresőről.De ez nem az a topik!
    És csak magamat tudom idézni: Azért mert a beloadon is rossz a kereső,nem lesz jobb a mikrobiten...:tef293:
     
  7. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    tanács
    Szia! :tef293:
    Tanács megfogadva téma off! :tef293:
    Üdv!
     
  8. de ide

    De ha egy oldalrol beszelgetunk akkor is lehet azt hasonlitani egy masikhoz szerintem, lenyegtelen hogy ez a topik nem a beloade. Azert is mert ha itt gondod van a keresovel, akkor ott egyenesen a falnak fogsz tole menni. Irod hogy attol nem lesz jobb a microbiten. Nekem jelzem meg mindig nincs bajom a keresovel a micron. "Tegnap 1 valaki agyon dicsérte az oldalt és én arra írtam,hogy annyira azért nem jó!" Ha neki tetszik akkor az neked miert faj? Nem mindenkinek az ncore a magasztos! Jelzem hogy en is szeretem az oldalt, jobban mint egy kettot, de nekem megsem faj ha valaki peldaul a diabloert van oda.
     
  9. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    hiba
    -kedves uram hiba az ön készülékében ! volt idő amikor a le és feltöltés akadozott dr most kimondottan jó ! :tef293:
     
  10. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    látom nem hagysz békén ok,van időm...

    1. Miért nem az nCore hoz hasonlítod?
    2."Ha neki tetszik akkor az neked miert faj?"
    Ha nekem nem,neked miért fáj?::tef293:
     
  11. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    úgy
    Úgy értettem,hogy azért nem tudom letölteni,mert nem találom meg.
     
  12. nem nekem

    Nem nekem faj, te lovagolsz rajta annyit. kossunk beket, lathatod mar hogy mas oldalba sokkal tobb hibat is lehet talalni, nekem az nincs csak rendben hogy miota van a microbit, azota szapuljak mindenhol, pedig igen van rosszabb, de erdekes modon azok nem jonnek fel temaban.
     
  13. herrandris /

    Csatlakozott:
    2012. október 22.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Üdv mindenkinek!

    Szép lett ez a fórum. Igaz eddig csak az asvat ismertem. :tef293:
    Most megnéztem a legaktívabb témát is.Olvasgatom a beírásokat.
    Van minden,amit akarunk.Kritika,észrevétel,támadás,védelem,tapasztalat és tudás is.
    Interpretálnám a tapasztalataimat.
    Aki valamit jegyez ebben a Microbit témakörben,ne hivatkozzon más oldalakra,csak a Microbitre.Különben is majdnem mindenkinek igaza van.
    Mindazok ellenére hogy vélemény van oda-vissza.
    Microbit vezetője védi az oldalát.Igaza van.Ki ne tenné azt?Az anyaállat is védi a kölykeit.Az intenzításra rámutatva,felhívnám a figyelmét arra hogy azokból a felhasználókból él az oldala,akiknek itt reagál. Kapcsolattartó is védi az oldalát.Miért ne tenné.ő azért van hogy segítsen,viszont ne kritizáljon mindenkit negatív észrevétele miatt.
    Tehát tőlük várja mindenki a tárgyilagosságot.Csak szólok,nem mindenki hülye,vak,hamisító és ellenség.Nem mindenki csak a Microbiten van fent.Tehát van összehasonlítás is.
    Akiknek tetszik az oldal,azok úgy is meglátogatják,minden hibáival együtt.Hogy miért szeretik annak lehet oka száz is.
    Akiknek nem tetszik az oldal,azok úgy sem látogatják.Hogy miért nem szeretik annak lehet oka száz is.

    Szóval,ha vannak jó dolgok ,azt be kell mutatni.(nem felnagyítani)Mert egy jó cselekedet nem fedez ezer bűnt.

    S mert vannak rossz dolgok is, le lehet írni.(nem mikroszkópon keresztül nézni)Mert megannyi rossz között látni kell a jót is.

    Andreas Herr
     
  14. Andreas

    [Szóval,ha vannak jó dolgok ,azt be kell mutatni.(nem felnagyítani)]

    A jo dolgokat baratom eszreveszi az es ertekeli aki latogatja az adott oldalt, ezen nincs mit bemutatni.
     
  15. Freestyle / Guest

    barátod!

    Szóval a barátod észreveszi a jó dolgokat. :tef293: Viszont az olvasott 15 válaszod alapján te formálsz véleményt.
    Akkor ilyen a szex? Te tudod milyen az, viszont a barátod csinálja. :tef161:
     
  16. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    herr úr
    a semmihez hogy lehet hasonlítani ? hivatkozási vagy hasonlítási alap kell . nem írhatom nagyanyám fejkendőjét mert az nem tracker :tef293:
     
  17. Soldier /

    Csatlakozott:
    2012. június 20.
    Hozzászólások:
    46
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nekem jó....

    Én nem akarok beállni sem a dicsérők sem a lehúzok táborába, annyit azért megjegyzek amit eddig is mondtam, nekem megfelel azt oldal. Azt érzem hogy ennél az oldalnál túl van spilázva a dolog. Most nem fogom megmondani az oldal nevét, de a µBit nagyság rendű. Az új anyagok napokkal később kerülnek fel és a torrenteknél annyian vannak mint egy most kezdő oldalon. A többi hibát nem sorolom, de én akkor sem fogom alázni őket, majd ha már unom akkor tovább állok. Ha már valaki kritizál azt úgyis lehet csinálni hogy bántó legyen és úgy is hogy ne legyen sértő. Ha negatív a kritika azt könnyebb elfogadni és tanulni belőle ha nem bántó a stílusa, de a fordított esetben azt hiszem szinte mindig rosszul sül el. Persze ez egyéntől függ és a szándékától. Azt azért mindenki fogja fel, mindegy melyik oldalról esik szó, azok az emberek főleg értünk teszik (torrent társadalom),áldozzák fel szabad idejüket és anyagi áldozatokat is hoznak. Az más kérdés mennyire eredményesen, de ezt is értékelni kell. A rossz indulatú kritikákkal nem akarok foglalkozni, mert elkopna a billentyűzet.
     
  18. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mert így fair!

    Sziasztok!
    @FBI -nak igaza volt,változott a seedkötelezettség!
    Kipróbáltam!Letöltöttem egy nem túl népszerű torrentet és valóban,48 óra múlva eltűnt a listáról!
    Ez mindenképp pozitív változás a régebbi időszakhoz képest!!

    A keresőről nem változott a véleményem!Vagy nem szabadna feltöltést magyar cím nélkül jóváhagyni vagy nem tudom.De esélyem sincs megtalálni bármit,amit magyarul keresek!Ez van!
    Üdv!
     
  19. azért ezen..

    Azért lehetne egy határt szabni a dupla torrentek feltöltésének. Pl. Prometheus film xvidben fent van nagyon sok verzióban, de a legtöbb új film ugyanúgy. Ha pl. van már fent retail bdrip 4 féle, akkor nem tudom miért kell dvd rip 5 féle ugyanabból. Arról nem is szólva hogy a kamerás verziók ugyanúgy fent vannak továbbra is, hiába van fent már régen jó minőségben valami. Ezeket miért nem törlitek? Ezen el lehetne gondolkodni a staffnak. Minden oldalon van egy normális dupe szabályzat pl. ncore, bithumen,carpathians, hdevo,pretorians és még sorolhatnám.
     
  20. Rudolf / Guest

    azért ezen re :tef293:

    Szia!
    Légy türelemmel!
    Először "vakolják" a házat kívülről. Belső felújításra,és bútorcserére belsőépítész kell.