Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Rudolf / Guest

    Észrevétel

    Szia bazsko74!
    Miért veszel észre mindent? :tef293:
    Nem szabad!Sőt.... :tef161: TILOS!
     
  2. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    xvid
    - tudod az azért van minnél több több torit lehessen seed be tartani .megnézel egyet seedelsz 10 et hogy arányod jó legyen. nagy ökörség de én vén ökör szintén ezt teszem. az oldal adatai jobbak mert 1tori 1000 ie vagy 10 tori 1000 el nem :tef344: mind1 . de ez minden trackerre érvényes
     
  3. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    többség
    Szervusz Kicsix!
    Nézd elégedetlenkedő mindig is lesz,de a lényeg a többség!És ahogy én látom azért a többségnek tetszik!(Nekem is!:tef293: )
     
  4. frediw / Guest

    dupla torrentek
    Vannak filmek tobb verzioban,es nem csak mikron,mindenholl,de viszont nem duplak mert release valtozik,van aki egy bizonjos fajta releaset kedvel es aszt tolti le.
    A torrent vilag releasekboll all :tef344: .
     
  5. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    dupe
    Szia!
    Hát most megnéztem(leellenőriztem) az nCore-on amiről is írsz!
    A film amivel néztem,amit beírtam a keresőbe:A Csodálatos Pókember!
    Nos nem tudom,de én sok verziót találtam,bár tény nem annyit mint a Qbit-en!Kivétel a HD kategoria,ott azért van választék!
    Amiben megegyeznek viszont,az az,hogy mindegyik verzió más más realise csapattol van!
    És az,hogy a Qbit-en több realise-t lehet feltölteni,engem nem zavar!Legalább több a választék!
    És a másik:Minden oldal más,Nem is értem miért kell mindig összehasonlítani folyton oldalakat!:tef293:
     
  6. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    pipus

    -kedves barátom ! ha tegyük fel nem vitatkoznánk hasonlítgatnánk akkor ki írna oldalra ,kisfőnök vakolhatná ajtót. tudod ha nagy a csend kell egy pici szurka és rögtön felkelnek. erre van az oldalon pár tag pl. vaya én stb . ha mindenki rendes akkor miről írnánk . néha jön egy két csaló kell az is . én tudok olyan helyet ahol sok csaló ül és 10 millió ember tűri :tef344:
     
  7. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,869
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    Ugye nem

    Ugye nem az atyáinkra gondoltál?Mert én igen.
     
  8. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    vita

    Szervusz Sipi!
    Igen, nem tudok veled vitatkozni,teljes mértékben igazad van!:tef161:
    Sőt lehet itt aludnánk el a számítógép előtt!:tef161:
     
  9. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    hihi
    - hát csak nekik van akkora szurkoló táboruk. :tef344:
     
  10. Rudolf / Guest

    dupe re :tef293:

    Szia pipus! :tef293:
    Miért ne hasonlíthatnánk össze egy oldalt egy másikkal? Te is megtetted egy dupe szabályzat felvetése okán.Pont egy nCore szint? oldallal vetetted össze,az azért több mint érdekes.
    Egy pár kérdés motoszkál bennem. :tef293:
    A két véleményezett fél melyikére hízelgő vagy degradáló az összehasonlítás?
    Valamint csak a dupeszabály, vagy valami más is összehasonlítási alap?
     
  11. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    hasonlítás

    Szia Rudolf!
    Mivel én nagyon kevés dologban nézem a rossz dolgokat,vagy ha így jobb a negatívumokat(szerintem ezt te is láttad már,elég régóta itt vagy már :tef293: ),Számomra mindkettő pozitív!:tef293:
     
  12. szudata /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    247
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Vélemény :tef293:

    0:44 -től a véleményem.... :tef293: az itt kialakult szájtépésről :tef161:
    "...szakadék köztünk
    verebek szanaszét
    csináld a dolgod
    én teszem a magamét..."
     
  13. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    pozítiv-negatív
    Szervusz Rudolf!:tef344:
    Először is a véleményem amit leírtam,mindkét oldalra pozitív!
    Az írások hatására(ami az elmúlt napokban íródtak),igen szakítottam szokássommal,hogy összehasonlítsak,összehasonlítottam pár oldallal a Qbit-et!Megnéztem Qbit-en néhány dolgot amit itt megemlítettél,megemlítettetek!
    Azt kell,hogy mondjam,van igazságtartalma amit leírtál!De ami hibákat találtam a Qbit-en,azok többsége megtalálható más oldalakon is!
    De ismétlem itt a hibákról beszélek és nem diktatúrára,és az ehhez hasonló dolgokra,mivel én az oldalon(Qbit) ilyennel nem találkoztam!(valószínű,ahogy az írásaidból kiveszem te igen!)
    Én ezzel a témát lezártam,maradok továbbra is a pozitív hozzáállásban ami az oldalakat illeti!Nekem a legfontosabb egy torrent oldalban,hogy le tudjak tölteni,számomra a többi mellékes!(persze amíg nem érint engem!)
    További szép napot kívánok neked!
    Maradok tisztelettel feléd!
     
  14. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    micro bit

    Már meg bocsássatok, nem voltam egy ideje de ahogy olvasom mindig megy a késforgatás.
    Vélemény lehet, kritika is lehet , (1000x elrágtuk ezt a csontot és még mindig van belőle)senki nem vitatja, de értelmesen és nem fenyegető hangnemben az érvelésed erőltetésével!
    A kritikát el lehet fogadni és szerintem el is van fogadva de, ha már érződik egy kis személyeskedés akkor még szép hogy nem viseli el az aki épp azért van itt hogy segítsen.
    El sem hiszitek mennyi munka van egy oldalon, mennyi szabadid? megy rá hogy mindenkinek jó legyen, olyan meg nem lesz hogy jó legyen mindenkinek!
    Lehet szépen is véleményezni az oldalt, vagy javaslatot tenni, mert már kezd hasonlítani egy megvitató show-ra amire én személy szerint nem vagyok kíváncsi.
    Ismét eluralkodott egy olyan történet ami már nem ide való, ha tetszik legyél tagja ha nem hagyd ott mondás nem hiába igaz.
    Az szokott a baj lenni hogy valaki nagyon akar mutatni valamit(főleg rosszat, mert az könnyebb) amiért semmit nem tett!
    De hogy kiemelünk szavakat mondatokat egyik másik írásából és ezt vitatni (bár felesleges, és unszimpatikus dolog) ez már tényleg nem arról szól amiről kellene szólnia.
    Lesz ennek értelme? van egyáltalán?
    További szép estét!
     
  15. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Microbit

    Sziasztok!
    Teljes mértékben egyetértek Bedyvel. Ami itt folyik, teljesen érthetetlen. Nekem nem szokásom oldalakat kritizálni, több okból sem. Elsősorban azért, mert nem veszem semmibe mások munkáját. Megnézem, ha tetszik, használom, ha nem, akkor megyek máshová. Abban szinte teljesen biztos vagyok, hogy akik itt leszólják az oldalt pl. a kinézet miatt, max. napi pár percet töltenek az oldalon. Felmegy, megnézi, van-e olyan torrent, ami kell neki és viszlát. Az oldal részéről már az is egy pozitív dolog felénk, hogy itt van egy kapcsolattartó és sokszor mások is a staffból. Nem szokásom hasonlítgatni, viszonyítgatni, de felmerült bennem egy kérdés: az általatok sztrárolt oldal/ak/ részéről ki áll itt szóba velünk?
     
  16. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Elfogadott kritika

    Szia!/Sziasztok!
    Valóban úgy érzed,hogy el van fogadva a kritika?!
    21 db minuszomba volt(a mínuszok darabszáma nem csak a miértje érdekel,hogy ne legyen félreértés),hogy nekem nem tetszik a kereső,kb.a felét kaptam kockásfülűtől,ami nem igazán zavart senkit,míg nem kezdett másba is belekötni és nem derült ki,hogy nem Qbit staff tag.
    Most kicsix kezdi,de már nem érdekel...
    Itt jegyezném meg,hogy akivel 6-8 hozzászóláson keresztül vitatkoztam(nem egyenlő a veszekedéssel,ha valaki nem tudná)1db mínuszt se adott,sőt ész érvekkel meggyőzött az igazáról a seedkötelezettséget illetően,amit le ís írtam!? FBI!
    Ahogy én látom 3 részre szakad a társaság...Vannak a microbitesek(ide értem azokat is akik békítő szándékkal ugyan,de csak az egyik félnek a igazát látják)a microbit ellenesek(őket én sem értem,hogy ilyen szinten miért kell,de véleményük nekik is lehet) és "mi" akik egy adott fórumot rendeltetése szerint használunk...
    De ahogy látom a hozott rang többet ér mindennél...akár csak az életben...
    Én kizárólag magamat védem és magammal értek egyet a kérdésben!Elhatárolódok mindenkitől,mert annyira nem értek hozzá...Amúgy se nagyon találtam még olyan hozzászólást,amiben ne lehetne hibát találni,beleértve az sajátjaimat is...
    De valamit had kérdezzek,amivel kihúzom a gyufát,de nem érdekel.
    Kedves fórumtársak!
    Miért van az,hogy hatalmas itt az összetartás,ha predátor minuszolgat?
    És miért nem zavar senkit(tisztelet a kivételnek),ha ugyanezt a Qbit staff teszi?
    Én azt látom,hogy itt a többség a rangjukat tiszteli és ezért csak az ő igazságukat látja,ami a Microbit nevű torrentoldalon érthető is lenne...
    Ez úton is köszönöm nekik az ezen az oldalon nyújtott segítséget a felhasználók számára!(De önmagában ezért nem fogok bologatni,sajnálom!)Mint ahogy KÖSZÖNÖM a torrentek infó staffjának a munkáját,ami legalább annyi időt vesz igénybe,mint másé!(Mégse hallom,hogy szívesség lenne!)
    Továbbá köszönöm,hogy van egy ilyen fórum,ahol leírhatom az észrevételeimet és néha tényleg azt érezhetem,hogy valóban szólás szabadság van ebben az országban!Pedig...
    Üdv!
    gonzo410
     
  17. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sziasztok..A végéhez, mert

    Sziasztok..
    A végéhez, mert értelemszerüen mindenki más oldalt sztárol, igy sosem lesz egyetértés..
    magánvéleményem..
    valahol akkor is megbecsülés illeti minden oldal fenntartóit, amiért idejüket, stb-jüket feláldozva értünk, letöltőkért fáradnak, számunkra elérhetővé téve a filmeket, stb.-ket.. ezért mindenkinek köszönet jár..
    Akinek pedig valami - valamelyik nem tetszik, csináljon jobbat..:tef293:
     
  18. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    sorok között!

    Szervusztok!
    Nos egyet kel,hogy értsek Gonzo szavaival!
    Talán azzal egészíteném ki,hogy ami itt folyik az semmi más mint személyes ellentétek,ellenségeskedések néhány személy és qbit staff között!És hogy ez miért alakult ki,nem tudom(piszokul nem is érdekel!)
    Ez a személyes ellentét ott van minden sorban és a között!
    Nagyon sajnálom,hogy idáig fajult el a dolog!Tudom ez egy fórum oldal(egyszóval jellemezve:zseniális oldal),és mindenkinek lehet véleménye amit leírhat,akár negatív,akár pozitív,bizonyos határokon belül!Szerintem a személyeskedés nem fér bele ebbe a kategóriába(határba)!
    Nos én sajnálom,hogy itt már nem a qbit-ől van szó,hanem "valami"másról!Csak remélni tudom,hogy a sértet személy,személyek(bármelyik oldalon is áll,állnak)észreveszi,hogy szélmalom harcot folytat,és abba hagyja ezt a kialakult vitát!
    Továbbá én is nagyon köszönöm azokat a segítségeket amit a Qbit staff nyújt az itteni felhasználóknak,és örülök(és remélem,hogy itt is maradnak velünk még nagyon sokáig),hogy itt vannak velünk!
    További szép napot kívánok mindenkinek!
     
  19. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    vélemény

    szerintem ez már lassan egy brazil szappanopera.FBI ,Kicsix ,Amarillis nagyot nőtt szemembe mert idejöttek és segítettek . sajna a magyar kötekedő. ha valakinek valami nem tetszik az pofázik nem tovább áll maga dolgára. hiba nélkül nincs oldal . nem sorolom mert felesleges. én személy szerint köszönöm hogy jöttek és ha számít szerintem a negatív kritikák hatására többen álltak oldal mellé mint hagyták ott.további sok sikert kívánok oldalnak és munkatársainak üdv uluska4481 :tef293: :tef293: :tef293:
     
  20. 1valaki / Guest

    véget nem

    Ez egy véget nem érő cirkusz. Kérdés hogy érdemes e fellépni ebben a cirkuszban. Szerintem annyit nem ér. Pro és kontra mellette vagy ellene, nem érdemes ezen rágódni és vitatkozni, mindenki a magáét hajtogatja, Nem kizárt hogy egy kicsit igaza is van mindenkinek, de amíg csak egy lehetőség rész venni vagy tagnak lenni ahogy tetszik a Microbiten, és nem kötelesség, és fizetni sem kell érte, addig jogosan felróni sem illik mindenféle állításokat és vádakat az oldal ellen, ahogy már írtam is, örüljünk hogy van ez is, és az ottani staff a szabadidejét áldozza azért hogy más letölthessen bármit is. Kicsit gondolkodjatok csak el ezeken, köszönöm.