Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Devil / Guest

    dht lényege tömören

    privát torrentek esetében tiltva van. Publikus trackerek esetében nincs(pirateday) több tracker url címet lehet összekötni és akkor más trackerekről is betudnak állni seedelni!

    privátnál pedig , nem engedélyezet más url cím használata, csak a saját oldalé vagyis ahonnan szeded a torrentet!

    remélem érthető volt így gyorsban:tef293:
     
  2. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Jól számol a tracker, csak

    Jól számol a tracker, csak nem érted a szabályt.
    A seedkötelezettség a letöltés befejezésének pillanatától kezdődik. Ekkor indul a 12 óra és a 0,6 arány.

    Egy egyszerű matematikai példa:

    Letöltöttél 1 GB-t, de közben vissza is osztottál 1 GB-t. A kliensed 1GB letöltést, 1GB feltöltést és 1,0 arányt fog mutatni. A felkiáltólel meg 0 GB feltöltést, 0,00 arányt mutat és 12 órát követel tőled, mert innen indul a seedkötelezettség. Vagyis, tök mindegy, hogy letöltés közben mennyit osztottál vissza.

    A kliensed és a seedkötelezettség csak akkor lesz szinkronban, ha a letöltés befejezésének pillanatában kliensed 1 GB letöltést, 0,0 feltöltést és 0,00 arányt fog mutatni.
    Minden más esetben eltérő lesz a tracker és a kliensed által mutatott érték.

    Ha a 12 óra alatt sem éred el a 0,6 arányt (a kliensben 1,6), akkor addig kell seedelned, ameddig meg nem lesz.
    A legrosszabb esetben 2160 óra seed-idő után megszűnik a kötelezettséged.
     
  3. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Namármost, ez kicsit nekem

    Namármost, ez kicsit nekem zöld igy leirva..de mivel nekem is gondom adódott ezzel, ott kértem segitséget, az oldalon..a válasz...
    nem müködik helyesen a mérés, mivel az én panaszom az volt hogy nálam a kliensben majdnem visszaadtam már a letöltött torit, náluk meg 1 gigányi hiányzott..a segitségadó elkérte a kliensem képét, és jóváirt ugyan feltöltést, mondván a hiba miatt nem kell annyira figyelni a seedkötelezettségre, mellesleg ugyse jár érte semmi!!!! már majdnem kész vagyok 4 gigányi seedeléssel, náluk még mindig 500 kb-al tartozom....szóval a hiba ott van...
     
  4. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Amugy parasztasszonyosan

    Amugy parasztasszonyosan értelmezve nálam, - ott torinként "figyelik" a seedet..más helyen pl..ncore, beload stb..összességében,igy ott bizony minden egyes torira figyelni kell 0.7-es visszaosztásig...
     
  5. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    tori

    hát ez mindíg örök vita . letoltök egy torit töltöm vissza egy nap és elérem a 0.7 -1.0 arányt oké. letöltök egy 20GB torit 72 óra után is csak pislákol az élet 0.2 arány. mivel az emberek bizonyos százaléka korlátozott kapacitással rendelkezik pl. nekem 160GB s laptopom van az ilyen torit törlöm. vagy belefutok a késbe vagy nem .szerintem ez a hosszú seed id? inkább taszító mint vonzó számomra :~
     
  6. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Tracker

    Köszönöm az infót ,tehát mégis jól látom,hogy nem annyit számolnak el mint amennyit kellene.
     
  7. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    tori


    Egyetértek veled.Én most b?vítettem a laptop-ot 320GB-re de ebből csak 200GB szabad a többi a windows használja.Erre kb 100GBtorit tartok seedben-lechben és ha tehetem más oldalról töltök le olyat ami érdekel mert 90x24órát nem tudok seedben tartani semmit ,ha muszály sem.És ez szerintem nem jó az oldalnak mert sokan lehetünk így ,hogy inkább máshonnan töltünk,mert ez elég agresszív,talán igazságtalan,és az oldal hasznára sem váló seed kötelezettség.
    üdv mindenkinek
     
  8. Vigyorka /

    Csatlakozott:
    2011. április 18.
    Hozzászólások:
    30
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Arányok..

    A felhasználó által használt program (pl.utorrent) adja az infót a trackernek, hogy mennyi a letöltés és a visszatöltés... (ezért tiltják egyes programok használatát!)
    És ezért "használható a csaló" Ratio Master vagy uSerenity is...
     
  9. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szivesen, de most jártam a

    Szivesen, de most jártam a fórumokba, ott is irják hogy kérni kell mert ami elromolhat, az el is fog..:tef293:
     
  10. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    viszont ami nekem érdekes, 4

    viszont ami nekem érdekes, 4 torit kéne seedelnem még, és egy hete nem moccannak!!!!! pedig van rajta letöltő is...áll minden nálam mint az a bizonyos..:tef293:
     
  11. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    megoldás

    ÉN ILYENKOR HASZNÁLÓM A RADÍRT MIRE VÁRJAK ?
     
  12. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    najó de ottmarad akkor mint

    najó de ottmarad akkor mint tartozás nem?? microbiton igy müxik a dolog..bár irták hogy most a seedkötelezettséget nem kell komolyan venni...
     
  13. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    seed

    letöltöttem a Taxi sorozat 2. É. 6GB 19 óra seed utá az arány 0.1 volt. most írjak ugyan vigye már valaki törültem . szerintem ha valaki letölt valamit és kb 1,2 óra után lelép az nem szép . de ilyen esetbe mire várja ha nem megy . én bizony kitörlöm.
     
  14. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    torri
    Igazad van inkáb taszito de az egész az.Egyesült a két oldal nemtutam örüljek vagy boszankogyak ugye atransfer már nemigen kellett senkinek a felhasználok csak fogytak igy lett egy uj megcsinált transfer hazánk második oldala.Én ugy oldom meg néha leveszek valami ojat amit tuti visznek amire meg szükségem van leszedem máshonan sajna ez van szerintem egy nagy....
     
  15. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hát persze, mert ilyenkor is

    Hát persze, mert ilyenkor is érvényesül a nagyobb kutya b...
    elve. A tracker azoknak osztja ki a letölt?ket, akiknek nagyobb a feltöltési sebességük.
     
  16. Devil / Guest

    én így csinálom

    Én úgy szoktam visszaosztani, hogy meglegyen az 1-es arány! Természetesen ha nem kell a kutyának se akkor max 2hét után kiveszem a kliensből, ha megvan az 1-es arány ha nincs! De ha viszik akkor tovább is bent szoktam hagyni torrenteket amíg látom, hogy van letöltő! Ha ugyan arról az oldalról szedek le több torrentet és valamelyiket nem szedik akkor azt kiveszem és azt hagyom benne amit töltenek! Én nem a seedkötelezettséget nézem, hanem hogy meglegyen az az arányom mint mielőtt leszedtem volna az adott torrentet!
    Ha nem tetszik nekik valami van másik oldal, lehet 1-2 nappal később van fent, de legalább jobb a szabályzat!

    bocs a terjedelemért
     
  17. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Véleményem szerint

    Véleményem szerint ott ahol ennyi felhasználó található , nem szabadna olyannak lennie hogy egy torit nem szednek , ha az nCore-t nézzük példának akkor ha egy régebbi torrebntet szedek le még azt is visszatudom osztani egy -két hét alatt , itt lehet sokan vannak Microbit de valamiét nem annyira aktívak ez a dolog még várat magára , ezt a seed kötelezettséget egy nagy baromságnak találom én is , még így is hogy szerveres vagyok 2 hétnél tovább még soha nem tároltam egy torrentett , az otthoni gépen igen de nem azért mert nem vitték hanem mert annyira szedték nem volt értelme kiszállni,na de ezt is majd átgondolják vagy ha nem akkor van más oldal ahol állandó free van :tef293:
     
  18. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    mikrobi

    alakul alakulgat de valami hiányzik. 1-2 napos tori és már halott nem tudod seedelni. a multkor letöltöttem egy három éve felrakott torit egy másik oldalról három nap alatt visszament. ez még hiányzik. délelőtt van 40000 este 60000 ezt se értem. :~
     
  19. gábor2011 / Guest

    hát nemmis tom

    én még csak most regeltem igazán semmit nem tudok irni
     
  20. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    most irtam egyik stafftagnak,

    most irtam egyik stafftagnak, már jóváirtak feltöltést, amit a kliensem számol, de az oldal nem.. ujabb megfigyelés, ha seedelek valamit, az arányom és a feltöltésem összértéke változik, de az adott torrenté /hogy még mennyit kell seedelnem/ csak órák mulva!!!!