Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,869
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    1valaki

    Sziasztok,egyetértek veled 1valaki,még hozzáteném nagyon nevetséges,hogy enyit rágodtok egy oldalon.Elképzeltem ha minden torent oldalt elkezdenénk elemezni mekkora viharok lenének egyes tropikban szerintem vanak az uBitnál rosszab oldalak is,igaz jobbak is.Mint Transfer kezdtem az oldalon,és azota is fen vagyok és maradok a könyvjelzöim között a 7.helyen áll és marad.
     
  2. 1valaki / Guest

    én?

    "1valaki,még hozzáteném nagyon nevetséges,hogy enyit rágodtok egy oldalon."

    Ha rám értetted akkor tévedsz, én nem rágódok semmin.:tef293:
     
  3. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,869
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    Nem nem

    Nem nem, nemrád félre értesz pont neked probáltam segiteni hogy elég volt enyi rágodás most akár jöhetne egy másik oldal,de remélem nem igy lessz
     
  4. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    félreérted
    Szervusz!
    Félreérted Kopasz barátomat!:tef293:
    Veled egyetért!!!Ezt írta::egyetértek veled 1valaki
     
  5. 1valaki / Guest

    ok-ok

    Értem, és köszönöm.:tef293:
     
  6. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Rudolf!

    Mindenki unja amit művelsz. :tef293: Senki sem kíváncsi már rád. Vívod a szélmalomharcot,van baj nem kevés :tef293:
     
  7. Stabilo /

    Csatlakozott:
    2012. április 15.
    Hozzászólások:
    18
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Okos enged - micro

    Sziasztok!

    Én nem állok sem a micro staff, sem vaya (és baráti köre- ha nevezhetem így) oldalán. Csak annyit szeretnék mondani, hogy valamelyikőtöknek legyen már egy kis esze.

    Micro staff:
    Ha nem reagálnátok, már régen abbamaradt volna ez a huza-vona. Az meg benneteket mit érdekel, hogy van valaki, aki alá akar tenni az oldalnak és nektek? Hogy meg kell védeni magunkat és az oldalt? Hát legyen, de én ezt a témát nem nyílt fórumon bonyolítanám, hanem az oldalon belül. (Tudom, tudom, hogy nem ti kezdétek itt, de folytatjátok.) Tegyétek a dolgokat, fejlesszétek az oldalt. Rosszakarók mindig is voltak és mindig is lesznek.

    vaya (és barátai):
    Vaya, akiket kicsit is érdekel, hogy mi húzódik meg egy torrent oldal hátterében, azok már régen értesültek róla (általad). Lehet ezt a témát még ragozni itt a fórumon (meg a fbook csoportodban és twittereden), de már régóta ez megy és nem hinném, hogy újabb célcsoportokat elérsz (itt már nem), akik vevők a témára. És azt gondolom, hogy legtöbbünk számára ez a dolog már lefutott kör. Hogy mi a végső célod nem tudhatom, csak sejtem, hogy pl. zárjon be a micro, vagy mondjanak le a staff tagok, esetleg csak a porig alázás, stb. De azt már mindenképpen elérted, hogy a témában érdekeltek látták, hallották, olvasták az általad terjesztett dolgokat, és mint írtam, szerintem már nemigen van olyan, aki vevő a témára és még nem értesült az általad leírt dolgokról. (Most én arról nem nyitok vitát, hogy ezek a dolgok valósak vagy sem, mert az már nem érdekel.) A felhasználók egy részét érdekli az oldal élete is, no meg a technikai feltételek. Akiket csak az utóbbi érdekel, azok 90%-a nem a torrent-empire.me-ra fog látogatni, hogy "miért nem kapom meg a bónuszaim". Értem én, hogy nemcsak a staff tagokkal, hanem cakkumpakk az egész oldallal problémád van, de nem gondolod, hogy a témát már régen kimerítettétek?

    Ui.: Ja, hogy ez egy fórum és mindenki hadd mondja már el a véleményét? Mondja... azért tettem én is.
    Üdvözletem!
     
  8. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    meghajolok

    Szervusz Stabilo!
    Meghajolok előtted!
    Ennél jobban,tömörebben nem lehetett volna leírni ezt a dolgot!
    Teljes mértékben igazad van!!!
     
  9. Freestyle / Guest

    Igaz.

    Na akkor ez a fórum azért jött létre,hogy minden olyan véleménynek hangot adjon amely mélyen dugja a nyelvét egy bizonyos hátsóba!
    Egy kérdés, mellébeszéléses válasz,aztán a dzsihád hosszú nyelvvel,megmagyarázza a választ!

    És ezzel a fórummal kapcsolatban.Ami kényes és nem tetszik azt simán törlik,meg a vélemény megalkotóját is. :tef293:

    Akkor mint már egyszer azt írtam.Ez a fórum a Microbit mint oldal és annak korrekt vezetése részére jött létre.Minden olyan észrevételt mellőzését kérjük,amely negatív színben,illetve elmarasztalólag nyilatkozik a vezetők tevékenységéről.

    Éljen a Microbit! :tef293:
     
  10. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Freestyle

    Szia!
    Hosszú ideig senki sem szólt semmit.Elmondtad a véleményed ,utána pedig ugyanazt szajkóztad folyamatosan.Nem kedvelem én sem a mikrobitot,úgy oldom meg nemigen járok oda. :tef293: Eszembe sincs senkit provokálni veled ellentétben.Olvastuk a sérelmeidet,köpkölődéseidet épp eleget.Miért csodálkozol ,hogy senki nem kíváncsi már erre?
     
  11. Rudolf / Guest

    Freestyle

    Szia bazsko74! :tef293:
    Nálatok az is köpködés és sérelem, ha valaki normálisan kérdez valamit?
    Bocs, akkor én is tévedtem! :tef293:
    Akkor,éljen a Microbit :tef293:
    Üdvözlettel:Rudolf!
     
  12. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Freestyle+Rudolf

    Hi!

    Emberek ..... ez már unalamas + nevetséges , de mindenesetre növeli a Bejegyzések számát tehát mégcsak 8 ill 9 van hajrá gyerekek nyomjátok csak én nagyokat nevetek itt !!

    by hartigan
    [​IMG]
     
  13. Rudolf / Guest

    Micro

    Háromszoros hipp-hipp-hurrá!
    Éljen a Micronbit!! 0:tef293:
     
  14. Freestyle / Guest

    Ajánlat

    Mondtam én! Előre! :tef293:
    :tef318: :tef318: Csak ez megy úgy is.
    Ha már "óriási" és "megfeszített" munkával megcsinálták a skíneket,akkor javaslok egy Top Style 4.0-ás programot.Ezzel a programmal a betűk színe is változtatható.
    Javaslatom célja,hogy olvashatóbbak legyetek,mert egy két betűszín beleolvad az oldal színébe.Az elszínezett absztrakt háttér kifejezetten "tetszik". :tef293:
     
  15. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re - Ajánlat!

    [​IMG]

    No Comment!
     
  16. 1valaki / Guest

    Provokátor
    Ha nincs értelmes hozzáfűznivalód akkor miért irkálsz ide? Ilyen kommenteket bármelyik oldal fórumába is írhatnál. De látszik hogy csak ezt az oldalt szemelted ki biztos valami személyes sérelem miatt te is .. Sajnállak téged, egy provokátor vagy csak, semmi több.:tef293:
     
  17. Rudolf / Guest

    Provokátorkodok

    Három nap után sikerült észrevenned egy beírást!Szép teljesítmény.
    Te tényleg 1valaki vagy! :tef293:

    Pangott a fórum, és te szeretnéd fellendíteni? Tedd ,de ne velem.
    Mellébeszélést már hallottam itt sokat,a tiédre meg nem vagyok kíváncsi. :tef293:

    Háromszoros hipp-hipp-hurrá!
    Éljen 1 valaki a
     
  18. 1valaki / Guest

    Rudolf

    Nem pangott eddig sem a fórum, az pedig hogy most válaszoltam rá, nem jelenti azt hogy most vettem észre, csupán nem szoktam jelentéktelen dolgokkal foglalkozni, vedd úgy hogy most volt időm és kivételt tettem veled. Mellébeszélésben pedig még mindig te vagy a koronázatlan király.:tef293:
     
  19. Rudolf / Guest

    ott a pont

    :tef293: Támogatlak!Egyetértek :tef293:
    Háromszoros hipp-hipp-hurrá!

    Éljen a Microbit! 0:tef293:
     
  20. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Apró hiba?

    Sziasztok!
    Elöljáróban!
    Nem kötözködés,nem fikázás,nem leszólás!És most az észrevételező személye is mellékes!
    Egy apró,de annál bosszantó hibát találtam!
    Letöltöttem egy torrentet egy másik oldalról.Be akartam állni seedbe vele a Micrón,mert már fent volt.Teljes fájlazonosság mellett,ellenőrzés után,letöltött még 11 MB-ot,majd hozzácsapta a seedkötelezettségemhez.Lett hírtelen minimum 48 óra kötelező seedidőm,és 500 MB megosztási kötelezettségem.

    Kérjétek meg @Sektor t,hogy ha lehet orvosolja a problémát.

    üdv:vaya