Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. KyoPityus /

    Csatlakozott:
    2012. január 16.
    Hozzászólások:
    138
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    uBit :tef293:

    sziasztok!

    Szia kicsix :tef293:
    Néhány mondatban én is elmondom a véleményem rólatok. Ha rosszat mondanék ne haragudj nem akarlak megbántani régóta jó viszonyban vagytok éppen ezért ez inkább észrevétel.
    Szal nekem is ugyan az a véleményem mint az előttem szólóknak. Ez a sok reklám üzenet meg hirdetés inkább rossz fényt vet egy oldalra mint jót /lásd fekete lista pl/ nem hinném, hogy a reklám bevételek nélkül nem tudnátok megélni. Ha pedig ilyen gondok vannak miért nem próbáljátok staffon belül megoldani? Régóta hárman vagytok tulajok, de mi lenne, ha kettővel többen lennétek akik adnak bele pénzt? Máshol is van ilyen nincs ebből probléma. Sőt, ha ez azzal járna, hogy megszűnnének a reklám kör pmek és a reklám hirdetések egycsapásra tisztulna az oldal.
    Ez az egyik észrevételem.

    A másik a staff összetétele.
    Ritkán lépek be hozzátok de akár hányszor megteszem szinte mindig látok változást. Ez pedig azt jelenti valami nem jól működik ott fenn.
    Ennek az oka az lehet, hogy nincs köztetek olyan rátermett vezetői ambíciókkal rendelkező egyén, aki gatyába rázná a staffot. Folyton azon agyalna mit és hogyan kellene csinálni, hogy a rendszer jobb legyen a staff pedig hatékonyabban dolgozzon.

    Harmadik dolog a felhasználói állapot. Kicsit többet kellene tenni, hogy az emberek ne csak letölteni járjanak fel. A taglétszám így is cserélődik rendesen. Amikor zárva vagytok hirtelen elkezd visszaesni a létszám majd hirtelen ismét megugrik. Nem biztos hogy egy oldal akkor jó mikor több mint száz ezren vannak.

    Negyedik és utolsó dolog a szabályzat. Erősnek érzem itt ott. Volt már rá példa, hogy olyan staff tag került be közétek aki aztán osztotta a népet rendesen. Ez nem csak az ő hibája, hanem a szabályoké is.

    Részemről ennyi az észrevétel remélem nincs harag. :tef293:

    Üdv Kyo
     
  2. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Wicky

    Szia!

    Köszönöm a hozzá szólásodat az oldalról, de még várok az igazi válaszra.
    Ne a szabit másolgasd nekem légyszíves, kevesebben olvassák mint a rekiteket szóval szerintem most nem fontos..
    Nem feszültséget akarok kelteni, és nem a pontos forintok érdekelnek, hanem a mit miért elvem alapján egyszerűen nem értem az oldalatokat.
    Azt hiszem az egyik tulajt kérdeztem (mivel igaz nem neveztem meg és hsz-be se írtam semmit, de "alá írtam" ezért gondoltam hogy érthető kit céloztam meg) és az írásaiból gondolva válaszolni is fog valamit majd, de azért köszi a Hsz-edet is,csak nem segített nekem.

    Ui. ne terelj soha,nem pásztor vagy... :tef293:
    béke veled!
     
  3. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Microbit

    Sziasztok!
    Egyéb elfoglaltságaim miatt kevesebb időt tudok az oldalon tölteni, így 1-2 dologra kicsit megkésve reagálok, elnézést.
    Nemrég az egyik oldal meghívókat ajánlott fel az itt lévőknek, ami szép gesztus volt részükről felénk. Most a Microbit részéről van egy felajánlás, ők a Gól-Totó első 10 helyezettjének adnak jutalmul fejenként 100Gb feltöltést. Remélem, előbb-utóbb az ők példájukon több oldal is beszáll a felajánlásokba.
     
  4. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    greg81

    Szia! Jo kis oldal a microbit! En szeretem! Jo a kinezete, sok torrent ,stb. Annak idejen mikor Transfer-tracker volt akkor is jol ment a szekere!!! Eleg sok jot leszedtem mar az oldalrol ahol mashol nem is volt!
     
  5. Wicky /

    Csatlakozott:
    2012. október 20.
    Hozzászólások:
    15
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    re micro/xider

    Szia!

    Először is nem terelgettem. Másrészt pontosan le van írva miért is ment a reklám. Az oldal fent tartásának érdekében vannak hasonló kör pm -ek. Tehát az ezekből befolyó összeg is az oldal további működését segíti. Illetve ugye a másik fél is ezáltal teret kap arra, hogy tudomást szerezzenek oldalukról. Nem tudom ezen te mit is véltél terelésnek. Hisz szabályzat ezen része is nyilvánvaló és egyértelmű. :tef293: Mint az is szerintem mi célt is szolgál egy egy hasonló pm. Nem csak hasraütés szerűen mennek, mindig céllal. Igen tudom sokakban ez ellenszevet vált ki. Pedig havi 1-2 ilyen levél nem sok. Kibírható :tef293: Erre Tulajdonos se fog neked mást mondani, másrészt radminként azért van rálátásom dolgokra, tehát tudom mi miért, ezért is válaszoltam ill. mert nem címezted konkrétan a kérdésedet. De úgy véltem tisztában vagy a dolgok mikéntjével és nem kell ecsetelni de ahogy gondolod várd meg egy Tulajdonos válaszát :tef293:
    üdv: Wicky
     
  6. kicsix /

    Csatlakozott:
    2011. március 19.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    micro

    szesz Kyo :tef293:
    Néhány gyors válasz :tef293:
    Reklám: Igen sajnos jogos az észrevétel,de reki nélkül igen csak nehéz üzemeltetni egy oldalt!!Ha megnézed,majd minden oldalon van is belőle bőven,mig nálunk elvétve!!3 tulaj-hát nem igazán akar tulajdonos senki lenni!!Ha hiszed ha nem,a mai világba nem mindenki lobogtatja a lóvét,hogy be akarna szállni valamelyik oldalra tulajnak,legalábbis nekem még senki se jelezte!!:tef293: :tef293:
    Staff:igen,picit modosult a felállás Tiresman kollega lerendezte a költözést,vissza is tért hozzánk!!Más változásról nincs tudomásom!
    Felhasználók:most jelenleg nincs free reg,viszont él a meghívás az oldalra
    Szabályzat: Minden oldalnak más és más a szabályzata!! Én nem érzem erősnek! Viszont az első regisztrációnál ,még mielőtt megnyomja valaki azt a bizonyos igen gombot,el kellene olvasni a szabályzatot!! Ha erősnek tartja,nem reggel be!!
    Ám miért is haragudnék meg?? Dehogy is!! Sőt,az ember mindig a saját hibájából tanul
    Maradok Tisztelettel:kicsix
     
  7. kicsix /

    Csatlakozott:
    2011. március 19.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    reklám

    szesz fekusz:tef293:
    A választ megkaptad Wickyt?l!! Fizetős kör PM volt,ezzel elősegítve a server bérleti díját,hogy yó sokáig tudjuk a micrót életbe tartani!! Meg aztán,arra bele se merek gondolni,ha véletlenül beállna a gép!!Mert ugye ami elakar romlani,az el is fog!!
    Más:Nem csak pénzbeli támogatást kapunk,vannak felhasználok,akik az előző gondolatomra reagálnak képzeletbe!Mondok egy példát:Az egyik kedves feltöltőnk felajánlott a napokba ingyen,és bérmentve egy 600GB-és szerver vinyót!!Természetesen az ilyen és ehhez hasonló dolgokat is szívesen fogadjuk!!
    Maradok Tisztelettel:kicsix
     
  8. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    megértettem


    Sziasztok!

    Köszönöm a válaszotokat kicsix,Wicky !

    Nem a reki zavar,zavart csak nem értettem hogy másik oldalt miért kell rekizni...
    De ma egy nagy oldal blog részét megdöbbenve olvasva,megértettem mindent a reki-ről azt hiszem.
    Nem rólatok szól a blog (és csak néhány soros de ütőt rajtam egyet),de rájöttem hogy a traktor gazdáknál is vannak nem várt kiadások!
    Nálam tiszta a kép most már azt hiszem,és a Legnagyobb Tiszteletem a Reki mentes oldalak Üzemeltetőinek !

    Könnyen és őszintén írom le e szavakat.

    Elnézést kérek a le nem írt gondolataimért és a leírtakért is melyek bántónak érezhetők voltak,"lettek volna", számotokra.
     
  9. Wicky /

    Csatlakozott:
    2012. október 20.
    Hozzászólások:
    15
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re

    Szia!

    A lényeg,hogy sikerült tiszta képet kapnod a dolgokról. Részünkről nincs harag :tef293:

    üdv: Wicky
     
  10. Amarilis /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 23.
    Hozzászólások:
    37
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    újra!

    Sziasztok!

    Az influenzából kigyógyulva itt vagyok újra. Ha bárkinek bármilyen problémája van, keressen bátran priviben. :tef293:

    Üdv. Amarilis
     
  11. Anonymuska /

    Csatlakozott:
    2013. február 11.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szabályzat

    Olyanokért büntetik felhasználikat ami nincs is megirva szabályzatban csak jön a pm törlik nem megfelelő és ha szólok én vagyok leugatva.

    Csak Grat :tef161::tef161:
     
  12. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    szabályzatra

    Szervusz!
    Mivel nem tudom,hogy mire gondolsz,és szerintem mások sem,valami példát bedobnál?Mert így csak üres vagdalkozásnak tűnik a dolog!Előre is köszönöm!
     
  13. KyoPityus /

    Csatlakozott:
    2012. január 16.
    Hozzászólások:
    138
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    uBit büntetés és szabályzat re

    Szia!

    Írd le mi történt talán tud valaki segíteni. Plusz mi is tudunk rá reagálni.
     
  14. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
  15. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Microbit seedkötelezettség

    Sziasztok!
    A seed kötelezettséget nem jól jelzi az oldal. Letöltöttem a Bűn csapdájában című filmet, ami 850Mb., feltöltöttem 897Mb-ot, arány 1.054 a tracker szerint. Az oldal szerint csak 243Mb-ot töltöttem fel, arány pedig 0.286. A seed időt sem megfelelűen jelzi. DHT letiltva, ez nem lehet gond és más oldalakon ugyan annyit számolnak, amennyit a kliensem jelez. Már láttam másoknál is, hogy ez problémát okoz, ezt rendbe kellene tenni, mert így végtelenségig lehet seedeltetni egy torrentet.
     
  16. Amarilis /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 23.
    Hozzászólások:
    37
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    privi

    Szia!

    Írd meg nekem légyszi priviben az oldalon használt Felhasználóneved és utánanézek a dolognak. :tef293:

    Üdv. Amarilis
     
  17. kicsix /

    Csatlakozott:
    2011. március 19.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    hoppsz

    Kedves felhasználók!

    Szeretnénk felhívni figyelmeteket egy támogatási lehet?ségre!
    Ez a lehetőség azok számára van, akik nem tehetik meg, hogy anyagilag támogassanak!
    Ez nem vesz sok időt igénybe, és nagyon egyszerű!
    Mindössze annyit kell tenned, hogy Naponta legalább 1-et kattintasz a kintlévő bannerekre! Semmi mást nem kell tenned, csak rákattintani! Ezzel az egyszerű lehetőséggel is támogatatsz minket!
    Kattintásiatokat előre is köszönjük!
    További jó töltögetést mindenkinek!

    Remélem nem leszünk lehurrogva ezért is :tef293:
    Üdv:kicsix
     
  18. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    lehurrogva

    Szervusz Kicsix!
    Miért is lennétek lehurrogva!
    Én pl. egy Banneren levő hirdetésben levő cégtől/oldaltól szoktam rendelni otthonra DVD lemezeket!És más oldalakat is így ismertem meg! :tef344:
    Szerintem olykor olykor nem csak az adott oldalnak,hanem annak is hasznos a dolog,aki rákkantint! :tef293:
    Maradok tisztelettel feléd és az oldalad felé!
     
  19. kicsix /

    Csatlakozott:
    2011. március 19.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    hu

    Nagy THX!!!!
    Üdv:kicsix
     
  20. italauto /

    Csatlakozott:
    2013. március 06.
    Hozzászólások:
    75
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    vállalkozó
    Kitiltás

    Sziasztok!
    Engem a Microbit szabályzata vagy annak értelmezése érintett fájdalmasan, ugyanis néhány napja úgy ki lettem tiltva az oldalról mintha aránycsaló lennék.
    Hozzáteszem, már a Majomparádéval örököltem a tagságom, soha figyelmeztetve sem voltam. Gyengécske vidéki netemmel is hosszú évek alatt összeszedtem 1Terra feltöltést, hiszen egy külön gépet csak arra tartok, hogy 0-24-ig menjen a seed. Százezres nagyságrendű bónuszt összeszedni nem egyszerű. Úgy gondolom jó torrentes vagyok, de sajnos ez itt nem volt elég mert nagy volt a pofám és ez lett a vesztem. Történt ugyanis, hogy egy Cam-os nézhetetlen hulladéknál nem bírtam magammal, és a többi bíráló kommentet olvasva beírtam: "Igényesebb helyeken ezért nem lehet CAM-os, MD-s hulladékot feltölteni."
    Ezzel a sorral az oldalt negatív színben tüntettem fel, és ez benne van a szabályzatban feketén-fehéren, hogy azonnali BAN! :tef293: Oké, jogos, bár szerintem egy kicsit erős! Nem lehet ilyenkor egyedi elbírálás alapján amnesztiát adni és valami egyedi büntetést kiszabni? Tényleg ekkora bűnt követtem el, hogy azonnal ki kellett zárni? Biztos bennem van a hiba, de én ezt méltánytalannak tartom egy olyan userrel, aki már az oldal alapkövének letételénél is itt volt, azóta is tölt és visszaoszt, tehát működteti az oldalt. Persze hibáztam, elismerem, de basszus ember vagyok mint mindenki! Nem tudom ki hogy van vele de engem bánt, hogy ennyire semmibe vesznek.