Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Tibee8 /

    Csatlakozott:
    2013. április 11.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Üdv! Mi van az oldallal? Nem

    Üdv! Mi van az oldallal? Nem töltődik be? A kliensben is zöld helyett piros a seedelés. Nálam van gond vagy az oldal részéről?
     
  2. kicsix /

    Csatlakozott:
    2011. március 19.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    oldal re

    Szia:tef293:
    Valami gond van a szolgáltatónál,emil ment nekik,türelmeteket kérem!!!
    Jelenleg ez a legfrissebb infóm!!
    Üdv:kicsix
     
  3. fegya963 /

    Csatlakozott:
    2013. március 08.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Microbit

    Most már megy az oldal! :tef293:
     
  4. kicsix /

    Csatlakozott:
    2011. március 19.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    megy

    Használjátok egészséggel!! Goo torrentre!!
    Maradok Tisztelettel:kicsix
     
  5. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Tiszteletem !

    Mérges vagyok wazze ! [​IMG][​IMG]

    Ma belátogattam az oldalra - na gondoltam bedobok valamit ide is a közösbe !!

    Fel is tettem 2 - 3 HD -s filmet !

    Ami mérgesit : Az utolso torrentemnél jön az üzenet : " A torrented törölve blabla indok 30 perc után nem álltál seedbe "

    No akkor hozzá tenném nem gagyi 700 mb - s tv rippröl van szó hanem HD/1080 Közel 20 gb méretü torrent asszem a "Gladiator" EXTENDED 1080 HD verzio tehát azért gonDolhatná a tisztelt moderátor hogy a betöltés némi idöbe telik !
    Ergo : üzenem , hogy ez volt az útolso amit ide feltettem minimum egy pm esetleg ,hogy mi van wazze miért nem állsz be seedbe vagy valami ilyesmi ?? Ha esetleg ez benn van a szabályba akkor meg tessenek ezen változtatni mert elöfordulhat ,hogy a szerver is esetleg néha lassan tölt be !
    Ha már a feltöltök fáradozását nem is nézik semmibe !!!

    Na ennyi jól fölhuztam magam !

    Üdv
     
  6. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    hartigan-re

    Hali!

    Megértem barátom,hogy dühít az,hogy valahol (ha már nem is köszönik meg az még manapság benne van a pakliban),de még semmibe is veszik a fáradozásod!
    Azzal,hogy te feltöltesz valahova,azzal te teszel szívességet,és nem neked tesznek,hogy feltölthetted.Az lett volna a minimum,hogy megkérdezik,hogy miért nem álltál seedbe még,és nem utólag közölni,hogy törölve lett(Mellesleg emlékszek én még anno olyanra is-már nem tudom melyik oldalnál volt,hogy monmdjuk este lett feltöltve a torrent,és másnap napközben lett seedbe állva)
    Vagy rosszul látom én ezt a dolgot?
     
  7. fegya963 /

    Csatlakozott:
    2013. március 08.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re: Tiszteletem !

    Szia!

    Asssszta jól meg jártad ecsem. Szerintem ez egy könnyen benézhet? hiba vagy tán tévedek? Én simán benéztem volna, és töröltem volna, de így végig olvasva és bele gondolva teljesen igazad van! És ne legyél dühös mert péntek van.
    Vágod?

    Péntek az én napom kedvem az estére hangolom.. na csak így tovább, és semmi idegesség!
    wazze?
     
  8. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    fegya963 --

    Ahhmm most szivatsz ??? csak kérdem mer tök mindegy ,hogy pénteken törlik vagy hétfön akkor is ..... Vágod ??

    [​IMG] Ezt vágod e ecsém
     
  9. fegya963 /

    Csatlakozott:
    2013. március 08.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re: hartigan

    Na ha hétfőn törlik akkor tényleg bajban vagy és megértem hogy ideges vagy!! De mivel péntek van ezért menny el sörözni. :tef161:
    Pénteken VÁGOM, hétfőn meg KIVÁGOM.

    Hétfőre meg már nincs is szöveg!???

    Szívatlak? Azt döntsd el te, igaz már megszívattak! :tef161:
     
  10. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
  11. fegya963 /

    Csatlakozott:
    2013. március 08.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kiii?? Énnn?

    [​IMG]

    És te vágod ecsém?
     
  12. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
  13. FBI /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 18.
    Hozzászólások:
    25
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    ok

    Szia!
    Megnéztem a loggot stb.
    Az volt a gond, hogy nem csak hogy letelt a 30 perc ami valójában 42 per(ennyi idő után lett törölve)hanem letöltő voltál a saját toridban sajnos. Amit a moderátor hibázott az az, hogy ezt nem írta az indoklásba. Elő fordulnak hibák, bármely fél részéről de ha ebből ez a konkúzió akkor az sajnálatos szerintem és valóban lehetnek seedbe állási problémák, server stb. és lehetne PM-ben is kérdezni, ez is igaz.

    focinorbi: " Megértem barátom,hogy dühít az,hogy valahol (ha már nem is köszönik meg az még manapság benne van a pakliban),de még semmibe is veszik a fáradozásod! " ... mutass olyan torrentet nálunk, ami nincs megköszönve a Staff részéről!!! Előbb néz körül aztán tegyél ilyen állítást legközelebb! Thx!
     
  14. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    FBI -

    Üdv !

    Pontosan igy igaz ::: nos mivel láttam,hogy a szerverben 99% nem seedel hanem letölt igy valami gond lehetett a fájllal .. nos új torrent fájlt készitettem és ujra betöltöttem az hogy 42 perc telt el lehetséges de mindenesetre ami bosszant , hogy én 40-50 percig kinlodok vele amit más 3-4 másodperc és ki löki !
    Nos ha hibáztam elnézést ... de azért jegyeztem meg mert mikor a szerverben rendesen beálltam a seedbe a torrent törölve !
    Hadd jegyezzem meg nem az elsö feltöltésem (KB több ezredik)szóval értem én de eddig még ilyen nem volt jobb helyeken küldenek pm -et ,hogy javitsd mer ez/az a hiba stb .. stb ..

    Hát ennyi lenne !
     
  15. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    FBI-re

    Szia FBI!

    Én a hartigan által leírtakra reagáltam,és nem bírálatnak szántam,és ami lemaradt az idézésemből,ami ezt igazolja"Vagy rosszul látom én ezt a dolgot?" ugyanis nem vagyok tisztában sem a feltöltés menetével,hogy miként lehet kivitelezni egyáltalán,és nem is a microbit oldalról szólt ez az egész,mivel nekem se a microbittel,se bármelyik másik torrentoldallal semmi bajom sincs.Megbántani meg abszolút nem állt szándékomban senkit.
    Azt mégegyszer kiemelném,hogy a mondandóm nem a microbitre,és nem is a torrentoldalakra írtam,és mégcsak nem is kifejezetten csak a nett világára értettem(mármint amit te idéztél)
    Azért címeztem hartigannak a kérdést,mert tudtam,hogy ő ismer annyira,hogy érteni fogja,de ha nem sértődtél meg,akkor jobban jártam,hogy te reagáltál,mert így hartigan is választ kapott,mint ahogyan én is.

    Egy éppen aktuális példa erről az oldalról Jozsefke beírt a dühöngőbe(megjegyezném jogosan),mert teljesen érthetetlen módon törölve lett egy hozzászólása és a napokban nem ez volt az első eset,hogy törölve lettek hozzászólások minden előzetes indoklás nélkül és úgy,hogy nem is számítottunk rá,hogy törölve lesznek,de lehetne máshonnan más példákat is említeni.
    Szerintem érted már,hogy miért írtam hartigannak ezt a kérdést,és mit tartalmaz az általad idézett mondataim lényege.
     
  16. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    hartigan-re

    Hali!

    Nem a te hozzászólásod olvastam először,hanem FBI-ét.
    Akkor ezek szerint jól gondoltam,hogy úgy érzed hogy semmibe lett véve a tevékenységed? (mert a törlés helyett,előzetesen elvártál volna egy pm-et arról,hogy mi a probléma)

    Szerintem a lényeg az,hogy elismerte azt,hogy kellett volna előzetesen küldeni neked egy pm-et!(Ez sem történik meg mindenhol minden esetben)
    Amúgy meg te döntöd el,hogy töltesz-e fel oda,(vagy bárhova máshova)torrentet,mert nem kényszerít senki.(ha van kedved és látod értelmét akkor csináld,ha nincs,akkor ne,de ne emészd magad a dolgokon sokáig az a lényeg.(Ami már megtörtént azon változtatni,úgysem lehet.)
     
  17. FBI /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 18.
    Hozzászólások:
    25
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    változás

    Szia!
    Ami már érett de a Te eseted is rávilágított a mai napon változtattunk a Szabályzaton.
    A mai naptól 1 óra áll rendelkezésre a seedbe állásra.
    Ettől függetlenül a véleményem az az, hogy a törlés jogos sőt indokol is volt. Nem is lehetett volna mit kezdeni vele, te is új torrent fájlt készítettél :tef293: szóval nem tudom mi volt ebben a hiba :tef293:
    focinorbi
    Nem egészen értem mit írtál Sorry! :tef293:
    ...... jobb oldalakon írnak PM-et...... nc-t mindenki magasztalja de nem hiszem, hogy bárkiben is felmerült valaha is, hogy előzőleg írjon egy Staff hogy most mi a helyzet a toriddal stb. :tef161: és mi sok-sok esetben írunk főleg ha ismerjük az illetőt. Nálad hartigán a modi nem ismert én és többen a Staff-ból igen :tef293:
    Remélem ez a változás elég kompromisszumos megoldás :tef293:
     
  18. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    FBI + CIA

    Szesz !

    kompromisszumos megoldás ? Részemröl rendben a lényeg , hogy megegyezünk 50 % - 50 % -ban ! Mivel változtatás lett a szabályzatban ... és tessenek a Modiknak továbbitani , hogy ha hartigan megjelenik akkor ne kekeckedjenek mer megin kiverem a huppot !:tef293: :tef344:

    Mellékesen megjegyzem : Azon kevés oldalak közé sorolando ahol rendszerüzenetben megköszönik a feltöltést + 20 bp jutalom !
    szóval nincs itt gond csak felpörgettem magam kicsit ... majd azér megprobálom mégeccer betölteni :tef293: :tef344:
     
  19. FBI /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 18.
    Hozzászólások:
    25
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    hartigan

    Szia!
    Már látom is a feltöltést :tef293: .... de a moderátorok nem szoktak kekeckedni :tef161: csak nem mernek újat húzni velem és betartják a Szabályzatban leírtakat :tef161: :tef161:
    Thx!
     
  20. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    RE -FBI

    Akkor mond meg nekik , hogy jó barátok vagyunk és "Amarillis" is elég jó ismerös meg asszem "kicsix" is franko na akkor csak érdemes volt ha már szabályt változtattunk ... [​IMG][​IMG]