Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    FBI-re

    Szia FBI!

    Akkor a tisztánlátás kedvéért kifejtem csak ebből a szemszögből vizsgálva,hogy mit miért írtam.

    Mint írtam korábban is nem vagyok tisztában a feltöltés menetével,és szabályaival,de hartigan sérelme számomra jogosnak tünt,és kiváncsi voltam,hogy valóban így van-e,ezért a hozzászólásom végén feltettem a kérdést,hogy jól gondolom-e.Mivel feltettem ezt a kérdést,ami az egész hozzászóláshoz kapcsolódik,ezért feltételezésként kezelendő,és nem lehet belőle egyetlen mondatot kiemelni,és állításként kezelni.(vagyis lehet,csak nem korrekt,mert így már más értelmet nyer a dolog,mint aminek én szántam,és ez ebben a formában tényelferdítés)Ez most nem vélemény,mert egyértelm? szabály van rá,ami ellenőrizhető.
    Ha azt írtad volna,hogy focinorbi itt a kérdésedre,vagy a feltételezésedre a válasz,akkor rendben,de az helyett,ezt láttam:"Előbb néz körül aztán tegyél ilyen állítást legközelebb! Thx!"
    1.,NEM TETTEM ÁLLÍTÁST
    2.,Az első pont végett felesleges körülnéznem,mert itt egy bizonyos esetről volt szó,és erre voltam kiváncsi,és a választ csak itt kaphattam meg.(Azt hittem,hogy ez meg is történt,de úgy látom,hogy folyamatosan változik a helyzet.)

    Azt leírtam már korábban is,hogy semmi bajom sem a microbittal,sem semmelyik másik torrentoldallal,és ott említettem,hogy ez a kérdés lemaradt,akkor amikor engem idéztél,ezek szerint nem értetted a jelentőségét,hogy miért említettem meg,de így most már szerintem egyértelmű.

    A lényege az,hogy én csupán kiváncsi voltam arra,hogy jogos-e hartigan panasza,amit te másként értelmeztél,és támadásnak vetted,és aszerint reagáltál.(pedig erről szó nem volt részemről)
    Akkor ezt,azért nem fejtettem ki,mert gondoltam,hogy törlős lesz,mivel kötekedésként lesz értelmezve ez is,mert nem lesz nézve és elgondolkodva azon,hogy mit írok,és akkor bizony válaszokat sem kapott volna hartigan sem,és én sem tudtam volna meg amire kiváncsi lettem volna.
    Most mivel írtad,hogy semmit nem értesz,abból amit írok,ezért szükségét láttam kifejteni,hogy mit miért írtam,és van is értelme.(Ezek az állítások)

    A sztoriból meg nekem az jön le,hogy a törlő személye az oldal szabályzata szerint járt el,és nem mérlegelt,de ez az eset után ti megtettétek,és változtattatok a szabályokon(harigan kedvéért,vagy azért,hogy mással sem történjen meg ez az eset)- (Ez feltételezés,mivel nem értek hozzá,csak erre a következtetésre jutottam a leírtakból)
     
  2. FBI /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 18.
    Hozzászólások:
    25
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    focinorbi

    Szia!
    Így már értem :tef293: és nem vettem kötekedésnek amit írtál bár azt vetted ki az írásomból de én nem annak szántam.
    Akkor a válaszom, hogy szerintem nem volt igaza hartigánnak :tef161: teljesen szabályszerű volt a törlés és indokolt is volt, mivel hartigán is elismerte, hogy észlelte a saját torijában magát letöltőként tehát minden kép törlés lett volna. A Szabályzatot nem kimondottan miatta de az ő esete tette fel a pontot az i -re :tef293: előfordult már ilyen eset és ezért is volt célszerű megváltoztatni.
     
  3. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    XD

    Itt a vakáció ideje! :tef293:
     
  4. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    XD

    Itt a vakáció !!!! :tef293:
     
  5. Balázs63 / Guest

    Micro

    Sziasztok!

    Most tapasztalom,hogy a Microbit oldal a .eu helyett a .tk-n érhető el.
    Költöztek vagy mi a szösz? valaki tud erröl valamit?
     
  6. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
  7. Balázs63 / Guest

  8. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem tudom

    Nem tudom [ @Balázs63 ] , az oldalon náluk nem kérdeztél rá ?
     
  9. fegya963 /

    Csatlakozott:
    2013. március 08.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    mikró

    Hy!
    Mind a két cím helyes, tökmindegy melyiken lépsz be.

    Nekem alapból az .eu jön be. A szokásos. (És nem irányít át.)

    Ha pedig költöznének, azt szerintem kiírnák.

    so good
     
  10. Balázs63 / Guest

    nem tudom re

    Igen [ @Atlantisz ] @kicsix -nek írtam odaát PM-t.
    Még várom a választ rá.
     
  11. Wicky /

    Csatlakozott:
    2012. október 20.
    Hozzászólások:
    15
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    .tk

    Sziasztok!

    Mindkét címen elérhető az oldal.Ha változás lesz mindenki értesülni fog róla.De ha bármi gond van jelezzétek nyugodtan.

    üdv: Wicky
     
  12. Balázs63 / Guest

    wicky re

    Szia!

    Nagyon köszönjük,hogy választ adtál!
     
  13. attila22 /

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    29
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Elmardt válasz

    Sziasztok.Mivel a microbit berkeiben belül napok óta nemkaptam választ,talán itt sikerül.
    Az illetékesek tudják miröl van szó.Csupán arra szeretnék választ kapni,miért kell egy feltöltött torrentet,avval az indokkal törölni: ingyenesen letöltölthetö anyag?
    Tudom a feltöltés a microbit szabályai szerint,abban volt hiányos,olyan eredetiséget igazoló linket nemtudtam linkelni amin,tracklist is van.
    Jeleztem nemtalálható sehol,mert magánkiadás,az elöadó saját honlapján sem
    található,csupán boritó és pár info.Nem is ezért törölték,mert szerintem megoldható lett volna egy staff engedéllyel,hanem azért mert a moderátor talált egy linket amit berakott.Figyelmeztettem,nem lesz jó,mert ez egy regisztrációs blog oldal ahol az anyag nem tölthetö le,de ráutaló link található tárhelyre.Ezért törlésre került.
    Namármost,ha végigmegyek a microbiten található anyagoknak,és csupán beütöm keresöbe torrentcimeket,százával találok,akármit amit letölthetek blogokról. Fájlistában található volt boritokép amin megtalálhatók számok listái.
    Ráadásul,lehet ez saját anyagom is,nembiztos netröl töltöttem.
    Tudni illene szerintem miként müködnek a torrentoldalak,mik a szabályok,és hogyan is kerülnek fel anyagok egyes oldalakra.
    Ezek szerint,ha elkezdek keresgélni,és mindenhova belinkelem torrenthozzászóláshoz,itt és itt (ingyenesen)letölthetö az anyag,akkor törölhetitek a torrentek nagy % át.
    Kiváncsi lennék,hogy ti mit gondoltok,hozzátok hogy kerül fel egy anyag?
    A jézuska hozza,vagy lehet valaki saját anyagát rakja fel,netán letölti valahonnan?
    Tisztában kellene lenni,a torrentezés,és a szabadon letöltetö anyag fogalmával.
    Az anyagok forognak a világhálón jusson már el a tudatotokig.
    Lehet én ma megcsinálok egy feltöltést saját eredeti vásárolt CD,DVD,bármiröl,másnap már ottvan egy másik oldalon.
    Elvárjátok az igazoló linkeket,de azt nemveszitek észre,annyi hamis információ kerig mindenfele,én azt választhatom ki ami nekem jó.
    Nem igy kell megtalálni eredeti e az anyag,bizzátok rá a feltöltökre,mert a nagyrésze utánanéz mit rak fel,és a letöltök is mit vesznek le.Avval,hogy pl egy zenei anyag eredeti lossless,vagy csak átkonvertált nemfoglalkoztok,mert nemlehet feltölteni,igazoló fájlt.
    Erre lehet válasz,majd mellékelhetem hozzászólásba.Az plussz munka.
    Végül pedig,nemkéne 20 on éves tapasztalatlan gyerekeket pozicióba helyezni,akiknek fogalmuk sincs,hogy müködik a torrentvilág.
    Ráadásul,ez a kattingas ide oda,felhivás állandóan,nevetséges.
    Aki belekezd egy illegális letöltöoldal elinditásába,és üzemeltetésébe,esösorban magára,meg pár segitöre számithat.
    Volt olyan oldal ami hosszú évekig müködött,teljesen reklám és kuncsorgásmentesen.Nem azt mondom,nem linkeltem nektek,legyen, semmibe nem kerül ha ez segit,söt saját tökét áldoznák rá,de a hozzá állásotok nulla.Arról meg letettem majd feltöltök oldalatokrta több TB anyagot,mert lehet a mezei letöltök megérdemelnék,de maga a microbit nem.
    Ennyi.További sok sikert,részemröl harag nincs,de azthiszem kárvolt hozzátok beregizni.
     
  14. kicsix /

    Csatlakozott:
    2011. március 19.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    re

    Hmmmmmmmm :tef293: Olvasom a hozzászólásodat!! Hát lehet nem kellene hozzászólnom,olyan 35%-ba igazad van!! A többi....az melettünk szól!!!Ne akard ,hogy részletezzem!!
    Üdv:kicsix
     
  15. attila22 /

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    29
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    35%

    Szia.Köszönöm a reagálást.Igen, jól tudod,nem neked kellett volna válaszolnod,de legalább vetted a fáradtságot. Hameg megkaptam a 35% ot töled, az már azt jelenti, nem teljesen alaptalan amit irtam.
    Üdvözletem és részemröl a téma lezárva.Minden jót.
     
  16. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    35%

    Hmmmm! 35%, csak?
    Részemről van föle is! Indokolás: Az internetről, így a torrentoldalakról minden ingyen letölthető! Saját anyagodnak akkor van linkje, ha van oldalad is hozzá!Ha nincs oldalad az anyagodhoz,lehet az modi,admin, oldaltulaj,sőt maga a jó isten ,de ő sem talál majd hozzá linket!A hozzáállásról alkotott véleményedet,inkább nem kommentálom! :tef293: Tudják páran miért.
    Feltöltésekhez csak sok sikert tudok kívánni, de máshol jobban várják a saját anyagaidat!
    Az az oldal mellett szól,hogy egy tulaj vette a fáradtságot és válaszolt neked.Ebben az a jó hogy érdekli a véleményed a rossz talán annyi hogy más nem ért rá.Ez utóbbi nem meglepő....
     
  17. attila22 /

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    29
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    35% fölé

    Szia.Köszönöm a hozzászólásod.Én már magam részéröl lezártnak tekintem a dolgot,persze bárki kommentálhat jót s rosszat.
    A véleményem megtartom.Mint jeleztem, kicsix-nek köszöntem válaszát,becsületére vált vette fáradtságot ,pedig ez most nem rá tartozott konkrétan.Haragot nemszokásom gerjeszteni,sem tartani senkivel,viszont a dolgokról a véleményünk eltérö,pár % ban.
    Vitázni és érveket kifejteni is lehet,de minek?
    (majdnem)Mindenki tudja,aki torrentezik,miképp müködik.
    Tisztelettel. attila22.
     
  18. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    a MicroBit tényleg egy

    a MicroBit tényleg egy csodálatos oldal :tef293: kamu statisztika, spamm dömping, nem írhatsz le a fórumban olyan dolgot ami esetleg nem egyezik a staff szemléletével, reklámok kör pmben, vásárolhatsz kedvedre egy rakat feltöltést ha nincs kedved seedelni, hadseregnyi kamu user kb 100 ezerrel kevesebb az oldal létszáma mint azt a stat írja, rengeteg dupla, tripla torrent és még több halott torrent, az oldal teli buggal igénytelenség a tetőfokon az egész oldal, azért ennél még BeLoad is 100 szor igényesebb volt. MicroBitet senkinek nem ajánlom inkább keressen más értelmesebb alternatívát magának jóbban jár. :tef293:

    Kellemes napot mindenkinek. :tef293:
     
  19. Davenatic /

    Csatlakozott:
    2013. március 17.
    Hozzászólások:
    139
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Software Developer , Graphic designer , Contractor
    Lakhely :
    Budapest
    ??

    Ezen azért vitatkozhatnánk!

    Alapból ott kezdődik hogy a BeLoad-on a kereső egy hulladék volt a microbiten meg normális azért a kereső. Az oldal is gyorsabb szerintem mint anno a BeLoad volt bár ez a vélemény szubjektív. De amúgy meglehet érteni őket is a reklámokat amiket küldenek azért teszik mert próbálják az oldalt fent tartani és bevételhez jutni mert tudod egy oldal üzemeltetése nincs ingyen.
     
  20. attila22 /

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    29
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    ide is?

    Erre a forumra is benyomtátok ugyanazt a bejegyzést.
    Persze van még lehetöség,lehet bárhová.Söt igazán itt kéne elmondani a véleményt az oldalról,nem máshol.Nézet eltérésem és véleményem nekem is van,ki is fejtettem,de minek ezt mindenhova leirni?Ha valaki ellenszenves egy torrentoldallal,el kell felejteni és kész.Nem oszt nem szoroz.Kinek igy kinek ugy.