Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. mookybaa /

    Csatlakozott:
    2011. január 27.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    És az sem igaz...

    És az sem igaz, hogy a fórumba nem lehet olyan dolgot írni, ami nem egyezik a staff szemléletével.
    Nagyon sokat láttam már, a többségét egy fura nevű, bizonyos "törölt felhasználó" írta. :tef344:
     
  2. FBI /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 18.
    Hozzászólások:
    25
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    értelmes
    Nagyon okos de nem eléggé :tef293:
    Nem tudom, honnan veszed pl. a kamu statot!? sok a halott torrent .. és? majd töröljük ha akarjuk :tef293: nem te mondod meg mikor :tef293: jelöld be az élőket és csak azt látod ennyi. kör ÁPM hát tudod még nem nyertem a Lottón és nem kevésbe van ez a hobbi és nem csak anyagiakban hanem időben is idegben, hogy el kell viselni ilyen xxxxx is mint te akik csak fikázni tudnak! Linkeld már be a te saját oldalad hagy kukkoljuk meg :tef293: vagy csak a szájalás megy, ennyire futja!? :tef293: én csak azt a napi 25-30 ezer embert nézem akik letöltenek, nekik jó, ha nem akkor mennek máshová, ennyi :tef293: Tedd te is azt, menj máshová!
    Mi azért fel is tudunk mutatni valamit, soha nem mondtuk, hogy húúú de tuti húúú de jóóó és hibátlan de ez mellett soha nem fikáztunk más oldalt!!! Te nem tudsz felmutatni semmit de fikázni azt tudsz :tef293: Gratulálok :tef293:


    Szerk. @Pipus
    Kérlek ne használj vulgáris kifejezést felhasználóra!
    Köszönöm
     
  3. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Mikrobit

    Nekem sosem volt a kedvenc oldalam,de azért ellavíroztam rajt.Amióta vannak skinek,és megtaláltam a nekem megfelelőt egyre kedvesebb számomra az oldal.Fikázóknak staffot szidóknak meg csak annyit,azt hiszem itt a fórumon négy vezető is jelen van és bármikor készek bárkinek segíteni,nekem ez mindent elmond róluk. :tef293:
     
  4. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Roberto83

    Szervusz!
    őszintén inkább azt írd le,hogy mi történt veled az oldalon normál keretek között!
    Más!Ha úgy érzed van jobb oldal a Mikrobiten kívül,akkor használd azt! :tef344:
    Számomra amit leírtál az nem negatív kritika,hanem pocskondiázás,amit szerintem egy tisztességes ember nem csinál!
     
  5. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    torrent oldalak

    Sziasztok!
    Kár ezen morfondírozni!
    Úgy is mondhatnám:kinek a pap,kinek a papné!
    Nincs olyan torrentoldal,amelyiket mindenki szereti!Nincs olyan amiben nem lehetne hibát találni!Én ezt mondom!
     
  6. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    pipus

    pipus

    ha valaki leírja a valóságot egy oldalról az mióta is számít " pocskondiázásnak " kérlek tisztelettel ? :tef293:
     
  7. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Microbit

    Szia,roberto83!
    Szerintem semmi bizonyítékot nem mutattál arra, hogy statisztikát csalnak, vagy éppen 100 ezerrel kevesebb user használja az oldalt, mint ami ki van írva. Ez így valóban csak pocskondiázás.
    És el kell, hogy keserítselek, de inaktív torrentek/userek mindenhol vannak.
     
  8. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    valóság-ra

    Szia!
    Szerinted ez Valóság!??
    Nos az én véleményem szerint meg nem!
    De ha igaz volna is,én,és úgy veszem észre több ezer felhasználónak így is megfelel az oldal!
    Tudod én nem szoktam a hibát keresni,mert bennem is van!
    Benned van?
    De még mindig azt hiszem,hogy belőled csak valami fajta keserűség beszél!Ha nem lett volna valami fajta problémád az oldalon,akkor te sem foglalkoznál velük!
    Tapasztalatom az,hogy ha valaki csak a negatívan ír valamiről,akkor ott legtöbbször személyes dolgok szoktak lenni a háttérben!
    Na ez az amiről nem írsz! :tef344:
     
  9. Hitman111222 /

    Csatlakozott:
    2013. május 25.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Microbit

    Szerintem a Microbit, azt leszámítva, hogy tele van hirdetéssel, jó torrent oldal.
     
  10. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    FBI" el kell viselni ilyen

    FBI
    " el kell viselni ilyen xxxx is mint te akik csak fikázni tudnak! "

    nagyon szépen köszönöm eme megtisztelő megnevezést, igazi korrekt fórumozó hozzáállás a dolgokhoz. :tef293:

    engem nyugodtan xxxx de a felhasználóitokat kicsit jobban is megbecsülhetnétek, végül is a felhasználók adják az oldal lelkét ha jobban megvannak becsülve akkor szerintem az oldal is jobban működik.

    Valótlanságokat nem szoktam írni és nem is írók a jövőben sem. :tef293:

    Szerk.Pipus
     
  11. Balázs63 / Guest

    Mikrobit re
    Üdvözöllek!

    Igazad van!
    Viszont a hírdetéseket lehet törölni is,Nem kell elolvasni ha nem akarja az ember.
     
  12. maximus /

    Csatlakozott:
    2012. június 11.
    Hozzászólások:
    184
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Microbit!

    Mindegy mit gondolunk az oldalrol , minden oldalnak van hibája szerintem mint ahogy minden embernek is , de örüljünk hogy van egyáltalán és nem olyan mint a Beload aki csak pénznyeléssel szerzett magának támogatottságot,pedig nagyon szerettem ennek ellenére is ,de mára már átláttam a dolgokat sajnos ,szerintem amig müködik és töltögetthetünk rolla addig szerintem örülni kell! :tef293:
     
  13. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Hirdetés
    Szia
    Igen sok hirdetés van,de a működéshez a pénzt elő kell teremteni.Személy szerint nem vagyok reklámellenes,sőt rákattintok még ha nem is érdekel ,had jöjjön nekik lóvé.
     
  14. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    reklám

    Szervusz Bubu!
    Teljes mértékben egyet értek veled! :tef293:
     
  15. Balázs63 / Guest

    roberto re

    Üdvözöllek [ @roberto83 ]!
    Azt nem tudom,hogy szoktál-e valótlant írni vagy sem,de amíg nem bizonyítod hitelt érdemlően amit írsz az addig a szent percig csak egy valótlan dolog.
    Nekem az a benyomásom,hogy valami sértődöttség húzódik a háttérben részedről.
    Lehet nincs igazam,de ezt érzem arról amit és ahogyan írsz az oldalról.
     
  16. Balázs63 / Guest

    reklám re

    Üdvözöllek!

    Nekem sem esik nehezemre rákattintani egy-két linkre,ha ezzel segíthetek az oldalnak.
     
  17. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    korrekt
    - nem te hanem az IQ d alacsonyabb mint lábméreted :tef344:
     
  18. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    tisztelet
    -kedves FBI !
    egy biztos nagyon finoman fogalmaztál tiszteletem tied. szerintem kevés ember válaszolt volna így egy értelmetlen mocskolódó bejegyzésre. PL én nem az biztos :tef293:
     
  19. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    oldsipi50 gondolod ?

    oldsipi50 gondolod ?

    törpöspapa, régen nem írtál volna nekem ilyet, de neked simán elnézem, inkább igyál egy kupica pálinkát és váljék egészségedre és jó egészséget kívánok neked. :tef293:
     
  20. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    hihi

    -van ilyen . köszönöm javulok.