Magyar torrent oldalak Microbit

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    mik

    Tisztelt felhasználók

    A mai napon a volt Majomparádé egész vezetősége elhagyja az oldalt. Az indok a névleges "Tulajdonosok" ( mellesleg egy kurva fityingjük nincs benne, az egész kóceráj a Maki volt tulaja pénzén van ) hozzá nem értése és inkompetenciája. Sajnos a volt Transferes vezetőség nincs a helyzet magaslatán, ami nem lenne gond, ha belátnák hiányosságaikat és hajlandóak lennének tanulni, de nem, erre nem képesek. Viszont cserébe sokat képzelnek magukról, és jól tudnak helyezkedni @kicsix nél és @FBI nál, ami alapvető feltétel ezen az oldalon, ha staff tag akarsz lenni. Mellesleg egy torrentet nem tudnak normálisan ellenőrizni. Mivel a rangosztás is pofára megy, így lelépünk. Azt nem mondhatjuk, hogy lerontják az oldal, mert ennél lentebb nincs már.Nekünk volt megalázó, hogy ilyen emberekkel vagyunk egy rangban. Csinálni semmit nem akarnak, de pofa az van.
    Nekünk is hiányzik a Majomparádé, jobban mint hinnétek, Nekünk is fáj, hogy egy ilyen századrendű oldal a jogutódja, mint a Micro(Transfer)bit. Nem összeolvadás volt, hanem símán benyelték az adatbázisunkat.
    Ha ez nem történik meg, akkor a Transfer bezár végleg, ezt meg nem akarta Sektor bácsi, ezért símán kinyírta a Majomparádét, nem lévén így más választása a Tulajnak, mint létrehozni ezt az torrentoldalnak nevezett valamit. Mert ha bezár, akkor mi lett volna ezekkel a semmirekellőkkel, akik a Transferen voltak? A Makin nem hogy adminnak, Helpdesknek nem lettek volna jó.
    A várva várt skineket is szinte teljesen a volt Makis staff tagok csinálták, de elérték a halogatásukkal és érdektelenségükkel, hogy nem vagyunk hajlandók innentől kezdve "odaadni" ennek az oldalnak.
    Na ennyi a történet, nem az a marhaság, amit odafirkáltak a Főoldalra induláskor.
    További szép napot


    -------------------
    Ez egy körüzenet amelyet a következők kapták meg: Pióca, Felhasználó, Tag, Veterán, Feltöltő, X-Treme Feltölt?, Segít?, VIP, Moderátor, Adminisztrátor
     
  2. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Na jó

    Na jó , akkor most kezdődik a sárral dobálás időszaka jó magyar szokás szerint , :tef293: kíváncsian várjuk mi lesz a két oldal sorsa .
     
  3. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    mikrobi

    KIBORULT A BILI
     
  4. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    De nagyon

    De nagyon gyorsan töröltek minden üzenetet , így én már nem is láttam a levelet :tef293:
     
  5. joe03 / Guest

    micro

    Ha a Majomparédé pénze húzta ki a sz....l a transfert akkor miért nem maradt meg a majomparádé név? és miért a transfer tulaja irányítót hogy ki milyen rangba fog bekerülni? szerintem akinél a pénz az irányít és nem fordítva kicsit furcsa az egész és csak mellesleg mindenki örült volna ha a maki úgy maradt volna ahogy volt és csak simán átvette volna a transfereseket ahogy a Carpat csinálta a Xider-el.
     
  6. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    micro

    Nem áll szándékomban ellenkezni, mert ezt megteszik a felhasználók a fórumban.
    Most tulajdonképpen ki, kit fogadott be?
    Az MP kéredzkedett be a Transferre, vagy fordítva? Jelenleg Trans szervere megy, tehát az MP ment oda. Vagy nem?
    Ha így van, akkor a házigazda van el?nyben.
     
  7. piszok / Guest

    Bölénycsorda

    Deazélet nem áll meg nélkülük. :tef293:
     
  8. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    mic

    a vicc az ,hogy már mindenhonnan eltünt! most akkor mi van ? belecsapunk a szarba hagy terüljön utána takarítunk és mossuk kezünket. tiszta parlament.bocsánat a csúnya szóért de ezt a húzást már eljátszotta GY.FERI
     
  9. m

    mikor küldték ezt az üzenetet?
     
  10. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
  11. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    És itt a másik fél véleménye
    ------------- @FBI válasza -------------2011.08.01. 23:40

    Szia!
    A történet a következő dióhéjban:
    Az összevonás után hamar kiderült, hogy a 2 Staff stílusa igen eltérő.
    Komoly konfliktusok voltak minden nap, mivel az oldal stílusa inkább a régi Trasferes maradt és az MP-ből ilyen téren nem volt semmi szinte, ezért a belső működésünket szinte a régi MP-s Staff szerint alakítottuk ill. engedtük, hogy úgy legyen ahogy ők szokták ott csinálni a dolgot, mi meg tanultuk azt :tef293:
    Ennyi nem volt elég és a napi szintű konfliktusokat sokan nem bírták és lemondtak a Transferesek közül. Nem használok olyan vulgáris szavakat amilyeneket ők de hát a lényeg, hogy a Transferesek nem tudnak semmit. Nagyon sok esetben éltek vissza a jogaikkal. Napi szinten követelőztek még több jogokkal és minden félével. Már olyanok hangzottak el moderátoroktól is, hogy meg akarták szabni hogy ki legyen Tulaj...... na ez tarthatatlan!!! Az egész lényegében azért történt, mert a régi Majomparádén az igazi tulaj nem nagyon foglalkozott velük és minden azon múlt hogy a Rendszer admin és pár Admin mit akart, amit akartak az volt, amilyen jogokat kértek azt kaptak, azt neveztek ki akit akartak stb. na a bajuk az volt, hogy itt aktív tulajok vannak és napi szinten itt is vannak és kontrol alatt voltak, számon lettek kérve a jogtalan kinevezések pl. aki a régi MP.-n sem volt VIP itt kinevezte 1 moderátor+ kapott 1TB feltöltést.... na mivel el lett véve és vissza fokozva az illető mivel semmi alapja nem volt ez nagyon nem tetszett nekik. A lényeg, hogy türelmetlenek voltak abban is, hogy az esetleges hibákat kijavítsuk..... úgy döntöttek kiszállnak.
    Sajnos a kilépés módja is jellemző volt az egész itteni tevékenységükre, az utolsó héten már szinte semmit nem csináltak.... összefogtak és egyszerre mindegyikük elkezdte törölni a torrenteket és nem a halottakat.... meg a fórumot meg mindent amihez hozzáfértek, amint észrevettem le lettek fokozva, hogy ne legyen joguk a törlésre...mikor észrevették, hogy lebuktak akkor majdnem mindenki törölte a profilját.

    Röviden ennyi, elmentek, mi maradunk és csináljuk tovább :tef293:
    Ez nem rajtunk múlott hogy nem jött össze,

    Levelemet úgy kezeled ahogy gondolod, annak minden szavát fenntartom és vállalom minden hol.

    És itt a másik fél véleménye , nem készültek kérdések itt egyszerűen a vélemény és tapasztalat olvasható . Oldsipi kérdezte tőlem hétvégén mi a véleményem az eseményekről . Véleményem az hogy bár nem tudjuk mi volt a valódi oka a fúziónak de azt én is tapasztaltam hogy nagyon eltérő a két oldal Staff tagjainak a stílusa . A Transfereseket ismertem a Majomparádétól meg nem véletlen váltam meg anno , nem akarok senkit megsérteni biztos volt köztük normális ember is de a fent idézet második levél tartalmaz egy két olyan esetet is amit én is megtapasztaltam . Mostani helyzet egyszerű van egy nagy oldal és a Transfer stafft akik eddig is jól dolgoztak , az hogy a Majomparádé újraéled avagy nem majd kiderül de abban biztos vagyok hogy sokan maradni fognak a Transferen ha arra kerül a sor hogy válasszanak .

    A pártatlanságom most nézzétek el.
     
  12. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    mikrobit

    Köszönjük a tájékoztatást így már lehet rálátni az eseményekre. További jó munkát és eredményest kívánok @FBI -nak és társainak
     
  13. konda /

    Csatlakozott:
    2010. december 24.
    Hozzászólások:
    212
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    hát én eggy levelet sem

    hát én eggy levelet sem kaptam.innen értesűltam hogy mivan.kőssz hogy kőzzé tettétek a levelt
     
  14. transfer
    Akkor legyen az oldal neve TRANSFER és legyenek a bónuszpontok megint olyanok mint amilyenek voltak és a rangok is!
     
  15. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Az els? felét

    Az első felét hétvégén pontosan nem tudom mert mire megnéztem volna törölték az összes pm-t a második az tegnap késő esti volt .
     
  16. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    transfer

    Mielött vleirnám a véleményem leszögezem igazábol nekem lövésem sincs astaff tagok munkájárol ezért ehez nemis kivánok hozászolni.DE amit nem értek volt a tranfer ami nagy oldalnak számitott ha jol tudom 85000fő ugye jött aszabad reg mert mire körülnéztek nemaratak 50000ezren se tehát elpártoltak az emberek.Ez a majmos huzás ugylett volna korekt ahogy a xider csinálta aki akart regizett másik oldalra.Mindegy most135000ember van az oldalon hogy akarják megtartani?Én akikkel beszélgettem egyse örüt mind amajomparádét sajnálja nemtagadom énis.
     
  17. igazából én pont

    igazából én pont leszarom az összeolvadást, ha elmentek a majomparádésok akkor mé nem változtatják meg az oldal nevét és mé nem állítják vissza a bonúszponthatárokat illetve a rangfokozatokat?
     
  18. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Amit nem tudunk

    Amit nem tudunk csak sejtjük hogy a majomparádés tulaj nem foglalkozott az oldallal és szerintem nem is ingyen adta át , most is adott a lehetőség hogy távozzon aki akar nem kötelező ott maradni , ezt a majomparádés stafft meg is tette . :tef293:
     
  19. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hogy lesz

    Hogy lesz e névváltozás nem tudom de nem hiszem hogy most hirtelen egy -két nap alatt mindent megváltoztatnának vagy az eredeti állapotba helyeznék vissza , türelemmel kell lenni mert akik az oldalon dolgoznak nem ez a főállásuk de biztos vagyok benne megtesznek mindent persze lövésem sincs hogy az általad felsoroltakból mit változtatnak meg .
     
  20. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    igaz
    Ebbe igazad van nem kötelező csak sajnálnám a közel 4 terrát amit rátöltöttem a majora.